Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε παιδιά ηρεμήστε δεν είμαι ο Χάνιμπαλ!!!!:P
Απλά είχα μία ξεχασμένη πολαπλή παράθεση ανοικτή και βγήκε και αυτό χωρίς να το καταλάβω!
Όσο για τον γρίφο που λέτε όλοι, μακάρι να το είχα λύσει εγώ αλλά μπορώ να πω ότι με κολακεύετε πολύ που νομίζετε ότι τον έλυσα εγώ!:redface:
Αφου εισαι εξυπνη μωρε μωρε:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ είχα την Rewial για ... ξεχωριστό πολίτη!

Ναι τόσο έξυπνη που έκανα πολλαπλή παράθεση σε άκυρο ποστ! xaxaxaxa:P
Εγώ θα σας έλεγα ποιος πιστεύω ότι τον έλυσε αλλά δεν θα με πιστέψετε, οπότε.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Και εγω που νομιζα οτι ο φορεβερφρικ με πιστευει.....:hmm: μηπως μπερδευτηκες ρε Δημητρη??:worry::whistle:

Ζωη αστα να πανε.....:redface:απορω τι το τοσο τραγικο ειπα και ακομα με θεωρεις ενοχη για ολα τα κακα του κοσμου....:(

ΥΓ:συγχρονιστειτε επιτελους!!!:mad:

Μην στεναχωριέσαι!!!! Φυσικά και δεν σε κατηγορώ για όλα τα κακά του κόσμου...:D:D
Δεν φταις εσύ για το περιβαλλοντικό ούτε για την οικονομική κρίση!!!:D:D:P

Υ.Γ: Σου ζητάω και εγώ συγγνώμη που πίστευα ότι ήσουν δολοφόνος...
Αλλά όταν έρθει η ώρα περιμένω και από εσένα μία συγγνώμη!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
καποιος ειπε οτι εγω τους παρασυρω....σιετ!
εγω το μονο που κανω ειναι να τους βαλω σε υποψιες για να ψαξουν :hmm:
εξαλλου εμενα φροντισαν να με ξεπαστρεψουν για καποιο λογο :whistle:

ΥΓ μπας και εχει κανει λαθος ο φοκος και ειμαστε ολοι ανω κατω?:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
\Ο δευτερος δολοφονος ειναι αναμεσα σε γιαννη, kleop και rewial, αν και την τελευταια, μετα απο πολυ ψαξιμο εχω σταματησει να την υποπτευομαι... Το ολο μου σκεπτικο θα σας το αναλυσω αργοτερα!!

ναι,σιγα που ειμαι εγω ο δολοφονος,παλι ενα αθωο πολιτακι θα βγαλετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
ΥΓ μπας και εχει κανει λαθος ο φοκος και ειμαστε ολοι ανω κατω?:hmm::P
δεν το αποκλείω...:P
κι εμεις κρυφο καμαρι:redface:
:P
ναι,σιγα που ειμαι εγω ο δολοφονος,παλι ενα αθωο πολιτακι θα βγαλετε...
εσυ και οι άλλοι 16 που παίζουν στο παιχνίδι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ποια αληθεια αποκαλυφθηκε?? Αυτη που σε συμφερει μηπως??και την z0itCa μαζι μιας και συνεργαζεστε....
εγω δεν το παιζω αθωως,ειμαι... και δεν το διατυμπανιζω οπως κανει η z0itCa και η mariza_93 πολυ συχνα θεώντας να μας πεισουν για την αθωωτητα τους!!Τις οποιες τις υποπτευομαι για δολοφονες ειδικα η z0itCa η οποια εχει φτασει 2 φορεςνομιζω κοντα στην αποχωρηση και τελευταια στιγμη γλυτωνει.. πως αραγε?? ο ρολος του δολοφονου μαλλον της δινει αυτη την ικανοτητα ωστε να δολοφονει τα ατομα που θελει και να ριχνει τις υποψιες αλλου,με τον συνεργατη της tsarachaf ...
ε μαλλον αυτο το αλλου ειμαι εγω ή η κλεοπ τωρα??
tsarachaf να υποθεσω οτι εσυ ησουν το τσιρακι?? μμμμμμμμ

Ναι με βρηκες.......... Θα θελες μαλλον να ειναι οπως τα λες τωρα που ξεσκεπασαμε την πλεκτανη σας... Αλλα ναι καντε μου την χαρη και βγαλτε εξω την "συνεργατιδα" μου την Ζωη οταν θα εχει αποκαλυψη να δειτε τι θα δειξει...

