Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
λοιπόν ψηφίζω κι εγώ aporw και βλέπουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Παιδιά ψηφίζουμε κανονικά; Δε θα σταματήσουμε για Σαββατοκύριακο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
εγω ψηφιζω gianniskeeper γιατι πολυ με στενοχωρησε:cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τσαφ τσουφ συγγνώμη :(

Δεν πιστεύω πως είσαι δολοφόνος, αλλά δε γίνεται να φύγω. Έχω να προσφέρω μερικά πράγματα αν και δεν ξέρω πόσο σημαντικός μπορεί να είσαι. Λυπάμαι που το κάνω αυτό αλλά αλλάζω την ψήφο μου σε tsarachaf. :'(

Μετάφραση:

Έχω πολύ κόσμο ακόμη να φάω η αδίστακτη δολοφόνος!!!

Μπράβο παιδιά!!
Με τέτοια πορεία οι δολοφόνοι θα σας έχουν θάψει όλους μέχρι το τέλος της βδομάδας!!!

Αύριο που έχει αποκάλυψη βγάλτε ΜΙΣΣΚΙΤ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και συνεχίζει η εμπάθεια.. Βρε Ζωή δε μπορώ να σε καταλάβω ειλικρινά κοπέλα μου. Σοκάρομαι με τη συμπεριφορά σου. Δύο φορές ήρθες να γράψεις ΚΑΙ τις δύο ήρθες να με κατηγορήσεις για φόνους και ίντριγκες. Ήμαρτον δηλαδή. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παιδιά ψηφίζουμε κανονικά; Δε θα σταματήσουμε για Σαββατοκύριακο; :hmm:
Ναι τα Σαββατοκύριακα δεν έχουμε τίποτα.
Μη κοιτάς εμένα που δε ξέρω ποτέ τί μέρα έχουμε. :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ας κανω κι γω χρηση του δικαιωματος μου για τελευταια λογια...

Λοιπον, τι να πω??? Πιστευω ανετα πλεον μπορειτε ολοι οι πολιτες να μετακομισετε στον παραδεισο... Γιατι πλεον ειστε σχεδον αβοηθητοι... Καλη δουλεια κανατε...

Στο θεμα μας... Αν θελετε το καλο σας... Ψηφιστε τωρα την MissKit... Τωρα που εχει και αποκαλυψη... Και δεν θα χασετε... Ειναι μια βεβαιη δολοφονος...

Επισης προσοχη στην Hlianna, παιζει πολυ υπουλο παιχνιδι, ταιριαζει ανετα στο προφιλ του αθορυβου δολοφονου... Κι αν δεν κανω λαθος ειναι αλλος ενας απο αυτους... Η αποκαλυψη ιδιοτητων ή θα με επιβεβαιωσει ή οχι...

Βγαλτε και τις 2 το συντομοτερο και σε μερες με αποκαλυψη... Και δεν θα χασετε...


Α... Η αληθεια ειναι οτι προτιμω την Σθμωνη στην Φυλακη μαζι μου(:redface::redface:)... Αλλα πιστευω πως ειναι αθωα... Μην την φατε τζαμπα...

ΥΓ. Θα εμπαινα κι εγω ευχαριστως στην ΣΕ... Αν εχετε χωρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
εγω η κακομοιρα πρωτη φορα παιζω δεν το ξερω καλα το παιχνιδι και προσπαθω να δω τι γινεται:(:(κατευθειαν να με κατηγορησεις:(

επισης παιδια αυριο σχεδον ολη μερα δεν θα μπω πρεπει να παω Πατρα να μαζεψω τα πραγματα και να ξενοικιασω το σπιτι..το λεω για να μην με υποψιαστειτε παλι αδικα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
εγω η κακομοιρα πρωτη φορα παιζω δεν το ξερω καλα το παιχνιδι και προσπαθω να δω τι γινεται:(:(κατευθειαν να με κατηγορησεις:(

επισης παιδια αυριο σχεδον ολη μερα δεν θα μπω πρεπει να παω Πατρα να μαζεψω τα πραγματα και να ξενοικιασω το σπιτι..το λεω για να μην με υποψιαστειτε παλι αδικα:(

Ελα τωρα... Ξερουμε κι οι 2 οτι δεν πεφτω εξω...

Παντως παιζεις πολυ εξυπνα... Γιατι η Αννα τραβαει τις υποψιες κι εσυ ψηφιζεις και κινεισαι διαφορετικα... Χωρις να φαινεται πραγματικα οτι εχετε κοινη πολιτικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Ελα τωρα... Ξερουμε κι οι 2 οτι δεν πεφτω εξω...

Παντως παιζεις πολυ εξυπνα... Γιατι η Αννα τραβαει τις υποψιες κι εσυ ψηφιζεις και κινεισαι διαφορετικα... Χωρις να φαινεται πραγματικα οτι εχετε κοινη πολιτικη...

