Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων μην χάσετε το τελευταίο season finale διπλό επεισόδιο της ιστορίας του Παλέρμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Διάβολε:redface: Πήγα θάλασσα και ξέχασα πως σήμερα είναι ο τελικός:redface:
Και πάλι δεν ξέρω ποιον θα ψήφιζα.. Μάλλον Cinefil:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάλι ισοπαλία; Μιας και τόσος κόσμος απομένει να ψηφίσει, παίρνει παράταση για αύριο η ψηφοφορία.

Θυμίζω, ψηφίζετε ΟΛΟΙ!

----

Ψηφίζετε για τον μεγάλο τελικό. Μπορείτε να γράψετε και να ψηφίσετε ΟΛΟΙ, εκτός από τους Κλεοπάτρα, Μάκης 4, Μαράκι7 που έφυγαν λόγω απουσιών.

Ψηφίζετε μεταξύ CiNeFiL, foreverfreak, Proudqueen.


Περισσότερα εδώ.


Λίστα για Πέμπτη 08/07/2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ

  1. CiNeFiL : foreverfreak
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. elenaki_arnea08 :
  5. Eupatridis :
  6. foreverfreak : CiNeFiL
  7. kleop : Proudqueen
  8. love_angel :
  9. Noulou94 :
  10. Πατρεύς :
  11. Proudqueen : foreverfreak
  12. rascal_gd : Cinefil
  13. z0itCa : Proudqueen


Ψήφοι:

  • CiNeFiL : 2 ψήφοι
  • foreverfreak : 2 ψήφοι
  • Proudqueen : 2 ψήφοι


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)
  14. Noulou94: ψηφοφορία (πολίτης)

Τετάρτη-Πέμπτη είναι ο μεγάλος τελικός


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αυτό το Παλέρμο δεν θα τελειώσει ποτέ αν το πάμε έτσι. :hmm:

Λοιπόν έχουμε και λέμε.

Τι καλά που δεν έχω να τεκμηριώσω κάτι και μπορώ να ψηφίσω καθαρά από ένστικτο. :happy:

Την Proud τη θεωρώ αθώα.

Cinefil δεν ξέρω θα την παρακολουθήσω από εδώ και πέρα και θα κρίνω ανάλογα.

Για τον ForeverFreak.
Ένα θα πώ.

Μήπως τα πιο μεγάλα ψέματα κρύβονται στα πιο αθώα "βλέμματα"? :worry:

Θα επανέλθω. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Κωνσταντίνε αν είσαι εσύ ο δολοφόνος δηλαδή "Συγχαρητήρια" :lol: Το χάψαμε όλοι (σχεδόν)!!! Μωρέ λες να είσαι εσύ? Και η βασίλισσα αθώα?? Βρε ρουφιάνε δώσε κανα hint... Μήπως ο ρουφιάνος όμως ήξερε τον άλλο δολοφόνο.. Πο τέλος.. Αύριο θα ψήφισω.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αυτό το Παλέρμο δεν θα τελειώσει ποτέ αν το πάμε έτσι. :hmm:

Λοιπόν έχουμε και λέμε.

Τι καλά που δεν έχω να τεκμηριώσω κάτι και μπορώ να ψηφίσω καθαρά από ένστικτο. :happy:

Την Proud τη θεωρώ αθώα.

Cinefil δεν ξέρω θα την παρακολοθήσω από εδώ και πέρα και θα κρίνω ανάλογα.

Για τον ForeverFreak.
Ένα θα πώ.

Μήπως τα πιο μεγάλα ψέματα κρύβονται στα πιο αθώα "βλέμματα"? :worry:

Θα επανέλθω. =/
Λενιω μου, μια χαρα τα λεει ο Πασχαλιδης, αλλα στην προκειμενη περιπτωση δεν ισχυει... Θεωρω χαζο να αναφερεις κατι τετοιο σε αυτη τη φαση του παιχνιδιου (οσοι εχουν λογικη, μπορουν να υποψιαστουν ποιος ειναι και ποιος οχι δολοφονος), αλλα ΔΕΝ ειμαι δολοφονος!! Το ξαναλεω, σταματηστε να τρωτε αμασητα οσα σας λενε και προσπαθηστε να βγαλετε τα δικα σας συμπερασματα... Ειναι στο χερι μας να ανατρεψουμε το παιχνιδι!!

