Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μπραβο της!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Σαϊνι η νοσοκομα:)...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Μπράβο!!!! Ευτυχώς που υπάρχει ακόμη η νοσοκόμα μας και είμαστε ακόμα ζωντανοί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
το ξερω οτι θα φυγω! αλλα θα δειτε οτι δεν θα κανετε το σωστο. αυριο δεν θα ειμαι 8 εδω! ο φαντασμενος μπλοφαρει και καθε μερα ριχνει τις υποψιες του συνεχεια σε διαφορετικο! αμα ημουν δολοφονος δεν θα ψηφιζα συνεχεια τον ιδιο! θα ψηφιζα οτι ψηφιζαν και οι αλλοι... και νομιζω καταλαβαινω τους δολοφονους... παντως δεν με πειραζει που θε με διωξετε! ετσι και αλλιως θα εχω δυσκολο προγραμμα!

Η θέση σου σε αναγκάζει να με ψηφίσεις από την αρχή μέχρι το τέλος και η δικιά μου θέση με αναγκάζει να σε ψηφίσω για να αποχωρήσεις σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα. Στο τέλος θα φανεί ποιος είναι ποιος. Από την αρχή σε εσένα και την elenaki arnea ήθελα να τις ρίξω τις ψήφους και όποιος κατάλαβε κατάλαβε αλλά δυστυχώς έπρεπε να μείνω στο παιχνίδι και ίσως χαντακώθηκαν 2 πολίτες. Τέλος πάντων δεν θα συνεχίσω, εύχομαι να έχω δίκιο και στη σημερινή ψηφοφορία να φανεί με την αποχώρηση τι είσαι γιατί αλλιώς όλος ο συλλογισμός μου είναι λάθος, ή μάλλον αντίστροφος με το τρίτο πρόσωπο που μπήκε ανάμεσα μας ;)

Μπράβο!!!! Ευτυχώς που υπάρχει ακόμη η νοσοκόμα μας και είμαστε ακόμα ζωντανοί!!

Άτσα η δολοφόνα (ή διαπλεκόμενη κακορολίστρια) και στάχτη στα μάτια, μπράβο κορίτσι μου το θάρρος σου να παραδεχτείς την ανωτερότητα του αντιπάλου σου είναι αξιοθαύμαστο και πρωτοποριακό αλλά και λίγο προφανές, και εμείς τα έχουμε κάνει αυτά... :P

Περιμένω να λήξει αυτή η αναμενόμενη ψηφοφορία και παίρνω πάνω μου όλη την ευθύνη σε περίπτωση που δεν είναι η marialulu με τους κακούς, μιας και είναι το μοναδικό άτομο το οποίο θέλει να αποχωρήσει. Αλλά επειδή είμαι 1000% σίγουρος στο τέλος θα παραδεχτείτε ότι έπαιξα καλά και δικαίως ζήτησα να βγει σήμερα για να αποκαλυφθεί η ιδιότητα της. Σε αντίθετη περίπτωση αύριο δεν θα ψηφίσω κανένα και θα σας αφήσω να με βγάλετε χωρίς κόπο, φόβο και πάθος

Βόηθα Παναγιά (λέμε τώρα :P) να μην έχω πέσει έξω στις προβλέψεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
καλα... θα δειτε οτι θα κανετε μεγαλο λαθος... δεν εχω να φοβηθω τιποτα! και ειμαι σιγουρη οτι εισαι δολοφονος! 8 θα γυρισω απο τα αγγλικα και θα πω και τα τελευταια λογια. αλλα θα δειτε οτι σε αυτο θα χασουμε!

αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ωρα να ψηφισω κι εγω... Αν και ειναι θετικο οτι η νοσοκομα εσωσε το θυμα, παλι δεν εχουμε φως στην υποθεση... Και το μεγα ερωτημα ειναι, η νοσοκομα εσωσε στην τυχη?? Ή καταλαβε το σχεδιο των δολοφονων?? Κι αν οντως καταλαβε το σχεδιο των δολοφονων γιατι δεν μιλαει φανερα για να μας το ξεδιαλυνει??? Αν μιλαει ομως, τοτε θα πρεπει να ειναι ο fantasmenos η νοσοκομα... Πραγμα που πιστευω με βαση τα λεγομενα του... Αλλα πιστευω πως μπλοφαρει...

