Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
την proudqueen δεν κατηγορησες και εσυ στον ημιτελικο? που ξερεις οτι δεν ηταν και αυτη πολιτης?

Αν δεν το ξερει ηδη, θα το μαθει στις 8..



Αχ παιδια κανετε ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ που με ψηφιζετε......
Ετσι εχουμε 0% πιθανοτητες να κερδισουμε
Αν ψηφισετε εναν απο τους αλλους ειμαστε 50-50..
Δεν ξερω σιγουρα ποιος ειναι αλλα ψηφιστε απο κει μερια

Εγω κλινω πιο πολυ στην σινεφιλ αλλα εσεις ψηφιζετε οποιον νομιζετε!! Ολα ειναι πιθανα
Να με επαιζε τοσο καιρο ο φρικ;;; Παιζει κι αυτο

Και να σας πω και κατι αλλο;
Ποιος εδιωξε την Δεσποινα που αποδειχτηκε δολοφονος;
ΕΓΩ
Και μαλιστα ημουν και η μονη που ψηφισε στην ισοπαλια!
Οποτε εφυγε ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ λογω της ψηφου μου!
Δηλαδη τι αλλο θελετε;

Τελος παντων οτι ειχα να πω το ειπα δεν ξερω τι αλλο να κανω..
Ελπιζω να καταφερω να ξαναμπω πιο μετα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αυτό όμως θα ήταν το τέλειο άλλοθι... Θα έφευγε που θα έφευγε, την ψήφισες εσύ για να έχεις άλλοθι, μέχρι και αυτό το σκέφτομαι....
ΕΜΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΦΑΓΕ?!?!?!?!?!?
ΔΕΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑΤΕ ΤΑ ΝΙΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ!!!!!!
ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΗΛΑΤΕ ΚΑΙ ΑΚΛΑΥΤΗ ΣΤΟ ΤΑΦΟ!!!!:(
Μόνο ένα μάλιστα και τέλος!!! Πάει η Ζωή!:(:(


Αχ, συγγνώμη αλλά έχει πολύ πλάκα και δεν μπορούσα να συγκρατηθώ!!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Αυτό όμως θα ήταν το τέλειο άλλοθι... Θα έφευγε που θα έφευγε, την ψήφισες εσύ για να έχεις άλλοθι, μέχρι και αυτό το σκέφτομαι....

Λοιπον γυρισα πισω και ειδα οτι οταν ψηφισα την Δεσποινα μειναμε 4
Αν ημουν δολοφονος και με την ψηφο μου εδιωχνα την σινεφιλ τελικα θα κερδιζαμε σαν δολοφονοι αφου θα μεναμε 2-2
Αλλα εγω ψηφισα Δεσποινα..
Τοσο μαζοχα ειμαι να αφησω το παιχνιδι να συνεχιζεται ενω θα μπορουσα να ειμαι νικητρια;;;

Λοιπον SORRY ξανα αλλαζω την ψηφο μου στον foreverfreak
Γιατι μπορει να εκανε το ΤΕΛΕΙΟ εγκλημα
Αν δεν εισαι εσυ συγγνωμη που σε πουλησα στο τελος
Αλλα αν εισαι τουλαχιστον θα εχω να λεω οτι σε καταλαβα εστω και τελευταια στιγμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ψηφιζω CineFil και βλεπουμε μεχρι το βραδυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ψηφίζετε για τον μεγάλο τελικό. Μπορείτε να γράψετε και να ψηφίσετε ΟΛΟΙ, εκτός από τους Κλεοπάτρα, Μάκης 4, Μαράκι7 που έφυγαν λόγω απουσιών.

Ψηφίζετε μεταξύ CiNeFiL, foreverfreak, Proudqueen.


Περισσότερα εδώ.


Λίστα για Τετάρτη 07/07/2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ

  1. CiNeFiL :
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. elenaki_arnea08 :
  5. Eupatridis :
  6. foreverfreak : CiNeFiL
  7. kleop : Proudqueen
  8. love_angel :
  9. Noulou94 :
  10. Πατρεύς :
  11. Proudqueen : foreverfreak
  12. rascal_gd : Cinefil
  13. z0itCa : Proudqueen


Ψήφοι:

  • CiNeFiL : 2 ψήφοι
  • foreverfreak : 1 ψήφοι
  • Proudqueen : 2 ψήφοι


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)
  14. Noulou94: ψηφοφορία (πολίτης)

