Παλέρμο #29 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

Λίστα για Τετάρτη 29/09

  1. aporw -
  2. athene - Phoebe
  3. CiNeFiL -
  4. elenaki_arnea08 - Jellyfish
  5. Eupatridis - Μάρω
  6. foreverfreak - Jellyfish
  7. jj! - (δεν πρόλαβε να ψηφίσει)
  8. JellyFish -
  9. Kleop - Wild_Boy
    [*]Κλεοπάτρα - Jellyfish
  10. lacky - kleop
  11. love_angel - foreverfreak

  12. [*]maria_lulu - Jellyfish
  13. Μάρω - MissKit
  14. MissKit - Jellyfish
  15. Myrtle - aporw
  16. Phoebe - Wild_Boy
  17. tsarachaf - elenaki_arnea08
  18. Wild_Boy - Phoebe
Ψήφοι
6 Jellyfish
2 Wild_Boy
2 Phoebe
1 aporw
1 elenaki_arnea08
1 foreverfreak
1 Μάρω
1 MissKit
1 kleop



Απουσίες
bill13 -> 27/09
Κλεοπάτρα -> 27/09
Eupatridis -> 28/09

Αποχωρήσεις

  1. edmund - ψηφοφορία (αγνωστη ιδιότητα)
  2. bill13 - δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
  3. himela - ψηφοφορία (πολίτης)
  4. jj! - δολοφονία (πολίτης)
  5. athene - εν ψυχρώ δολοφονία από serial killer (άγνωστη ιδιότητα)
  6. ??? - ψηφοφορία (άγνωστη ιδιότητα)

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Τετάρτη σκοτώνει ο Serial Killer.
Παρασκευή σκοτώνει ο Serial Killer.
(Επόμενη) Τρίτη σκοτώνει ο Serial Killer.


Άμα δείτε κάποιο λάθος, ενημερώστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
παιδια, αν η τζελιφις ηταν δολοφονος, οι δολοφονοι θα προσπαθουσαν να την προστατεψουν. εδω εχει γεμισει ψηφους πανευκολα. αρα καποιους τους συμφερει.

θα ψηφισω foreverfreak. αν η τζελιφις ηταν δολοφονος, ολο και με καποιον θα κονταροχτυπιοταν στις ψηφους.

Πολύ σωστή μου φαίνεται αυτή η παρατήρησή σου! Και μετά από αυτό το ποστ της λαβ, τατάααααα:

πολυ υποπτη μου φανηκε η Jellyfish... παρατηρησα οτι πολυ την υποπτευθηκαν για δολοφονο... αλλα επισης και ο γουαλντ... θα ψηφισω την Jellyfish για τους λογους που εχουν υποθει ποιο πανω...

Μπαίνει η Μαρία Λουλού και ψηφίζει Τζέλιφις χωρίς πολλές πολλές εξηγήσεις. Συμφωνεί δηλαδή με τους ένα μάτσο ανθρώπους που έχουν ψηφίσει την Τζέλι ενώ δεν έχει μιλήσει σχεδόν καθόλου προηγουμένως.... Κι ενώ το σπαμμάρισμα σε όοοοοοοολα τα άλλα θρεντς του στεκιού καλά κρατεί...

Και πριν από αυτό, μπαίνει η αγαπητή Κλεοπάτρα και μας λέει τα εξής:
Θα ψηφίσω Jellyfish, επειδή οι περισσότεροι αυτήν ψήφισαν...άρα κάτι παραπάνω θα ξέρετε.

Θυμίζω ότι την Τζέλυ, για τον ίδιο ακριβώς λόγο την υποψιάστηκαν όσοι την υποψιάστηκαν.