Και ποσο καλα εξυπηρετει την ιστορια σου οτι δολοφονηθηκε η roseberry μολις αποχωρησα εγω ε??

Που ναι... Εγω το ομολογω... Συνεργαστηκα με την Ζωη... Τωρα με ποιανου πλευρα ειμαστε θα το δειτε...

I'm back baby και ειμαι ετοιμος να παρω εκδικηση για το θανατο μου, οπως και για το θανατο των αγαπητων συμπολιτων μου!! Μεχρι να δω το τελευταιο post της Janewin πιστευα πως τα 'χετε εντελως χαμενα, αλλα ευτυχως υπαρχει και ενα λογικο ατομο εδω περα...

Δεδομενο no1: Η mariza ειναι εντελως αθωα και για αυτο κοβω και το κεφαλι μου αμα χρειαστει (μα τι λεω, προλαβαν να το κανουν οι δολοφονοι:P)!! Φαινεται πως η κακομοιρα εχει χασει τα αυγα και τα πασχαλια και πιστεψτε με, φαινεται ποτε καποιος παιχτης ειναι μπερδεμενος στ'αληθεια η παριστανει το μπερδεμενο...
Δεδομενο no2: Η roseberry ειτε επεσε θυμα της πλεκτανης των δολοφονων, ειτε ηταν το τσιρακι της ολης υποθεσης!! Μολις πεθανε εκανε ενα βαρυσημαντο post (btw οταν μας δολοφονουν δεν εχουμε τελευταια λογια:P), στο οποιο ελεγε πως τωρα ολοι ξερουν ποιος ειναι ο δολοφονος... Και ερχομαι και ρωταω εγω: Μα καλα, χαζη ειναι η Janewin, υπηρχε περιπτωση να δολοφονησει τη Μπλιο, ενω ηταν το μονο ατομο που την ειχε ψηφισει?? Δε νομιζω... Α, στα ενοχοποιητικα στοιχεια να προσθεσω πως στην αρχη του παιχνιδιου ειχε πει για να προστατεψει τη Ζωιτσα, πως μαλλον ειναι νοσοκομα!! Ε, θα μου πειτε που ειναι το περιεργο!?! Η Ζωιτσα ειναι 100% δολοφονος... Και καπως ετσι περναμε στο δεδομενο no3!!
Δεδομενο no3: Η Ζωιτσα ειναι σιγουρα δολοφονος και καλο θα ηταν να τη βγαλετε τωρα που υπαρχει αποκαλυψη ταυτοτητας!! Θεωρω πως πλεον εχει αποκτησει μια x y εμπειρια στο παιχνιδι και μετα τη δολοφονια της roseberry, κανει το τρελο και ψηφιζει τη Janewin... Καλα, μας περνας για χαζους?? Οπως ειπα και πιο πανω, αν οντως η Janewin ηταν δολοφονος, δε θα εβγαζε τα χερακια της να βγαλει τα ματακια της!! Μαλιστα ειχες και μια ανεξηγητη σιγουρια πως ηταν εκεινη, πραγμα που εχει ξανασυμβει στο παιχνιδι... Ασχολιαστο!! Επισης, το να ρωτας συνεχεια ποσοι δολοφονοι ειναι στο παιχνιδι (και καλα επειδη εχεις αγωνια), ειναι η καλυτερη μεθοδος για να κρυψεις την ενοχη σου... Και ειπαμε, να το κανεις μια φορα για να μπλοφαρεις, αλλα εσυ το παραχ***ς:P!! Δυστυχως δεν ξερω ακομα ποιος ειναι ο δευτερος δολοφονος, αλλα θα επιστρεψω για να συμπληρωσω το δεδομενο 4 (εκτος κι αν βεβαια εχει αποχωρησει)...

