Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 1/07/2010

  1. CiNeFiL: Proudqueen
  2. DESPOINA:
  3. _elena_:
  4. foreverfreak:
  5. kleop: z0itCa
  6. love_angel: kleop
  7. Maraki7
  8. Noulou94:
  9. Πατρεύς:
  10. Proudqueen: CiNeFiL
  11. rascal_gd:
  12. z0itCa: love_angel
Ψήφοι:
1 CiNeFiL
1 Proudqueen
1 z0itCa
1 love_angel
1 kleop


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
1 Maraki7
1 Proudqueen

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

Σημείωση:
Όταν ψηφίζετε αλλάξτε στο σημείο αυτό το post σας (μεγαλύτερη γραμματοσειρά, bold, άλλο χρώμα) για να είναι πιο ευδιάκριτο και να μην περάσει απαρατήρητη η ψήφο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δηλαδή αυτή τη στιγμή μπορεί να έχει βγει η νοσοκόμα?!?!?!?!?!!?!?!?!:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δηλαδή αυτή τη στιγμή μπορεί να έχει βγει η νοσοκόμα?!?!?!?!?!!?!?!?!:worry::worry::worry:

Μπόρει και ναι, μπορεί και όχι! Μπορεί να έχει φύγει δολοφόνος, μπορεί και όχι! Μπορεί να έχει φύγει το τσιράκι, μπορεί και όχι! Μπορεί να έχει φύγει ο ρουφιάνος, μπορεί και όχι! Χαχαχα!!! :P:P:P

Εγώ πάντως δεν ξέρω τίποτα! :Χ :ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
Δεν έχω εντοπίσει ακόμα που στο καλό είναι ο ρουφιάνος που ξέρει τον έναν δολοφόνο και προσπαθεί να βοηθήσει τους πολίτες!

Υπάρχει περίπτωση να ήταν ένας από αυτούς που δεν έπαιξαν καθόλου????

Αν είναι έτσι το έχουμε χάσει το παιχνίδι οι πολίτες για τα καλά.

Δεν έχουμε καμία βοήθεια!

Γιατί δεν μας αποκαλύπτετε την ιδιότητα τους???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Η _elena_ έχει δίκιο. Αν έχουν κάποιο ιδιαίτερο ρόλο στο παιχνίδι,πείτε μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Οι όροι του παιχνιδιού που βρίσκονται σε αυτό το thread Περιγραφή και βοήθεια παιχνιδιού
νομίζω απαντάει στις ερωτήσεις σας. Αν το κρίνουμε θα σας αποκαλύψουμε κάτι. Γενικά αν έχετε κάποια απορία καλύτερα να συμβουλεύεστε πρώτα αυτό το thread μήπως απαντηθεί...
  • Η ιδιότητα κάθε παίκτη δεν πρέπει να αποκαλύπτεται από κανέναν άλλο πλην της ΣΕ, η οποία αποκαλύπτει τις ιδιότητες των ατόμων που βγαίνουν από το παιχνίδι ως εξής:
    • Σε κάθε γύρο ξεκινώντας από τον δεύτερο αποκαλύπτεται εναλλάξ η ιδιότητα είτε του δολοφονημένου είτε του αποχωρούντα από την ψηφοφορία. Η πρώτη αποκάλυψη ιδιότητας γίνεται στην ψηφοφορία του 2ου γύρου.
    • Η ιδιότητα του ρουφιάνου, του τσιρακίου και της νοσοκόμας όταν αυτή αποκαλύπτεται (από τη ΣΕ), είναι αυτή του πολίτη.
    • Σε κάποιο σημείο του παιχνιδιού (συνήθως μετά την μέση) και αν το κρίνει η ΣΕ, μπορεί να αποκαλυφθεί πόσοι δολοφόνοι υπάρχουν στο παιχνίδι και αν ο ρουφιάνος είναι ακόμα μέσα σε αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=eojxssdyNVg
είναι από τα αγαπημένα μου κομμάτια και κάτι θέλω να πω μ' αυτό...
λυπάμαι πραγματικά που έφυγα νωρίς από το παιχνίδι γιατί πλέον καταλαβαίνετε ότι είχα δίκιο όταν έλεγα ότι έχω ακόμη πολλά να προσφέρω στο Παλέρμο... αγαπημένοι μου συμπολίτες, έχετε τα μάτια σας ανοιχτά!!! οι δολοφόνοι παραμονεύουν και θα κάνουν τα πάντα για να σας μπερδέψουν και να παραγραφεί το έγκλημα τους!! διαβάζετε προσεκτικά όλα τα ποστ και οτιδήποτε σας φαίνεται ύποπτο μη το αφήνετε να περνάει απαρατήρητο... να το επισημαίνετε και να το τονίζετε!!! έχω αρκετά ακόμη να πω, αλλά πρέπει να βγω οπότε θα τα συμπτίξω... στη love_angel έχω να πω το εξής: μια του κλέφτη, δυό του κλέφτη, τρεις και τον τσακώσανε!! ;) κι ο νοων... αγαπημένοι μου συμπολίτες, θα παρακολουθώ τη συνέχεια της ιστορίας με μεγάλη αγωνία κι ελπίζοντας ότι τελικά θα καταφέρετε να εξιχνιάσετε το έγκλημα... ε, κι έχετε το νου σας!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Gs_MffoBcXU
αντε τα λέμε στον επόμενο κύκλο, αλλά μέχρι τότε... να προσέχετε!!! φιλάκια!!!

