Παλέρμο #25 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εσύ δηλαδή νομίζεις ότι παίζεις αυτή τη στιγμή???
Και εμένα μπορεί η kleop να είναι η καλύτερη φίλη που έχω στον κόσμο για παράδειγμα, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι θα την ακούω ή θα με ακούει χωρίς να σκέφτεται και χωρίς να διαμορφώνει δική της γνώμη!!!!
Είναι υπέροχο που είστε μία τόσο δεμένη παρέα, και ειλικρινά χαίρομαι που σας βλέπω δεμένους...
Αλλά αν δεν μπορείτε να συνιφαστείτε με τους κανόνες του παιχνιδιού, λυπάμαι μα εσείς είστε αυτοί που το διαλύεται έτσι...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εσύ δηλαδή νομίζεις ότι παίζεις αυτή τη στιγμή???
Και εμένα μπορεί η kleop να είναι η καλύτερη φίλη που έχω στον κόσμο για παράδειγμα, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι θα την ακούω ή θα με ακούει χωρίς να σκέφτεται και χωρίς να διαμορφώνει δική της γνώμη!!!!
Είναι υπέροχο που είστε μία τόσο δεμένη παρέα, και ειλικρινά χαίρομαι που σας βλέπω δεμένους...
Αλλά αν δεν μπορείτε να συνιφαστείτε με τους κανόνες του παιχνιδιού, λυπάμαι μα εσείς είστε αυτοί που το διαλύεται έτσι...:/:
μες στους κανονες ειμαστε,απλα οσο δεν εχουμε ιδεα ποιος ειναι τι,κανουμε απλα το χαβαλε μας και δε βλεπω κατι κακο σε αυτο.και στο φιναλε που ξερεις,μπορει εγω να ειμαι ο δολοφονος η το τσιρακι η ο ρουφιανος η δεν ξερω κι εγω τι και να θελω να σε σκοτωσω,τι περιμενεις να σου πω,γεια σου ζωη,ειμαι ο δολοφονος?ρε παιδια ελεος δηλαδη μου εφυγε η ορεξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
κοιτα φαντασμενε,να αφησω λιγο τα πουαρηληκια γιατι τωρα δεν παιζουμε.Το οτι υποστηριζουμε εναν παιχτη απλα και μονο επειδη τον γουσταρουμε δεν ειναι για σενα μεσα στην πλακα του παιχνιδιου?Ας ειναι δολοφονος κι ας μας σκοτωσει,so what,εσυ λες οτι ειναι ενα παιχνιδι!Δεν ξερω για σενα,εμεις γελαμε με αυτα που γραφουμε κι ας μας βγαλει το φιλαρακι μας στην τελικη,παλι θα γελασουμε,κι οσο για το οποιος εβαλε την αρνητικη να την βγαλει...γιατι?Εσυ ειπες οτι το παιχνιδι εχει και τον τσαμπουκα του.Δεν την εβαλα εγω,αλλα ουτε σε εμενα αρεσε αυτο που διαβασα.Ειτε παιξετε,ειτε να το διαλυσουμε

Καλά, ίσως είμαι επηρεασμένος από άλλα παλέρμο όπου η πλάκα ήταν να βρίσκεις τους δολοφόνους ή να τρως ήττες επειδή δεν τους έβρισκες λέγοντας ταυτόχρονα και ατάκες και όχι να συμφωνείς με τα φιλαράκια.

Ευχαριστώ πάντως που μου το εξήγησες για να ξέρω τι γίνεται. Στην αρχή νόμζα ότι ήταν παρατραβηγμένο να θεωρώ ότι απλώς επικυρώνετε αποφάσεις αλλά αφού συμφωνείς και λες έμμεσα ότι ισχύει και εσύ δεν έχω λόγο να αμφιβάλλω. Κανένα πρόβλημα ως προς αυτό απλώς και εγώ θα το βλέπω περισσότερο χαλαρά για να μην σας χαλάω και την διασκέδαση στη τελική... Ευχαριστώ για τις πληροφορίες :D

take it easy baby
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
μες στους κανονες ειμαστε,απλα οσο δεν εχουμε ιδεα ποιος ειναι τι,κανουμε απλα το χαβαλε μας και δε βλεπω κατι κακο σε αυτο.και στο φιναλε που ξερεις,μπορει εγω να ειμαι ο δολοφονος η το τσιρακι η ο ρουφιανος η δεν ξερω κι εγω τι και να θελω να σε σκοτωσω,τι περιμενεις να σου πω,γεια σου ζωη,ειμαι ο δολοφονος?ρε παιδια ελεος δηλαδη μου εφυγε η ορεξη.

