Παλέρμο #32 - The Game

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τώρα βλέπουμε τον Αλχ να ψηφίζει και αυτός την _elena_,χωρίς όμως κάποιο σοβαρό επιχείρημα.

Γουελ janewin, και συ ψήφισες τον papas επειδή "τσακώνεται" με όλους.Υποθέτω πως αν ήθελες να είσαι ο κακός μιας τάδε υπόθεσης, θα φρόντιζες να "μάλωνες" με όλους, έτσι δεν είναι?Λογικά θα τραβούσες την προσοχή και θα αποκαλυπτόσουν από τον πρώτο γύρο.Αφού σου ακούγεται λογικό, μεγιά σου με χαρά σου η ψήφος.

Κατά δεύτερον, και για να κλείσω το λογύδριον, άραγε γιατί ανέφερες όλα τα πρόσωπα σε ένα και μόνο ποστ?Κάποιους έτσι άσχετα, κάποιους έτσι για να πεις κάτι.


Εχμ, ρητορική ερώτηση η τελευταία, don't bother.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ὀ Bill-slayer καὶ ἡ Λουλοὺ δὲν ἔχουν ψηφίσει ἀκόμη... Αὐτὸ νομίζω ὅτι κάτι λέει. Εἶναι συνηθισμένη στρατηγικὴ τῶν δολοφόνων, ἰδίως στοὺς πρώτους γύρους, κάποιοι ἀπὸ αὐτοὺς νὰ ψηφίζουν τελευταῖα στιγμὴ καὶ νὰ περνᾶν ἐντέλει ἀπαρατήρητοι.

Ἐγὼ πάντως θα παραμείνω στὴν ψῆφο μου καὶ νὰ ἐπισημάνω ὅτι δὲν πιστεύω μὲ τίποτα ὅτι οἱ δύο αὐτοὶ οἱ ὁποῖοι ἔχουν τὶς περισσότερες ψήφους ὑπάρχει ἡ περίπτωση νὰ εἶναι δολοφόνοι... Ἐγὼ προτείνω, ὅπως εἶπα καὶ πρίν, νὰ στραφοῦμε στοὺς πιὸ σιωπηλούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ὀ Bill-slayer καὶ ἡ Λουλοὺ δὲν ἔχουν ψηφίσει ἀκόμη... Αὐτὸ νομίζω ὅτι κάτι λέει. Εἶναι συνηθισμένη στρατηγικὴ τῶν δολοφόνων, ἰδίως στοὺς πρώτους γύρους, κάποιοι ἀπὸ αὐτοὺς νὰ ψηφίζουν τελευταῖα στιγμὴ καὶ νὰ περνᾶν ἐντέλει ἀπαρατήρητοι.

Ἐγὼ πάντως θα παραμείνω στὴν ψῆφο μου καὶ νὰ ἐπισημάνω ὅτι δὲν πιστεύω μὲ τίποτα ὅτι οἱ δύο αὐτοὶ οἱ ὁποῖοι ἔχουν τὶς περισσότερες ψήφους ὑπάρχει ἡ περίπτωση νὰ εἶναι δολοφόνοι... Ἐγὼ προτείνω, ὅπως εἶπα καὶ πρίν, νὰ στραφοῦμε στοὺς πιὸ σιωπηλούς.

Θα στραφουμε στους πιο σιωπηλους μετα την 1η αποχωρηση + δολοφονια,γιατι τοτε θα μαστε λιγοτερα ατομα και θα στενεψει ο κορσες.

Επισης παιδια,μην ξεχναμε οτι υπαρχει και ο serial killer,ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δεν τσαντιζεσαι επειδη σε κατηγορω αδικα,τσαντιζεσαι επειδη εχεις ρολο και δεν θες να τον χασεις.Γιατι,και γω αν ημουν δολοφονος,θα φωναζα,θα ουρλιαζα,θα εκραζα.
Σου απάντησα και πριν.
Ότι έχω δεί και δολοφόνους που δεν αντιδρούν με αυτό τον τρόπο.
Έχω δεί αρκετούς να δέχονται κανονικότατα τις ψήφους,να μην αντιδρούν,να είναι χαλαροί.
Για αυτό δεν θεωρούσα αυτό που έλεγες τόση ώρα, έναν καλό λόγο για να με ψηφίσουν τόοσα άτομα.