Κωνσταντίνε αν είσαι εσύ ο δολοφόνος δηλαδή "Συγχαρητήρια" :lol: Το χάψαμε όλοι (σχεδόν)!!! Μωρέ λες να είσαι εσύ? Και η βασίλισσα αθώα?? Βρε ρουφιάνε δώσε κανα hint... Μήπως ο ρουφιάνος όμως ήξερε τον άλλο δολοφόνο.. Πο τέλος.. Αύριο θα ψήφισω.:worry:
Λοιπον, το οτι δεν ειμαι δολοφονος το ειπα και πιο πανω, δε χρειαζεται να επαναλαμβανομαστε!!
Σκεφτειτε ομως και το αλλο ρε σεις... Αν ημουν δολοφονος θα μπορουσα καλλιστα να αλλαξω την ψηφο μου και να σταματησει το παιχνιδι εδω!! Γιατι να κατσω να βασανιζομαι τζαμπα?? Βεβαια θα μου πειτε πως το ιδιο θα μπορουσαν να κανουν τα κοριτσια, αλλα η proud ελειπε και η CiNeFiL πεταχτηκε με το που τελειωσε η ψηφοφορια (μαλλον δεν προλαβε το χρονο:P) και αρχισε να παρακαλαει να μην την ψηφισετε:/:!!

Προς το παρον δεν εχω κατι αλλο να πω... Να εχετε τα μυαλα και τα ματια σας ανοιχτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λενιω μου, μια χαρα τα λεει ο Πασχαλιδης, αλλα στην προκειμενη περιπτωση δεν ισχυει... Θεωρω χαζο να αναφερεις κατι τετοιο σε αυτη τη φαση του παιχνιδιου (οσοι εχουν λογικη, μπορουν να υποψιαστουν ποιος ειναι και ποιος οχι δολοφονος), αλλα ΔΕΝ ειμαι δολοφονος!! Το ξαναλεω, σταματηστε να τρωτε αμασητα οσα σας λενε και προσπαθηστε να βγαλετε τα δικα σας συμπερασματα... Ειναι στο χερι μας να ανατρεψουμε το παιχνιδι!!
Ναι βρε καλό μου,αλλά εμένα με έχουν "δολοφονήσει" εδώ και 2-3 μέρες και δεν έχω παρακολουθήσει το παιχνίδι από ένα σημείο και μετά γι'αυτό είπα ότι θα πάω καθαρά με το ένστικτο. =/

Τι να πώ ίσως να φταίει και ο Πασχαλίδης που με επηρέασε. :P

Δεν έχω επιχειρήματα,απλά σκέψεις κάνω και σκέφτομαι την γενικότερη εικόνα του καθένα σας μέσα στο game. =/

Δεν είμαι διατεθειμένη έτσι κι αλλιώς να ψηφίσω άμεσα,μόνο αν ξανα έρθει σε ισοπαλία το game,γιατί δεν θα αντέξω να περιμένω και επόμενη μέρα.
Θέλω να μάθω ποιός στο καλό είναι! :P

Θέλω να δώ πως θα κινηθεί και η Cinefil όμως. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Γυρισα.

Πρωτον, ποιος ειναι ο Πασχαλιδης; Και που κολλαει;

Δευτερον, εχω καψει πολλα και πολυτιμα εγκεφαλικα κυτταρα στο παιχνιδι και εκει που λεω αντε τελειωσαμε να δουμε τι γινεται δινετε παραταση;;

Πφφφ θα ξαναδιαβασω παλι τα ποστ μηπως κανω καμια ανακαλυψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Πρωτον, ποιος ειναι ο Πασχαλιδης; Και που κολλαει;
Εγκλημάααα!!!!!!!
ΕΝΟΧΗ!!!!!!!!!!!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.


ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΜΙΛΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::whistle::clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Hello, αν ψηφιζα τη Δεσποινα θα εδιωχνα καθε υποψια απο πανω μου, οποτε αν ημουν δολοφονος θα με συνεφερε να κανω κατι τετοιο!! Μηπως τελικα εσυ εκανες κατι τετοιο?? Αφου ηξερες οτι θα βγει ο συνδολοφονο σου τον ψηφισες για να φυγουν οι υποψιες απο πανω σου!! Ειλικρινα αυτο θα εξηγουσε πολλα...

