Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τσαφ τσουφ συγγνώμη :(

Δεν πιστεύω πως είσαι δολοφόνος, αλλά δε γίνεται να φύγω. Έχω να προσφέρω μερικά πράγματα αν και δεν ξέρω πόσο σημαντικός μπορεί να είσαι. Λυπάμαι που το κάνω αυτό αλλά αλλάζω την ψήφο μου σε tsarachaf. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

27/8/2010
Λίστα για Παλέρμο #27
φύγαν 2 αλλά ακόμα είναι πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08 Bill
  2. marialuluf1
  3. MissKit tsarachaf
  4. Wild_Boy misskit
  5. maria.... misskit
  6. roseberry tsarachaf
  7. tsarachaf misskit
  8. aporw misskit
  9. rewial tsarachaf
  10. mariza_93
  11. morelo maria..
  12. cherie aporw
  13. gianniskeeper hiliana
  14. foreverfreak rewial
  15. Hlianna aporw
  16. Eupatridis
  17. Bill aporw
  18. yozerehs tsarachaf
  19. Κλεοπάτρα tsarachaf
ψήφοι
5 tharachaf
4 misskit
3 aporw

1 maria..
1 bill
1 rewial
1 hiliana

αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop (πολίτης)

aπoυσίες
1 mariluluf1
1 mariza93
1 gianniskeeper

την Δευτέρα μαθαίνετε ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos

oi φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Φόκο άλλαξα ψήφο εγώ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Φόκε, με θέλετε στη ΣE;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όχι δε σε θέλουν. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
charachaf σε πιάσανε στο τρένο.
(το ξέρω ότι η Κρήτη δεν έχει τρένο σε τέτοιο ενοούσα)

πας φυλακή για το υπόλοιπο του παιχνιδιού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
30/8/2010
Μέχρι τις 12πμ Δευτερα στέλνετε τον νεκρό σας δολοφόνοι
το ίδιο και η νοσοκόμα που θα δώσει το φιλί της ζωής
Λίστα για Παλέρμο #27
φύγαν πολλοί αλλά ακόμα είναι πολλοί :(
  1. elenaki_arnea08
  2. MissKit
  3. Wild_Boy
  4. maria....
  5. roseberry
  6. aporw
  7. rewial
  8. morelo
  9. cherie
  10. gianniskeeper
  11. foreverfreak
  12. Hlianna
  13. Eupatridis
  14. Bill
  15. yozerehs
  16. Κλεοπάτρα
ψήφοι

αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)
jj mvp (αγνωστη ιδιότητα)
Κleop (πολίτης)
tsarachaf mvp (αγνωστη ιδιότητα)
mariza93 απουσίες (άγνωστη ιδιότητα)
mariluluf1(απουσίες)(αγνωστη ιδιότητα)

aπoυσίες
2 mariluluf1
2 mariza93
1 gianniskeeper
1 Εypatridis
την Δευτέρα μαθαίνετε ταυτότητα ΜVP

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, jj, fockos

oi φυλακές και ο παράδεισος είναι τα ίδια με τα προηγούμενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
jj είσαι μέσα θα σου στείλω σε λίγο τις ιδιότητες

η cherie είναι η Νούλου :(
τίποτα δε θυμίζει πια την παλιά Νούλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
η cherie είναι η Νούλου :(
τίποτα δε θυμίζει πια την παλιά Νούλου
Η Νούλου δεν έχει αλλάξει.. Άλλαξε μόνο το όνομά της:P. Είναι το ίδιο χάι χούι κορίτσι :flowers: Φόκο μην έχεις μουτράκια καλέ μου:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η Νούλου δεν έχει αλλάξει.. Άλλαξε μόνο το όνομά της:P. Είναι το ίδιο χάι χούι κορίτσι :flowers: Φόκο μην έχεις μουτράκια καλέ μου:P.

:worry: (στην αρχή το avatar μετά την υπογραφή, στην συνέχεια πας Αθήνα (και αυτοί οι Αθηναίοι ωθούν το υποσυνείδητο σου να αλλάξει και Nick)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
:worry: (στην αρχή το avatar μετά την υπογραφή, στην συνέχεια πας Αθήνα (και αυτοί οι Αθηναίοι ωθούν το υποσυνείδητο σου να αλλάξει και Nick)
Τώρα δεν μπορώ να πω πως δεν έχεις δίκιο:worry:. Θα με συνηθίσετε :pfff::D.
Όλγα άμα σε πιάσω από το μαλλί μην κλαις μετά:whistle:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
γεια σου tsarachaf:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Τώρα δεν μπορώ να πω πως δεν έχεις δίκιο:worry:. Θα με συνηθίσετε :pfff::D.
Όλγα άμα σε πιάσω από το μαλλί μην κλαις μετά:whistle:.


χαχαχαχααχαχαχαχαχ εγω δεν ειμαι αθηναια μαρη:redface:



ανεβηκες μαρη εδω και πηρες και λιγο φρεσκο αερα:whistle:

στα διαλα

εγω αμα παω καπου εξοχικα μετα μου λειπει το καυσαεριο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και γι αυτό το γύρο θα αφήσω την ψήφο μου στην aporw μιας και φαίνεται η ιδιότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
αρχισατε βρε χαμενα? :ropalo:
χαχα ευτυχως προλαβα!
αλλα δεν προκειται να διαβασω 7 σελιδες!!!!!


αννα αλλαξες ονομα? αμαν μαρη και δεν ηξερα ποια ειναι αυτη! χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Και γι αυτό το γύρο θα αφήσω την ψήφο μου στην aporw μιας και φαίνεται η ιδιότητα.

τι εννοεις φαινεται η ιδιοτητα?:worry:
ειμαι αθωα σου λεω!:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σε αυτή την ψηφοφορία θα μάθουμε την ιδιότητα του mvp.
Δεν έχω ξαναπαίξει μαζί σου σε άλλο παιχνίδι.Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά το όλο θέμα με τον τσαρατσαφ κάποια σχέση θα έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Σε αυτή την ψηφοφορία θα μάθουμε την ιδιότητα του mvp.
Δεν έχω ξαναπαίξει μαζί σου σε άλλο παιχνίδι.Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά το όλο θέμα με τον τσαρατσαφ κάποια σχέση θα έχει.

Με τον τσαραχαφ εχουμε ενα φλερτ:redface: αυτο τι σχεση εχει με τον δολοφονο?:confused:

Γλυκουλη μιλααα!!!:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
πφφ λεω να εμπιστευτω το ενστικτο του πρωην συναδελφου bill

ψηφιζω κ εγω aporw;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
αρχισατε βρε χαμενα? :ropalo:
χαχα ευτυχως προλαβα!
αλλα δεν προκειται να διαβασω 7 σελιδες!!!!!


αννα αλλαξες ονομα? αμαν μαρη και δεν ηξερα ποια ειναι αυτη! χαχα

είδη εχεις αποκλειστεί σήμερα. αλλά δεν πειράζει θα το αναιρέσουμε το κάνω 3 απουσίες (γιατί είναι πολλοί παίχτες:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top