Τώρα αν αυτά τα 2 δεν είναι ύποπτα, τι είναι; Παρόμοια τακτική ακολουθεί κι η aporw, η οποία είναι πάρα πολλές ώρες μέσα και παρακολουθεί το θέμα, αλλά ποστάρει μόνο και μόνο για να κοντραριστεί με κάποιο από τα αγόρια... (απόδειξη ότι είναι στο τσακ να πάρει απουσία). Οκ, θεωρώ ότι οι 3 τους έχουν κακό ρόλο. Μόνο που είμαι σίγουρη ότι εκείνες δεν θα μπορούσαν από μόνες τους να σκεφτούν αυτού του είδους τη στρατηγική γι'αυτό και κατά πάσα πιθανότητα καθοδηγούνται από κάποιον πιο έμπειρο παίκτη... Τώρα ποιος είναι αυτός, δεν ξέρω αλλά πιστεύω πως θα καρφωθεί κάποια στιγμή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Phoebe ,ωραία δικαιολογία να με ψηφίσεις........Δηλαδή αν εγώ είμαι λίγο ύποπτος εσύ σίγουρα είσαι κατα συρροήν δολοφόνος!!!

Ψηφίζω phoebe!και λέω να βγάλουμε αύριο την jellyfish για να μάθουμε τι ήταν!

Ψηφίζεις από εκδίκηση; Να πω οτι είμασταν στην πρώτη μέρα ψηφοφορίας...
Δεν αξίζω μια, έστω μικρή, δικαιολογία;

Να πω κι εγώ τι πιστεύω:Πιστεύω πως η Himela ήταν ρουφιάνος και είχε δίκιο σε αυτά που ελεγε..Ότι δολοφόνοι είναι athene,jellyfish και ίσως tsarachaf και ΕΓΩ λέω ότι ο 4ος είναι η Phoebe,τσιράκι η MissKit και s.k η maria_lulu..Βέβαια αν με σκοτώσουν αύριο,επιβεβαιώνομαι..Καλά που έφυγε η athene!

Εύγε νεαρέ μου, το βρήκες! Τους βρήκες όλους! :D

Που ξέρεις ότι κατηγορώ αθώα πολιτάκια??Μάλλον εσύ είσαι η 4η δολοφόνος κι όχι η Phoebe!!

Αποφάσισε καλό μου να ξέρουμε και εμείς!


Πολλοί που απλά παρακολουθούν το παιχνίδι ψήφισαν την JellyFish και δεν μου αρέσει αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η Jellyfish μας λέει τα τελευταία της λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Μαλιστα μαλιστα....

Να ακουσουμε τα τελευταια λογια παρακαλω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Οι πολίτες την πάτησαν για μια ακόμα φορά!!!:P
Κρίμα που δεν ακούτε την Myrtle....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Γμτ σημερα ειχα πολυ δουλεια και δεν προλαβα να παρακολουθησω και να ψηφισω!:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Γμτ σημερα ειχα πολυ δουλεια και δεν προλαβα να παρακολουθησω και να ψηφισω!:(:(

:hmm: Ναι μα βρήκες χρόνο να διαβάσεις τα ποστς και να απαντήσεις αυτό:

καθε αλλο τι???:mad::mad::mad::mad::mad:

Αλήθεια η ψήφος σου δεν ηταν πιο σημαντική; Άσε που τόσες ώρες που είσαι μέσα τα πρωινομεσήμερα και παρακολουθείς το θέμα τι στο καλό κάνεις;

Αλήθεια μου φαίνεσαι τρελά ύποπτη... Σόρρυ κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
:hmm: Ναι μα βρήκες χρόνο να διαβάσεις τα ποστς και να απαντήσεις αυτό:



Αλήθεια η ψήφος σου δεν ηταν πιο σημαντική; Άσε που τόσες ώρες που είσαι μέσα τα πρωινομεσήμερα και παρακολουθείς το θέμα τι στο καλό κάνεις;

Αλήθεια μου φαίνεσαι τρελά ύποπτη... Σόρρυ κιόλας!

