Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είχα δίκιο τελικά. :/:
Δολοφόνοι μου! Εξαιρετική δουλειά.. Με βγάλατε ημέρα χωρίς αποκάλυψη για να μη φανεί η πραγματική μου ιδιότητα. Κι όμως πιστεύατε ότι είμαι δολοφόνος. Η νοσοκόμα παραδέχτηκε το ρόλο της κι ας κινδυνεύει να δολοφονηθεί αλλά αυτό δεν είναι ύποπτο. Μόνο το σχόλιό μου στον κιπερ ήταν.
Cherie πολύ καλό παιχνίδι.. Ρίχνεις ψήφο σε άτομο άσχετο και όταν βλέπεις ότι κινδυνεύουν οι δικοί σου αλλάζεις. Τελικά όντως οι πολίτες πρέπει να μετακομίσουν στον παράδεισο. Εκτός κι αν αρχίσουν να σκέφτονται λίγο πιο λογικά τα πράγματα. Κρίμα που κανείς δεν κατάλαβε πόσο σημαντική ήμουν. Ευτυχώς δεν το κατάλαβαν ούτε οι δολοφόνοι. Καλή συνέχεια. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Cherie πολύ καλό παιχνίδι.. Ρίχνεις ψήφο σε άτομο άσχετο και όταν βλέπεις ότι κινδυνεύουν οι δικοί σου αλλάζεις. Τελικά όντως οι πολίτες πρέπει να μετακομίσουν στον παράδεισο. Εκτός κι αν αρχίσουν να σκέφτονται λίγο πιο λογικά τα πράγματα. Κρίμα που κανείς δεν κατάλαβε πόσο σημαντική ήμουν. Ευτυχώς δεν το κατάλαβαν ούτε οι δολοφόνοι. Καλή συνέχεια. :worry:
Είπα και γω δεν θα με κατηγορήσει η συνονόματη:P? Μη δείτε κάποιον να προσπαθεί να βγάλει άκρη εδώ πέρα αμέσως να τον βγάλετε δολοφόνο! Καλή καρδιά :angel:

Καλό παιχνίδι μόνο εγώ? Δώσε συγχαρητήρια στην συνεργό σου τη Roseberry η οποία με το που είδε ότι μπορείς να σωθείς άλλαξε ψήφο σε Rewial. Αν η Μαίρη ήταν ένας απλός πολίτης αυτό δεν θα το έκανε ΠΟΤΕ! Σόρρυ αλλά εδώ κάτι παίζει :shifty:! Σημαντική σε μας τους πολίτες δεν είσαι καθόλου! Άντε ν' αραιώνετε γιατί είστε και πολλοί πανάθεμά σας! Kαι ναι.. η Ζωή ήταν ρουφιάνος! Φτου! :|

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
rewial εγω δεν θα σε ξαναψηφισω γιατι αν εισαι νοσοκομα χρειαζεσαι στο παιχνιδι:hmm:..λεω αυτη τη φορα να ψηφισω στην τυχη την κλεοπατρα


αννα θα μου λειψεις..αλλα αν εισαι οντως δολοφονος οπως ελεγαν τοτε καλυτερα για ολους:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μη δείτε κάποιον να προσπαθεί να βγάλει άκρη εδώ πέρα αμέσως να τον βγάλετε δολοφόνο! Καλή καρδιά :angel:


:P

μου θυμισες αυτο

μην δουμε αντρα με ψηλοτακουνη γοβα αμεσως να τον πουμε αδερφη:angel:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,092 μηνύματα.
Τετάρτη 1 :(
Δολοφόνοι μέχρι τις 12 στέλνετε τον νεκρό σας
το ίδιο και η νοσοκόμα που θα δώσει το φιλί της ζωής
Λίστα για Παλέρμο #27
δεν τελειώνουν ποτέ :(

  1. elenaki_arnea08
  2. MissKit
  3. Wild_Boy
  4. maria....
  5. roseberry
  6. rewial hlianna
  7. mariza93
  8. morelo
    [*]cherie
  9. chemwizard
  10. foreverfreak
  11. Hlianna Κλεοπάτρα
  12. Bill
  13. yozerehs
  14. Κλεοπάτρα

ψήφοι
1 hlianna
1 κλεοπατρα


αποχωρήσεις

zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop (πολίτης)
tsarachaf mvp (αγνωστη ιδιότητα)
eupatridis δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
marialuluf1 (πολίτης)
misskit (άγνωστη ιδιότητα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
και πάλι θα ψηφίσω cherie για τον ίδιο λόγο που την ψήφισα και στην προηγούμενη ψηφοφορία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
πφφ μπερδευουν τα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
και αντε ας πουμε οτι η αννα ηταν δολοφονος αρα μεινανε 3! και ειμαστε 15!

χμ εμενα μου κανει για μια ακομα δολοφονος η roseberry και η
elenaki_arnea08........xm και ο τριτος?
ποιος ειναι οεο? :look::stunned:
μηπως η
Hlianna?