Υ.Γ.: στον επόμενο κύκλο του Παλέρμο εννοείται πως θα συμμετέχω οπότε από τώρα γράψτε τη συμμετοχή μου!! αναμένω πιμι για τον επόμενό μου ρόλο!!!
Δυστυχως, οπως αποδειχθηκε, η επιλογη του elenakiou ηταν τρομερα ατυχη... Αν υποθεσουμε οτι και ο eupatridis ηταν πολιτης, τοτε δε μας βλεπω καθολου καλα!! Αλλα να σας ρωτησω κατι ρε παιδια... Μονο σε μενα φανηκαν περιεργα και υπαινικτικα τα τελευταια λογια της Ελενης?? Μας κοτσαρει στην αρχη το φυλακα αγγελο, στην πορεια μας λεει οτι ειχε ακομα να προσφερει πολλα στο παιχνιδι, μας συμβουλευει να προσεχουμε και στο τελος αφηνει και μια μπιχτη για τη λοβ!! Βρε λετε να βγαλαμε το ρουφιανο τελικα?? Βεβαια απο την αλλη θα μπορουσε να ειναι και το τσιρακι και να θελει να μας παραπλανησει, αλλα τοτε θαρρω παει μακρια η βαλιτσα!!

Οποτε, βασιζομενος στα τελευταια λογια της Ελενης ψηφιζω love-angel, με την ελπιδα οτι ξερει τι λεει!!
Τα επομενα ατομα στη λιστα ειναι η σινεφιλ και η kleop, καθως απο τοτε που αρχισε το παιχνιδι δεν αιτιολογισαν ουτε 1 φορα την ψηφος τους... Το μονο που κανουν ειναι να μπαινουν, να δινουν ενα ονομα και να την κανουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Δυστυχως, οπως αποδειχθηκε, η επιλογη του elenakiou ηταν τρομερα ατυχη... Αν υποθεσουμε οτι και ο eupatridis ηταν πολιτης, τοτε δε μας βλεπω καθολου καλα!! Αλλα να σας ρωτησω κατι ρε παιδια... Μονο σε μενα φανηκαν περιεργα και υπαινικτικα τα τελευταια λογια της Ελενης?? Μας κοτσαρει στην αρχη το φυλακα αγγελο, στην πορεια μας λεει οτι ειχε ακομα να προσφερει πολλα στο παιχνιδι, μας συμβουλευει να προσεχουμε και στο τελος αφηνη και μια μπιχτη για τη λοβ!! Βρε λετε να βγαλαμε το ρουφιανο τελικα?? Βεβαια απο την αλλη θα μπορουσε να ειναι και το τσιρακι και να θελει να μας παραπλανησει, αλλα τοτε θαρρω παει μακρια η βαλιτσα!!