Tεσπα.
Απλά πραγματικά τσατίστηκα που με στοχοποίησες έτσι.
Αλλά έχεις δίκιο στο τελευταίο,πρέπει να τα περιμένει κανείς όλα στο Παλέρμο όπως φαίνεται.
Anyway.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Γουελ JaneWin, και συ ψήφισες τον papas επειδή "τσακώνεται" με όλους.Υποθέτω πως αν ήθελες να είσαι ο κακός μιας τάδε, θα φρόντιζες να "μάλωνες" με όλους, έτσι δεν είναι?Λογικά θα τραβούσες την προσοχή και θα αποκαλυπτόσουν από τον πρώτο γύρο.Αφού σου ακούγεται λογικό, μεγιά σου με χαρά σου η ψήφος.
Άλλη τάκτικη έχω εγώ,άλλη εσύ και άλλη κάποιος τρίτος.Οπότε μην συγκρίνεις.
Κατά δεύτερον, και για να κλείσω το λογύδριον, άραγε γιατί ανέφερες όλα τα πρόσωπα σε ένα και μόνο ποστ?Κάποιους έτσι άσχετα, κάποιους έτσι για να πεις κάτι.


Εχμ, ρητορική ερώτηση η τελευταία, don't bother.
Και όμως θα σου την απαντήσω.
Όχι,δεν τους ανέφερα άσχετα.
Κατά την γνώμη μου,δεν είναι τυχαίο που οι δύο τουλάχιστον [wild,soter] άρχισαν να υπερασπίζουν τον papas και να ρίχνουν τις ψήφους στην _elena_. Και μόλις πήγαν να ισοβαθμήσουν,έρχεσαι εσύ και ρίχνεις την ψήφο σου στην _elena_.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ιωάννα, ότι και να ψήφιζα θα έβρισκες κάτι για να στρέψεις τα φώτα της προσοχής πάνω μου.Μόλις μπήκα στο παιχνίδι, "να ρίξουμε όλα τα φρούτα μες στο παιχνίδι της δολοφονίας", huh? ;)

Βέβαια όχι μόνο πάνω μου, αφού στα λεγόμενα σου εμπλέκονται πολλά άτομα.Καλά το πας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Kαλημέρα-καλησπέρα κόσμε!:redface:
Προσπαθώ να βγάλω συμπεράσματα. Δε νομίζω να ψήφισα ακόμα, προσπαθώ να δω τι παίζει. Και μέχρι στιγμής δε μου αρέσει ο papas. Ανταποδίδει τις κατηγορίες που του προσάπτουν, επιμένει έντονα για τσαφ-Έλενα. Αν ήταν πχ ρουφιάνος έπρεπε να ξέρει έναν και όχι 2. Υπερασπίζεται κρις και Βάιο. Ο δε Βάιος εμμέσως τον υπερασπίζεται. :/:
Δεν υποστήριξα τον papas, είπα ότι από τον τρόπο που χειρίζεται τις καταστάσεις στο παιχνίδι δεν μου φαίνεται πως είναι δολοφόνος.

