Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ξαναψηφιζω Proudqueen γιατι πολυ με υποπτευεται και εμεις απο τη μεσσηνη δε τα σηκωνουμε κατι τετοια (πλακα κανω βεβαια οπως παντα μην παρεξηγειστε:P) απλα ετσι μου ρθε να ψηφισω Proudqueen
Έχουμε πει χίλιες φορές να γράφετε αυτούς που ψηφίζετε με έντονα γράμματα!
:D


Λίστα για Πέμπτη 1/07/2010

  1. CiNeFiL: Proudqueen
  2. DESPOINA:
  3. _elena_:
  4. foreverfreak:
  5. kleop:
  6. love_angel:
  7. Maraki7
  8. Noulou94:
  9. Πατρεύς:
  10. Proudqueen: CiNeFiL
  11. rascal_gd:
  12. z0itCa:
Ψήφοι:
1 CiNeFiL
1 Proudqueen


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
1 Maraki7
1 Proudqueen

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

Σημείωση:
Όταν ψηφίζετε αλλάξτε στο σημείο αυτό το post σας (μεγαλύτερη γραμματοσειρά, bold, άλλο χρώμα) για να είναι πιο ευδιάκριτο και να μην περάσει απαρατήρητη η ψήφο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
παιδια ψηφιζω z0tica πολυ περιεργη η συμπεριφορα της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
παιδια ψηφιζω z0tica πολυ περιεργη η συμπεριφορα της
Πως και άλλαξες εσύ τις απόψεις σου? :hmm:

λοιπον ψηφιζω love_angel.κατα τυχη.χωρις παρεξηγηση
παιδια love_angel ψηφιζω.κατι υποπτο συμβαινει.
ψηφιζω love_angel ξανα.σας το'χω ξαναπει αλλα το υπενθυμιζω,κατι υποπτο συμβαινει.και η συμπεριφορα της ειναι καπως
ψηφιζω....love_angel

Και από ότι είδα έχεις πάντοτε πολλά επιχειρήματα όταν ψηφίζεις. :worry:

Δεν ξέρω,θέλω να δώσω την ψήφο μου πριν τη δολοφονία,αλλά πραγματικά δεν ξέρω τι να πιστέψω πια.

Είμαι ανάμεσα σε kleop και z0itCa πάντως.

Θα επανέλθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Η z0itCa όμως φάνηκε ότι τελικά σκεπτόταν σωστά... Και ειλικρινά λυπάμαι που χθες απουσίαζα και δεν ήμουν σπίτι μπας και καταφέρναμε να σώσουμε μία φίλη πολίτισσα...:redface: Νομίζω ότι μετά από αυτό παιδιά θα πρέπει να έχουμε μεγαλύτερη συνοχή και να παρουσιάζουμε τα επιχειρήματά μας καλύτερα... Είναι κρίμα να φεύγουν αθώοι πολίτες από το παιχνίδι...

παιδια ψηφιζω z0tica πολυ περιεργη η συμπεριφορα της
Δεκτή και σεβαστή η άποψή σου, αλλά για να μην γίνει το ίδιο συμβάν και χθες, θα μπορούσες να αιτιολογήσεις καλύτερα??
Και σόρρυ αλλά είμαι z0itCa....

Εγώ δεν σας κρύβω παιδιά ότι είμαι πολύ μπερδεμένη.
Συμφωνώ με την _elena_ για την kleop αλλά ύπάρχουν και άλλοι που υποψιάζομαι..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 1/07/2010

  1. CiNeFiL: Proudqueen
  2. DESPOINA:
  3. _elena_:
  4. foreverfreak:
  5. kleop: z0itCa
  6. love_angel:
  7. Maraki7
  8. Noulou94:
  9. Πατρεύς:
  10. Proudqueen: CiNeFiL
  11. rascal_gd:
  12. z0itCa:
Ψήφοι:
1 CiNeFiL
1 Proudqueen
1 z0itCa


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
1 Maraki7
1 Proudqueen

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

Σημείωση:
Όταν ψηφίζετε αλλάξτε στο σημείο αυτό το post σας (μεγαλύτερη γραμματοσειρά, bold, άλλο χρώμα) για να είναι πιο ευδιάκριτο και να μην περάσει απαρατήρητη η ψήφο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν παίζουμε τα Σαββατοκύριακα!?!?!?!?!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
τσου...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Πως και άλλαξες εσύ τις απόψεις σου? :hmm:
αλλαξα τις αποψεις μου γιατι η zοtiCa φαινεται πιο υποπτη απο την love_angel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Συγγνώμη, αλλά δεν έκανα τίποτα ύποπτο. Όλες μου οι κινήσεις είναι δικαιολογημένες και αιτιολογημένες από τα επιχειρήματα που σας παρουσιάζω. Εξηγώ πάντα το σκεπτικό μου ολοκληρωμένα, γιατί στόχος μου δεν είναι να ετεροκατευθύνω, αλλά να προστατεύσω εμάς, τους πολίτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παιδιά ψηφίζω love_ angel για τους λόγους που εξέθεσα και προηγούμενες μέρες, ομολογώ όμως ότι ακόμη υπάρχουν απορίες στο μυαλό μου. Αν διαπιστώσω ότι έχω κάνει λάθος ή δω κάτι ύποπτο, η ψήφος μου θα αλλάξει..:redface:

Σόρρυ για τα έντονα, ήταν request.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 1/07/2010