Τετάρτη είναι ο μεγάλος τελικός


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον γυρισα πισω και ειδα οτι οταν ψηφισα την Δεσποινα μειναμε 4
Αν ημουν δολοφονος και με την ψηφο μου εδιωχνα την σινεφιλ τελικα θα κερδιζαμε σαν δολοφονοι αφου θα μεναμε 2-2
Αλλα εγω ψηφισα Δεσποινα..
Τοσο μαζοχα ειμαι να αφησω το παιχνιδι να συνεχιζεται ενω θα μπορουσα να ειμαι νικητρια;;;

Λοιπον SORRY ξανα αλλαζω την ψηφο μου στον foreverfreak
Γιατι μπορει να εκανε το ΤΕΛΕΙΟ εγκλημα
Αν δεν εισαι εσυ συγγνωμη που σε πουλησα στο τελος
Αλλα αν εισαι τουλαχιστον θα εχω να λεω οτι σε καταλαβα εστω και τελευταια στιγμη!

Προς love: Την ψηφο μου ΔΕΝ τηη αλλαξα, απλα παραθετεις δυο αποσπασματα απο διαφορετικες μερες!! Παρασκευη ψηφισα Despoina (ημερα που ειχαμε αποκαλυψη ιδιοτητας, αλλα βγαλανε την kleop) και δευτερα CiNeFiL... Aν κοιταξεις πιο προσεχτικα θα δεις πως δε σου λεω ψεματα, δεν εχω λογο:)!!

Ρε συ proud, με την ιδια λογικη κι εγω μαλακας ειμαι?? Δε θα ψηφιζα στη δημοσκοπηση τη Despoina, για να εχω εστω μια πιθανοτητα να τελειωσω το παιχνιδι εκει?? Πιστεψε με, αν ημουν δολοφονος και ειχα το τελειο σχεδιο που λες, δε θα δρουσα ετσι...

Τεσπα, οποιος θελει με ακουει και οι υπολοιποι ας χτυπανε το κεφαλι τους στον τοιχο μετα τις 8... Δυστυχως πρεπει να φυγω, αλλα θα προσπαθησω να γυρισω πριν τις 8!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Μηπως εννοεις οτι θα ψηφιζες σινεφιλ;
Για να υπαρχει πιθανοτητα να φυγει εκεινη; Κι οχι η Δεσποινα που υποτιθεται θα ηταν η συν-δολοφονος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ψηφίζετε για τον μεγάλο τελικό. Μπορείτε να γράψετε και να ψηφίσετε ΟΛΟΙ, εκτός από τους Κλεοπάτρα, Μάκης 4, Μαράκι7 που έφυγαν λόγω απουσιών.

Ψηφίζετε μεταξύ CiNeFiL, foreverfreak, Proudqueen.


Περισσότερα εδώ.


Λίστα για Τετάρτη 07/07/2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ

  1. CiNeFiL :
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. elenaki_arnea08 :
  5. Eupatridis :
  6. foreverfreak : CiNeFiL
  7. kleop : Proudqueen
  8. love_angel :
  9. Noulou94 :
  10. Πατρεύς :
  11. Proudqueen : foreverfreak
  12. rascal_gd : Cinefil
  13. z0itCa : Proudqueen


Ψήφοι:

  • CiNeFiL : 2 ψήφοι
  • foreverfreak : 1 ψήφοι
  • Proudqueen : 2 ψήφοι


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)
  14. Noulou94: ψηφοφορία (πολίτης)

Τετάρτη είναι ο μεγάλος τελικός


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

Η ψηφος της σινεφιλ που ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ψηφίζετε για τον μεγάλο τελικό. Μπορείτε να γράψετε και να ψηφίσετε ΟΛΟΙ, εκτός από τους Κλεοπάτρα, Μάκης 4, Μαράκι7 που έφυγαν λόγω απουσιών.

Ψηφίζετε μεταξύ CiNeFiL, foreverfreak, Proudqueen.


Περισσότερα εδώ.


