Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
:hmm:η μαριζα το ιδιο κανει σε καθε παλερμο !
θελω παραδειγμα μαρη ..τι το διαφορετικο εκανε η μαριζα για να φανει υποπτη...για πες τσιρακι μου :whistle:
Μα δεν έκανε τίποτα διαφορετικό! Γι αυτό και πιστεύω πως είναι αθώα! Δεν την κατηγόρησα ως ύποπτη! Απλά ανέφερα πως αφού κάναμε τα ίδια γτ να είμαι εγώ ύποπτη κ οχι εκείνη!
Οι δολοφονοι ειναι οι Rewial,Cherie,ChemWizard,Maria...η αντι για τον γιαννη ο yozerehs
Ναι φυσικά:P. Συμφωνώ με την απάντηση που σου έδωσε ο Γιάννης:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
θα παρακαλουσα να με βοηθησει καποιος απο την ΣΕ να ματεψω τους ψηφους που εχουν αλλαξει οι παιχτες!
Σε βοηθάω εγώ. Πάμεεεεεε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εγω δεν αντεχω αλλο!
και θα παρακαλουσα οι δολοφονοι να στελνουν σε ΟΛΗ την ΣΕ τον νεκρο!!!:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Παρακαλείστε όλοι, να μην ποστάρετε, μέχρι να μετρηθούν οι ψήφοι. Ευχαριστώ!

Θα σας ενημερώσουμε πότε θα μπορείτε να καταχωρήσετε τα μηνύματά σας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
αλλάζω την ψήφο μου σε Hilianna..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
παρακαλουμε μπορειτε να ξαναγραψετε τι ψηφισατε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
hilianna απο μένα

:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δεν ξερω η hilanna εχει 7 παντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Άλλαξαν τις ψήφους τους:

Hlianna----rewial
Κλεοπάτρα---Hlianna

Εγώ αυτους βρήκα, σε όλο αυτό το χάος.
Τι λες εσύ, μικρή Λουλού;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Άλλαξαν τις ψήφους τους:

Hlianna----rewial
Κλεοπάτρα---Hlianna

Εγώ αυτους βρήκα, σε όλο αυτό το χάος.
Τι λες εσύ, μικρή Λουλού;:worry:
και ο βιλλ αλλαξε,ψηφισε hilanna

μην με ριχνετε ρε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
morelo rewial
proin gianniskeeper hliana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
και ο βιλλ αλλαξε,ψηφισε hilanna

μην με ριχνετε ρε:clapup:
Καλά, μας ξέφυγε:P

Hlianna---rewial
Κλεοπάτρα---Hlianna
Bill---Hlianna
morelo---rewial
chemwizard---hlianna


Ντέρμπι, σήμερα. Τέτοιο ντέρμπι, έχει να γίνει, από τότε που έφυγα εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Η Rewial αν ηταν οντως νοσοκομα γιατι να βγει και να το πει?? Για να μαθουν οι δολοφονοι ποια ειναι η νοσοκομα και να την δολοφονησουν??

αλλαζω την ψηφο μου και ψηφιζω rewial...


Αυτη είναι γραμματοσειρά,
να μπρορούμε να διαβάζουμε κι εμείς της 3ης ηλικίας :redface:


Από ότι φαίνεται η Ριουαλ δεν πρέπει να είναι δολοφόνι, ειδικά με αυτή την ανακατάταξη των ψήφων,
οπότε αλλάζω ψήφο σε hilianna

αλλάζω την ψήφο μου σε Hilianna..

:eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εχει δραση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
καλά...αυτό το παλέρμο ατέλειωτο είναι;; :worry::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μικρή Λουλού, βάλε την καρτέλα με τα ονόματα και τις ψήφους.

Οι υπόλοιποι μπορείτε να αρχίσετε να μιλάτε. Σε δύο ώρες, περίπου, έχουμε ανακοίνωση του φυλακισμένου και την ιδιότητα του.

Μας συγχωρείτε για την αναστάτωση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Τετάρτη 1/9/2010 καλο μήνα!:)

Δολοφόνοι μέχρι τις 12 στέλνετε τον νεκρό σας
το ίδιο και η νοσοκόμα που θα δώσει το φιλί της ζωής
σε όλη την ΣΕ θα τα στέλνετε!!!


