Παλέρμο #25 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μέρα 2η

Η επόμενη μέρα δεν ξημέρωσε καλά για το νησί την Σαντορίνης. Έγινε κάτι που δε ειχε ξαναγίνει. Με έκπληξη λουόμενοι σε παραλία της Σαντορίνης είδαν στην αμμουδιά ένα κεφάλι. Δίπλα από το κεφάλι ακριβώς βρέθηκε μια επιστολή που έγραφε:
" χαχα πάει το ελενάκι, φιλάκια πολιτάκια, έρχεται η σειρά σας ^_^ "

Το κεφάλι ήταν της elenaki_arnea αρκετά γνωστή στους κατοίκους του νησιού.


Ο αστυνόμος Μπέκας αποφάσισε να ζητήσει βοήθεια απο την Αθήνα ενώ ανέστειλε όλες τις άδειες των αστυνομικών. Ο υπαστυνομος Μπατσίδης με την σύμφωνη γνώμη του αστυνόμου Μπέκα πιστός πάντα στο λειτούργημά του έπιασε την zΟitCa η οποία όπως είπε έχει φαινότυπο δολοφόνου για αυτό την έκλεισε μέσα. Όλοι οι κάτοικοι του νησιού ξέρανε πως ήταν μια αθώα πολίτης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Διαβαζοντας ολα τα ποστ,σημερα,ηθελα πολυ να απαντησω ενα ''Δεν με χεzεις ρε Νταλαρα''

αλλα δεν το κανα who cares?:P


Επειδη ξερω ποιος ειναι ο δολοφονος ψηφιζω αυτον.


Noulou94

καταρχην επειδη με το που σε ψηφισε το ελενακι,την σκοτωσατε και κατα δευτερον ο ρουφιανος κανει τη δουλεια του,στα διαλα


γαλοτσακι μου σε αγαπαω μαρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Χαχαχα πολίτης

οκς μιας και πρέπει να ολοκληρωθεί ο κύκλος των αδικοχαμένων παιχτών,

ψηφίζω fantasmenos γιατί έτσι μου αρέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
η ζωή τελικά πολίτης.....μαλιστα και δεν της φαινόταν.....τι να κάνουμε έπαιξε και έχασε......και ένας φανταστικός διάλογος μεταξύ Ζωής και Γιάννη.....και ενδιάμεσα ένας φαντασμενος που λέει λίγα αλλά περιεκτικά.....δεν ξέρω.....κ τώρα έρχεται η ολγα και μας λεει ότι ψηφίζει την αννα γιατί την θεωρεί δολοφόνο....τι στο καλό κρύβεται? ...πολλά περίεργα συμβαίνουν......φαντασμένε θες να φύγεις από το παιχνίδι? αν ναι πες μου να σε ψηφίσω κ γω παιδί μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
γεια σας και παλι! λοιπόν επειδή δεν θέλω να παίζω παλερμο μάλλον το συγκεκριμένο παλερμο ψηφίζω τον εαυτό μου! αν θελετε ψηφιστε με και εσεις αν οχι δεν πειράζει....ας με δολοφονήσουν οι δολοφόνοι να τελειώνουμε!
αρα ψηφίζω mariza_93 ......χαχα καλή συνέχεια παλερμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
η ζωή τελικά πολίτης.....μαλιστα και δεν της φαινόταν.....τι να κάνουμε έπαιξε και έχασε......και ένας φανταστικός διάλογος μεταξύ Ζωής και Γιάννη.....και ενδιάμεσα ένας φαντασμενος που λέει λίγα αλλά περιεκτικά.....δεν ξέρω.....κ τώρα έρχεται η ολγα και μας λεει ότι ψηφίζει την αννα γιατί την θεωρεί δολοφόνο....τι στο καλό κρύβεται? ...πολλά περίεργα συμβαίνουν......φαντασμένε θες να φύγεις από το παιχνίδι? αν ναι πες μου να σε ψηφίσω κ γω παιδί μου! :P


Ναι... Βαρέθηκε να με ακούει το παιδί...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
λοιπον επειδη απο την αρχη μου εκαναν εντυπωση τα ατομα που δεν πολυσυμμετεχουν και ισως ειναι λιγο περιεργο αυτο, γι'αυτο λοιπον θα ψηφισω kousouni..... αρχικα!αν ομως αντιληφθω κατι αλλο ο ''αστυνομος Μπεκας'' θα αλλαξει την ψηφο του γι'αυτο περιμενω και τους αλλους :P