Εγώ δεν ξέρω, αλλά η συμπεριφορά σας με προβληματίζει πολύ και εξήγησα το γιατί.
Φυσικά και δεν περιμένω να έρθεις να μου πεις αυτό το πράγμα αλλά όταν τόσο ΣΙΓΟΥΡΑ υποστηρίζεται ο ένας τον άλλο κινείτε πολλές υποψίες. Γιατί επειδή ακριβώς είναι αρχή και κανείς δεν είναι σίγουρος για τα βήματά του είναι πιο επιφυλακτικός. Αυτή η άκριτη αποδοχή που γίνεται, μαρτυρά ότι κάτι πολύ ύποπτο γίνεται. Γιατί φυσικά μπορεί ναι μεν, εσύ να μου λες ότι παιχνίδι είναι και το παίρνεις στην πλάκα τώρα στην αρχή και για αυτό γίνεται, αλλά εγώ λέω ότι αυτά που είπα ενόχλησαν την φίλη σου που σίγουρα έχει ιδιαίτερα κακό ρόλο στο παιχνίδι και την υποστηρίζετε για να με διώξετε και να μου βουλώσετε το στόμα!!
Άλλη μία ισχυρή ένδειξη ότι έχω δίκιο...:/:

και στο φιναλε που ξερεις,μπορει εγω να ειμαι ο δολοφονος η το τσιρακι η ο ρουφιανος
Το τρίτο το αποκλείω γιατί ο ρουφιάνος προσπαθεί να βοηθήσει του πολίτες και εσύ δεν μας βοηθάς ιδιαίτερα, αλλά προσπαθείς να μας κάνεις φερέφωνα - τους άλλους δηλαδή γιατί εγώ έχω ΑΠΟΨΗ-
Αλλά είμαι πολύ σίγουρη πια για ένα από τα άλλα δυο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καλά, ίσως είμαι επηρεασμένος από άλλα παλέρμο όπου η πλάκα ήταν να βρίσκεις τους δολοφόνους ή να τρως ήττες επειδή δεν τους έβρισκες λέγοντας ταυτόχρονα και ατάκες και όχι να συμφωνείς με τα φιλαράκια.

Ευχαριστώ πάντως που μου το εξήγησες για να ξέρω τι γίνεται. Στην αρχή νόμζα ότι ήταν παρατραβηγμένο να θεωρώ ότι απλώς επικυρώνετε αποφάσεις αλλά αφού συμφωνείς και λες έμμεσα ότι ισχύει και εσύ δεν έχω λόγο να αμφιβάλλω. Κανένα πρόβλημα ως προς αυτό απλώς και εγώ θα το βλέπω περισσότερο χαλαρά για να μην σας χαλάω και την διασκέδαση στη τελική... Ευχαριστώ για τις πληροφορίες :D

take it easy baby
δηλαδη αν με σκοτωσει η roseberry εσυ δε θα γελασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εσεις εχετε μπερδεψει το παιχνιδι...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
και στο φιναλε που ξερεις,μπορει εγω να ειμαι ο δολοφονος η το τσιρακι η ο ρουφιανος
Το τρίτο το αποκλείω γιατί ο ρουφιάνος προσπαθεί να βοηθήσει του πολίτες και εσύ δεν μας βοηθάς ιδιαίτερα, αλλά προσπαθείς να μας κάνεις φερέφωνα - τους άλλους δηλαδή γιατί εγώ έχω ΑΠΟΨΗ-
Αλλά είμαι πολύ σίγουρη πια για ένα από τα άλλα δυο....
οριστε,εχεις κι εσυ μια αποψη,κι εγω τη δικη μου!Εγω θελω να βγαλω εσενα,κι εσυ πιστευεις οτι ξερεις τι ειμαι.Συνεχιζουμε το παιχνιδι.Μια ερωτηση μονο..Αφου αποκλειεις το ενα απο τα τρια,γιατι εμεινες σε ενα μονο κι οχι στα αλλα δυο?χμμμ....αλλη μια ενδειξη οτι εγω εχω δικιο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
οριστε,εχεις κι εσυ μια αποψη,κι εγω τη δικη μου!Εγω θελω να βγαλω εσενα,κι εσυ πιστευεις οτι ξερεις τι ειμαι.Συνεχιζουμε το παιχνιδι.Μια ερωτηση μονο..Αφου αποκλειεις το ενα απο τα τρια,γιατι εμεινες σε ενα μονο κι οχι στα αλλα δυο?χμμμ....αλλη μια ενδειξη οτι εγω εχω δικιο.;)

