Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Συγνώμη Λοβ που σε κατηγόρησα για τσιράκι.:redface: Συγνώμη Proud που σε είπα δολοφόνο.:redface: Κωνσταντίνε σε μισώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αχ ρε παιδια σας το λεγα γιατι δε με πιστευατε??? λουστειτε τα τωρα!!!! καλα να παθουμε!!!! αλλα εγω σας το λεγα σας το λεγα σας το λεγα!!! αντε και με κατγορουσε ολο εμενα!!! απο το 1ο παλερμο τον foreverfreak ψηφισα και ειχα δικιο! πω ρε τι ενστικτο εχω....κληρονομικο χαρισμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Βλαμμενααααα
Το τιτανοτεραστιο ποστ μου με ολες τι αποδειξεις δεν το ειδατε;;;;

Πφφφφφ
Τελος παντων μπορει να χασαμε αλλα προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τον εαυτο μου που σε καταλαβα παλιοδολοφονε!!!
ΚΑΙ τους 2 για την ακριβεια!
Ηθελες να με ξεγελασεις αλλα δεν τα καταφερες!!

Για να δουμε αν επεσα μεσα και στα υπολοιπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
αχ ρε παιδια σας το λεγα γιατι δε με πιστευατε??? λουστειτε τα τωρα!!!! καλα να παθουμε!!!! αλλα εγω σας το λεγα σας το λεγα σας το λεγα!!! αντε και με κατγορουσε ολο εμενα!!! απο το 1ο παλερμο τον foreverfreak ψηφισα και ειχα δικιο! πω ρε τι ενστικτο εχω....κληρονομικο χαρισμα:P
Μυριαμ - Τζοσουα μιλαμε:P...

Παντως δεν εχεις παραπονο, εμεινες στο παιχνιδι μεχρι το τελος... Βολεψανε οι συνθηκες:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγω τωρα περιμενω να δω ρουφιανο και τσιρακι, αν και ειμαι σχεδον σιγουρος και για τους 2 ρολους!!

Για πες μεσιε απο τωρα τις προβλεψεις σου...
Μετα δεν μετραει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
εγω ειμαι πολιτης παντως οι αλλοι τωρα δε ξερω αλλα και οι 2 δολοφονοι μοιαζουν αντε να δουμε την ταυτοτητα τους επιτελους μη μας σκατε πειτε μας!!!
:/: Αφού το παραδέχτηκαν μόνοι τους.....


Σου φαίνεται; :P
Στο επιβεβαιώνω.:whistle::P

Άντε κυριε φοκεε θέλουμε να δούμε το στορυ...^^
Ευτυχώς που νικήσατε γιατί δεν είχα εναλλακτικό φινάλε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Βλαμμενααααα
Το τιτανοτεραστιο ποστ μου με ολες τι αποδειξεις δεν το ειδατε;;;;

Πφφφφφ
Τελος παντων μπορει να χασαμε αλλα προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τον εαυτο μου που σε καταλαβα παλιοδολοφονε!!!
ΚΑΙ τους 2 για την ακριβεια!
Ηθελες να με ξεγελασεις αλλα δεν τα καταφερες!!

Για να δουμε αν επεσα μεσα και στα υπολοιπα...
Ναι, μπορει σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου να εφαγες κουτοχορτο, αλλα στο τελος με καταλαβες:)... Σου δινω συγχαρητηρια!! Κι εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος, τοσο με το παιχνιδι των δολοφονων, οσο και με το παιχνιδι των πολιτων... Ειχε αρκετο σασπενς, αγωνια και ανατροπες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Για πες μεσιε απο τωρα τις προβλεψεις σου...
Μετα δεν μετραει
Οκ, θα τις πω:
Λοβ - Ρουφιανος
Ελενακι - αρνεα - Τσιρακι η Νοσοκομα

Τωρα μενει να δουμε αν θα πεσω μεσα:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Μυριαμ - Τζοσουα μιλαμε:P...

Παντως δεν εχεις παραπονο, εμεινες στο παιχνιδι μεχρι το τελος... Βολεψανε οι συνθηκες:)!!

οσκαρ καλυτερου ηθοποιου πρεπει να παρεις εσυ ρε ολους τους ψιλομπερδεψες.. (εκτος απο μενα βεβαια!:P) αλλα δε σε πιστευω παραλιγο να βγω απο το παιχνιδι χαρη σε σενα:mad:

:mad: τεσπα καλα το επαιξες παντως....αν κι εμενα δεν με επεισες απο την αρχη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Θα δικαιολογήσω τη στραβομάρα μου και την βλακεία μου λέγοντας πως παίζω 1η φορά τέτοιου είδους Παλέρμο:redface: Πάντως νοσοκόμα ήταν το Ελενάκι και το φάγαμε νωρίς το κακόμοιρο. Για τσιράκι και ρουφιάνο τώρα:hmm: Ρουφιάνος ίσως ήταν η Λοβ (:whistle:)... Τσιράκι μάλλον κάποιος που δεν συμμετείχε καθόλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
οσκαρ καλυτερου ηθοποιου πρεπει να παρεις εσυ ρε ολους τους ψιλομπερδεψες.. (εκτος απο μενα βεβαια!:P) αλλα δε σε πιστευω παραλιγο να βγω απο το παιχνιδι χαρη σε σενα:mad:

:mad: τεσπα καλα το επαιξες παντως....αν κι εμενα δεν με επεισες απο την αρχη:D
Σε ευχαριστω πολυ,αλλα σας διαβεβαιω πως μονο στο παιχνιδι και στο θεατρικο σανιδι ειμαι ετσι... Κατα τα αλλα ειμαι ανοιχτο βιβλιο:)!! Παντως, σε αυτο το σημειο θα πρεπει να πω ενα μεγαλο μπαροβο και στη συνδολοφονο μου τη Despoina, καθως η δουλεια ηταν ομαδικη και καθε κινηση μας την κουβεντιαζαμε πριν την κανουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
FINAL EPISODE
SEASON FINALE

Ποτέ δε θα ξεχάσω εκείνο το δειλινό. Ήταν σαν ένα φύλλο φυλλοβόλου δέντρου που το χειμώνα πέφτει και από το ίδιο σημείο και το καλοκαίρι αναγεννάτε. Έτσι ήταν και οι δολοφόνοι , το πρωί η αστυνομία έπιανε υποψήφιους. δολοφόνους και το βράδυ οι πραγματικοί δολοφόνοι ξεφύτρωναν και σκότωναν.
Αυτή ήταν η ζωή για τους πολίτες του Παλέρμου αυτή ήταν και η δική μου ζωή. Το πρωί φοβόμασταν μην μας πιάσουν υπόπτους για ένοχους και μας κλείσουν φυλακή και το βράδυ ανησυχούσαμε για τις ζωές μας. μανάδες, μπαμπάδες, παππούδες, γιαγιάδες όλοι χάνονταν από το αδίστακτα χέρια του δολοφόνου. Στην αρχή κάθε βράδυ εκτός από τα Σαββατοκύριακα γινόταν ένας φόνος στην συνέχεια διπλασιάστηκαν, τριπλασιάστηκαν κοκ. Πολλοί φύγανε από την πόλη, πολλοί αυτοκτόνησαν, εγώ συνέχισα την ζωή μου. Δε με ένοιαζε τι θα γίνει. Το Παλέρμο ήταν η πόλη που γεννήθηκα, ή πόλη που πήγα σχολείο, ή πόλη που έπαιξα, η πόλη που ερωτεύτηκα, η πόλη που γέλασα. Ήταν δυνατό να φύγω από αυτήν την πόλη; (με τίποτα).
Κανένας δεν υποπτευόταν τον πραγματικό δολοφόνο. Δάσκαλο τον φωνάζαμε. Τον είχα δάσκαλο στο δημοτικό όλα τα παιδιά τον αγαπούσαμε. Μας έμαθε να μιλάμε, να γελάμε, να παίζουμε να συνεργαζόματε. Ο κύριος Μπατσίδης ήταν κοντά του έπιανε συνέχεια μαθητές, παιδικές φωνούλες γέμισαν τις κεντρικές φυλακές του Παλέρμου……. Τον ίδιο δεν τον έπιασε ποτέ…. Κανένας δεν τον υποπνεότανε.

Εκτός από την Prouqueen μια από τις τελευταίες πολίτες που είχαν μείνει τον είχε δει όταν καθάριζε ένα μαχαίρι...
μα τι θέλει ένας δάσκαλος με ένα τέτοιο μαχαίρι; (σαν χασάπης μοιάζει), δυστηχώς ήταν πια αργά τίποτα δεν μπορούσε να σταματήσει τον αδίστακτο δάσκαλο.


Uploaded with ImageShack.us
H τελευταία από όλους τους πολίτeς ήταν η cinefil από την αρχή το είχε καταλάβει αλλά δεν την ένοιαζε ήταν τόσο χαρούμενη μπορούσε να πάει σε όποιο κινηματογράφο ήθελε και να δει όποια ταίνια ήθελε όποτε ήθελε. Είχε όλη την πόλη μπροστά της. Δεν είχε κανέναν να την ενοχλει. Ο θάνατος την βρήκε όταν παρακολουθούσε την ταινία
I love You Philip Morris