4) Η Μαρια-Λουλου απο την αλλη δε συμμετεχει σχεδον καθολου, κατι που ειχε κανει και στο παρελθον οταν ηταν δολοφονος, για να μην καρφωθει απο απροσεξια!! Ωστοσο γι αυτο ειμαι λιγοτερο σιγουρος απ'ολα, αλλα θεωρησα καλο να το αναφερω!!
Συμφωνώ. Η μέχρι τώρα συμπεριφορά της μοιάζει με εκείνη όταν ήταν δολοφόνος. άρα η ψήφος μου πάει στην maria_lulu
Επίσης, η Κλεοπάτρα μου φαίνεται ύποπτη, γιατί δεν έχει πει κάτι ουσιαστικό μέχρι τώρα...όμως γνωρίζω ότι το στυλ της είναι να μην μιλάει πολύ, οπότε θα παρακολουθώ στενά τις κινήσεις της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μένει ο Bill_Slayer.. :popcorn:

Λίστα για Πέμπτη 07/07/2011
  1. Alchemist - _elena_
  2. Bill_Slayer
  3. bluestas95 - foreverfreak
  4. Chris1993 - Wild_Boy
  5. _elena_ - papas
  6. elenaki_arnea08 - papas
  7. fantasmenos - jj!
  8. foreverfreak -papas
  9. JaneWin - papas
  10. jj! - tsarachaf
  11. Κλεοπάτρα^^ - theodora
  12. maria_lulu - MAYROULIS
  13. MAYROULIS - vaios13
  14. papas - _elena_
  15. Πατρεύς - fantasmenos
  16. soter - _elena_
  17. theodora - papas
  18. tsarachaf - Alchemist
  19. vaios13 - maria_lulu
  20. Wild_Boy - _elena_

Ψήφοι
5 papas
4 _elena_
1 Alchemist
1 fantasmenos
1 foreverfreak
1 jj!
1 maria_lulu
1 MAYROULIS
1 theodora
1 tsarachaf
1 vaios13
1 Wild_Boy

Πέμπτη δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.


Αποχωρήσεις
  1. ??? - Ψηφοφορία - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. ??? - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. ??? - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ιωάννα, ότι και να ψήφιζα θα έβρισκες κάτι για να στρέψεις τα φώτα της προσοχής πάνω μου. ;)

Ορίστε; :confused:

Από ότι θυμάμαι ψήφησα τον papas,όχι εσένα.
Οπότε μην θίγεσαι,δεν σε διώξαμε κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Στοιχημα οτι ο Bill θα επιλεξει ειτε εμενα,ειτε τη lulu.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
@janewin:
Δεν ένιωσες καθόλου το τι έγραψα, και συνεπώς δεν έχει νόημα να συνεχίσω τη "συζήτηση".

Έπειτα δε με νοιάζει είτε με ψηφίσεις είτε όχι.Γιατί το αναφέρεις καν?Αν θες μπορείς να με ψηφίσεις ακόμα και τώρα, στη δύση του 1ου γύρου, και δε θα σου πω τίποτα γιατί δεν έχω κομπλεξ.Παίξε το παιχνίδι και μην ανάγεις το οτιδήποτε σε προσωπικό επίπεδο.

Η λογική μου, δηλαδή ότι μπορεί είσαι δολοφόνος, και γι'αυτό λες λίγα και αναμειγνύεις πρόσωπα και καταστάσεις έχει μια βάση, οπότε μη μου λες βλακίες ;)

Τέλος, μη με ειρωνεύεσαι γιατί δε τιμάει τη νοημοσύνη σου αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Δεν ένιωσες καθόλου το τι έγραψα, και συνεπώς δεν έχει νόημα να συνεχίσω τη "συζήτηση".

