Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
σημερα δεν εχουμε δολοφονια!
Η νοσοκομα εδωσε το φιλη της ζωης στον σωστο ατομο!
Μπορώ να μαντέψω σε ποιον/α έδωσε το φιλί της ζωής, η νοσοκόμα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ΣΕ εισαι πρεπει να μαθεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Κανείς δεν με ενημέρωσε:mpinelik:

Την επόμενη φορά, η νοσοκόμα και οι δολοφόνοι να στείλουν μήνυμα σε όλα, ανεξαιρέτως, μέλη της ΣΕ:mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αυτο ειπα την δολοφονια την εμαθα απο τον φοκο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ δεν έμαθα ούτε τη δολοφονία, ούτε το φιλί της ζωής. Μικρή Λουλού, στείλε μου, σε παρακαλώ, pm με τη δολοφονία και το φιλί!!

Ευχαριστώ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Ψηφίζω στην τύχη <<hilianna>>.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Τετάρτη 1/9/2010 καλο μήνα!:)

Δολοφόνοι μέχρι τις 12 στέλνετε τον νεκρό σας
το ίδιο και η νοσοκόμα που θα δώσει το φιλί της ζωής


Λίστα για Παλέρμο #27


1. elenaki_arnea08
2. MissKit
3. Wild_Boy mariza_93
4. maria.... hilianna
5. roseberry rewial
6. rewial hlianna
7. mariza93
8. morelo Μaria...
9. cherie Hlianna
10.chemwizard
11. foreverfreak Chemwizard
12. Hlianna Κλεοπάτρα
13. Bill Rewial
14. yozerehs
15.Κλεοπάτρα Rewial

ψήφοι:
3 Rewial
3 hlianna
1 κλεοπατρα
1 mariza_93
1 Μaria...
1 Chemwizard



αποχωρήσεις:
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop (πολίτης)
tsarachaf mvp (αγνωστη ιδιότητα)
eupatridis δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
marialuluf1 (πολίτης)
misskit (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (σωθηκε απο νοσοκομα)

απoυσίες:
2 marialuluf1 (στις 3 φεύγεις)
2 mariza93 (στις 3 φεύγεις)
1 chemwizard
1 Εupatridis
1 aporw

την τεταρτη θα μαθετε την ταυτοτητα του μνπ!
την πεμπτη θα μαθετε την ταυτοτητα του νεκρου!
την παρασκευη θα μαθετε την ταυτοτητα του μνπ!


Σ.Ε. Γιώργος, JaneWin, jj, marialuluf1, fockos

οι φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα

Έγιναν όλες οι απαραίτητες αλλαγές

Σημείωση: Η Cherie, είναι η noulou94 και ο Chemwizard, είναι ο gianniskeeper
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
σημερα δεν εχουμε δολοφονια!
Η νοσοκομα εδωσε το φιλη της ζωης στον σωστο ατομο!
πωωωωωωωωωωωωωω ρε φιλε δεν το πιστευω γιες γιες γιες γιες γιες γιεςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Ψηφίζω hlianna
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ομολογω πως αυτο ειναι ενα απο τα πιο περιεργα και μπερδεμενα παλερμο που εχω παιξει ποτε... Πολλα τα ατομα ρε αδερφε και ακρη δε βγαζουμε!! Εγω εξακολουθω να πιστευω πως κατι υποπτο τρεχει με το Γιαννη... Γραφει με ζηλο τις ωραιες του ιστοριες και ΠΟΤΕ δεν προσπαθει να αιτιολογησει την ψηφο του!! Τι σκατα γινεται?? Μηπως ετσι προσπαθει να φανει ο ακυρος παιχτης, που στην τελικη ειναι το μεγαλυτερο λαμογιο??
Προς το παρον ομως ψηφιζω τον Chemwizard, καθως σημερα εχουμε αποκαλυψη ιδιοτητας και θα ηθελα πολυ να μαθω τι ρολο βαραει!!
Μηπως αν δεν ψηφίζαν οι πολιτες συνεχως μαμακιες θα χαμε κερδισει?:)
:P



Σε αυτό το γύρω ψηφίζω ξανά Rewial.