Uploaded with ImageShack.us

Πως άρχισαν όλα

Πως όμως άρχισε αυτό το έργο ο κύριος Δάσκαλος;
Όλα άρχισαν όταν γνώρισε την Δέσποινα ήταν μαθήτρια στο λύκειο της γειτονιάς. Από παιδί η Δέσποινα είχε ένα σατανικό χαμόγελο της άρεσε να εκφράζεται με ποιήματα και συμβολισμούς. Γνωρίστηκαν ένα βράδυ, ένα βράδυ που έβρεχε μονότονα (δεν μίλησαν) κοιτάχτηκαν. Ο Δάσκαλος μόλις την αντίκρισε ένιωσε κάτι μέσα του να τον χτυπάει (ένα περίεργο αίσθημα). Χωρίς να μιλήσουν συνεννοήθηκαν. Κάτι σαν 6η αίσθηση και κατάλαβαν και οι δύο τι έπρεπε να κάνουν. –Δολοφονίες-, να αδειάσει η πόλη Παλέρμο από ανθρώπινες ψυχές. Και αυτό κάνανε, μάταια ο κύριος Μπατσίδης προσπαθούσε να πιάσει τον δολοφόνο ( είχε πιάσει κιόλας έναν η Δέσποινα ήταν μέσα). Κανένας όμως δεν πίστευε ότι αυτό το αθώο και όμορφο φαινομενικά κορίτσι ήταν δολοφόνος εκτός από μια πολίτης η love angel που όσο και αν προσπαθούσε να πείσει τους άλλους πολίτες αυτοί δεν την άκουγαν.. Η Δέσποινα κατάφερε και δραπέτευσε, η ψυχραιμία την βοήθησε να το σκάσει αφήνοντας πίσω της 2 νεκρούς φύλακες μαζί της πήρε και την Kleop ήταν καλές φίλες οι δύο τους μέσα στην φυλακή.
Μάταια ο κύριος Μπατσίδης έψαχνε να την βρει (μάλιστα έστειλε και ελικόπτερό στο Παναμά), την επόμενη μέρα ήρθε και η σειρά του κύριου Μπατσίδη να πεθάνει Και σε μια βδομάδα από τότε πυρπολήθηκαν οι φυλακές. ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΚΟΤΩΘΗΚΑΝ. Στο τέλος η πόλη έμεινε ένα απλό νεκροταφείο από μαχαίρι πέθανα και εγώ, δεν κατάλαβα τίποτα δε με ενόχλησε τίποτα διάλεξα να πεθάνω πρόωρα στην πόλη που αγαπώ παρά να πεθάνω στην ξενιτιά.

Έτσι πέθανα Απόστολε Πέτρο τώρα πιστεύω μπορείτε να κρίνετε αν θα μου ανοίξετε τις πύλες ή όχι. Δεν έχω τίποτα άλλο να πω.



Uploaded with ImageShack.us

Επίλογος

10 YEARS LATER

Ο Δάσκαλος και η Δέσποινα μετακόμισαν στην Ρώμη και ζήσανε μαζί ευτυχισμένοι για το υπόλοιπο της ζωής τους. Ο Δάσκαλος διορίστηκε σε σχολείο στην Ρώμη (είχε είδη καλό βιογραφικό και μεγάλη προϋπηρεσία) ήταν και πάλι ο πιο αγαπητός εκπαιδευτικός από όλους. Όλα τα παιδιά και οι γονείς τον λάτρευαν. Όλοι είχανε ένα καλό λόγο να πουν για τον κύριο Δάσκαλο foreverfreak. Η Δέσποινα έγινε ψυχολόγος.. σπούδασε στο πανεπιστήμιο της Ρώμης, είχε αυτό το ταλέντο βαθιά μέσα της. Ήξερε να ελέγχει την ψυχολογία των ανθρώπων. Αργότερα τιμήθηκε με τον ΝΟΜΠΕΛ ειρήνης εξαιτίας της ψυχολογικής υποστήριξης που είχε δώσει σε οικογένειες που χάνανε μέλη στον πόλεμο.

Η Παλέρμο city έγινε μία ghost city άδεια τελείως από ανθρώπους κανένας δεν τόλμησε να πατήσει το πόδι του σε αυτήν την πόλη.


ΚΑΙ ΖΗΣΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. (καλα εμείς δεν ζήσαμε ακριβώς)



Uploaded with ImageShack.us
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
τεσπα ο,τι κι αν εγινε μια χαρα ηταν το παιχνιδι και αγωνια και σασπενς και ολα τα ειχε! ποτε θα ξαναπαιξουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Α εγω δεν ειχα σκιτσο;; Ουτε 2 λογια;;
Τι ειναι αυτα τα πραγματα;;
Ενισταμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τελικα η Kleop ηταν το τσιρακι??? OMG, αυτο δεν το περιμενα...
Τουλαχιστον πεσαμε μεσα σε Λοβ και elenaki!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
και για μενα που το ειχα καταλαβει απο την αρχη για τον κον/νο και παραλιγο να με θαψει??? ουτε 1 λεξη ρε σεις??? θα κανω μυνηση:Pχεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
και για μενα που το ειχα καταλαβει απο την αρχη για τον κον/νο και παραλιγο να με θαψει??? ουτε 1 λεξη ρε σεις??? θα κανω μυνηση:Pχεχε

Να βρουμε κοινο δικηγορο να μοιρασουμε τα εξοδα :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Καλα το πως γνωριστηκαν ηταν ολα τα λεφτα χααχαχα
Τα ειπαν ολα τα δολοφονικα τους βλεμματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ναι, γενικα η ιστορια ηταν απλα απιστευτη... Εχω λυθει στο γελιο:hehe:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top