Παλέρμο #29 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Γιατί δεν είσαι και γιατί να σε πιστέψω?????????????????????????
επειδη λεω την αληθεια.και αν θες να ξερεις εσυ το αρχισες αυτο,οποτε κινεις τς υποψιες:hmm:
καλα κλεοπ οτι να ναι ομως! :P

αν ημουν δολοφονος θα μουν τοσο ηλιθια να δικαιολογω τοσο φανερα τους συνδολοφονους μου? :P για χαζη μεχεις? :P

λοιπον, πειτε το ενστιγκτο, πειτε το οτι θελετε ψηφιζω μαρω. αλλα δεν εχω προβλημα να βγει και η χιμελα σημερα γιατι μου εχει κινησει τις υποψιες. μιλαει πολυ, αλλα θα μπορουσε να ναι και τσιρακι. :/
καλα αυτο θα του δουμε.πατε να με βγαλετε και τρελη κιολας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ηρθα κι εγω!:D:D

Βλεπω παρεξηγηθηκε απο πολλους οτι δεν μιλαω πολυ..σορρυ που δουλευω κιολας ετσι?:worry::P

Λοιπον απ οσο εχω προλαβει να παρακολουθησω θα πω τα εξης..
Αρχικα μου φανηκε υποπτος ο Ακριβουλης..εμπειρος παιχτης αλλα σε αυτο το παιχνιδι κραταει ενα πιο low profil..
Ο επομενος υποπτος για μενα ειναι η Χιμελα!:hmm: Καινουρια παικτρια οπως λεει αλλα για ολα εχει μια θεωρια απο την πρωτη στιγμη..:hmm::hmm: Βεβαια ισως ειναι και ο ενθουσιασμος του πρωτου παιχνιδιου..:confused:Οσο για τον δολοφονηθεντα..καινουριος και απειρος παικτης..καλη κινηση για εμπειρους δολοφονους που θελουν να μας αποπροσανατολισουν..

Ψηφιζω και παλι tsarachaf :redface:

Θελω να δωσω αλλη μια ευκαιρια στην Χιμελα να μου αποδειξει οτι δεν ειναι τοσο δολοφονος οσο πιστευω!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αγαπητή Λοβ...μπορείς να αιτιολογήσεις γιατί με ψηφίζεις;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τελικά δεν είχα τόσο πολύ διάβασμα:P

Λοιπόν, ο wild_boy κάνει ερωτήσεις, όπως ακριβώς έκανε και στο #27, που ήταν δολοφόνος, οπότε μου φαίνεται ύποπτος:hmm:

Αλλάζω την ψήφο μου, τελικά και ψηφίζω wild_boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 28/09

  1. aporw - tsarachaf
  2. athene - Himela
  3. CiNeFiL -
  4. elenaki_arnea08 -
  5. Eupatridis -
  6. foreverfreak - JellyFish
  7. Himela -
  8. jj! - wild_boy
  9. JellyFish - Himela
  10. Kleop - love_angel
  11. Κλεοπάτρα - Myrtle
  12. lacky -
  13. love_angel - marw
  14. maria_lulu -
  15. Μάρω - aporw
  16. MissKit - jellyfish
  17. Myrtle - aporw
  18. Phoebe - Himela
  19. tsarachaf -
  20. Wild_Boy -
Ψήφοι
1 Himela
2 JellyFish
2 aporw
1 love_angel

1 myrtle
1 Μαρω
1 tsarachaf
1 wild_boy

Απουσίες
bill13 -> 27/09
Κλεοπάτρα -> 27/09

Αποχωρήσεις
edmund (αγνωστη ιδιότητα)
bill13 (άγνωστη ιδιότητα)

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Τετάρτη σκοτώνει ο Serial Killer.
Παρασκευή σκοτώνει ο Serial Killer.
(Επόμενη) Τρίτη σκοτώνει ο Serial Killer.