Μπορει να περιμενες μηπως ψηφισει κανενας αλλος σινεφιλ οποτε ΚΑΙ να μην καρφωθεις ΚΑΙ να υπαρχει πιθανοτητα μην φυγει η Δεσποινα... :hmm:

Επισης το'πα και το'κανα!
Διαβασα για αλλη μια και ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορα ολα τα ποστ με ιδιαιτερη προσοχη

Και εχω να πω τα εξης
Η σινεφιλ αν δεν κανω λαθος ψηφισε 3 φορες εμενα και 3 τον foreverfreak

Αν μας ειχε τοσο αχτι και ηταν δολοφονος δεν θα μας εβγαζε εξω;;;

Ο foreverfreak ψηφισε
Rascal
elenaki_arnea
love
Despoina (σε μερα που δεν ηταν καθοριστικη η ψηφος του και ΔΕΝ εφυγε τελικα η Δεσποινα...)
cinefil
noulou

Δηλαδη ολοι εφυγαν (ακομα και η δεσποινα χωρις την ψηφο του ομως!!) εκτος σινεφιλ
Και ειναι τυχαιο που εμεινε η σινεφιλ κι εγω που στην αρχη την υποπτευομουνα;;; Μηπως ηθελε συνεργο στο εγκλημα;

Επισης αφου ειχε ψηφισει Δεσποινα (και τελικα ΔΕΝ εφυγε) στην επομενη ψηφοφορια ξαφνικα αλλαζει και λεει θα ψηφισω σινεφιλ σημερα και θα αφησω την Δεσποινα για αυριο!
Ναι ξερω μας το απαντησες αυτο ..."ηθελα να βεβαιωθω"
Αν ηταν τοσο σιγουρος οτι ηταν δολοφονος, δεν θα ψηφιζε πρωτα εκεινη και μετα την σινεφιλ για να του λυθουν και οι αποριες για το τι ηταν;
Και δεν ηταν και αρχη του παιχνιδιου να πω ενταξει, αλλα ειχαμε μεινει 6 νομιζω! Δεν παιρνεις τετοια ρισκα σε αυτο το σημειο..

Για απαντησε σε αυτα foreverfreak...

Επισης just for the record να πω και τι πιστευω για τους αλλους ρολους να δω αν θα πεσω μεσα
Νοσοκομα elenaki_arnea
Τσιρακι maraki7
Ρουφιανος 50% να ηταν η love και 50% να ηταν ενας απο αυτους που εφυγαν με απουσια Κλεοπατρα ή Μακης4 δηλαδη

Αν επιβεβαιωθω θα μοιρασω αυτογραφα παιδια :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Όλα αυτά έχουν μεγάλη βάση. Αλλά και σε αυτό που λέει ο Κωνσταντίνος στην αρχή έχει δίκιο...
Αυτό για την σινεφιλ και την συνεργό στο έγκλημα δεν το κατάλαβα καθόλου... μου φάνηκε κάπως άκυρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Θυμίζω, ψηφίζετε ΟΛΟΙ!
----

Ψηφίζετε για τον μεγάλο τελικό. Μπορείτε να γράψετε και να ψηφίσετε ΟΛΟΙ, εκτός από τους Κλεοπάτρα, Μάκης 4, Μαράκι7 που έφυγαν λόγω απουσιών.

Ψηφίζετε μεταξύ CiNeFiL, foreverfreak, Proudqueen.


Περισσότερα εδώ.


Λίστα για Πέμπτη 08/07/2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ

  1. CiNeFiL : foreverfreak
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. elenaki_arnea08 :
  5. Eupatridis :
  6. foreverfreak : CiNeFiL
  7. kleop : Proudqueen
  8. love_angel :
  9. Noulou94 :
  10. Πατρεύς :
  11. Proudqueen : foreverfreak
  12. rascal_gd : Cinefil
  13. z0itCa : Proudqueen


Ψήφοι:

  • CiNeFiL : 2 ψήφοι
  • foreverfreak : 2 ψήφοι
  • Proudqueen : 2 ψήφοι


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)
  14. Noulou94: ψηφοφορία (πολίτης)

Τετάρτη-Πέμπτη είναι ο μεγάλος τελικός


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Όλα αυτά έχουν μεγάλη βάση. Αλλά και σε αυτό που λέει ο Κωνσταντίνος στην αρχή έχει δίκιο...
Αυτό για την σινεφιλ και την συνεργό στο έγκλημα δεν το κατάλαβα καθόλου... μου φάνηκε κάπως άκυρο...