ΥΓ:!το τσιρακι λογικα εχει την ιδιοτητα του πολιτη αλλο φαινεται και αλλο ειναι!:);)
οποιος καταλαβε ...καταλαβε

και ναι το λεω με παθος και χωρις φοβο
εδω αστυνομος Μπεκας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
το kousouni νομιζω εμεινε απο απουσιες λογικα... εχει 2 συνεχομενες...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
αν ειναι οντως ετσι....θα αποφασισω αυριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εγω δεν ξερω ποιον να ψηφισω!:P οι περισσοτεροι δεν μιλουν... ουτε και να εξηγησουν γιατι ψηφισαν τον αλλον...:worry::worry:
ελαχιστοι μιλουν!:worry::P:redface:πως να καταλαβω και τους αλλους ετσι???:redface::redface::worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 29/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)


  1. Eupatridis:
  2. fantasmenos: fantasmenos :/:
  3. gianniskeeper:
  4. kleop:
  5. kousouni:
  6. marialuluf1:
  7. mariza_93: mariza_93 :/:
  8. Noulou94:
  9. Rewial: Noulou94 σχόλιο fockos "το γαλοτσάκι σου καλέ"
  10. roseberry: kousouni


Ψήφοι:
1 Noulou94
1
mariza_93
1 fantasmenos
1 kousouni

Απουσίες:
2 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. elenaki_arnea08: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. z0itCa: ψηφοφορία (πολίτης)



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χαχαχα πολίτης

οκς μιας και πρέπει να ολοκληρωθεί ο κύκλος των αδικοχαμένων παιχτών,

ψηφίζω fantasmenos γιατί έτσι μου αρέσει!

γεια σας και παλι! λοιπόν επειδή δεν θέλω να παίζω παλερμο μάλλον το συγκεκριμένο παλερμο ψηφίζω τον εαυτό μου! αν θελετε ψηφιστε με και εσεις αν οχι δεν πειράζει....ας με δολοφονήσουν οι δολοφόνοι να τελειώνουμε!
αρα ψηφίζω mariza_93 ......χαχα καλή συνέχεια παλερμο!


Κανένας παίχτης δεν μπορεί να ψηφίσει τον εαυτό του.-

Δεν το γράφει στους κανόνες, αλλά δεν θέλει και πολύ σκέψη. Όποιος δεν θέλει να παίξει, απλά σταματάει να ψηφίζει. :)

Roseberry, άλλαξε την ψήφο σου, γιατί δεν έπρεπε να είχαμε βάλει στην λίστα για την Πέμπτη το nickname αυτό καθώς έχει αποχωρήσει με 2 συνεχόμενες απουσίες! Συγνώμη για την οποιαδήποτε αναστάτωση!


Λίστα για Πέμπτη 29/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)


  1. Eupatridis:
  2. fantasmenos:
  3. gianniskeeper:
  4. kleop:
  5. marialuluf1:
  6. mariza_93:
  7. Noulou94:
  8. Rewial: Noulou94 σχόλιο fockos "το γαλοτσάκι σου καλέ"
  9. roseberry: αλλαγή ψήφου


Ψήφοι:
1 Noulou94


Απουσίες:
2 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. elenaki_arnea08: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. z0itCa: ψηφοφορία (πολίτης)
  4. kousouni: ): αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Κανένας παίχτης δεν μπορεί να ψηφίσει τον εαυτό του.-

Δεν το γράφει στους κανόνες, αλλά δεν θέλει και πολύ σκέψη. Όποιος δεν θέλει να παίξει, απλά σταματάει να ψηφίζει. :)

Καλά μη βαράς, ψήφος του αέρα ήταν για να κάνω τη θέση μου να φαίνεται δραματική... :P

Και επειδή θέλω να ζήσω να νιώσω δυνατά τη ζωή ψηφίζω roseberry, η εκνευριστική σιγουριά της με κάνει να πιστεύω ότι θέλει να κατευθύνει πράγματα και καταστάσεις...

Εσύ αθώε πολίτη, που με διαβάζεις αυτή τη στιγμή, το ξέρω νιώθεις παραπλανημένος και μπερδεμένος και σε καταλαβαίνω, πολλά σε έκαναν να αμφιβάλλεις αλλά άκουσε με, σε εκλιπαρώ αν δεν βγάλουμε την roseberry θα χάσουμε μα τους χίλιους αλιγάτορες. Πίστεψε σε εμένα, για να γυρίσει ο ήλιος θέλει δουλειά πολλή, μέχρι τότε πάω σε καμία παραλία να συσκεφτώ με τον εαυτό μου όταν γυρίσω ελπίζω ο μονόλογος μου να σας ανοίξει τα μάτια... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Θα επιμείνω στην προηγούμενή μου ψήφο και θα κατηγορήσω τον fantasmeno.

