Παλέρμο #25 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σε παρακαλώ, μην επιμένεις τόσο...
Δεν είμαι άνθρωπος που θέλει να πανηγυρίζει την νίκη του και θα αισθανθώ άβολα όταν θα το κάνω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Σε παρακαλώ, μην επιμένεις τόσο...
Δεν είμαι άνθρωπος που θέλει να πανηγυρίζει την νίκη του και θα αισθανθώ άβολα όταν θα το κάνω....
κοιτα να δεις,τωρα που φευγεις θα αποκαλυφθουμε καλως η κακως κι οι δυο.εσυ θα σαι ηδη οφ οποτε δε σε νοιαζει,ομως εγω κινδυνευω,για να τα λεμε ολα με το ονομα τους πλεον κυρια ζωιτσα.οποτε ναι,τοση ωρα παιζεις,και πολυ καλα.τουλαχιστον μερικοι καταλαβαν και σε βγαζουν εξω.... Κι επειδη μαλλον αρκετοι καταλαβαν τι ειμαστε εμεις οι δυο θα κανω κατι που δεν το περιμεναν και πολλοι εδω.Σε λιγακι η ZoitCa ειναι οφ φιλτατοι πολιτες και θα δειτε τι ιδιοτητα εχει.Ειτε παρει την ψηφο μου ειτε οχι.Οσοι ψηφισατε εκεινην σας συμβουλευω να μην αλλαξετε την ψηφο σας γιατι αν μεινει πολιτες χασαμε.Εγω ομως που διαισθανομαι πως δεν εχω πολλη ζωη ακομη,αλλαζω την ψηφο μου και ψηφιζω ενα πολυ συμπαθεστατο για μενα ατομακι,τη Noulou_94,αν και δε θα το περιμενε ουτε κι η ιδια.Οταν βγει σημερα η ζωη,και δειτε την ιδιοτητα της,αν εγω αυριο ειμαι νεκρος,απλα να ξερετε πως η ψηφος που αλλαξα τωρα θα ηταν αυτη που θα βαζα αυριο.Α,και ZoitCa,καλο παραδεξου το,και μες στους κανονες ;)Ξαναλεω,οι υπολοιποι μην αλλαξετε σημερα,οσοι με εμπιστευεστε,θα καταλαβετε σε 3μιση ωρες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 28/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)


  1. Eupatridis:
  2. fantasmenos: zOitCa
  3. gianniskeeper: Noulou94
  4. kleop:
  5. kousouni
  6. marialuluf1: zOitCa
  7. mariza_93: zOitCa
  8. Noulou94:
  9. Rewial: z0itca
  10. roseberry: zOitCa
  11. zOitCa: roseberry


Ψήφοι:
5 zOitCa
1 roseberry
1 Noulou94

Απουσίες:
1 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. elenaki_arnea08: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)



Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Συγγνώμη, αλλά επειδή ενδεχομένως θα φύγω δεν σημαίνει ότι δεν με νοιάζει και ότι δεν θα παρακολουθώ το παιχνίδι...
Και με ενδιαφέρει, και θα το παρακολουθώ, απλά δυστυχώς δεν θα μπορώ να συμμετέχω.

Τώρα, ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω αυτή σου την κίνηση και την θεωρώ τελείως αψυχολόγητη!! Μου φαίνεται έχεις πανικοβληθεί επειδή ξέρεις ότι η ώρα της δικαίωσής μου πλησιάζει.. Έστω...
Μπορείς να μου πεις τις αφορμές που σου έδωσε η Noulou για να της δώσεις την ψήφο σου?
τουλάχιστον πριν αλλάξεις την ψήφο σου, σε είχα και σε μία εκτίμηση. Λέω ο τυπάς έχει κότσια και παρ' όλο που ξέρει ότι έχει άδικο, θα το παλέψει...
Αλλά τώρα μέχρι και αυτό έχασες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Συγγνώμη, αλλά επειδή ενδεχομένως θα φύγω δεν σημαίνει ότι δεν με νοιάζει και ότι δεν θα παρακολουθώ το παιχνίδι...
Και με ενδιαφέρει, και θα το παρακολουθώ, απλά δυστυχώς δεν θα μπορώ να συμμετέχω.

Τώρα, ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω αυτή σου την κίνηση και την θεωρώ τελείως αψυχολόγητη!! Μου φαίνεται έχεις πανικοβληθεί επειδή ξέρεις ότι η ώρα της δικαίωσής μου πλησιάζει.. Έστω...
Μπορείς να μου πεις τις αφορμές που σου έδωσε η Noulou για να της δώσεις την ψήφο σου?
τουλάχιστον πριν αλλάξεις την ψήφο σου, σε είχα και σε μία εκτίμηση. Λέω ο τυπάς έχει κότσια και παρ' όλο που ξέρει ότι έχει άδικο, θα το παλέψει...
Αλλά τώρα μέχρι και αυτό έχασες....


ελα τωρα που δεν ξερεις...αυτα ακριβως ειπες,ή μηπς πως το σκεφτηκε ο κερατας?βασικα μου διεφευγε ενας κανονας οταν εκανα την κινηση,τον διαβασα μετα,αλλα νο προμπλεμ,αν πιασει επιασε.