Επίσης μπορείς να κάνεις μια προσπάθεια να μου το εξηγήσεις.
Εγώ πάντως δεν μπορώ να καταλάβω για ποιόν λόγο να σε κατηγορήσω εξ 'αρχής , αν δεν έχω κάποιες βάσιμες υποψίες.
Έπειτα δε με νοιάζει είτε με ψηφίσεις είτε όχι.Γιατί το αναφέρεις καν?Αν θες μπορείς να με ψηφίσεις ακόμα και τώρα, στη δύση του 1ου γύρου, και δε θα σου πω τίποτα γιατί δεν έχω κομπλεξ.Παίξε το παιχνίδι και μην ανάγεις το οτιδήποτε σε προσωπικό επίπεδο.
Δεν σε νοιάζει; Δεν σε νοιάζει αν σε ψηφίσω εγώ,ο χ,ψ,ζ; Αν βγεις;
Γιατί λες ότι προσπαθώ να κατηγορήσω εσένα. Ναι ,έχω κάποιες υποψίες για σένα,αλλά δεν είμαι και τόσο σίγουρη ώστε να χαραμίσω έτσι μία ψήφο μου.
Δηλαδή όποιος προσπαθεί να αμυνθεί στο παλέρμο είναι κομπλεξικός. Γαμάτο. :hehe:
Ένα παιχνίδι είναι,κούλαρε. ;]

Η λογική μου, δηλαδή ότι μπορεί είσαι δολοφόνος, και γι'αυτό λες λίγα και αναμειγνύεις πρόσωπα και καταστάσεις έχει μια βάση, οπότε μη μου λες βλακίες ;)
Ναι και η δικιά μου λογική , που έχετε πέσει όλοι πάνω σε ένα άτομο, έχει βάση.
Τέλος, μη με ειρωνεύεσαι γιατί δε τιμάει τη νοημοσύνη σου αυτό.
Μήπως ξέρω καλύτερα για την νοημοσύνη μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Παρατηρώ ότι έχει διαμορφωθεί ένα ρεύμα εναντίον του papa και της _elena_
Νταξ, ο papas έχει μπερδέψει κόσμο και κοσμάκι, γι αυτό κάποιοι τον ψηφίζουν σαν τιμωρία :P
...αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσες ψήφοι στην Έλενα. Θα τους έχω στα υπόψη μου αυτούς που την ψήφισαν, ειδικά αν απόψε φύγει η Έλενα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Παρατηρώ ότι έχει διαμορφωθεί ένα ρεύμα εναντίον του papa και της _elena_
Νταξ, ο papas έχει μπερδέψει κόσμο και κοσμάκι, γι αυτό κάποιοι τον ψηφίζουν σαν τιμωρία :P
...αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσες ψήφοι στην Έλενα. Θα τους έχω στα υπόψη μου αυτούς που την ψήφισαν, ειδικά αν απόψε φύγει η Έλενα...;)

Να φανταστω οτι με τιμωρουν οι δολοφονοι,επειδη δεν ημουν το τσιρακι τους;:eek:

Πλακα με κανεις;Αν δεις ποιοι με ψηφισαν,σιγουρα 1-2 απο αυτους ειναι δολοφονοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μένει ο Bill_Slayer.. :popcorn:
Λίστα για Πέμπτη 07/07/2011
  1. Alchemist - _elena_
  2. Bill_Slayer
  3. bluestas95 - foreverfreak
  4. Chris1993 - Wild_Boy
  5. _elena_ - papas
  6. elenaki_arnea08 - papas
  7. fantasmenos - jj!
  8. foreverfreak -papas
  9. JaneWin - papas
  10. jj! - tsarachaf
  11. Κλεοπάτρα^^ - theodora
  12. maria_lulu - MAYROULIS
  13. MAYROULIS - vaios13
  14. papas - _elena_
  15. Πατρεύς - fantasmenos
  16. soter - _elena_
  17. theodora - papas
  18. tsarachaf - Alchemist
  19. vaios13 - maria_lulu
  20. Wild_Boy - _elena_

Ψήφοι
5 papas
4 _elena_
1 Alchemist
1 fantasmenos
1 foreverfreak
1 jj!
1 maria_lulu
1 MAYROULIS
1 theodora
1 tsarachaf
1 vaios13
1 Wild_Boy

Πέμπτη δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.