τα πρωινομεσημερα που με ειδες μεσα??:hmm::hmm: I work you know!:worry:
το οτι απαντησα σε ενα ποστ της Αννας δεν σημαινει οτι ειχα το χρονο να κατσω να μελετησω ολα τα ποστ και να αποφασισω να ψηφισω κιολας!:)

Kαι φυσικα αν ημουν υποπτη και δολοφονα οπως υποστηριζεις θα κοιταγα να ψηφισω για να διωξω πολιτες και οχι να μην ψηφισω καθολου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ...ελιωσα στο διαβασμα σημερα...δεν προλαβα να ψηφισω αλλα τεσπα...η jellyfish δεν θα μαθουμε τι ηταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:popcorn::popcorn::popcorn::popcorn:

Λίστα για Πεμπη 30/09

  1. aporw -
  2. athene -
  3. CiNeFiL -
  4. elenaki_arnea08 -
  5. Eupatridis -
  6. foreverfreak -
  7. Kleop -
  8. Κλεοπάτρα -
  9. lacky -
  10. love_angel -
  11. maria_lulu -
  12. Μάρω -
  13. MissKit -
  14. Myrtle -
  15. Phoebe -
  16. tsarachaf -
  17. Wild_Boy -
Ψήφοι


Απουσίες
bill13 -> 27/09
Κλεοπάτρα -> 27/09
Eupatridis -> 28/09

Αποχωρήσεις

  1. edmund - ψηφοφορία (αγνωστη ιδιότητα)
  2. bill13 - δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
  3. himela - ψηφοφορία (πολίτης)
  4. jj! - δολοφονία (πολίτης)
  5. athene - εν ψυχρώ δολοφονία από serial killer (άγνωστη ιδιότητα)
  6. ??? - ψηφοφορία (άγνωστη ιδιότητα)
  7. jellyfish (αγνωστη ιδιότητα)


Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Παρασκευή σκοτώνει ο Serial Killer.
(Επόμενη) Τρίτη σκοτώνει ο Serial Killer.


Άμα δείτε κάποιο λάθος, ενημερώστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
τα πρωινομεσημερα που με ειδες μεσα??:hmm::hmm: I work you know!:worry:
το οτι απαντησα σε ενα ποστ της Αννας δεν σημαινει οτι ειχα το χρονο να κατσω να μελετησω ολα τα ποστ και να αποφασισω να ψηφισω κιολας!:)

Kαι φυσικα αν ημουν υποπτη και δολοφονα οπως υποστηριζεις θα κοιταγα να ψηφισω για να διωξω πολιτες και οχι να μην ψηφισω καθολου!;)

Ναι μα αυτό θα μπορούσε να είναι κάλλιστα μία στρατηγική. Μία η Κελοπάτρα, μία εσύ! (Βρε μπας κι η επόμενη που δεν θα προλάβει να ψηφίσει και θα πάρει απουσία θα είναι η Μαρία Λουλού;:hmm:) Ξέρεις αυτός είναι εύκολος τρόπος να διώξεις τις υποψίες από πάνω σου.

Και πραγματικά το μεσημέρι σε είδα μέσα και παρακολουθούσες το παλέρμο. Απλά λέω ότι αφού είχες έστω αυτόν τον ελάχιστο χρόνο να γράψεις αυτό το ποστ, θα μπορούσες αντ'αυτού να ψηφίσεις κάποιον για να μην πάρεις απουσία κι ας ήταν και στην τύχη...

I know you work! I work too! Oh, what a coincidence! :P

ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ...ελιωσα στο διαβασμα σημερα...δεν προλαβα να ψηφισω αλλα τεσπα...η jellyfish δεν θα μαθουμε τι ηταν?