Για ποιο λες οτι εχει δικιο;

Λεω οτι ειναι καπως περιεργο που με τον κων/νο συμφωνουσαμε σε ολο το παιχνιδι
Και εχω μεινει με την σινεφιλ που την θεωρουσα υποπτη...
Αρα ειχε την "σιγουρη" ψηφο μου προς εκεινη
Ελπιζω να καταλαβες τωρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
απαπαπαπααααααααααααααααααα είχα να μπω πολύ καιρό και έχασα το Παλέρμο!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Έλεος :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
επισης η δεσποινα δε ψηφισε ποτε φορεβερ φρικ. τυχαιο?
μηπως φορεβερ φρικ την ψηφισες τη μερα εκεινη που δε κινδυνευε ισα ισα για να μας ριξεις σταχτη στα ματια?μηπως αγαπητε??
μηπως παιζεις παρα πολυ καλα το παιχνιδι σου?
ενω με ψηφισες να φυγω αρχικα... μετα ειδες οτι σε βολευαν αυτα που ειπα για δολοφονους γιατι δε σε ειχα μεσα σαυτους... και μετα ειπες να το χρησιμοποιησεις υπερ σου? γιατι δε γινεται αγαπητε να με ψηφιζεις να φυγω και μετα να πιστευεις πως οχι απλα ημουν αθωος πολιτης αλλα ημουν και ρουφιανα. μηπως απλα σε βολεψαν οι προβλεψεις μου και ειπες να το εκμεταλευτεις? :rolleyes:

για μενα η βασιλισσα ειναι αθωα και το ιδιο πιστευω για σινεφιλ(οχι με τοσο σιγουρια... αλλα δε μου χει δωσει και καποιο δικαιωμα να τη θεωρησω υποπτη.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
foreverfreak απο εμενα.

και στοιχημα οτι θελετε οτι η δεσποινα θα ψηφισει τελευταια στιγμη για να τον σωσει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μπορει να περιμενες μηπως ψηφισει κανενας αλλος σινεφιλ οποτε ΚΑΙ να μην καρφωθεις ΚΑΙ να υπαρχει πιθανοτητα μην φυγει η Δεσποινα... :hmm:

Επισης το'πα και το'κανα!
Διαβασα για αλλη μια και ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορα ολα τα ποστ με ιδιαιτερη προσοχη

Και εχω να πω τα εξης
Η σινεφιλ αν δεν κανω λαθος ψηφισε 3 φορες εμενα και 3 τον foreverfreak
Αν μας ειχε τοσο αχτι και ηταν δολοφονος δεν θα μας εβγαζε εξω;;;

Ο foreverfreak ψηφισε
Rascal
elenaki_arnea
love
Despoina (σε μερα που δεν ηταν καθοριστικη η ψηφος του και ΔΕΝ εφυγε τελικα η Δεσποινα...)
cinefil
noulou

Δηλαδη ολοι εφυγαν (ακομα και η δεσποινα χωρις την ψηφο του ομως!!) εκτος σινεφιλ
Και ειναι τυχαιο που εμεινε η σινεφιλ κι εγω που στην αρχη την υποπτευομουνα;;; Μηπως ηθελε συνεργο στο εγκλημα;

Επισης αφου ειχε ψηφισει Δεσποινα (και τελικα ΔΕΝ εφυγε) στην επομενη ψηφοφορια ξαφνικα αλλαζει και λεει θα ψηφισω σινεφιλ σημερα και θα αφησω την Δεσποινα για αυριο!
Ναι ξερω μας το απαντησες αυτο ..."ηθελα να βεβαιωθω"
Αν ηταν τοσο σιγουρος οτι ηταν δολοφονος, δεν θα ψηφιζε πρωτα εκεινη και μετα την σινεφιλ για να του λυθουν και οι αποριες για το τι ηταν;
Και δεν ηταν και αρχη του παιχνιδιου να πω ενταξει, αλλα ειχαμε μεινει 6 νομιζω! Δεν παιρνεις τετοια ρισκα σε αυτο το σημειο..