Με το νο1 συμφωνω...

Με το νο2 διαφωνω... Η roseberry
I'm back baby και ειμαι ετοιμος να παρω εκδικηση για το θανατο μου, οπως και για το θανατο των αγαπητων συμπολιτων μου!! Μεχρι να δω το τελευταιο post της Janewin πιστευα πως τα 'χετε εντελως χαμενα, αλλα ευτυχως υπαρχει και ενα λογικο ατομο εδω περα...

Δεδομενο no1: Η mariza ειναι εντελως αθωα και για αυτο κοβω και το κεφαλι μου αμα χρειαστει (μα τι λεω, προλαβαν να το κανουν οι δολοφονοι:P)!! Φαινεται πως η κακομοιρα εχει χασει τα αυγα και τα πασχαλια και πιστεψτε με, φαινεται ποτε καποιος παιχτης ειναι μπερδεμενος στ'αληθεια η παριστανει το μπερδεμενο...
Δεδομενο no2: Η roseberry ειτε επεσε θυμα της πλεκτανης των δολοφονων, ειτε ηταν το τσιρακι της ολης υποθεσης!! Μολις πεθανε εκανε ενα βαρυσημαντο post (btw οταν μας δολοφονουν δεν εχουμε τελευταια λογια:P), στο οποιο ελεγε πως τωρα ολοι ξερουν ποιος ειναι ο δολοφονος... Και ερχομαι και ρωταω εγω: Μα καλα, χαζη ειναι η Janewin, υπηρχε περιπτωση να δολοφονησει τη Μπλιο, ενω ηταν το μονο ατομο που την ειχε ψηφισει?? Δε νομιζω... Α, στα ενοχοποιητικα στοιχεια να προσθεσω πως στην αρχη του παιχνιδιου ειχε πει για να προστατεψει τη Ζωιτσα, πως μαλλον ειναι νοσοκομα!! Ε, θα μου πειτε που ειναι το περιεργο!?! Η Ζωιτσα ειναι 100% δολοφονος... Και καπως ετσι περναμε στο δεδομενο no3!!
Δεδομενο no3: Η Ζωιτσα ειναι σιγουρα δολοφονος και καλο θα ηταν να τη βγαλετε τωρα που υπαρχει αποκαλυψη ταυτοτητας!! Θεωρω πως πλεον εχει αποκτησει μια x y εμπειρια στο παιχνιδι και μετα τη δολοφονια της roseberry, κανει το τρελο και ψηφιζει τη Janewin... Καλα, μας περνας για χαζους?? Οπως ειπα και πιο πανω, αν οντως η Janewin ηταν δολοφονος, δε θα εβγαζε τα χερακια της να βγαλει τα ματακια της!! Μαλιστα ειχες και μια ανεξηγητη σιγουρια πως ηταν εκεινη, πραγμα που εχει ξανασυμβει στο παιχνιδι... Ασχολιαστο!! Επισης, το να ρωτας συνεχεια ποσοι δολοφονοι ειναι στο παιχνιδι (και καλα επειδη εχεις αγωνια), ειναι η καλυτερη μεθοδος για να κρυψεις την ενοχη σου... Και ειπαμε, να το κανεις μια φορα για να μπλοφαρεις, αλλα εσυ το παραχ***ς:P!! Δυστυχως δεν ξερω ακομα ποιος ειναι ο δευτερος δολοφονος, αλλα θα επιστρεψω για να συμπληρωσω το δεδομενο 4 (εκτος κι αν βεβαια εχει αποχωρησει)...

Με το νο1 συμφωνω...