Άμα δείτε κάποιο λάθος, ενημερώστε.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 28/09

  1. aporw - tsarachaf
  2. athene - Himela
  3. CiNeFiL -
  4. elenaki_arnea08 -
  5. Eupatridis -
  6. foreverfreak - JellyFish
  7. Himela -
  8. jj! - wild_boy
  9. JellyFish - Himela
  10. Kleop - love_angel
  11. Κλεοπάτρα - Myrtle
  12. lacky -
  13. love_angel - marw
  14. maria_lulu -
  15. Μάρω - aporw
  16. MissKit - jellyfish
  17. Myrtle - aporw
  18. Phoebe - Himela
  19. tsarachaf -
  20. Wild_Boy -
Ψήφοι
1 Himela
2 JellyFish
2 aporw
1 love_angel

1 myrtle
1 Μαρω
1 tsarachaf
1 wild_boy

Απουσίες
bill13 -> 27/09
Κλεοπάτρα -> 27/09

Αποχωρήσεις
edmund (αγνωστη ιδιότητα)
bill13 (άγνωστη ιδιότητα)

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Τετάρτη σκοτώνει ο Serial Killer.
Παρασκευή σκοτώνει ο Serial Killer.
(Επόμενη) Τρίτη σκοτώνει ο Serial Killer.


Άμα δείτε κάποιο λάθος, ενημερώστε.
:)

Φόκο παιδί μου συγκεντρώσου. 3 ψήφους έχω εγώ...

Μάλλον 4 γιατί με ψήφισε κι ο wild_boy νομίζω...

Επίσης ο tsarachaf ψήφισε την elenaki_arnea.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Φοκάκο τα έχεις μπλέξει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fockos

Λίστα για Τρίτη 28/09

  1. aporw - tsarachaf
  2. athene - Himela
  3. CiNeFiL -
  4. elenaki_arnea08 -
  5. Eupatridis -
  6. foreverfreak - JellyFish
  7. Himela -
  8. jj! - wild_boy
  9. JellyFish - Himela
  10. Kleop - love_angel
  11. Κλεοπάτρα - Myrtle
  12. lacky -
  13. love_angel - marw
  14. maria_lulu -
  15. Μάρω - aporw
  16. MissKit - jellyfish
  17. Myrtle - aporw
  18. Phoebe - Himela
  19. tsarachaf - elenaki_arnea08
  20. Wild_Boy - himela
Ψήφοι
4
Himela
2 JellyFish
2 aporw
1 love_angel

1 myrtle
1 Μαρω
1 tsarachaf
1 wild_boy
1 elenaki_arnea08

Απουσίες
bill13 -> 27/09
Κλεοπάτρα -> 27/09

Αποχωρήσεις
edmund (αγνωστη ιδιότητα)
bill13 (άγνωστη ιδιότητα)

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Τετάρτη σκοτώνει ο Serial Killer.
Παρασκευή σκοτώνει ο Serial Killer.
(Επόμενη) Τρίτη σκοτώνει ο Serial Killer.


Άμα δείτε κάποιο λάθος, ενημερώστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Εντελώς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Τι ερώτηση έκανα βρε jj!??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Κατ'αρχάς, δεν πιστεύω οτι ο Bill13 ήταν δολοφόνος, δεν εμφανίστηκε καθόλου και τον ξεπαστρέψανε. Δευτερον, η Himela, εξακολουθεί να μου φαίνεται ύποπτη, όχι τόσο για δολοφόνος όσο για τσιράκι:redface: Κι αυτό για την θεωρεία με τις κλίκες που ξεκίνησε... Οπότε για σήμερα ψηφίζω Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από fockos

Λίστα για Τρίτη 28/09

  1. aporw - tsarachaf
  2. athene - Himela
  3. CiNeFiL -
  4. elenaki_arnea08 -
  5. Eupatridis -
  6. foreverfreak - JellyFish
  7. Himela -
  8. jj! - wild_boy
  9. JellyFish - Himela
  10. Kleop - love_angel
  11. Κλεοπάτρα - Myrtle
  12. lacky - Himela
  13. love_angel - marw
  14. maria_lulu -
  15. Μάρω - aporw
  16. MissKit - jellyfish
  17. Myrtle - aporw
  18. Phoebe - Himela
  19. tsarachaf - elenaki_arnea08
  20. Wild_Boy - himela
Ψήφοι
5
Himela
2 JellyFish
2 aporw
1 love_angel

1 myrtle
1 Μαρω
1 tsarachaf
1 wild_boy
1 elenaki_arnea08

Απουσίες
bill13 -> 27/09
Κλεοπάτρα -> 27/09

Αποχωρήσεις
edmund (αγνωστη ιδιότητα)
bill13 (άγνωστη ιδιότητα)

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Τετάρτη σκοτώνει ο Serial Killer.
Παρασκευή σκοτώνει ο Serial Killer.
(Επόμενη) Τρίτη σκοτώνει ο Serial Killer.