Αποχωρήσεις
  1. ??? - Ψηφοφορία - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. ??? - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. ??? - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
Παρών,παρών!:D
Ξόδεψα αρκετή ώρα διαβάζοντας τις λογομαχίες σας :P Για κακή μας τύχη,δε θα μάθουμε ιδιότητα σήμερα.Πάντα μου έκανε εντύπωση πώς στον 1ο γύρο οι ψήφοι συγκεντρώνονταν σε 2-3 άτομα(στην προκειμένη περίπτωση 2).Αυτό βέβαια βολεύει τους δολοφόνους...κινούν τα νήματα και στήνουν στον τοίχο 2 πολίτες,οπότε η κατάσταση είναι win-win.Το "λογικό" θα ήταν οι ψήφοι να σκορπίζονται ανάμεσα σε όλους τους συμμετέχοντες.Τέσπα...δεν έχω καταλήξει στο ποιος είναι τι,αν και έχω κάποιους υπόπτους που προτιμώ να κρατήσω για τον εαυτό μου.Μου αρέσει να έχει ένα σασπένς η ψηφοφορία....όπως τώρα.Και για να έχει ακόμα μεγαλύτερο (:P) η ψήφος μου πάει στην _elena_ ...δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο είναι η καλύτερη επιλογή αλλά από την άλλη δε θέλω να βάλω και το κερασάκι στην τούρτα για τον papa...
ps. κάποιος είπε ότι η ψήφος στο τέλος είναι κλασική τακτική δολοφόνων.Θα απαντούσα ότι είναι καλύτερο να διαβάσεις όλα τα ποστς και να καταλήξεις κάπου παρά να ψηφίσεις νωρίς και ύπουλα να διαμορφώσεις την ψηφοφορία...γιατί αυτό είναι κλασική τακτική δολοφόνου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Σώστε κάποιος τον papas ρε παιδιά,πολίτης είναι.Έλεος πάντα πολίτες βγάζετε στον πρώτο γύρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πάμε σε παράταση καθώς φαίνεται... :popcorn:

Λίστα για Πέμπτη 07/07/2011
  1. Alchemist - _elena_
  2. Bill_Slayer - _elena_
  3. bluestas95 - foreverfreak
  4. Chris1993 - Wild_Boy
  5. _elena_ - papas
  6. elenaki_arnea08 - papas
  7. fantasmenos - jj!
  8. foreverfreak -papas
  9. JaneWin - papas
  10. jj! - tsarachaf
  11. Κλεοπάτρα^^ - theodora
  12. maria_lulu - MAYROULIS
  13. MAYROULIS - vaios13
  14. papas - _elena_
  15. Πατρεύς - fantasmenos
  16. soter - _elena_
  17. theodora - papas
  18. tsarachaf - Alchemist
  19. vaios13 - maria_lulu
  20. Wild_Boy - _elena_

Ψήφοι
5 _elena_
5 papas
1 Alchemist
1 fantasmenos
1 foreverfreak
1 jj!
1 maria_lulu
1 MAYROULIS
1 theodora
1 tsarachaf
1 vaios13
1 Wild_Boy

Πέμπτη δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε. :P
Παρασκευή θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.


Αποχωρήσεις
  1. ??? - Ψηφοφορία - 07/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  2. ??? - Δολοφονία - 08/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  3. ??? - Ψηφοφορία - 08/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  4. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  5. ??? - Δολοφονία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  6. ??? - Ψηφοφορία - 11/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  7. ??? - Δολοφονία - 12/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  8. ??? - Ψηφοφορία - 12/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  9. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - αποκάλυψη ιδιότητας!
  10. ??? - Δολοφονία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
  11. ??? - Ψηφοφορία - 13/07/2011 - κρυφή ιδιότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Σώστε κάποιος τον papas ρε παιδιά,πολίτης είναι.Έλεος πάντα πολίτες βγάζετε στον πρώτο γύρο..

Ειναι πολυ αργα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 21:01 ανάμεσα στους δύο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ψηφίζετε μέχρι τις 21:01 ανάμεσα στους δύο. :)

Οι υποψηφιοι εννοειται πως δεν ψηφιζουμε,ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top