Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Δες την ψηφοφορια μαμω τη στρατηγικη σου δηλαδη,να στο ζωγραφισω???:P:P:P:P:P

είναι μέσα στα πλαίσια της στρατηγικής! :P
πφφ δεν μπορω αλλο! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγω στεκομαι εδω!! τωρα οτι και να μου λες Γιαννη,απλα μου επιβεβαιωνεις οτι εισαι 1 απτυς δολοφονους :)
E τωρα αν κανω λαθος... οκ σορρυ :redface:
Συγγνώμη που το λέω, αλλά έκανες παράθεση, τα δικά σου μηνύματα:worry:

edit: Τώρα κατάλαβα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
χαχαχαχαχα
λες ε?
καλα θα περιμενω να παει 8 παρα τεταρτο και αλλαζω ψηφο αναλογα
την πορεια! χαχα :D:P

Εσυ εισαι για να σε βαλουμε MVP.Ο ορισμος της ιδιοφυιας!Ο Sherlock μηπως ηταν τιποτα μπατζανακης σου?Βλεπω τα λαγωνικά του NYPD να σε παιρνουν ειδηση γρηγορα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πώς βγάλατε συμπέρασμα ότι είμαι δολοφόνος??Έλεος είστε...14 άτομα παίζουν με τον ίδιο τρόπο πάνω κάτω,εμένα ενοχοποιήσατε...βγάλτε με..καντε τέτοιες μ@λ@κιες και θα δείτε τι καλά θα είναι που στο τέλος θα έχετε βγάλει όλους τους πολίτες και θα νικήσουν οι δολοφόνοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
θα μας βγαλει την πιστη αλλα θα το κανει τελικα;)
το καλο πραγμα αργει να γινει! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Οι δολοφονοι ειναι οι Rewial,Cherie,ChemWizard,Maria...η αντι για τον γιαννη ο yozerehs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πώς βγάλατε συμπέρασμα ότι είμαι δολοφόνος??Έλεος είστε...14 άτομα παίζουν με τον ίδιο τρόπο πάνω κάτω,εμένα ενοχοποιήσατε...βγάλτε με..καντε τέτοιες μ@λ@κιες και θα δείτε τι καλά θα είναι που στο τέλος θα έχετε βγάλει όλους τους πολίτες και θα νικήσουν οι δολοφόνοι..
Μην ακολουθείς τη στρατηγική μου:P

Πλάκα κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
xaxaxaxax τελικα οι δολοφονοι ποιοι ειναι?
μωρε εγω θα κρατησω την μαριζα γιατι ειναι υποπτη στα διαλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
όλο γτ άραγε και γτ άραγε...........όλο ενοχές ρίχνει....ρίχνει κι ένα είμαι νοσοκόμα...ε,πως να μην την υποψιαζόμαστε..?λέει αυτός κι αυτός κι αυτός είναι δολοφόνοι....Θα πω τώρα κι εγώ ένα γτ άραγε?Μήπως για να στρέψουν τα βλέμματα αλλού κι όχι σε αυτήν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Οι δολοφονοι ειναι οι Rewial,Cherie,ChemWizard,Maria...

ναι κοιτα να δεις,εγω κι η ολγα με την αννα που μιλαμε συνηθως ετυχε να μαστε και δολοφονοι μαζι,βγαλε τη μαρια και βαλε τη μαριζα και το κανες ακομα χειροτερο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Kαλα εγω μια σκεψη εκανα... εσεις γιατι κανετε ετσι αφου ειστε αθωοι πολιτες? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.


Αμέσως εσύ!!!:P

Μην ακολουθείς τη στρατηγική μου:P

Πλάκα κάνω

Μήπως η ΣουΕ παραεπεμβαίνει στο παιχνίδι???Σκοπός της είναι να ελέγχει τους ψήφους και τις δολοφονίες και να επιβλέπει το παιχνίδι!Στο τέλος θα φτάσει να μας λέει και ιδιότητες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Kαλα εγω μια σκεψη εκανα... εσεις γιατι κανετε ετσι αφου ειστε αθωοι πολιτες? :)

γιατι μας βλεπω να βγαινουμε και να χανουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μήπως η ΣουΕ παραεπεμβαίνει στο παιχνίδι???Σκοπός της είναι να ελέγχει τους ψήφους και τις δολοφονίες και να επιβλέπει το παιχνίδι!Στο τέλος θα φτάσει να μας λέει και ιδιότητες..
Εχμ, το "αμέσως εσύ:P" πήγαινε στη rewial.

Όσο για το "μην ακολουθείς τη στρατηγική μου" είχε και κάτι άσπρα γράμματα πιο κάτω:)

Και μη θυμώνεις τόσο. Οι υπόλοιποι λένε τις γνώμες τους. Πιστεύουν ότι αυτος, αυτός κι αυτός είναι οι δολοφόνοι. Σεβόμαστε τις απόψεις τους και δεν νευριάζουμε, χωρίς λόγο. Τα βλέπεις τα αποτελέσματα:/:

Ααα, "παρεμβαίνει" και "τις ψήφους" είναι το σωστό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι κοιτα να δεις,εγω κι η ολγα με την αννα που μιλαμε συνηθως ετυχε να μαστε και δολοφονοι μαζι,βγαλε τη μαρια και βαλε τη μαριζα και το κανες ακομα χειροτερο:P
καλα εχω λιωσει ε χαχαχαχαχαχ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
θεε μου μορελο και ολγα, ολγα και μορελο τυχαια τα βαλατε τα ονοματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
θα παρακαλουσα να με βοηθησει καποιος απο την ΣΕ να ματεψω τους ψηφους που εχουν αλλαξει οι παιχτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
γιατι μας βλεπω να βγαινουμε και να χανουμε :P

τη σκεψη μου εγραψα,ο καθενας ας λαβει υποψην του αυτα που βλεπει και ας ψηφισει αναλογως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
υποσχεθηκαμε να μην αλλαξουμε ψηφο τελικα

παρολο που wild boy καρφωθηκες και μην ρωτας απο που φιλε μου,αν δεν με βγαλετε αυριο,σε εχω ψηφισει

Αυτη είναι γραμματοσειρά,
να μπρορούμε να διαβάζουμε κι εμείς της 3ης ηλικίας :redface:


Από ότι φαίνεται η Ριουαλ δεν πρέπει να είναι δολοφόνι, ειδικά με αυτή την ανακατάταξη των ψήφων,
οπότε αλλάζω ψήφο σε hilianna
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top