Για απαντησε σε αυτα foreverfreak...

Επισης just for the record να πω και τι πιστευω για τους αλλους ρολους να δω αν θα πεσω μεσα
Νοσοκομα elenaki_arnea
Τσιρακι maraki7
Ρουφιανος 50% να ηταν η love και 50% να ηταν ενας απο αυτους που εφυγαν με απουσια Κλεοπατρα ή Μακης4 δηλαδη

Αν επιβεβαιωθω θα μοιρασω αυτογραφα παιδια :laugh:
Λοιπον, καταρχας καλημερα σας και σορρυ που δεν μπηκα ολη μερα σημερα, αλλα μας εφαγε το χθεσινοβραδινο ξενυχτι-μεθυσι...

Λοιπον, επειδη εγω δεν μασαω σε ψευτοπροσταγες ("για απαντησε σε αυτα foreverfreak") και σε ολο το παιχνιδι εχω παιξει με ανοιχτα χαρτια, δεν εχω κανενα προβλημα να απαντησω!! Μαλιστα μερικα απο τα στοιχεια που μαζεψες μπορω να πω πως ηταν ιδιαιτερα διαφωτιστικα... Λοιπον, εχω κανει σε καμια σημεια Bold και θα αρχισω να απανταω σε αυτα ενα-ενα:

Φυσικα και δε θα μπορουσε να μας βγαλει εξω, γιατι πολυ απλα ετσι θα καρφωνοταν χειροτερα... Αφου ειχε ψηφισει 3 φορες εμενα και 3 εσενα, λογικο ειναι αν φευγαμε να πεφτανε ολες οι υποψιες πανω της!!

Το αν η μερα που ψηφισα τη Despoina ηταν καθοριστικη η οχι, δε μπορεις να το κρινεις εσυ και ποσο μαλλον τοσο επιφανειακα!! Aγαπημενη μου βασιλισσα, αν δεις την ψηφοφορια εκεινης της μερας, θα παρατηρησεις πως ημουν απο τους πρωτους που την ψηφισα, οταν κανενα αλλο ατομο δεν ειχε ψηφο... Μετα μαζευτηκαν ολοι και διωξανε την Kleop!! Οποτε το σημειο που ψηφισα τη Despoina ηταν υπερκαθοριστικο, καθως ετσι της εδινα τη δευτερη ψηφο στο παιχνιδι, τη στιγμη που δεν ειχε κανενας αλλος...

Οσο για το τι ψηφισα, αν σκεφτεις λιγο καλυτερα, δε θα ημουν τοσο χαζος, ωστε να δολοφονησω τα ατομα που ο ιδιος ψηφισα... Ετσι θα καρφωνομουνα χειροτερα!! Οποτε, λογικα καποιος προσπαθουσε να ριξει τις υποψιες πανω μου...

Οπως ειπα και πριν, φυσικα δεν ειναι τυχαιο που εμεινες η CiNeFiL και εσυ στο τελος!! Η CiNeFiL ψηφισε τον καθενα μας απο 3 φορες και επισης ειχαμε αρχη να την υποψιαζομαστε και να την ψηφιζουμε κι εμεις (σε διαφορετικες μερες βεβαια, αλλα αυτο δεν εχει σημασια)... Αν μας εβγαζε λοιπον ολοι θα πεφτανε πανω της!! Για σκεψου το λιγο καλυτερα...

Και τωρα στο χιλιοειπωμενο θεμα της ψηφοφοριας της δευτερας... Οπως εχω ξαναπει, ημουνα σιγουρος πως η Despoina ηταν δολοφονος, απο την αποχωρηση της Love κιολας!! Το μονο που ηθελα ηταν η Despoina να φυγει σε μερα που θα υπηρχε αποκαλυψη ιδιοτητας, ωστε να επιβεβαιωθουν οι εικασιες μου... Ειναι τοσο κακο αυτο?? Ναι, παραδεχομαι οτι δεν υπολογισα τους κινδυνους, αλλα εκεινη τη στιγμη δεν το σκεφτηκα!! Ειχα στο μυαλο μου πως να πετυχουμε το δευτερο δολοφονο τη δευτερα και βγαλουμε και τη Despoina την τριτη, εχουμε κερδισει...