βεβαια εμενα κατι μου κανε κ η μαρια χαχα!
τα χω μπερδεψει οπως καταλάβατε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μήπως τα λες αυτά για να αποποιηθείς ευθύνες????αλλάζω ψήφω από cherie σε mariza_93



υ.γ:έχω καταμπερδευτεί....βέβαια είναι το πρώτο μου παλέρμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
μήπως τα λες αυτά για να αποποιηθείς ευθύνες????αλλάζω ψήφω από cherie σε mariza_93
χαχαχαχα οτι να ναι! ετσι πως παμε να στε σιγουροι οτι οι πολιτες ειμαστε χαμενοι! εσενα τι σε πείραξε ακριβός? μήπως είσαι δολοφόνος και είναι και κανένας άλλος από αυτούς που ανέφερα και φοβάσαι?
τεσπα άμα είσαι στους πολίτες θα σου πρότεινα να αλλάξεις ψήφο γιατί αυτό που κάνεις δεν οδηγεί πουθενά αν πάλι είσαι δολοφόνος με βλέπω αύριο :knife:!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ρε μαρίζα!!!!!!!έλος!!όλους τους κόβεις για δολοφόνους.......όποιον μιλάει!!κατευθείαν πιστεύεις ότι είναι δολοφόνος
!δεν ξαναμιλάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Εγώ τώρα τί να πω?:( Που με βγάζει δολοφόνο επειδή προσπαθώ να καταλάβω ποιος είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ δολοφόνος εδώ μέσα? Αν είναι δυνατόν! Καταλαβαίνω ότι λόγω του μεγάλου αριθμού συμμετοχών όλοι μας φαίνονται ύποπτοι, αλλά έλεος! Κι εγώ στην ίδια θέση βρίσκομαι! Δε ξέρω τί να ψηφίσω! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
εγώ θα ψηφίσω Rewial γιατί είναι αρκετά ύποπτη...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ρε μαρίζα!!!!!!!έλος!!όλους τους κόβεις για δολοφόνους.......όποιον μιλάει!!κατευθείαν πιστεύεις ότι είναι δολοφόνος
!δεν ξαναμιλάω!
ναι ειδες ολους αλλα εσυ γιατι πεταχτηκες να πεις μηπως ειμαι δολοφονος? σε πειραξε τοσο πολυ που ειπα για τους αλλους? αν οντως ησουν πολιτης δεν θα πεταγόσουν........:worry:
Εγώ τώρα τί να πω?:( Που με βγάζει δολοφόνο επειδή προσπαθώ να καταλάβω ποιος είναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ δολοφόνος εδώ μέσα? Αν είναι δυνατόν! Καταλαβαίνω ότι λόγω του μεγάλου αριθμού συμμετοχών όλοι μας φαίνονται ύποπτοι, αλλά έλεος! Κι εγώ στην ίδια θέση βρίσκομαι! Δε ξέρω τί να ψηφίσω! :'(
εσυ πες τα καλαντα για αρχη! και γω δεν ηξερα! και ουτε ξερω!
βλεπω αντιδρασεις! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πετάχτηκα,γιατί δεν ξέρω αν εσύ είσαι πολίτης!!!Τα λες στους πολίτες για να νομίζουν ότι και εσύ είσαι(πολίτης)??Ότι ντε και καλά ψάχνεις??Εσύ κατηγορείς τους άλλους και που ξέρουμε ότι δεν είσαι εσύ και τα λες για να στρέψουν τα βλέμματα τους αλλού κι όχι σε σένα??

Τεσπα...Αρχή είναι..Θα δείξει το πράγμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Πετάχτηκα,γιατί δεν ξέρω αν εσύ είσαι πολίτης!!!Τα λες στους πολίτες για να νομίζουν ότι και εσύ είσαι(πολίτης)??Ότι ντε και καλά ψάχνεις??Εσύ κατηγορείς τους άλλους και που ξέρουμε ότι δεν είσαι εσύ και τα λες για να στρέψουν τα βλέμματα τους αλλού κι όχι σε σένα??

Τεσπα...Αρχή είναι..Θα δείξει το πράγμα..
οπως και συ! τεσπα ολοι πολιτες λενε οτι ειναι οποτε ακρη δεν θα βγάλεις! αλλα εμενα δεν θα παψει κατι να μην μαρεσει πισω απο το ποστ σου! :P
αρχη δεν ειναι αλλα τεσπαααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
ρε μαρίζα!!!!!!!έλος!!όλους τους κόβεις για δολοφόνους.......όποιον μιλάει!!κατευθείαν πιστεύεις ότι είναι δολοφόνος
!δεν ξαναμιλάω!
Και μενα επειδή μιλούσα με κατηγορούσες αν θυμάσαι:redface:. Σκεφτείτε λίγο βρε παιδιά. Μερικά άτομα κάνουν μπαμ:whistle:.
Φόκε το άβαταρ φυσάει :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εσύ το έκανες πρώτη και πήγα να ειδοποιήσω τους πολίτες για να μην τους μπερδέψεις!δολοφόνα!:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
πήγα και γω να μιλήσω να ανάψουν τα αίματα και με κατηγορείτε!!!τι είστε σεις ρε....δεν ξαναπαίζω παλέρμο....:redface::(:(:(:/::/::/::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::cry_x::tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγώ θα ψηφίσω Rewial γιατί είναι αρκετά ύποπτη...:worry:

συμφωνω ειμαι αρκετα υποπτη,ειδικα μετα την τελευταια δηλωση μου ε

μην δουμε αντρα με ψηλοτακουνη γοβα αμεσως να τον πουμε αδερφη:angel::P


:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top