Παλέρμο #29 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μισό να μετρήσω τις ψήφους, γιατί ο φόκος φαίνεται να είναι ερωτευμένος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εμενα γενικα το στυλακι αλλαζω τη ψηφο μου τελευταια στιγμη καθολου δε μαρεσει. για αυτο το λογο στο πολ θα ψηφισω χιμελα να φυγει και ετσι και ειναι δολοφονος εχω σιγουρη την αυριανη μου ψηφο φοεμπακι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Θενξ Λοβ για την απάντηση στην ερώτηση που σου έκανα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Θενξ Λοβ για την απάντηση στην ερώτηση που σου έκανα...:whistle:

σε ψηφισα απο ενστιγκτο. δεν ηθελα τη χιμελα και εσυ μου φανηκες καπως. γενικα απο την αρχη σκεφτομουν εσενα τη φοεμπε και τη χιμελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ισοψηφία 4-4 μεταξύ Himela - JellyFish. Επειδή poll δεν μπορούμε να βάλουμε, μέχρι και τις 21:10 γράφτε σε post ποιος θέλετε να αποχωρήσει. Ευχαριστώ.

Λίστα για Τρίτη 28/09

  1. aporw - tsarachaf
  2. athene - Himela
  3. CiNeFiL - elenaki_arnea08
  4. elenaki_arnea08 -tsarachaf
  5. Eupatridis -
  6. foreverfreak - JellyFish
  7. Himela - JellyFish
  8. jj! - wild_boy
  9. JellyFish - Himela
  10. Kleop - love_angel
  11. Κλεοπάτρα - Myrtle
  12. lacky - Himela
  13. love_angel - marw
  14. maria_lulu - Wild_Boy
  15. Μάρω - aporw
  16. MissKit - jellyfish
  17. Myrtle - aporw
  18. Phoebe - jellyfish
  19. tsarachaf - elenaki_arnea08
  20. Wild_Boy - himela
Ψήφοι
4
Himela
4
JellyFish
2 aporw
2 elenaki_arnea08
2 tsarachaf
2 wild_boy
1 love_angel
1 myrtle
1 Μαρω

Απουσίες
bill13 -> 27/09
Κλεοπάτρα -> 27/09

Αποχωρήσεις
edmund (αγνωστη ιδιότητα)
bill13 (άγνωστη ιδιότητα)

Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.


Τετάρτη σκοτώνει ο Serial Killer.
Παρασκευή σκοτώνει ο Serial Killer.
(Επόμενη) Τρίτη σκοτώνει ο Serial Killer.


Άμα δείτε κάποιο λάθος, ενημερώστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
εμενα γενικα το στυλακι αλλαζω τη ψηφο μου τελευταια στιγμη καθολου δε μαρεσει. για αυτο το λογο στο πολ θα ψηφισω χιμελα να φυγει και ετσι και ειναι δολοφονος εχω σιγουρη την αυριανη μου ψηφο φοεμπακι! :D

Παρακαλώ!
Αν βγει η Himela και είναι πολίτης θα κατηγορήσεις τον εαυτό σου; :D

Μακάρι να βγει δολοφόνος, την επόμενη φορά θα ξέρω να εμπιστεύομαι το ενστικτό μου (νοτ)! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:eek: ισοψηφία

Ψηφίζουμε στο thread γιατί δεν μπορεί να βγει η δημοσκόπηση μέχρι τις 21:10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ψηφίζω πρώτη γιατί πρέπει να φύγω!

JellyFish!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
himela απο μενα. ειδικα μετα την τελευταια ξαφνικη αλλαγη της φοεμπε 3 λεπτα πριν τη ληξη. ετσι και ειναι η χιμελα δολοφονος ξερουμε την συνδολοφονα ή το τσιρακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Παρακαλώ!
Αν βγει η Himela και είναι πολίτης θα κατηγορήσεις τον εαυτό σου; :D

δεν ειχα ψηφισει χιμελα για να κατηγορω τον ευατο μου. αλλαξα τη ψηφο μου αρκετες ωρες πριν λογω αμφιβολιων! δεν περιμενα την τελευταια στιγμη κουκλα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ψηφίζω Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λοιπον δε ξερω το σκεφτομαι ακομα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Και απο μένα Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
απο μενα JELLYFISH γιατι δεν αιτιολογει καθολου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,065 μηνύματα.
jellyfish
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ψηφίστε μία εκ των παρακάτω, μέχρι και τις 21:10:

  • Himela: 4 (love_angel, athene, Μάρω, lacky)
  • Jellyfish: 3 (Phoebe, CiNeFiL, Himela)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Σιγα μην κάτσω να διαβάσω 26 σελίδες :pfff:

υ.γ. Η ψήφος μου εξαγοράζεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Α μπε μπα μπλομ
του κίθε μπλομ
α μπε μπα μπλομ
του κίθε μπλομ
μπλιμ μπλομ.

:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top