Όχι δεν είναι μέρα αποκάλυψης σήμερα! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Focko μου ποτε ψηφισα εγω σ αυτη την ψηφοφορια και δεν το καταλαβα???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να πω κι εγώ τι πιστεύω:Πιστεύω πως η Himela ήταν ρουφιάνος και είχε δίκιο σε αυτά που ελεγε..Ότι δολοφόνοι είναι athene,jellyfish και ίσως tsarachaf και ΕΓΩ λέω ότι ο 4ος είναι η Phoebe,τσιράκι η MissKit και s.k η maria_lulu..Βέβαια αν με σκοτώσουν αύριο,επιβεβαιώνομαι..Καλά που έφυγε η athene!

Αthene και Jellyfish; :P Οκ εκεί μαζί σου.. Αλλά εγώ τσιράκι; Και στόχευα τους δυο από τους 4 δολοφόνους; Έλεος όμως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, μολις γυρισα και ειμαι ετοιμος για το σεντονι που υποσχεθηκα στη Μαρω:

Παρατηρηση νουμερο 1: Παρολο που τη μικρη και αθωα Jellyfish την ψηφισαν πολλα ατομα (και αυτο με εβαλε σε σκεψεις), εξακολουθω να πιστευω πως ηταν μια εκ των δολοφονων!! Στις 2 πρωτες ψηφοφοριες ψηφισε με το ρευμα που ειχε δημιουργηθει, χωρις την παραμικρη αιτιολογηση και μολις ειδε πως αρχισαν να την κατηγορουν (εγω για την ακριβεια), δεν εβγαλε τσιμουδια... Δε μπηκε καν στον κοπο να υπερασπιστει το τομαρι της, πιθανως για να μην κινησει αλλες υποψιες, καθως αυτος ηταν ο καταλληλος τροπος για να περασει απαρατηρητη και να την ξεχασουμε!! Δυστυχως ομως το σχεδιο της δε δουλεψε οσο καλα πιστευε... Ενα ακομη στοιχειο που με εκανε να βεβαιωθω για την ενοχη της, ηταν η αποχωρηση της Himela!! Ημουν σιγουρος πως κατι επαιζε αναμεσα σε Himela-JellyFish-Μαρω, καθως με το που κατηγορησα τις δυο πρωτες η Μαρω επεσε να με φαει, αλλα δε μπορουσα να καταλαβω τοτε ποια απο τις δυο προσπαθουσε να προστατεψει...

Παρατηρηση Νουμερο 2: Φυσικα και η Μαρω ειναι, τι αλλο (???), το τσιρακι!! Οπως ειπα και πριν, με το που κατηγορησα τη μικρουλα Τζελυ επεσε να με φαει σχεδον και μολις ειδε πως καρφωθηκε (την κατηγορησα ευθεως για τσιρακι), προσπαθησε να αλλαξει τακτικη... Ψηφισε και καλα τη Τζελυ, χωρις να εξηγησει ποτε γιατι, πιστευοντας πως ετσι θα σταματησουμε να την υποψιαζομαστε!! Οταν ειδε ομως πως αρχιζει να μαζευει απειλητικα πολλες ψηφους, απεσυρε την ψηφο της...

Παρατηρηση Νουμερο 3: Κατα τρεχει με τη maria_loulou... Αν και στην αρχη υπερασπιζομουν την αθωοτητα της, τωρα πια ειμαι πεπεισμενος πως εχει ρολακι και μαλιστα κακο!! Πονταρω σ'αυτο του Serial Killer... Κι επειδη δεν ηθελε να πεσει σε κανενα σφαλμα παλι και να την βγαλουμε απο τους πρωτους, αποφασισε να ακουληθησει τη γνωστη σε ολους μας τακτικη "μουγκα στη στρουγκα"... Ετσι μας αφησε να την ξεχασουμε και μπορει να μας ξεπαστρεψει ευκολα εναν εναν!! Ακομη ενα στοιχειο που επιβεβαιωνει την ενοχη της, ειναι πως οταν ηταν να γινει η δολοφονια απο το Serial Killer, αυτος "κοιμηθηκε"... Το στοιχειο αυτο με κανει να πιστευω πως ο S.K ειναι μαθητης και απλα εκεινη την ωρα ηταν στο σχολειο!!