αν πω εδω παραπανω χαλαει το πραγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
τελικα μετα απο πολλη ωρα σκεψης ψηφιζω την roseberry ,επειδη ολο πλακιζει και συνεργαζεται με αλλους.αυτα ειχα να πω.τα λεμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 28/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)


  1. Eupatridis:
  2. fantasmenos: zOitCa
  3. gianniskeeper: Noulou94
  4. kleop: roseberry
  5. kousouni
  6. marialuluf1: zOitCa
  7. mariza_93: zOitCa
  8. Noulou94:
  9. Rewial: z0itca
  10. roseberry: zOitCa
  11. zOitCa: roseberry


Ψήφοι:
5 zOitCa
2 roseberry
1 Noulou94

Απουσίες:
1 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. elenaki_arnea08: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)



Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ζωή και Γιάννη,μην λογομαχείτε! Δεν έχει νόημα, ένα απλό παιχνίδι είναι για να περνάμε ευχάριστα την ώρα μας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ζωή και Γιάννη,μην λογομαχείτε! Δεν έχει νόημα, ένα απλό παιχνίδι είναι για να περνάμε ευχάριστα την ώρα μας! :)
Κλεοπάτρα ξέχασες να πεις τα τελευταία σου λόγια εχτές που οι άκαρδοι πολιτές σε διώξανε. Μπορείς να τα πεις τώρα και μετά θα κλειστείς στα μπουντρούμια όπου δεν θα μπορείς να μιλήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ελα τωρα που δεν ξερεις...αυτα ακριβως ειπες,ή μηπς πως το σκεφτηκε ο κερατας?βασικα μου διεφευγε ενας κανονας οταν εκανα την κινηση,τον διαβασα μετα,αλλα νο προμπλεμ,αν πιασει επιασε.

αν πω εδω παραπανω χαλαει το πραγμα

Πού να ξέρω καλέ μου γιατί ψηφίζεις εσύ την Νουλού????
Είπαμε, μία στοιχειώδη λογική την έχουμε, αλλά μέχρι εκεί!!!
Πώς σκέφτηκες τι?? Γιατί να ψηφίσεις την Νουλού???

Όλο τέτοια μισόλογα μου λες και είναι άδικο.. Γιατί επειδή εγώ παρουσίαζα ολοκληρωμένα την άποψή μου στραφήκατε εναντίον μου. Δώσε μου μία σε παρακαλώ σαφή εξήγηση... Αυτό σου ζητάω μόνο!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κλεοπάτρα ξέχασες να πεις τα τελευταία σου λόγια εχτές που οι άκαρδοι πολιτές σε διώξανε. Μπορείς να τα πεις τώρα και μετά θα κλειστείς στα μπουντρούμια όπου δεν θα μπορείς να μιλήσεις

Βασικά δεν έχω να πω και τίποτα...:hmm: Απλώς στο τέλος κάποιοι κάποιοι θα δουν ότι έχουν κάνει μεγάλο λάθος και κάποιοι άλλοι πρέπει να δικαιωθούν! Όποιος κατάλαβε κατάλαβε..:P Αυταα...Γεια σας. Καλή συνέχεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ψηφίζω fantasmenos.
Σπέρνει διχόνοια ανάαμεσα στους παίκτες αλλά μήπως καταβάθος θέλει ν' απενοχοποιηθεί και να σας αφήσει να τρώγεστε?
Ίδωμεν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Ούτε καν.
Ήρθα ψόφιος απο την δουλειά ,σιγά μην διαβάζω 7 σελίδες με δικαιολογίες,εξηγήσεις και κατηγορίες.

Ψηφίζω kousouni . Θα φύγει με απουσία ετσι κ αλλιώς δεν αλλάζει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ούτε καν.
Ήρθα ψόφιος απο την δουλειά ,σιγά μην διαβάζω 7 σελίδες με δικαιολογίες,εξηγήσεις και κατηγορίες

-και τι δουλειά κάνεις ;
-τίποτα ιδιαίτερο μωρέ , δολοφόνος είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 28/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)


  1. Eupatridis: kousouni
  2. fantasmenos: zOitCa
  3. gianniskeeper: Noulou94
  4. kleop: roseberry
  5. kousouni
  6. marialuluf1: zOitCa
  7. mariza_93: zOitCa
  8. Noulou94: fantasmenos
  9. Rewial: z0itca
  10. roseberry: zOitCa
  11. zOitCa: roseberry


Ψήφοι:
5 zOitCa
2 roseberry
1 Noulou94
1 kousouni
1 fantasmenos

Απουσίες:
1 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. elenaki_arnea08: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)



Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
z0itCa με 5 ψήφους αποχωρείς!
Πολιτάκι μου μπορείς να πεις τα τελευταία σου λόγια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 29/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)


  1. Eupatridis:
  2. fantasmenos:
  3. gianniskeeper:
  4. kleop:
  5. kousouni
  6. marialuluf1:
  7. mariza_93:
  8. Noulou94:
  9. Rewial:
  10. roseberry:


Ψήφοι:


Απουσίες:
2 kousouni: )

Αποχωρήσεις:
  1. Κλεοπάτρα: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  2. elenaki_arnea08: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. z0itCa: ψηφοφορία (πολίτης)



Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
z0itCa με 5 ψήφους αποχωρείς!
Πολιτάκι μου μπορείς να πεις τα τελευταία σου λόγια!

Νομίζω ότι η ιδιότητά μου μιλάει από μόνη της... Συγγνώμη που έπρεπε να το μάθετε έτσι...:/:
Δεν υπάρχουν λοιπόν πολλά να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top