Λίστα για Τετάρτη 07/07/2010 - ΤΕΛΙΚΟΣ

  1. CiNeFiL : foreverfreak
  2. DESPOINA :
  3. _elena_ :
  4. elenaki_arnea08 :
  5. Eupatridis :
  6. foreverfreak : CiNeFiL
  7. kleop : Proudqueen
  8. love_angel :
  9. Noulou94 :
  10. Πατρεύς :
  11. Proudqueen : foreverfreak
  12. rascal_gd : Cinefil
  13. z0itCa : Proudqueen


Ψήφοι:

  • CiNeFiL : 2 ψήφοι
  • foreverfreak : 2 ψήφοι
  • Proudqueen : 2 ψήφοι


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
3 Maraki7 (αποχώρηση)
1 Proudqueen
1 CiNeFiL
1 rascal_gd

Αποχωρήσεις:

  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)
  7. love_angel: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  8. rascal_gd: δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  9. kleop: ψηφοφορία (πολίτης)
  10. _elena_ : δολοφονία (πολίτης)
  11. despoina: ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)
  12. Maraki7 : αποχώρηση λόγω 3 μη συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  13. z0itCa: δολοφονια (κρυφή ιδιότητα)
  14. Noulou94: ψηφοφορία (πολίτης)

Τετάρτη είναι ο μεγάλος τελικός


====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Α τι ωραία, τώρα είστε 2-2-2.

Κανονίστε πάλι να το στείλετε στο tie-break. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Ωχου,βαριέμαι να κάθομαι να διαβάζω 20 σελίδες,για να βγάλω καποιο συμπέρασμα...
Οπότε ...
Δέχομαι δωροδοκίες για την ψήφο μου (συμβιβάζομαι με πάσης φύσεως κολλαριστά χαρτονομίσματα ,εκτός Monopoly ) :P

A,love ακόμα πιστεύεις πως βγάλατε δολοφόνο στον 1ο γύρο; :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
A,love ακόμα πιστεύεις πως βγάλατε δολοφόνο στον 1ο γύρο; :P;)


:redface: ηταν πρωτος γυρος μωρε... :redface:

@φορεβερ φρικ η δικαιολογια σου ομως, για την αποφυγη της δευτερης συνεχομενης σε μερα ψηφου της δεσποινας δε με πειθει.:redface:
επισης δεν απαντησες σε ολα τα επιχειρηματα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Ρε συ proud, με την ιδια λογικη κι εγω μαλακας ειμαι?? Δε θα ψηφιζα στη δημοσκοπηση τη Despoina, για να εχω εστω μια πιθανοτητα να τελειωσω το παιχνιδι εκει?? Πιστεψε με, αν ημουν δολοφονος και ειχα το τελειο σχεδιο που λες, δε θα δρουσα ετσι...

Μηπως εννοεις οτι θα ψηφιζες σινεφιλ;
Για να υπαρχει πιθανοτητα να φυγει εκεινη; Κι οχι η Δεσποινα που υποτιθεται θα ηταν η συν-δολοφονος;

Και τωρα που το σκεφτομαι...
Μηπως δεν ψηφισες Δεσποινα για να μην φυγει το "αλλο σου μισο" και με το δικο σου χερακι;
Οποτε δεν ψηφισες καθολου, ουτε σινεφιλ για να μην καρφωθεις;;;;;;; :warn:
Παιδια το τελευταιο λαβετε το σοβαρα υποψη!

Αμα ειναι ετσι εισαι πολυ πανουργος! :devil: :mastigio

Λοιπον αυτο ηταν το τελευταιο μου ποστ και δυστυχως θα πρεπει να περιμενω μεχρι τις 12 που θα γυρισω για να μαθω την αληθεια και τι καναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:popcorn: Παίζετε 2 βδομάδες για να αποφασίσει το πρόγραμμα του Γιώργου ποιος θα νικήσει :stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μηπως εννοεις οτι θα ψηφιζες σινεφιλ;
Για να υπαρχει πιθανοτητα να φυγει εκεινη; Κι οχι η Δεσποινα που υποτιθεται θα ηταν η συν-δολοφονος;
Aυτο ακριβως εννουσα, αλλα βιαζομουνα επειδη επρεπε να φυγω:P...
:redface: ηταν πρωτος γυρος μωρε... :redface:

@φορεβερ φρικ η δικαιολογια σου ομως, για την αποφυγη της δευτερης συνεχομενης σε μερα ψηφου της δεσποινας δε με πειθει.:redface:
επισης δεν απαντησες σε ολα τα επιχειρηματα μου.
Τι ακριβως δε σε πειθει?? Τοτε λυπαμε Λοβακι, αλλα δεν εχω τι αλλο να σου πω, εγω γι αυτον ακριβως το λογο ψηφισα ετσι!! Αυτο που δε μπορω να καταλαβω ειναι γιατι στησατε στον τοιχο εμενα και δεν κοιτατε και λιγο παραπερα:(... Ειναι κριμα να φτασουμε στην πηγη και να μην πιουμε νερο απο μια ανοησια!!
Α, πες μου και σε τι αλλο θες να απαντησω, γιατι σημερα ειμαι απο το πρωι στο ποδι και το κεφαλι μου εχει γινει καζανι...