Tα λόγια του κάθε άλλο παρά πειστικά είναι και η διάθεση που έχει να προστάτευσει κατά κάποιο τρόπο τους πολίτες μου φαίνεται ιδιαίτερα ύποπτη. Η επιμονή του να βγάλει από το παιχνίδι την roseberry που τον υποψιάζεται με κάνει να σκέφτομαι πως θέλει να την ξεφορτωθεί για να μην καταλήξει εκείνος εκτός τελικά.

Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 29/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)


  1. Eupatridis:
  2. fantasmenos: roseberry
  3. gianniskeeper:
  4. kleop:
  5. marialuluf1:
  6. mariza_93:
  7. Noulou94: fantasmenos
  8. Rewial: Noulou94 σχόλιο fockos "το γαλοτσάκι σου καλέ"
  9. roseberry: αλλαγή ψήφου


Ψήφοι:
1 Noulou94
1 fantasmenos
1 roseberry


Απουσίες:
2 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. elenaki_arnea08: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. z0itCa: ψηφοφορία (πολίτης)
  4. kousouni: ): αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έχω νέα οι δολοφόνοι ξαναχτύπησαν :( και αυτή τη φορά άφησαν προκύρηξη που όταν ανοίγει ακούγεται μουσικη (πολύ high tech αυτοί οι δολοφόνοι). Η άτυχη κάτοικος του νησιού ονομάζεται mariza_93. R.I.P θα σε θυμόμαστε μαρίζα.... κρίμα που δεν μπορείς να ξαναμιλήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Συμπληρώνω....................................


Σας ενημερώνουμε για να φτιάξουμε ατμόσφαιρα και μόνο:/: αγαπητά πολιτάκια ότι οι δολοφόνοι καρφώσανε έναν πιθανόν κατάσκοπο.... Είναι πράγματι ο κατασκοπός αυτός/ή ή όχι; Λέτε σήμερα να είναι το τέλος του παιχνιδιού; Η απάντηση μετά τις 20:00.

Για να μην ρωτάτε λεπτομέρειες για του κανονισμούς του καρφώματος αναρτώ το παρακάτω
Κάρφωμα Ρουφιάνου

