Παλέρμο #25 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Σιντ παίξε και συ σε κάποιο Παλέρμο.. Θα κάνεις θραύση...:P
Aφού καταβάθος το θες:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
φοβάμαι την yuki και την ηρώ

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
φοβάμαι την yuki και την ηρώ

:redface:

Καλά κάνεις τα παλερμικά φαντάσματα τους κυκλοφορούν ακόμη εδώ...

Άσχετο δεν έχεις τι να κάνεις και διαβάζεις παλιά παλέρμο; Αφού ρε χαμέμηλε σπαμμάρεις που σπαμμάρεις γιατί δεν δήλωνες συμμετοχή για να σε ψηφίσω; :P

Και για να ανάψουμε τα αίματα, ψηφίζω την Κλεοπάτρα γιατί έτσι μου αρέσει... Εάν δεν είναι δολοφόνος θα συνεχίσω το σερί να ψηφίζω πάντα πολίτη την πρώτη μέρα στο παλέρμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 27/07/2010

  1. elenaki_arnea08
  2. Eupatridis
  3. fantasmenos: Κλεοπάτρα
  4. gianniskeeper
  5. kleop
  6. Κλεοπάτρα
  7. kousouni:)
  8. marialuluf1
  9. mariza_93
  10. Noulou94
  11. Rewial
  12. roseberry
  13. zOitCa


Ψήφοι:
1 Kλεοπάτρα

Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

Αχ και εσείς ε??
Και εγώ... Μα καλά τι κίνηση είναι αυτή σήμερα στο Παλέρμο?? Δεν μπορώ να παρκάρω...:P

Σαντρορίνη είμαστε δεν βλεπεις την θάλασσα και τα άσπρα σπιτάκια με τις μπλε στέγες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
helloooooooooooooooooooooooooo Σαντορίνη!!!!!!!!!!!!!!!!!:D εχω αρκετές μέρες να μπω και γι' αυτό και δε μπόρεσα να επιβεβαιώσω τη συμμετοχή μου!!!!!!!!!! αλλά όταν γυρνάς στο σπίτι 8.30 το πρωί και ξυπνας στις 7.30 το απόγευμα για να ξαναβγείς το βράδυ πού χρόνος για ιντερνετ;;;;; τί κάνετε αγαπητοί μου συμπολίτες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μεχρι τι ωρα ψηφιζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
αστυνομος Μπεκας εδω......
λοιπον μετα απο πολυ σκεψη ..επιτελους κατασταλλαξα στην Zoitca :P
με συγχωρεις αγαπητη μου αλλα μου φανηκες απο την αρχη(λεμε τωρα) υποπτη :D

αυτα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ψηφιζω Κλεοπάτρα γιατι ετσι μου ηρθε ! :P αμα δω κατι υποπτο σιγουρα θα αλλαξω γνωμη!αλλα κανενας δεν εχει μιλησει μεχρι τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
δεν ξερω ποιο να ψηφησω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
εγω θα ψηφίσω......... θα ψηφίσω......... θα ψηφίσω..... την Noulou94 δε ξέρω γιατί, αλλά έτσι μου κόλλησε... φυσικά και θα αλλάξω την ψήφο μου αν δω κάτι ύποπτο... το λέω για να μη με καταδικάσετε πάλι όπως στο προηγούμενο παλέρμο, επειδή άλλαξα την ψήφο μου... ;) ψόφησα!!:P σειρά σας τώρα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
άλλοι δεν ξέρουν ποιο να ψηφίσουν εγώ προσπαθώ ακόμα να καταλάβω το τρόπο σκέψης του παιχνιδιού και πως παίζουν.....όποτε θα κάνω μια βόλτα από το παλερμο 24 μπας και βγάλω άκρη και θα ρθω μεχρι το απογευμα να ψηφισω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ψηφίζω Κλεοπάτρα!

Και θα το δικαιολογήσω εδώ και τώρα:Δεν γίνεται να υπάρχουμε 2 θεές στο παιχνίδι ,αφου ήδη βρίσκομαι εγώ εδώ η άλλη πρέπει να φύγει.

Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
το παλερμο24 έχει 49 σελίδες θέλω ένα τρίωρο για να το διαβάσω.......:P.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
λεω να ψηφισω κι εγω τη ZoitCa γιατι εμπιστευομαι την ερευνα της roseberry και ημουν σε δυσκολη θεση για το ποιο παιδακι θα ψηφισω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
λεω να ψηφισω κι εγω τη ZoitCa γιατι εμπιστευομαι την ερευνα της roseberry και ημουν σε δυσκολη θεση για το ποιο παιδακι θα ψηφισω :whistle:

Να όχι μόνο ένα, αλλά δύο τρομακτικά επιχειρήματα τα οποία δε μπορώ σε καμία περίπτωση να αντικρούσω!:P
Καταλαβαίνω ότι στο πρώτο γύρο, κανένας δεν μπορεί να είναι απολύτως σίγουρος για το που θα δώσει την ψήφο του, αλλά αυτό δεν είναι δικαιολογία φαντάζομαι.
Ενώ δεν είσαι σε καθόλου δύσκολη θέση ψηφίζοντας εμένα, έτσι?? Τι μας λέει αυτό??:worry:
Εγώ δίνω την ψήφο μου στην Κλεοπάτρα χωρίς να είμαι σίγουρη, όπως όλοι μας άλλωστε. Αλλά δεν θα διστάσω σε καμία περίπτωση να αλλάξω την ψήφο μου αν παρατηρήσω κάτι ύποπτο...:confused::confused:


Υ.Γ: Θέλω να σας πω, ειδικά στην kleop που με είχε παρεξηγήσει στο προηγούμενο Παλέρμο:redface:, ότι δεν έχω τίποτα προσωπικό με κανέναν από εσάς και όλες μου οι κινήσεις και οι λόγοι, έχουν στόχο την ασφάλεια στην αγαπημένη μας Σαντορίνη...
Γι αυτό μην με παρεξηγείτε... Είναι όλα στα πλαίσια του παιχνιδιού...:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 27/07/2010 (Μέχρι τις 20:00 ψηφίζουμε) οδηγίες στα πρώτα 2 post αυτού του thread)

  1. elenaki_arnea08: Noulou94
  2. Eupatridis
  3. fantasmenos: Κλεοπάτρα
  4. gianniskeeper: zOitCa
  5. kleop
  6. Κλεοπάτρα
  7. kousouni
  8. marialuluf1
  9. mariza_93
  10. Noulou94
  11. Rewial: Κλεοπάτρα
  12. roseberry: zOitCa
  13. zOitCa: Κλεοπάτρα


Ψήφοι:
3 Kλεοπάτρα
2 zOitCa
1 Noulou94

Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Να όχι μόνο ένα, αλλά δύο τρομακτικά επιχειρήματα τα οποία δε μπορώ σε καμία περίπτωση να αντικρούσω!:P
Καταλαβαίνω ότι στο πρώτο γύρο, κανένας δεν μπορεί να είναι απολύτως σίγουρος για το που θα δώσει την ψήφο του, αλλά αυτό δεν είναι δικαιολογία φαντάζομαι.
Ενώ δεν είσαι σε καθόλου δύσκολη θέση ψηφίζοντας εμένα, έτσι?? Τι μας λέει αυτό??:worry:
Εγώ δίνω την ψήφο μου στην Κλεοπάτρα χωρίς να είμαι σίγουρη, όπως όλοι μας άλλωστε. Αλλά δεν θα διστάσω σε καμία περίπτωση να αλλάξω την ψήφο μου αν παρατηρήσω κάτι ύποπτο...:confused::confused:


Υ.Γ: Θέλω να σας πω, ειδικά στην kleop που με είχε παρεξηγήσει στο προηγούμενο Παλέρμο:redface:, ότι δεν έχω τίποτα προσωπικό με κανέναν από εσάς και όλες μου οι κινήσεις και οι λόγοι, έχουν στόχο την ασφάλεια στην αγαπημένη μας Σαντορίνη...
Γι αυτό μην με παρεξηγείτε... Είναι όλα στα πλαίσια του παιχνιδιού...:D:redface:
ελα μωρε μην παρεξηγεις,δεν ηξερα ποιον να ψηφισω και ειπαμε να γελασουμε με τη μαιρη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το ξέρω καλέ μου, αφού στον πρώτο γύρο κανείς μας δεν είναι για σίγουρος παρά μόνο για τον εαυτό του...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
αστυνομος Μπεκας παλι εδω....
καλη μου ZoitCa με μπερδευεις....αλλα αυτο δεν παυει να σημαινει οτι δεν εισαι υποπτη κατι περιεργο παιζει εδω περα :P
και ειδικα το τελευταο Υ.Γ. με μπερδεψε ακομα πιο πολυ (για δικους μου λογους)...αρα κραταω την ψηφο μου αλλα μπορει και να αλλαξω αμα αντιληφθω περιεργες κινησεις :whistle:

ολοι εισται υποπτοι :hmm:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
αστυνομος Μπεκας παλι εδω....
καλη μου ZoitCa με μπερδευεις....αλλα αυτο δεν παυει να σημαινει οτι δεν εισαι υποπτη κατι περιεργο παιζει εδω περα :P
και ειδικα το τελευταο Υ.Γ. με μπερδεψε ακομα πιο πολυ (για δικους μου λογους)...αρα κραταω την ψηφο μου αλλα μπορει και να αλλαξω αμα αντιληφθω περιεργες κινησεις :whistle:

ολοι εισται υποπτοι :hmm:


:P

μαρη,να σου πω...τωρα τελευταια εσυ αρχιζεις και μου φαινεσαι υποπτη.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top