Και τωρα που το σκεφτομαι...
Μηπως δεν ψηφισες Δεσποινα για να μην φυγει το "αλλο σου μισο" και με το δικο σου χερακι;
Οποτε δεν ψηφισες καθολου, ουτε σινεφιλ για να μην καρφωθεις;;;;;;; :warn:
Παιδια το τελευταιο λαβετε το σοβαρα υποψη!

Αμα ειναι ετσι εισαι πολυ πανουργος! :devil: :mastigio

Λοιπον αυτο ηταν το τελευταιο μου ποστ και δυστυχως θα πρεπει να περιμενω μεχρι τις 12 που θα γυρισω για να μαθω την αληθεια και τι καναμε...
Hello, αν ψηφιζα τη Δεσποινα θα εδιωχνα καθε υποψια απο πανω μου, οποτε αν ημουν δολοφονος θα με συνεφερε να κανω κατι τετοιο!! Μηπως τελικα εσυ εκανες κατι τετοιο?? Αφου ηξερες οτι θα βγει ο συνδολοφονο σου τον ψηφισες για να φυγουν οι υποψιες απο πανω σου!! Ειλικρινα αυτο θα εξηγουσε πολλα...

Παιδες, καλως η κακως φτασαμε στην τελευταια μερα και απο τις ψηφους σας θα βγει το αποτελεσμα (αν δηλαδη θα κερδισουμε η θα μας τη φερουν την τελευταια στιγμη)!! Το μονο που εχω να σας ζητησω ειναι να μη βλεπετε τα πραγματα μονοπλευρα και να αφησετε λιγο τη φαντασια σας ελευθερη... Μονο ετσι θα μπορεσουμε να βρουμε το δολοφονο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Αν και θα ψήφιζα Proudqueen ,ΔΕΝ θα το κάνω,γιατι θελω να δω tie-break και να αποφασίσει η Θεα Τύχη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
παιδια αν με ψηφισετε θα κανετε λαθος! αληθεια σας λεω δεν ειμαι δολοφονος κι αν ημουν επισης θα ειχα καθε λογο στον ημιτελικο να ψηφιζα την noulou94 η οποια ηταν πολιτης, οπως και την kleop. Το μονο λαθος με τις ψηφους μου ηταν οταν ψηφισα την elenaki_arnea που ηταν αθωα αλλα δε το ηξερα...κι τις αλλες φορες ειχα ψηφισει foreverfreak και proudqueen τυχαια τις πιο πολλες φορες αλλα τελικα αυτοι ειναι στο τελικο και 1 απο τους 2 ειναι δολοφονος...ρε παιδια πρεπει να νικησουμε εμεις (πολιτες) πιστεψτε με και δε θα χασετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδια αν με ψηφισετε θα κανετε λαθος! αληθεια σας λεω δεν ειμαι δολοφονος κι αν ημουν επισης θα ειχα καθε λογο στον ημιτελικο να ψηφιζα την noulou94 η οποια ηταν πολιτης, οπως και την kleop. Το μονο λαθος με τις ψηφους μου ηταν οταν ψηφισα την elenaki_arnea που ηταν αθωα αλλα δε το ηξερα...κι τις αλλες φορες ειχα ψηφισει foreverfreak και proudqueen τυχαια τις πιο πολλες φορες αλλα τελικα αυτοι ειναι στο τελικο και 1 απο τους 2 ειναι δολοφονος...ρε παιδια πρεπει να νικησουμε εμεις (πολιτες) πιστεψτε με και δε θα χασετε!!
Βρε CiNeFiL, τι αγχος ειναι αυτο?? Παει η ψηφοφορια, εληξε... Τελικα μειναμε ολοι με 2 ψηφους και θα αποφασισει η τυχη για το ποιος θα αποχωρησει!! Ειλικρινα κριμα, γιατι πιστευω οτι μπορουσαμε να βρουμε το δολοφονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
γιατι θελω να δω tie-break και να αποφασίσει η Θεα Τύχη :P
Η Τύχη θα είναι με το μέρος των αθώων πολιτών. :pfff:






Ελπίζω. =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
καλα σωθηκαμε τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top