Παρατηρηση Νουμερο 4: Κατι τρεχει και με τη Misskit, αλλα δε δηλωνω απολυτα σιγουρος ακομα... Απο την αρχη του παιχνιδιου, για εναν περιεργο λογο συμφωνει συνεχεια με 'μενα, πραγμα που με βαζει σε υποψιες!! Ισως προσπαθει να κανει τους υπολοιπους να πιστεψουν πως ειναι το τσιρακι μου, για να πεσουν οι υποψιες πανω μου και να με βγαλετε νωρις νωρις... Πραγματικα πανεξυπνη τακτικη, τολμω μαλιστα να πω πως εχω μεινει μ@@@@@ς!! Μπραβο Αννουλα, καλο κουμασι εισαι κι εσυ... Επισης, μιας και η JellyFish ηταν δολοφονος (οπως πιστευω εγω), την ψηφισε για να φυγουν οι υποψιες απο πανω της (μα δεν ειναι δυνατον δολοφονος να ψηφιζει τον συνδολοφονο:P)!! Και παλι ευγε...

Παρατηρηση Νουμερο 5: Δεν ειμαι ακομα σιγουρος για το ποιοι στο καλο παιζει να ειναι οι αλλοι δυο δολοφονοι... Αν η Αθηνα ηταν οντως δολοφονος (μακαρι), τοτε μας μενει ακομα ενας!! Αν οχι, τρεχα γυρευε... Στην κορυφη της λιστας τοποθετουνται οι elenaki_arnea (παιζει ακριβως οπως οταν ημασταν συνδολοφονοι), η love-angel (φτερο στον ανεμο μου φαινεται, συνεχεια αλλαζει γνωμες) και η Myrtle (χωρις να ξερω γιατι:P)!! Για τις παραπανω κυριες ομως, δεν ειμαι ακομα 100% σιγουρος...

Παρατηρηση νουμερο 6: Αν ειναι ακομα ζωντανη αυτη η ριμαδα η νοσοκομα, να την ενημερωσω πως τα δολοφονια βγαζουν ατομο που ΔΕΝ εχουν προλαβει να ψηφισουν πριν τη μια το μεσημερι!! Αν παρατηρησετε καλυτερα θα δειτε πως εχω δικιο... Οποτε πρεπει να αλλαξει τακτικη:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Focko μου ποτε ψηφισα εγω σ αυτη την ψηφοφορια και δεν το καταλαβα???:worry:

:redface:

τότε
Η ψήφος μου απο τώρα στην kleop δεν καταλαβαίνω τον λόγο που μας δίνεις να καταλάβουμε οτι είσαι πολίτης....:hmm:

Υποπτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ψηφίζω kleop!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.


Μα ηταν για την προηγουμενη ψηφοφορια, την σημερινη, για αυριο δεν εχω ψηφισει ακομα!!!:P

Καλα λεει ο Γιωργος πως εισαι ερωτευμενος!!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λοιπον θα ψηφισω απο σημερα wild_boy


γιατι ο jj που δολοφονησαν το υποπτευοταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
βασικα πιστευω πως την jellyfish οι περισσοτεροι την ψηφισατε για ξεκαρφωμα και μερικοι ακολουθησαν,οποτε αυτο δεν μου αρεσει και τοσο...
ωστοσο θα ψηφισω απο σημερα (γιατι αυριο δεν ξερω αν θα μπω) και αυτος που θα ψηφισω ειναι....ο wildboy τους λογους τους εξηγησα και πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
όπως και στο προηγούμενο,θα βγάλετε πολίτη...και πάλι θα χάσετε..πστέψτε με 1 μόνο 1 φορά κι αν είμαι δολοφονος και χάσουν οι πολίτες δεν ξαναπαίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top