Κλεινοντας, ενα εχω να πω... Ολη αυτη η σταση σου (αλλαζω τις ψηφους μου σαν τα πουκαμισα) και μετα στρεφω συνεχομενα πυρα εναντια στον αλλο, χωρις μαλιστα να τα καλοσκεφτω, θα μπορουσαν καλλιστα να με κανουν να αλλαξω την ψηφο μου και να ψηφισω εσενα!! Δεν το κανω ομως, γιατι συμφωνα με οσα εξηγησα παραπανω, αλλα και πιο πριν στο παιχνιδι, πιστευω πως δολοφονος ειναι η CiNeFiL... Το μονο που εχω να πω ειναι πως αν δεν εισαι δολοφονος, σκεψου λιγο καλυτερα πριν κλειδωσεις την ψηφο σου!!

επισης η δεσποινα δε ψηφισε ποτε φορεβερ φρικ. τυχαιο?
μηπως φορεβερ φρικ την ψηφισες τη μερα εκεινη που δε κινδυνευε ισα ισα για να μας ριξεις σταχτη στα ματια?μηπως αγαπητε??
μηπως παιζεις παρα πολυ καλα το παιχνιδι σου?
ενω με ψηφισες να φυγω αρχικα... μετα ειδες οτι σε βολευαν αυτα που ειπα για δολοφονους γιατι δε σε ειχα μεσα σαυτους... και μετα ειπες να το χρησιμοποιησεις υπερ σου? γιατι δε γινεται αγαπητε να με ψηφιζεις να φυγω και μετα να πιστευεις πως οχι απλα ημουν αθωος πολιτης αλλα ημουν και ρουφιανα. μηπως απλα σε βολεψαν οι προβλεψεις μου και ειπες να το εκμεταλευτεις? :rolleyes:

για μενα η βασιλισσα ειναι αθωα και το ιδιο πιστευω για σινεφιλ(οχι με τοσο σιγουρια... αλλα δε μου χει δωσει και καποιο δικαιωμα να τη θεωρησω υποπτη.)
Η Desoina δεν ψηφισε ποτε foreverfreak, γιατι μεχρι να φυγεις ψηφιζε συνεχεια εσενα:P... Με το που εφυγες, λοιπον, αρχισα να την κατηγορω, οποτε αν με ψηφιζε η με δολοφονουσε θα φαινοταν ακομα πιο ενοχη!! Επισης, οπως εξηγησα και πανω, η ψηφος μου δεν ηταν σε μερα και σε σημειο που δεν κινδυνευε, το αντιθετο μαλιστα... Και οχι, δεν παιζω κανενα παιχνιδι, οπως θελετε να φανταζεστε!!

Οσο για το γεγονος οτι σε ψηφισα: Οπως εχω ξαναπει, πριν σε ψηφισω ημουνα σιγουρος πως ενας απο τους δολοφονους ησουν εσυ η η Δεσποινα!! Τελικα σε ψηφισα (επαιξα με τις πιθανοτητες και εχασα) και τα τελευταια σου λογια ηταν κατι παραπανω απο πειστικα για μενα... Τουλαχιστον εδιναν μια λογικη εξηγηση στο παιχνιδι!! Γι αυτο μετα ψηφισα τη Despoina και κινηθηκα πανω σε αυτα που ειπες, γιατι τελικα πιστεψε πως ησουν ρουφιανος... Αλλη ειναι εκεινη που δεν ψηφισε ουτε μια φορα τη Δεσποινα (οπως και η Δεσποινα εκεινη)!!


Αυτα ειχα να πω και αν τα διαβασετε καλυτερα, θα καταλαβετε πως ειμαι πολιτης γ****ο!! Πελον ειμαι σχεδον σιγουρος για τη CiNeFiL, αλλα επειδη πρεπει παντα να κραταμε και μια πισινη, δινω και ενα 10% στην πραουντ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
foreverfreak απο εμενα.

και στοιχημα οτι θελετε οτι η δεσποινα θα ψηφισει τελευταια στιγμη για να τον σωσει.:redface:
Αχ ρε Λοβ, ποσο λαθος κανεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top