Άμα δείτε κάποιο λάθος, ενημερώστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Κατ'αρχάς, δεν πιστεύω οτι ο Bill13 ήταν δολοφόνος, δεν εμφανίστηκε καθόλου και τον ξεπαστρέψανε. Δευτερον, η Himela, εξακολουθεί να μου φαίνεται ύποπτη, όχι τόσο για δολοφόνος όσο για τσιράκι:redface: Κι αυτό για την θεωρεία με τις κλίκες που ξεκίνησε... Οπότε για σήμερα ψηφίζω Himela

:hehe:

Προφανώς και δεν ήταν δολοφόνος, γιατί αλλιώς δεν θα τον σκότωναν οι δολοφόνοι! Εκτός κι αν έχουν αποδεχτεί από τώρα την ήττα τους και αρχίζουν σιγά σιγά να αυτοκτονούν... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
σορρυ μολις μπηκα γιατι ειχα δουλειες λοιπον δεν αποφασισα ακομα για την ψηφο μου θα κοιταξω τα ποστ και θα σας πω σε λιγακι αν και μετα θα ξαναβγω και θα μπω στις 8 μαλλον...εχω φριξει μ ολα αυτα που εχω να κανω

λοιπον θα πω elenaki_arnea08 oπως χθες για τον ιδιο λογο με χθες γιατι βιαζομαι τωρα παιδια και αν ξαναμπω και δω κατι αλλο ισως αλλαξω ψηφο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Γειά σας!! Επειδή σήμερα δεν είχα το χρόνο να διαβάσω τα posts που έχουν γράφει μέχρι τώρα από το πρωί, για τελευταία φορά θα ψηφίσω στην τύχη, τον τσαφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
:hehe:

Προφανώς και δεν ήταν δολοφόνος, γιατί αλλιώς δεν θα τον σκότωναν οι δολοφόνοι! Εκτός κι αν έχουν αποδεχτεί από τώρα την ήττα τους και αρχίζουν σιγά σιγά να αυτοκτονούν... :P

Προφανώς δεν το διατύπωσα σωστα ή μαλλον καπου εχω χασει την μπαλα:redface:, και με το δικιο σας με κοροιδευετε:(:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Αυτό που θέλω να πω τώρα πριν φύγω είναι το εξής: στο κανονικό παλέρμο που παίζω όλοι λένε τις σκέψεις τους και αιτιολογούν για ποιο λόγο ψηφίζουν ποιον. Αυτό πήγα να κάνω κι εγώ εδώ, να μοιραστώ μαζί σας τις σκέψεις μου για να μου πείτε κι εσείς τις δικές σας και να δώσουμε ιδέες ο ένας στον άλλον. Με λύπη μου βλέπω οτι κάποιοι δεν μπαίνουν καν στον κόπο να πουν κάποιες σκέψεις τους ούτε καν κάποιες φορές να αιτιολογήσουν τι ψηφίζουν. Ξαναλέω οτι αν δεν έχετε χρόνο ή διάθεση καλύτερα να μη συμμετέχετε γιατί χαλάτε το παιχνίδι αυτών που θέλουν να αναλύουν και να ψάχνουν. Απεναντίας λοιπόν το να μοιραστώ τις σκέψεις μου μαζί σας μου γύρισε μπούμερανγκ, έγινα ύποπτη, ενόσω αυτό είναι το παιχνίδι τελικά. Προτιμάτε ένα παιχνίδι που όλοι είναι λιγομίλητοι και ψηφίζουν έτσι στο βρόντο; Εγώ όχι.