Τα κατεβατά του κεμγουίζαρντ είναι όντως περίεργα, αλλά μπορεί να είναι για μια διαφορετική νότα στο παιχνίδι.
Στο επόμενο θα τον βάλουμε να κάνει και τον αφηγητή κάθε μέρας που ξεκινάει. :P


Ευχαριστώ Βill αλλα έγινε για μια φορα για να γελάσουμε:)Εξάλλου η πλοκή και τα σχεδιακια του κάθε επισοδειου ανηκουν δικαιωματικα στον focko και τα παει πολύ καλά,ειπα να κάνω μια φορά τη διαφορά.Συν τοις αλλοις τα περισσοτερα παιδια δεν τα ξερω και δεν είναι σωστο να συμμετεχουν παντα τα παιδιά που γνωρίω εγώ.Καθε φρά ας γραφει την ιστορια καποιος σε συνεργασια με το φόκο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μπορώ να μαντέψω σε ποιον/α έδωσε το φιλί της ζωής, η νοσοκόμα:whistle:
σε ποιον/α?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
η misskit φοβαμαι πως
πρεπει να βγει απο την λιστα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Προτείνω να με ψηφίσετε σημερα ,επειδη κι η Rewial δε βλεπω να ζει πολύ οποτε να βγαίνω κι εγω σιγά σιγά...:redface:εχουμε κι αποκαλυψη ιδιοτητας να δειτε το τι ειμαι ενας αθωος πολιτης κυριε forever :P. λεω να ψηφίσω elenaki_arneaΕΝΣΤΙΚΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Προτείνω να με ψηφίσετε σημερα ,επειδη κι η Rewial δε βλεπω να ζει πολύ οποτε να βγαίνω κι εγω σιγά σιγά...:redface:εχουμε κι αποκαλυψη ιδιοτητας να δειτε το τι ειμαι ενας αθωος πολιτης κυριε forever :P. λεω να ψηφίσω elenaki_arneaΕΝΣΤΙΚΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ... :P
γιαννη τι πινεις και δεν μας δινεις?

και επειδη ηθελα και γω να ψηφίσω την ελενη θα την ψηφισω χαχα! και κατα τις 8 αν δω οτι εχει ισοψηφια αλλάζω ψήφο! χαχα

άντε elenaki_arnea και απο μένα για να εχει και λιγη αγωνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Γιατί είμαι μόνο εγώ ύποπτη και όχι η Μαρίζα:whistle:? Ακριβώς την ίδια τακτική έχουμε ακολουθήσει! Μαίρη καρφώνεσαι:redface:.
:whistle::whistle::whistle::whistle: δεν θα τα πάμε καλά κοπελιά! :P δεν έχουμε την ίδια τακτική εσύ ακολουθείς την δικιά μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
:whistle::whistle::whistle::whistle: δεν θα τα πάμε καλά κοπελιά! :P δεν έχουμε την ίδια τακτική εσύ ακολουθείς την δικιά μου! :P

μίλαμε πάντα για τ γνωστη και δοκιμασμενη τακτικη στην οποία παριστάνεις παντού την ηλιθια με καταπληκτικη ακριβεια σε σημειο φυσικοτητας ενω κατά (πολύ) βάθος,κάτω απο το βλέμμα αγελάδας κρύβεται ένας πανισχυρος επεξεργαστής δεδομένων?
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
μίλαμε πάντα για τ γνωστη και δοκιμασμενη τακτικη στην οποία παριστάνεις παντού την ηλιθια με καταπληκτικη ακριβεια σε σημειο φυσικοτητας ενω κατά (πολύ) βάθος,κάτω απο το βλέμμα αγελάδας κρύβεται ένας πανισχυρος επεξεργαστής δεδομένων?
:P
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :teasing:8):bleh::rofl:

ξερω γιατι τα λες ολα αυτά! ζηλεύεις επειδη εγώ παίζω με τακτική και εσύ δεν μπορείς να κάνεις κάτι τετοιο! :pfff:
:drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Γιατί είμαι μόνο εγώ ύποπτη και όχι η Μαρίζα:whistle:? Ακριβώς την ίδια τακτική έχουμε ακολουθήσει! Μαίρη καρφώνεσαι:redface:. Επειδή μπορεί και να με φάνε και θέλω να μετρήσει η ψήφος μου ψηφίζω Hlianna. Καλέ φαντάζεστε να ναι το Κιπεράκι δολοφόνος και να πρέπει να σκοτώσει την Όλγα:eek:? Πο πίκρα :lol: :angel: (το θου κύριε που λέγαμε:P).


:hmm:η μαριζα το ιδιο κανει σε καθε παλερμο !
θελω παραδειγμα μαρη ..τι το διαφορετικο εκανε η μαριζα για να φανει υποπτη...για πες τσιρακι μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top