Οποτε, βασιζομενος στα τελευταια λογια της Ελενης ψηφιζω love-angel, με την ελπιδα οτι ξερει τι λεει!!
Τα επομενα ατομα στη λιστα ειναι η σινεφιλ και η kleop, καθως απο τοτε που αρχισε το παιχνιδι δεν αιτιολογισαν ουτε 1 φορα την ψηφος τους... Το μονο που κανουν ειναι να μπαινουν, να δινουν ενα ονομα και να την κανουν!!
Ναι αυτό για τον Φύλακα Άγγελο μου φάνηκε και εμένα κάπως... :(

Αχ δεν ξέρωωωωωωωωω.

Δεν δίνω ακόμα την ψήφο μου.

Θα δώ τι θα πούν και κάποιοι άλλοι που δεν έχουν μιλήσει καν και μετά θα ψηφίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το ΦΥΛΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ --> νοσοκόμα ή ρουφιάνος....:worry::worry:
παιδιά μακάρι να η Ελένη να μην ήταν αυτό που πιστεύω ότι ήταν....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ναι αυτό για τον Φύλακα Άγγελο μου φάνηκε και εμένα κάπως... :(

Αχ δεν ξέρωωωωωωωωω.

Δεν δίνω ακόμα την ψήφο μου.

Θα δώ τι θα πούν και κάποιοι άλλοι που δεν έχουν μιλήσει καν και μετά θα ψηφίσω!
Καλα η ψηφος μπορει να αλλαξει ανα πασα στιγμη!! Κι εγω την εδωσα λιγο βιαστικα, αλλα αν δω πως εκανα λαθος, εχως αλλες δυο εναλλακτικες στη λιστα μου...
Οποτε περιμενουμε και βλεπουμε!!

Υ.Γ: Γαμωτο, εχω να διαβασω ενα βιβλιο χημειας και δεν την παλευω μια:(...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 1/07/2010

  1. CiNeFiL: Proudqueen
  2. DESPOINA:
  3. _elena_:
  4. foreverfreak: love_angel
  5. kleop: z0itCa
  6. love_angel: kleop
  7. Maraki7
  8. Noulou94:
  9. Πατρεύς:
  10. Proudqueen: CiNeFiL
  11. rascal_gd:
  12. z0itCa: love_angel
Ψήφοι:
2 love_angel
1 CiNeFiL
1 Proudqueen
1 z0itCa
1 kleop


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
1 Maraki7
1 Proudqueen

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

Σημείωση:
Όταν ψηφίζετε αλλάξτε στο σημείο αυτό το post σας (μεγαλύτερη γραμματοσειρά, bold, άλλο χρώμα) για να είναι πιο ευδιάκριτο και να μην περάσει απαρατήρητη η ψήφο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Δυστυχως, οπως αποδειχθηκε, η επιλογη του elenakiou ηταν τρομερα ατυχη... Αν υποθεσουμε οτι και ο eupatridis ηταν πολιτης, τοτε δε μας βλεπω καθολου καλα!! Αλλα να σας ρωτησω κατι ρε παιδια... Μονο σε μενα φανηκαν περιεργα και υπαινικτικα τα τελευταια λογια της Ελενης?? Μας κοτσαρει στην αρχη το φυλακα αγγελο, στην πορεια μας λεει οτι ειχε ακομα να προσφερει πολλα στο παιχνιδι, μας συμβουλευει να προσεχουμε και στο τελος αφηνει και μια μπιχτη για τη λοβ!! Βρε λετε να βγαλαμε το ρουφιανο τελικα?? Βεβαια απο την αλλη θα μπορουσε να ειναι και το τσιρακι και να θελει να μας παραπλανησει, αλλα τοτε θαρρω παει μακρια η βαλιτσα!!

Οποτε, βασιζομενος στα τελευταια λογια της Ελενης ψηφιζω love-angel, με την ελπιδα οτι ξερει τι λεει!!
Τα επομενα ατομα στη λιστα ειναι η σινεφιλ και η kleop, καθως απο τοτε που αρχισε το παιχνιδι δεν αιτιολογισαν ουτε 1 φορα την ψηφος τους... Το μονο που κανουν ειναι να μπαινουν, να δινουν ενα ονομα και να την κανουν!!
Δε συμφωνώ με όλο το ποστ,γιατί στα προηγούμενά της ποστ το elenaki arnea έλεγε ότι ψήφιζε τη love angel μόνο και μόνο για να σώσει το τομάρι της και όχι για κάποιον άλλον λόγο που ίσως να μας βοηθούσε ...άρα....ψηφίζω cinefil που είναι η δεύτερη επιλογή μου!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ψήφιζε τη love angel μόνο και μόνο για να σώσει το τομάρι της