  • Μοναδικός τρόπος να "καρφώσουν" οι δολοφόνοι τον ρουφιάνο, είναι ένας εξ' αυτών που ακόμα είναι στο παιχνίδι, να δηλώσει με pm στην ΣΕ και όχι στο δημόσιο ποιος από τους συμμετέχοντες που παραμένουν στο παιχνίδι πιστεύει πως είναι ο ρουφιάνος.
  • Τονίζεται ότι οι δολοφόνοι μπορούν να καρφώσουν μόνο άτομα που είναι ακόμα στο παιχνίδι και δεν έχουν αποχωρήσει για κάποιο λόγο. ΕΞΑΙΡΕΣΗ: οι δολοφόνοι μπορούν να καρφώσουν και το τελευταίο άτομο που αποχώρησε στην ψηφοφορία των 20:00, σε χρόνο που:
    • Ξεκινάει από την ώρα δημοσίευσης του μηνύματος με τα τελευταία λόγια του χρήστη που αποχώρησε.
    • Λήγει μία ώρα μετά την ώρα δημοσίευσης του μηνύματος με τα τελευταία λόγια ή μία ώρα μετά την ώρα της τελευταίας επεξεργασίας του μηνύματος από τον χρήστη που αποχώρησε. Η λήξη επεκτείνεται δυναμικά σε περίπτωση νέας επεξεργασίας του μηνύματος με τα τελευταία λόγια από τον χρήστη.
    Σε κάθε περίπτωση, το κάρφωμα παίχτη που αποχώρησε από ψηφοφορία δεν μπορεί να γίνει μετά τις 20:00 της επόμενης μέρας, όπου και έχει δικαίωμα για τα τελευταία του λόγια.
  • Το pm μπορεί να στέλνεται μόνο μετά την ψηφοφορία και μέχρι την δολοφονία της επόμενης ημέρας, δηλαδή 20:00 - 13:00 ξεκινώντας από τις 20:00 της πρώτης μέρας.
  • Μεταξύ 13:00 - 20:00 οι δολοφόνοι μπορούν μόνο να αποσύρουν ένα κάρφωμα, αν το είχαν ήδη πράξει από πριν. Δεν δικαιούνται να καρφώσουν κάποιον ως ρουφιάνο στην ΣΕ σε αυτό το διάστημα.
  • Εάν η μαντεψιά του δολοφόνου είναι σωστή και ο δολοφόνος δεν ψηφιστεί για αποχώρηση στις 20:00 του ίδιου γύρου, κερδίζουν οι δολοφόνοι. Σε κάθε άλλη περίπτωση:
    • Εάν ο εν λόγω δολοφόνος, που έκανε την μαντεψιά, φύγει στην ψηφοφορία των 20:00 τότε το "κάρφωμα" θεωρείται ως μη γενόμενο, δηλαδή η ΣΕ δεν απαντάει τίποτα στους δολοφόνους ούτε και κάνει κάποια ανακοίνωση δημόσια. Ως penalty για το κάρφωμα, αποκαλύπτεται κανονικά η ιδιότητά του ως δολοφόνος και έχει δικαίωμα για τελευταία λόγια.
    • Αν ο δολοφόνος που έκανε την δήλωση είναι λάθος και δεν φύγει στην ψηφοφορία των 20:00, αποχωρεί και αυτός από το παιχνίδι χωρίς να έχει δικαίωμα να πει κάτι άλλο και ανακοινώνεται από την ΣΕ η αποχώρησή του λόγω άστοχου καρφώματος καθώς και η ταυτότητά του ως δολοφόνος, χωρίς να αποκαλυφθεί ο "ρουφιάνος" που στόχευε.
    • Και στις δύο παραπάνω περιπτώσεις θα αποκαλύπτεται η ταυτότητα του δολοφόνου. Η σειρά με την οποία αποκαλύπτονται οι ιδιότητες των δολοφονηθέτων ή αυτών που αποχωρούν, συνεχίζει κανονικά. Επιπλέον οι δολοφόνοι χάνουν το δικαίωμα της επόμενης δολοφονίας και στις δύο παραπάνω περιπτώσεις.
  • Τέλος πρέπει να σημειωθούν τα παρακάτω:
    • Εάν έχει απομείνει μόνο ένας δολοφόνος στο παιχνίδι, δεν έχει δικαίωμα να καρφώσει ρουφιάνο.
    • Οι δολοφόνοι μπορούν να αρχίζουν να καρφώνουν μετά την ψηφοφορία του πρώτου γύρου.
  • Για λόγους ατμόσφαιρας και μόνο, η ΣΕ θα ανακοινώνει δημόσια ότι έλαβε pm για "κάρφωμα" δολοφόνου όταν το λαμβάνει, χωρίς να πει οτιδήποτε άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
πλακα μου κανεις τωρα μετα απο τοσες ωρες υπνο πρεπει να διαβασω ολο το κατεβατω?στα διαλα τσοφ

χμμ λοιπον αστυνομος Μπεκας παλι κοντα σας
δεν σε σκιαζομαι φαντασμενε ......εγω επειδη εχω και καλη καρδια θα ψηφισω την αγαπημενη μου φιλεναδα NOULOU γιατι εχει να πει και διακοπες η κοπελα ...μην την κραταμε μεσα :P
αννουλα ξοφτερνακι μου σορρυ ρε!
επισης σα δε ντρεπεσαι δολοφονε της δεκαρας να διωξεις την μαριζα ..... αλλα βλεπω οτι διωχνετε παικτες οι οποιοι δεν πολυσυμμετεχουν ..ποιο ειναι το σχεδιο σας αραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 29/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)


  1. Eupatridis:
  2. fantasmenos: roseberry
  3. gianniskeeper:
  4. kleop:
  5. marialuluf1:
  6. Noulou94: fantasmenos
  7. Rewial: Noulou94 σχόλιο fockos "το γαλοτσάκι σου καλέ"
  8. roseberry: Noulou94


Ψήφοι:
2 Noulou94
1 fantasmenos
1 roseberry


Απουσίες:
2 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. elenaki_arnea08: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. z0itCa: ψηφοφορία (πολίτης)
  4. kousouni: ): αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. mariza_93: δολοφονία (πολίτης)



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ψηφιζω gianniskeeper γιατι η σηζητηση μεταξυ ZoitCa ηταν υποπτη... στην αρχη υποπτευομασταν την ZoitCa αλλα οταν αποχωρισε ηταν πολιτης... μηπως ειχε δικιο η ZoitCa??:hmm::redface::worry::P τι να πω... δεν ξερω ... ισως να εχω αδικο, αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου...:confused::confused::/::P αμα δω κατι πιο υποπτο απο αλλον, τωτε θα δρασω καταληλως!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top