Παλέρμο #25 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εμενα με απειλουν οτι θα με σκοτωσουν!:(κλαψ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Άλλαξα γνώμη:P Ψηφίζω roseberry.- !!!!


Δράση μου θέλατε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λοιπόν I can see clearly now, the rain is gone. Κατάλαβα επιτέλους τι γίνεται

Ψηφίζω Noulou94 είναι δολοφόνος και πρέπει να βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Λοιπόν I can see clearly now, the rain is gone. Κατάλαβα επιτέλους τι γίνεται

Ψηφίζω Noulou94 είναι δολοφόνος και πρέπει να βγει...
Μπα τωρα το καταλαβες εσυ?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 29/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)


  1. Eupatridis: roseberry
  2. fantasmenos: Noulou94
  3. gianniskeeper:
  4. kleop: fantasmenos

    [*]marialuluf1: fantasmenos
  5. Noulou94: roseberry
  6. Rewial: Noulou94 σχόλιο fockos "το γαλοτσάκι σου καλέ"
  7. roseberry: Noulou94


Ψήφοι:
3 Noulou94
2 roseberry
2 fantasmenos




Απουσίες:
2 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. elenaki_arnea08: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. z0itCa: ψηφοφορία (πολίτης)
  4. kousouni: ): αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. mariza_93: δολοφονία (πολίτης)



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Tέλος η ψηφοφορία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Οκ

συντονιστική επιτροπή πείτε το λήξαμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Από τα παραπάνω φαίνεται ότι φεύγει η Noulou94, right?


Δεν θα μπω καν στην διαδικασία να ανακοινώσω αποχωρήσεις because ... WE HAVE A WINNER




Τα δολοφόνια πέτυχαν τον ρουφιάνο. Και καθώς ο δολοφόνος-καμικάζι δεν αποχώρησε στην ψηφοφορία αυτή... κερδίζουν τα δολοφόνια.


Σε λίγο θα έχετε πλήρη λίστα με τους ρόλους. Εκτός αν θέλουν οι ίδιοι να αποκαλυφθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Σε λίγοοοοοοοοο το τελευταίοοοοοο διπλό επεισόδιο του παλέρμο: Santrorini edition
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Game Over επιτέλους. Συγχαρητήρια στη Νουλού και την zoitCa η οποία νομίζω ότι ήταν τσιράκι ήταν πολύ καλές :D

Όσο για την επιθετικότητα μου σόρρυ παιδάκια δεν τα εννοούσα απλώς ήταν ο μόνος τρόπος για να μη με βγάλετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
H zoitCa ήταν το τσιράκι (δεν ήταν τόσο αθώα τελικα) και η mariza93 η νοσοκόμα.

Ο ρουφιάνος έπαιξε πολύ επικίνδυνα έβγαζε μάτι :)

Οι άλλοι πολίτες έπρεπε να βρουν τρόπο να τον καλύψουν... άμεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
:angel:

Nα πω και γω με τη σειρά μου συγχαρητήρια στην ομάδα των δολοφόνων και ειδικά στον fantasmeno. Η Ζωή το πάλεψε μέχρι και την τελευταία στιγμή και μπράβο της:P


Και σε άλλα Παλέρμο με καλό:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
τωρα τελιωσε το παιχνιδι?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Οκ η ζωητσα ηταν το τσιρακι και η νουλου ο ενας δολοφονος,ο αλλος δολοφονος ποιος ηταν?

marialuluf1 ή kleop?

edit:ζωητσα ναι τωρα διαβασα ολα τα ποστ,συγκαρητηρια και απο μενα παιδια,ησασταν πολυ καλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Μπορώ να πω συγχαρητήρια στην ομάδα μας, αν και μπορώ να πω ότι δεν ευχαριστήθηκα πολύ την νίκη μας... Τα θερμά μου συγχαρητήρια πάντως..:D

Κατηγορήθηκα -το αν είναι δίκαια ή άδικα μάλλον δεν θα το κρίνω εγώ- για την "καταστροφή" αυτού του παιχνιδιού και πολύ περισσότερο, ότι δεν ξέρω να παίζω.
Αν λοιπόν, οποιοσδήποτε από εσάς θεώρησε ότι εγώ ήμουν αυτή που σας στέρησε το ενδιαφέρον από ένα παιχνίδι που με δική μου πρωτοβουλία και παράκληση ξεκίνησε, τότε πιστέψτέ με, η πρόθεσή μου φυσικά ήταν μόνο η διασκέδαση όλων.:redface:

Θα ήθελα πάρα πολύ αυτό το παιχνίδι να εξελισσόταν αλλιώς, αφού ο fantasmenos είναι πραγματικός δάσκαλος και θα ήθελα να δω τις κινήσεις και την πορεία του.;)
Το αν ξέρω ή όχι να παίζω, επειδή και αυτό ήταν ένα θέμα που απασχόλησε μία ευγενική παρουσία, θα ήταν καλύτερα να κριθεί από κάποιον με πείρα...
Αν και είπα και ξεκαθάρισα από την αρχή ότι δεν έχω απολύτως τίποτα προσωπικό με κανένα από τους συμπαίκτες μου, κάποιοι παρεξήγησαν το ύφος μου και με έφεραν σε πραγματικά δύσκολη θέση...:/:
Αυτό που θέλω να κάνω εγώ και γι'αυτό σας γράφω και αυτά, είναι να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα που τόσο πολύ με αφορούσαν.
Επιπλέον, ζητώ μία μεγάλη συγγνώμη από το ΓΙΑΝΝΗ για την αναστάτωση που του προκάλεσα, και επειδή νομίζω εξαιτίας μου φέρθηκε εκτός εαυτού....:sorry:

Αυτά...
Φιλιά και καλό καλοκαίρι σε όσους πρόκειται να απολαύσουν τις διακοπούλες τους...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Οκ η ζωητσα ηταν το τσιρακι και η νουλου ο ενας δολοφονος,ο αλλος δολοφονος ποιος ηταν?

marialuluf1 ή kleop?

:confused::confused:
Ακόμη δεν τον κατάλαβες???
ο Μέγας Δάσκαλος...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Οκ η ζωητσα ηταν το τσιρακι και η νουλου ο ενας δολοφονος,ο αλλος δολοφονος ποιος ηταν?

marialuluf1 ή kleop?


εγω ημουν πολιτης.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τελείωσε;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top