Αυτό έγινε μόνο στο τέλος στη δημοσκόπηση, όπου αν δεν ψήφιζε την λοβ, θα αποχωρούσε....;) Πρέπει να λέμε σωστά τα πεπραγμένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Βασικα δεν ειχε πει ακριβως αυτο...
Εγώ ψηφίζω φυσικά LOVE_ANGEL... Πρέπει να σώσω το τομάρι μου, αλλά κυρίως τους συμπολίτες μου!!
Τεσπα, μικρη σημασια εχει τωρα... Το θεμα ειναι, αν ηθελε να μας πει κατι με το τελευταιο post της!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Σόρρυ έχετε δίκιο....Δεν θυμόμουν όλη τη φράση που είχε πει...τέσπα...δεν ξέρω προς το παρόν δεν αλλάζω ψήφο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 1/07/2010

  1. CiNeFiL: Proudqueen
  2. DESPOINA:
  3. _elena_:
  4. foreverfreak: love_angel
  5. kleop: z0itCa
  6. love_angel: kleop
  7. Maraki7: CiNeFiL
  8. Noulou94:
  9. Proudqueen: CiNeFiL
  10. rascal_gd:
  11. z0itCa: love_angel
Ψήφοι:
2 love_angel
2 CiNeFiL
1 Proudqueen
1 z0itCa
1 kleop


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
1 Maraki7
1 Proudqueen

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)
  6. Πατρεύς: δολοφονία (πολίτης)

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση πως η elenaki ήταν νοσοκόμα.. Μαααααααααααααα:( Όντως είναι κάποια άτομα που απλώς μπαίνουν ψηφίζουν και μετά τέλος.. Όπως και ο rascal_gd.. Που είστε όλοι εσείς?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Νομίζω ότι μερικοί έχουν και εξεταστική... Δεν ξέρω για το rascal ..... Είναι και αυτό που λες...
Εγώ θέλω να ενημερώσω από τώρα ότι στις 7 έχω πρόβα στο ωδείο οπότε στις 8 δεν θα είμαι στο σπίτι...:/: Αν βέβαια μπορέσω ίσως ξεκλέψω λίγο χρόνο και μπω από το εκεί pc, αλλά τίποτα σίγουρο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Βασικα δεν ειχε πει ακριβως αυτο... Τεσπα, μικρη σημασια εχει τωρα... Το θεμα ειναι, αν ηθελε να μας πει κατι με το τελευταιο post της!!

Έχεις δίκιο.. Εγώ πιστεύω ότι ήθελε και μιας και είχε δίκιο που έλεγε να μην την ψηφίσουμε για αποχώρηση, εγώ νομίζω ότι έχει λόγο που μας τα λέει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλα η ψηφος μπορει να αλλαξει ανα πασα στιγμη!! Κι εγω την εδωσα λιγο βιαστικα, αλλα αν δω πως εκανα λαθος, εχως αλλες δυο εναλλακτικες στη λιστα μου...
Οποτε περιμενουμε και βλεπουμε!!

Υ.Γ: Γαμωτο, εχω να διαβασω ενα βιβλιο χημειας και δεν την παλευω μια:(...
Ναι απλά το θέμα είναι πως εγώ δεν μπορώ να περιμένω άλλο για να μιλήσει κάποιος γιατί πρέπει να φύγω στις 4 παρά. :(

Και το χειρότερο είναι ότι θα γυρίσω στις 20:00-20:20 και δεν θα μπορώ να αλλάξω την ψήφο μου!

Θα ψηφίσω kleop,έχω εξηγήσει τους λόγους στο πρώτο πόστ που έκανα σήμερα στις 9:10.

Πάντως μετά από αυτά που είπες Κωνσταντίνε για το Ελενάκι με έχεις βάλει σε σκέψεις..
Τέλος πάντων,δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο όμως τώρα.. :(

Καλή συνέχεια παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top