Λίστα για Παλέρμο #27


1. elenaki_arnea08 Rewial
2. Wild_Boy rewial
3. maria.... hilianna
4. roseberry mariza_93
5. rewial hlianna
6. mariza93 Hlianna
7. morelo rewial
8. cherie Hlianna
9. chemwizard Ηlianna
10. foreverfreak Chemwizard
11. Hlianna Rewial
12. Bill hilianna
13. yozerehs hlianna
14.Κλεοπάτρα hilianna


ψήφοι:
8 hlianna
4 Rewial
1 mariza_93
1 Chemwizard




αποχωρήσεις:
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop (πολίτης)
tsarachaf mvp (αγνωστη ιδιότητα)
eupatridis δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
marialuluf1 (πολίτης)
misskit (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (σωθηκε απο νοσοκομα)

απoυσίες:
2 marialuluf1 (στις 3 φεύγεις)
2 mariza93 (στις 3 φεύγεις)
1 chemwizard
1 Εupatridis
1 aporw
1 morelo

την τεταρτη θα μαθετε την ταυτοτητα του μνπ!
την πεμπτη θα μαθετε την ταυτοτητα του νεκρου!
την παρασκευη θα μαθετε την ταυτοτητα του μνπ!


Σ.Ε. Γιώργος, JaneWin, jj, marialuluf1, fockos

οι φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα

Έγιναν όλες οι απαραίτητες αλλαγές

Σημείωση: Η Cherie, είναι η noulou94 και ο Chemwizard, είναι ο gianniskeeper
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
H rewial έχει 3 ψήφους (τα άλλα τα έχουμε τα ίδια) έσβησα το δικό μου για να μην
μπερδευόμαστε


και η hlianna ψήφισε Rewial νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μικρή Λουλου, απ' ότι φαίνεται, μόνο εμεις είμαστε ενεργα μέλη της ΣΕ (Είμαστε και νεαρά άτομα:P)

Η rewial, έχει τέσσερις ψήφους, η μία εξ' αυτών είναι της Ηλιάννας.

So, Hlianna---rewial
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
Νομίζω ότι αυτά είναι τα σωστά:

Τετάρτη 1/9/2010 καλο μήνα!:)

Δολοφόνοι μέχρι τις 12 στέλνετε τον νεκρό σας
το ίδιο και η νοσοκόμα που θα δώσει το φιλί της ζωής
σε όλη την ΣΕ θα τα στέλνετε!!!


Λίστα για Παλέρμο #27


1. elenaki_arnea08 Rewial
2. Wild_Boy rewial
3. maria.... hilianna
4. roseberry mariza_93
5. rewial hlianna
6. mariza93 elenaki_arnea
7. morelo Μaria...
8. cherie Hlianna
9. chemwizard Ηlianna
10. foreverfreak Chemwizard
11. Hlianna Rewial
12.Bill Hlianna
13. yozerehs hlianna
14.Κλεοπάτρα hlianna

ψήφοι:
7 hlianna
3 Rewial

1 elenaki_arnea
1 mariza_93
1 Μaria...
1 Chemwizard




αποχωρήσεις:
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop (πολίτης)
tsarachaf mvp (αγνωστη ιδιότητα)
eupatridis δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
marialuluf1 (πολίτης)
misskit (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (σωθηκε απο νοσοκομα)

απoυσίες:
2 marialuluf1 (στις 3 φεύγεις)
2 mariza93 (στις 3 φεύγεις)
1 chemwizard
1 Εupatridis
1 aporw

την τεταρτη θα μαθετε την ταυτοτητα του μνπ!
την πεμπτη θα μαθετε την ταυτοτητα του νεκρου!
την παρασκευη θα μαθετε την ταυτοτητα του μνπ!


Σ.Ε. Γιώργος, JaneWin, jj, marialuluf1, fockos

οι φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα

Έγιναν όλες οι απαραίτητες αλλαγές

Σημείωση: Η Cherie, είναι η noulou94 και ο Chemwizard, είναι ο gianniskeeper
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top