πφφφ..δεν θα καθομαι να ακουω να με κατηγορεις:pfff:εδω καλα καλα δεν ξερω τι γινεται με το παιχνιδι και ψηφιζω στην τυχη και εσυ μου λες οτι παιζω και εξυπνα:worry::worry:τι να πω:worry:τα συμπερασματα δικα σας:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Βγάλτε με παιδιά, τώρα που έχει αποκάλυψη ιδιότητας να γελάσει κι ο κάθε πικραμένος :P Δεν κρατάω κακία πάντως σε κανέναν γι΄αυτά που λέει. Θα έχει τους λόγους του. Οι προθέσεις πάντως δεν είναι καλές. Θα το δείτε.
Αχ τσαφ τσουφ, σε επηρέασε κι εσένα η Ζωή. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
πφφφ..δεν θα καθομαι να ακουω να με κατηγορεις:pfff:εδω καλα καλα δεν ξερω τι γινεται με το παιχνιδι και ψηφιζω στην τυχη και εσυ μου λες οτι παιζω και εξυπνα:worry::worry:τι να πω:worry:τα συμπερασματα δικα σας:worry:

Χαχαχαχαχαχα!!! Οφειλω να ομολογησω οτι το χειριζεσαι ιδανικα... Αλλα... Ο καιρος γαρ εγγυς... Η αληθεια θα αποκαλυφθει... Και θα τα πουμε τοτε...

Βγάλτε με παιδιά, τώρα που έχει αποκάλυψη ιδιότητας να γελάσει κι ο κάθε πικραμένος :P Δεν κρατάω κακία πάντως σε κανέναν γι΄αυτά που λέει. Θα έχει τους λόγους του. Οι προθέσεις πάντως δεν είναι καλές. Θα το δείτε.
Αχ τσαφ τσουφ, σε επηρέασε κι εσένα η Ζωή. :(

Αχ... Θελω να δω αν οντως σε βγαλουν, το θριαμβευτικο μου χαμογελο οταν θα γραφει στην λιστα αυτων που αποχωρησαν
MissKit (δολοφονος)... Και επισης θελω να δω τι θα λες τοτε... Πως εισαι τοσο σιγουρη οτι επηρρεασε η Ζωη εμενα κι οχι εγω την Ζωη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Η Ζωή έγραψε πρώτη με τεράστια γράμματα βγάλτε τη Μισσκιτ όσο είναι νωρίς :P Μη λέμε τα ίδια πράγματα σε δύο θέματα όμως. Με κουράζει. Τις δηλώσεις που είχα να κάνω τις έκανα. Θα σας ξαναδώ στο τέλος, να δείτε ότι κάνατε λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Η Ζωή έγραψε πρώτη με τεράστια γράμματα βγάλτε τη Μισσκιτ όσο είναι νωρίς :P Μη λέμε τα ίδια πράγματα σε δύο θέματα όμως. Με κουράζει. Τις δηλώσεις που είχα να κάνω τις έκανα. Θα σας ξαναδώ στο τέλος, να δείτε ότι κάνατε λάθος.

Κι ομως ημουν ο πρωτος που δηλωσα οτι σε θεωρω υποπτη... Δες καλυτερα στην αρχη του θεματος...

Μα φυσικα και καναμε λαθος... Που δεν σε βγαλαμε απο χθες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Γιαννη παιδι μου γιατι ολοι οι χαρακτηρες στο εργο σου ειναι φυσιολογικοι και εγω ειμαι το ηλιθιο?:D
τοσο πολυ με αγαπατε στα διαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ο
Ηρεμία,ηρεμία...Καπου έξω με περιμένουν τα κορίτσια.Αναρωτιέμαι πως θα τις βρω...
Χεχε για δες κατι τρελές...Μια με ενα κόκκινο string,η δεύτερη κάθεται πάνω σε ένα βουνο μαργαρίτες,η τρίτη έχει κοκκινισμένα μάγουλα ,ματια και λαιμό (προφανως τραγουδάει-ο Θεος να το κάνει)κι η τέταρτη μάλλον κρύβεται πίσω απο ένα μεγάλο χαρτόνι.Λογικό με τις άλλες δεξιά κι αριστερά της.Τι γραφει το χαρτόνι?

Αυτό το διάβασες σίγουρα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
λοιπον ψηφιζω και εγω aporw για να κανει παρεα με τον tsarachaf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε Φοκο συγνωμη, σημερα δε θα επρεπε να εχουμε αποκαλυψη ιδιοτητας?? Εναλλαξ παει... Χθες δε μαθαμε τον mvp, σημερα θα επρεπε να υπαρξει αποκαλυψη!! Κανω λαθος??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top