Ουφ... Εχω μπερδευτει...

Αλλα τελικα θα ψηφισω fantasmenos... Εκτος κι αν δω καμια κινηση που θα ξεδιαλυνει τα πραγματα κι αλλαξω ψηφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ωρα να ψηφισω κι εγω... Αν και ειναι θετικο οτι η νοσοκομα εσωσε το θυμα, παλι δεν εχουμε φως στην υποθεση... Και το μεγα ερωτημα ειναι, η νοσοκομα εσωσε στην τυχη?? Ή καταλαβε το σχεδιο των δολοφονων?? Κι αν οντως καταλαβε το σχεδιο των δολοφονων γιατι δεν μιλαει φανερα για να μας το ξεδιαλυνει??? Αν μιλαει ομως, τοτε θα πρεπει να ειναι ο fantasmenos η νοσοκομα... Πραγμα που πιστευω με βαση τα λεγομενα του... Αλλα πιστευω πως μπλοφαρει...

Ουφ... Εχω μπερδευτει...

Αλλα τελικα θα ψηφισω fantasmenos... Εκτος κι αν δω καμια κινηση που θα ξεδιαλυνει τα πραγματα κι αλλαξω ψηφο...

Δυστυχώς φίλε μου θα μετανιώσεις για αυτή την επιλογή σου αλλά δεν μπορώ προς το παρόν να κάνω τίποτα για να σε μεταπείσω :P

Janewin είσαι η μοναδική ελπίδα, μου να αποκτήσουν οι πολίτες πλεονέκτημα σε παρακαλώ άκουσε με μια φορά και μην με ψηφίσεις ΚΑΙ σημέρα, εμπιστέψου μα τους χίλιους πιγκουίνους! Σε παρακαλώωωω αύριο εάν σήμερα η μαρίαλουλού είναι αθώα εσύ θέλω να κάνεις την αρχή και να με ψηφίσεις αλλά δώσε μου την ευκαιρία σήμερα ακούστε με και μια φορά τον καψερό.

Αυτά είχα να πω ελπίζω να εισακουστούν τα παρακάλια μου και να σας αποδείξω την αθωότητα μου το βράδυ με τη λήξη της ψηφοφορίας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
και γιατι να μην φυγεις με αποκαλυψη? οπως και εγω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
με συμφερει και ετσι ισως καταλαβουν οτι κατι τρεχει! σας συμβουλευω να τον βγαλετε τεταρτη για να μαθετε τι ειναι! παιζει πολυ βρομικα και παντα τις υποψιες τις ριχνει σε διαφορετικους! και μαλλον ο wild ηταν ρουφιανος! αμα ημουν δολοφονος θα ψηφιζα τον ιδιο? θα εκανα την ιδια τεχνικη με το φαντασμενο ή θα το σκοτωνα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00 (ΔΕΥΤΕΡΑ)

13/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα fantasmenos
  2. z0itCa: mariluluf1
  3. fantasmenos: mariluluf1
  4. marialuluf1 fantasmenos
  5. tsarachaf: fantasmenos
  6. elenaki_arnea08 fantasmenos
  7. CiNeFiL mariluluf1
  8. foreverfreak: marialuluf1
  9. JaneWin

ψήφοι:
4
mariluluf1
4 fantasmenos
απουσίες


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)

jj!(κρυφή ιδιότητα)
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
με συμφερει και ετσι ισως καταλαβουν οτι κατι τρεχει! σας συμβουλευω να τον βγαλετε τεταρτη για να μαθετε τι ειναι! παιζει πολυ βρομικα και παντα τις υποψιες τις ριχνει σε διαφορετικους! και μαλλον ο wild ηταν ρουφιανος! αμα ημουν δολοφονος θα ψηφιζα τον ιδιο? θα εκανα την ιδια τεχνικη με το φαντασμενο ή θα το σκοτωνα!!