Λυπάμαι λοιπόν που κάνετε λάθος και με σκοτώνετε τώρα χωρίς ουσιαστική αιτία, θα το δείτε στην πορεία.

Η ψήφος μου πάει στην jellyfish για το λόγο οτι ακόμα θεωρώ οτι υπάρχει κάποια κλίκα μεταξύ jellyfish-athene-tsarachaf (οι πρώτες δύο με ψήφισαν,ο τελευταίος δε σχολίασε καν αυτά που του είπα σήμερα και ψηφίζει κάποιον άσχετο για να μην επιβεβαιωθεί αυτό που είπα οτι θα ψηφίσει εμένα δίνοντας έναν όχι αρκετό για μένα λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
γεια σας! τωρα καταφερα να μπω! τωρα εχω αγγλικ στις 8! και ετσι αποφασισα να ψηφισω τωρα! (εχω σχολειο και δεν μπορω να μαινω συχνα!)

εμενα μου φανηκαν υποπτοι ο wild_boy με τις συχνες του ερωτησεις... ετσι εκανε και οταν ηταν δολοφονος... θα ψηφισω wild_boy...

αυτα τα λιγα απο εμενα! γεια σας! ισως ξαναμπω μετα τις 10! αλλα μαλλον παλι αυριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 28/09

  1. aporw - tsarachaf
  2. athene - Himela
  3. CiNeFiL - elenaki_arnea08
  4. elenaki_arnea08 -tsarachaf
  5. Eupatridis -
  6. foreverfreak - JellyFish
  7. Himela - JellyFish
  8. jj! - wild_boy
  9. JellyFish - Himela
  10. Kleop - love_angel
  11. Κλεοπάτρα - Myrtle
  12. lacky - Himela
  13. love_angel - marw
  14. maria_lulu - Wild_Boy
  15. Μάρω - aporw
  16. MissKit - jellyfish
  17. Myrtle - aporw
  18. Phoebe - Himela
  19. tsarachaf - elenaki_arnea08
  20. Wild_Boy - himela
Ψήφοι
5
Himela
3
JellyFish
2 aporw
2 elenaki_arnea08
2 tsarachaf
2 wild_boy
1 love_angel
1 myrtle
1 Μαρω


Απουσίες
bill13 -> 27/09
Κλεοπάτρα -> 27/09

Αποχωρήσεις
edmund (αγνωστη ιδιότητα)
bill13 (άγνωστη ιδιότητα)

Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Τετάρτη σκοτώνει ο Serial Killer.
Παρασκευή σκοτώνει ο Serial Killer.
(Επόμενη) Τρίτη σκοτώνει ο Serial Killer.


Άμα δείτε κάποιο λάθος, ενημερώστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αποφάσισα να αλλάξω την ψήφο μου!

Θα ψηφίσω JellyFish για τρεις λόγους!

Αρχικά, δεν μου άρεσε που απλώς ήρθε, έριξε την ψήφο της και έφυγε χωρίς να αιτιολογήσει! Για την ακρίβεια είπε
Εγώ σήμερα λέω να ψηφίσω τη Χιμέλα γιατί για να την ψήφισαν τόσοι από αυτούς που παρακολουθούν το παιχνίδι κάτι θα ξέρουν !!!
Δεν μου αρέσουν όσοι πηγαίνουν με το ρεύμα χωρίς να πουν το γιατί και επειδή περνάνε απαρατήρητοι.

Επιπλέον, προτιμώ να πέσω θύμα από κάποιον που μιλάει πολύ και αιτιολογεί, παρά από κάποιον που δεν φαίνεται!

Τέλος, τρελαίνομαι για ψηφοφορίες! :D

πσ1.Το ξέρω οτι σε κάποιους θα φανεί ύποπτη η κινηση μου, αλλά προτιμώ να διώξω κάποιον που δεν μιλάει! Μην τον βάζουμε και σε αγγαρεία, αναγκάζοντάς τον να μπαίνει και να ψηφίζει! :D

πσ2. Τα ποστ των υπολοίπων θα τα σχολιάσω αύριο γιατι τώρα δεν έχω χρόνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top