Με τα νο2 και 3 διαφωνω ριζικα... Αρχικα η roseberry απλως παρασυρθηκε απο την δικια μου συμπεριφορα και μετα αποτελεσε τελειο οργανο για την πλεκτανη των δολοφονων... Και καθως την σκοτωναν εριξαν αρκετες υποψιες πανω στην "συνεργατιδα" μου... Η οποια προλαβε να τροφοδοτησει και να ριζωσει βαθια την δικη μου λανθασμενη πεποιθηση για την ενοχη της Ιωαννας...
Κι αν σε βοηθαει ειμαι απολυτα σιγουρος οτι η Ζωη ειναι η νοσοκομα...
Επισης ναι βγαλτε την με την αποκαλυψη!!!
Και οσο για την ιστορια με το ποσοι μενουν στο παιχνιδι εγω την ξεκινησα και απλως την συνεχισε η Ζωη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
δυστυχως εχει δικιο ...εμενα απλα με ''χρησημοποιησαν '' (την μισω αυτη τη λεξη) για να γινει ολο αυτο με την winjane!
τωρα στην αρχη ειχε πει η zoitca οτι ειναι σημαντικος πολιτης και απο εκει καταλαβα ή οτι μπλοφαρει ή οτι ειναι νοσκομα!
αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:hmm: Τσιράκι; Και δε στο είχα βρε Ακριβούλη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:hmm: Τσιράκι; Και δε στο είχα βρε Ακριβούλη..

Δεν ειμαι τσιρακι Αννουλα....:) Στην πραγματικοτητα εχω την εντυπωση οτι ειναι η Μαρια-Λουλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:whistle:
*Μισσκιτ σφυρίζει αδιάφορα*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
You know something that I ignore
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ναι με βρηκες.......... Θα θελες μαλλον να ειναι οπως τα λες τωρα που ξεσκεπασαμε την πλεκτανη σας... Αλλα ναι καντε μου την χαρη και βγαλτε εξω την "συνεργατιδα" μου την Ζωη οταν θα εχει αποκαλυψη να δειτε τι θα δειξει...

Και ποσο καλα εξυπηρετει την ιστορια σου οτι δολοφονηθηκε η roseberry μολις αποχωρησα εγω ε??

Που ναι... Εγω το ομολογω... Συνεργαστηκα με την Ζωη... Τωρα με ποιανου πλευρα ειμαστε θα το δειτε...



Με το νο1 συμφωνω...

Με το νο2 διαφωνω... Η roseberry


Με το νο1 συμφωνω...

Με τα νο2 και 3 διαφωνω ριζικα... Αρχικα η roseberry απλως παρασυρθηκε απο την δικια μου συμπεριφορα και μετα αποτελεσε τελειο οργανο για την πλεκτανη των δολοφονων... Και καθως την σκοτωναν εριξαν αρκετες υποψιες πανω στην "συνεργατιδα" μου... Η οποια προλαβε να τροφοδοτησει και να ριζωσει βαθια την δικη μου λανθασμενη πεποιθηση για την ενοχη της Ιωαννας...
Κι αν σε βοηθαει ειμαι απολυτα σιγουρος οτι η Ζωη ειναι η νοσοκομα...
Επισης ναι βγαλτε την με την αποκαλυψη!!!
Και οσο για την ιστορια με το ποσοι μενουν στο παιχνιδι εγω την ξεκινησα και απλως την συνεχισε η Ζωη...
A πα πα πα πα... Καλα εκανα και ηθελα να παρω το 17, οπως φαινεται ειχε ρολακι, αλλα μου το προλαβες!! Απορια: Πως μπορεις να εισαι απολυτα σιγουρος οτι η Zoitca ειναι νοσοκομα?? Θελω ενα πειστικο επιχειρημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Επειδή μπερδεύτηκα, πότε ξαναψηφίζουμε? :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Την Δευτέρα λογικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ωχχ...την Δευτέρα έχω φεύγω και δεν θα μπορώ να μπαίνω..:worry:
σε αυτή την περίπτωση τι μπορώ να κάνω; μπορεί κάποιος άλλος να μπει στην θέση μου; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μπορείς να στείλεις την ψήφο σου την Κυριακή το βράδυ στο Φόκο και να του εξηγήσεις την απουσία σου...
Θα καταλάβει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Εννοώ θα λείπω μια εβδομάδα...:( Νταξ για την Δευτέρα,αλλά για τις υπόλοιπες; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top