Σε παρακαλώ πολύ μην μιλάς με αυτό το τρόπο, άκου βρόμικος την προηγούμενη τρίτη έκανα μπάνιο... :mad:

Και γιατί την Τετάρτη; Και σήμερα και αύριο ας βγω αν είναι αποφασισμένοι να σε βγάλουν και εσένα. Δεν έχω πρόβλημα να βγω εάν βγεις και εσύ, το καθήκον μου θα το είχα κάνει... Δυστυχώς όμως θα την γλιτώσεις όπως φαίνεται γιατί υπάρχει μεγάλο ρεύμα εναντίον μου από τα φιλαράκια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δυστυχώς φίλε μου θα μετανιώσεις για αυτή την επιλογή σου αλλά δεν μπορώ προς το παρόν να κάνω τίποτα για να σε μεταπείσω :P

Ευχομαι να μην το μετανιωσω... Αλλα πολυ φοβαμαι πως μπλοφαρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ευχομαι να μην το μετανιωσω... Αλλα πολυ φοβαμαι πως μπλοφαρεις...

Το μέλλον μας φτιάχνεται από το άθροισμα φόβων, αβεβαιοτήτων και τυχαίων γεγονότων...

Για αυτό σε ένα σκληρό κόσμο επιβιώνουν τα φαντασμέναωγουρούνια και οι φελλοί. Να το θυμηθείς αυτό το βράδυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αυτο μενει να φανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
θα ερθω 8 για να δω τι θα γινει. τωρα παω αγγλικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Δυστυχώς φίλε μου θα μετανιώσεις για αυτή την επιλογή σου αλλά δεν μπορώ προς το παρόν να κάνω τίποτα για να σε μεταπείσω :P

Janewin είσαι η μοναδική ελπίδα, μου να αποκτήσουν οι πολίτες πλεονέκτημα σε παρακαλώ άκουσε με μια φορά και μην με ψηφίσεις ΚΑΙ σημέρα, εμπιστέψου μα τους χίλιους πιγκουίνους! Σε παρακαλώωωω αύριο εάν σήμερα η μαρίαλουλού είναι αθώα εσύ θέλω να κάνεις την αρχή και να με ψηφίσεις αλλά δώσε μου την ευκαιρία σήμερα ακούστε με και μια φορά τον καψερό.

Αυτά είχα να πω ελπίζω να εισακουστούν τα παρακάλια μου και να σας αποδείξω την αθωότητα μου το βράδυ με τη λήξη της ψηφοφορίας. :P

Συγγνώμη Φαντασμένε αλλά θα ψηφίσω εσένα..:redface:
H προσπαθεία σου να με χτυπισεις ψυχολογικα τονιζοντας το ''και'' σε συνδιασμό με τα προηγούμενα με κάνει να σε υποπτεύομαι πιο πολύ....:worry:
Μπορεί να κάνω τεράστιο λάθος αυτήν την στιγμή αλλά θέλω πολύ να μάθω την ιδιότητα σου και για αυτό σε ψηφήζω σήμερα..:wacko:
Fantasmenos και από εμένα λοιπόν...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00 (ΔΕΥΤΕΡΑ)

13/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα fantasmenos
  2. z0itCa: mariluluf1
  3. fantasmenos: mariluluf1
  4. marialuluf1 fantasmenos
  5. tsarachaf: fantasmenos
  6. elenaki_arnea08 fantasmenos
  7. CiNeFiL mariluluf1
  8. foreverfreak: marialuluf1
  9. JaneWin fantasmenos

ψήφοι:
5 fantasmenos
4 mariluluf1

απουσίες


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)

jj!(κρυφή ιδιότητα)
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
fantasmenos ηρθε η ωρα να πεις τα τελευταια σου λογια!
σε λιγο εχουμε αποκαλυψη ιδιοτητας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

14/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα
  2. z0itCa
  3. marialu
  4. luf1
  5. tsarachaf
  6. elenaki_arnea08
  7. CiNeFiL
  8. foreverfreak
  9. JaneWin

ψήφοι:


απουσίες


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)
wild_boy(πολίτης)
kelly:) (εμεινες απο απουσιες)
athene δολοφονια serial Killer (αγνωστη ιδιοτητα)
rascal_gd δολοφονια (πολίτης)

jj!(κρυφή ιδιότητα)
fantamenos(πολιτης)


Τριτη θα μαθετε την ταυτοτητα του δολοφονηθεντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.


Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top