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Συγγνώμη, αλλά άλλη μία ένδειξη της ασάφειας του λόγου σου και της αδυναμίας σου να καταλάβεις τι εννοώ. Ή μπορεί να καταλαβαίνεις πολύ καλά τι εννοώ, αλλά να θέλεις να μπερδέψεις τους υπόλοιπους.
ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΟΙΕΙΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ, ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΙΣΧΥΕΙ, ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Ή ΤΟ ΕΝΑ Ή ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΡΑ ΕΜΕΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ!!!;);)

Πραγματικά, τόσο δύσκολο είναι???:confused::confused:

Νομίζω ότι Μαρία καταλαβαίνεις ποιοι το μπερδεύουν το θέμα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Συγγνώμη, αλλά άλλη μία ένδειξη της ασάφειας του λόγου σου και της αδυναμίας σου να καταλάβεις τι εννοώ. Ή μπορεί να καταλαβαίνεις πολύ καλά τι εννοώ, αλλά να θέλεις να μπερδέψεις τους υπόλοιπους.
ολα μες στο παιχνιδι ειναι my dear...you never know.προς το παρων μπορεις να μεινεις να αναρωτιεσαι για ενα απο τα δυο.οσο για την ασαφεια που λες...ποτε μη λες επικυνδινες λεξεις που δεν μπορεις μετα να μαζεψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Νομίζω ότι Μαρία καταλαβαίνεις ποιοι το μπερδεύουν το θέμα...:/:


η σε πηρε ο πονος για τη μαρια,ή προσπαθεις να μπερδεψεις τη μαρια:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ολα μες στο παιχνιδι ειναι my dear...you never know.προς το παρων μπορεις να μεινεις να αναρωτιεσαι για ενα απο τα δυο.οσο για την ασαφεια που λες...ποτε μη λες επικυνδινες λεξεις που δεν μπορεις μετα να μαζεψεις...

Φυσικά θα μείνω να αναρωτιέμαι και την άκρη θα την βρω. Και αυτό γιατί ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιον...
Όσο για την ασάφεια.. Καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται.
Και αν σήμερα τελικά αποχωρήσω, αυτό θα γίνει με μεγάλη από εμένα ευχαρίστηση αφού σήμερα έχει και αποκάλυψη ιδιότητας.
Μετά όμως θέλω να δω πως θα μαζέψεις εσύ τις επικίνδυνες λέξεις σου...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Και αν σήμερα τελικά αποχωρήσω, αυτό θα γίνει με μεγάλη από εμένα ευχαρίστηση αφού σήμερα έχει και αποκάλυψη ιδιότητας.
να και μια επικυνδινη φραση....εγω να δεις ποσο θα χαρω αν αποχωρησεις...ουδεν κρυπτον απο τον ηλιο οπως λες...ωρα να βλεπουμε ποιος ειναι με ποιον sweety
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
η σε πηρε ο πονος για τη μαρια,ή προσπαθεις να μπερδεψεις τη μαρια:hmm::hmm:

ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΡΔΕΨΑΤΕ ΕΣΕΙΣ??? :confused::confused::confused::confused:
Αλλά φυσικά... Οι ένοχοι πάντα προσπαθούν να επιρρίψουν αλλού τις ευθύνες αγαπητέ:/:
Όσο για την Μαρία. Δεν είναι μόνο η Μαρία, είναι όλοι οι υπόλοιποι που είχαμε τέτοια διάθεση συμμετοχής αλλά με τον δικό σας μοναδικό τρόπο μας την αφαιρέσατε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΡΔΕΨΑΤΕ ΕΣΕΙΣ??? :confused::confused::confused::confused:
Αλλά φυσικά... Οι ένοχοι πάντα προσπαθούν να επιρρίψουν αλλού τις ευθύνες αγαπητέ:/:
Όσο για την Μαρία. Δεν είναι μόνο η Μαρία, είναι όλοι οι υπόλοιποι που είχαμε τέτοια διάθεση συμμετοχής αλλά με τον δικό σας μοναδικό τρόπο μας την αφαιρέσατε..
υπομονη...σημερα εισαι η πιθανοτερη αποχωρησας...με φανερη ιδιοτητα υπενθυμιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
να και μια επικυνδινη φραση....εγω να δεις ποσο θα χαρω αν αποχωρησεις...ουδεν κρυπτον απο τον ηλιο οπως λες...ωρα να βλεπουμε ποιος ειναι με ποιον sweety

Επικίνδυνη για εσένα, για εμένα όχι. Γιατί θέλω να πιστεύω ότι αφού αποκαλυφθεί ο τόσος ουδέτερος ρόλος μου, οι υπόλοιποι πολίτες, θα καταλάβουν τι συμβαίνει.:)
Καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
υπομονη...σημερα εισαι η πιθανοτερη αποχωρησας...με φανερη ιδιοτητα υπενθυμιζω.

Μεγάλη προσμονή για την δικαίωσή μου.. Και είμαι αποχωρήσασα...
Είπαμε, να μου παραποιήσεις τον ρόλο, αλλά όχι και το φύλο!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Επικίνδυνη για εσένα, για εμένα όχι. Γιατί θέλω να πιστεύω ότι αφού αποκαλυφθεί ο τόσος ουδέτερος ρόλος μου, οι υπόλοιποι πολίτες, θα καταλάβουν τι συμβαίνει.:)
Καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται...
Μετραμε μαζι ωρες αντιστροφα?Ανυπομονω να αποκαλυφθει ο ουδετερος ρολος σου.Απευθυνομαι και στους υπολοιπους πολιτες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μεγάλη προσμονή για την δικαίωσή μου.. Και είμαι αποχωρήσασα...
Είπαμε, να μου παραποιήσεις τον ρόλο, αλλά όχι και το φύλο!!!:P
εχε υποψην σου ομως,οτι μετα το σημερινο,αν δικαιωθω κι ειμαι ακομη στο παιχνιδι,μεχρι να σκοτωθω τουλαχιστον η γνωμη μου αποκτα κυρος...το ιδιο θα συμβει αν αποχωρησεις κι εσυ με το δικιο δικο σου,αλλα θα εχεις ηδη αποχωρησει ετσι κι αλλιως.και μιας κι ανυπομονουμε απο κοινου ολοι οι φιλησυχοι πολιτες να δουμε την ιδιοτητα σου,σε βοηθαω μια ωρα αρχιτερα και η ψηφος μου μενει σ'εσενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Βάζεις τα χεράκια σου και βγάζεις τα ματάκια σου!;)
Ναι μεν εγώ θα έχω ήδη φύγει, αλλά οι υπόλοιποι θα έχουν καταλάβει τι είσαι εσύ αλλά και η αγαπητή roseberry...
4 ωρίτσες ακόμη μένουν μόνο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Βάζεις τα χεράκια σου και βγάζεις τα ματάκια σου!;)
Ναι μεν εγώ θα έχω ήδη φύγει, αλλά οι υπόλοιποι θα έχουν καταλάβει τι είσαι εσύ αλλά και η αγαπητή roseberry...
4 ωρίτσες ακόμη μένουν μόνο!!!
4 ωριτσες αγαπητοι πολιτες:clapup:

υστερογραφο)ναι ισως θα καταλαβουν και το ξερω οτι χαιρεσαι.... μη νομιζεις πως σε περναω για χαζη.το μονο που με ενδιαφερει ειναι να φευγεις σιγα σιγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top