  1. CiNeFiL: Proudqueen
  2. DESPOINA:
  3. _elena_:
  4. foreverfreak:
  5. kleop: z0itCa
  6. love_angel:
  7. Maraki7
  8. Noulou94:
  9. Πατρεύς:
  10. Proudqueen: CiNeFiL
  11. rascal_gd:
  12. z0itCa: love_angel
Ψήφοι:
1 CiNeFiL
1 Proudqueen
1 z0itCa
1 love_angel


Απουσίες:
2 Κλεοπάτρα (αποχώρηση)
2 Μάκης4 (αποχώρηση)
1 Maraki7
1 Proudqueen

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. Κλεοπάτρα : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  4. Μάκης4 : αποχώρηση λόγω 2 συνεχόμενων απουσιών (κρυφή ιδιότητα)
  5. elenaki_arnea 08 : ψηφοφορία/δημοσκόπηση (πολίτης)

Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

Σημείωση:
Όταν ψηφίζετε αλλάξτε στο σημείο αυτό το post σας (μεγαλύτερη γραμματοσειρά, bold, άλλο χρώμα) για να είναι πιο ευδιάκριτο και να μην περάσει απαρατήρητη η ψήφο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Παλι ετσι σου ηρθε; :worry:
Θελω ενα σκεπτικο...
Με ειδες με αιματα στα χερια; Με ειδες να εχω πιστολι;
Πως με βγαζεις δολοφονα;

Ή πολυ απλα σε πηρα χαμπαρι και ανταποδιδεις;;
Food for thought everybody :whistle:
με ψηφισες και σε ψηφιζω, οφθαλμος αντι οφθαλμου ετσι δεν ειναι?:P(πλακα κανω παντα μη παρεξηγησαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η ορεξή μας είναι πάντα τεράστια και θέλουμε να την ικανοποιούμε...
Στήσαμε παγίδα στον επόμενο στόχο…Αυτό που λαχταράμε είναι πάντα το γλυκό αίμα του θύματος.
Πλησιάσαμε φιλικά και ρωτήσαμε το όνομά του.Ήταν ο καλύτερος τρόπος προσέγγισης…Όμως δεν θέλαμε να χάσουμε χρόνο,ορμήσαμε ξαφνικά…

Και το όνομα αυτού : Πατρεύς


Πολίτη Πατρεύς δεν ξαναμιλάς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:D
Έκτακτο δελτίο!!!! για να το δειτε πατήστε εδώ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Όχι ρε παιδιά.. Θα μας κάνουν με τα κρεμμυδάκια:worry: Δεν ξέρω αλλά προς το παρόν έχω υποψίες για όλους εδώ μέσα..:hmm: Θα ψηφίσω αρκετά αργότερα...:confused:
Να σας πω... Άμα βγει η νοσοκόμα είτε επειδή την ψήφισαν οι πολίτες, είτε οι δολοφόνοι.. συνεχίζει να θεραπεύει κόσμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
-Μήνυμα από τον άλλο κόσμο-

Ε όχι και να με κάνουν «Πάτρευς»... Απαράδεκτο πρόγραμμα:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όχι ρε παιδιά.. Θα μας κάνουν με τα κρεμμυδάκια:worry: Δεν ξέρω αλλά προς το παρόν έχω υποψίες για όλους εδώ μέσα..:hmm: Θα ψηφίσω αρκετά αργότερα...:confused:
Να σας πω... Άμα βγει η νοσοκόμα είτε επειδή την ψήφισαν οι πολίτες, είτε οι δολοφόνοι.. συνεχίζει να θεραπεύει κόσμο?

Όχι! Από την στιγμή που θα σκοτωθεί είτε με ψηφοφορία, είτε με δολοφονία δεν μπορεί να θεραπεύσει! :)

Δεν το λέει στους κανόνες, αλλά βάση λογικής επειδή είναι και η νοσοκόμα πολίτης, εφόσον σκοτωθεί παυει να παίζει με οποιονδήποτε τρόπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ έχω μία άλλη απορία.
Άμα βγει η νοσοκόμα από το παιχνίδι και υπάρχει αποκάλυψη ταυτότητας εκείνη την μαύρη μέρα, εμείς θα μάθουμε ότι βγήκε η νοσοκόμα ή ένας πολίτης?!?

R.I. P φίλε πολίτη...
:(

Τα πράγματα έχουν αλλάξει πολύ παιδιά....:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η ζωιτσα παλι εμενα δε μου φαινεται υποπτη. ψηφιζω kleop γιατι δεν εχει δωσει κανενα επιχειρημα για τις ψηφους της. το μονο που λεει ειναι ''κατι υποπτο συμβαινει''. μαλιστα εγω τη φανηκα υποπτη επειδη εγραψα ολοκληρη επιχειρηματολογια για τις ψηφους μου. λολ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγώ έχω μία άλλη απορία.
Άμα βγει η νοσοκόμα από το παιχνίδι και υπάρχει αποκάλυψη ταυτότητας εκείνη την μαύρη μέρα, εμείς θα μάθουμε ότι βγήκε η νοσοκόμα ή ένας πολίτης?!?

R.I. P φίλε πολίτη...
:(

Τα πράγματα έχουν αλλάξει πολύ παιδιά....:worry:

Πολίτης φυσικά! Αυτό ισχύει και για το τσιράκι και για τον ρουφιάνο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top