Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 30/06/2010

  1. CiNeFiL: Proudqueen
  2. DESPOINA: love_angel
  3. _elena_: elenaki_arnea08
  4. elenaki_arnea08: love_angel
  5. foreverfreak: elenaki_arnea08
  6. kleop: love_angel
  7. Κλεοπάτρα
  8. love_angel: elenaki_arnea08
  9. Μάκης4
  10. Maraki7: elenaki_arnea08
  11. Noulou94: love_angel
  12. Πατρεύς: elenaki_arnea08
  13. Proudqueen:
  14. rascal_gd: DESPOINA
  15. z0itCa: love_angel


Ψήφοι:
5 love_angel
5 elenaki_arnea08
1 DESPOINA
1 Proudqueen

Απουσίες:
1 Κλεοπάτρα
1 Μάκης4
1 Maraki7

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. ???: ψηφοφορία (αποκάλυψη ιδιότητας)

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

Σημείωση:
Όταν ψηφίζετε αλλάξτε στο σημείο αυτό το post σας (μεγαλύτερη γραμματοσειρά, bold, άλλο χρώμα) για να είναι πιο ευδιάκριτο και να μην περάσει απαρατήρητη η ψήφο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
τι ωρα ληγει η ψηφοφορια σημερα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Έχουμε ισοπαλία Ανοιξε η δημοσκόπηση. Ψηφιστε !!!!! για να μετράει η ψήφος σας ψηφίστε πάνω πάνω στην δημοσκόπηση για επανλήθευση αποτελεσμάτων καλό είναι να κάνετε και post.
_____________________________________________
επειδή υπαρχει πρόβλημα με την ψηφοφορία και φαίνονται και αυτοί που ψήφισαν εχτες. Αναφέρετε με ποστ τι ψηφίσατε για επαλήθευση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση; Εγώ δεν ψήφισα καν και μου χει βγάλει ότι έδωσα ψήφο στο ελενάκι... :confused:

Τι παίζει; :hmm:


---
Οκ problem solved. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
να ρωτησω κι εγω με την σειρα μου...ποσες μερες παιρνει το παιχνιδι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτηση; Εγώ δεν ψήφισα καν και μου χει βγάλει ότι έδωσα ψήφο στο ελενάκι... :confused:

Τι παίζει; :hmm:


---
Οκ problem solved. =)
________________________
Εμφανιζονται τα χτεσινα και δεν ξέρω πως να αφαιρέσω τελείως μια ψηφοφορια για να αρχισω την νέα :redface: Απλώς ψηφισε και γράψε σε Post τι ψήφισες για επαλήθευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
να ρωτησω κι εγω με την σειρα μου...ποσες μερες παιρνει το παιχνιδι??

E, αναλόγως αν θα νικήσουν οι πολίτες ή δολοφόνοι...Αυτό πάει με το ποιός θα πεθάνει κάθε φορά...είτε στη ψηφοφορία είτε στην απόφαση των δολοφόνων... :/ Δεν έχει συγκεκριμένη μέρα δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδες σορρυ, αλλα εχω μπερδευτει με τη σημερινη δημοσκοπηση... Καταρχας δεν εχω ψηφισει τιποτα και μου δειχνει πως ψηφισα τη love-angel και πως ειμαι ο μονος που ψηφισα σημερα!! Ο,τι να 'ναι... Τεσπα, εγω οπως το βλεπω θα επιμεινω στην αρχικη μου επιλογη, δηλαδη το elenaki, καθως οπως ειπα η love δε μου φαινεται ιδιαιτερα υποπτη!! Αν η ψηφοφορια ηταν αναμεσα σε elenaki και _elena_, ισως να το σκεφτομουνα... Το μονο που μου κανει εντυπωση ειναι πως η love επιθυμει διακαως να μεινει και καθε φορα αλλαζει την τελευταια στιγμη την ψηφο της για να παραμεινει στο παιχνιδι!! Βεβαια αυτο μπορει και να το κανει για να βοηθησει τους πολιτες, αλλα και παλι ειναι καπως... Οπως και να εχει, εγω ψηφιζω το elenaki και πειτε μου τι να κανω με την ψηφοφορια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ψηφίζω και πάλι elenaki arnea!
Ποιο μπορεί να είναι το maximum που μπορεί να κρατήσει ένα παιχνίδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Το παιχνίδι τελειώνει ή με την εξιχνίαση του μυστηρίου ή όταν στη ψηφοφορία βγουν οι δολοφόνοι και μείνουν έξω ή αν τελικά μείνουν οι δολοφόνοι... Εγώ φυσικά και υποστηρίζω τον εαυτό μου και παρακινώ κι όλους τους αγαπητούς μου συμπολίτες να με υποστηρίξουν, γιατί όχι μόνο θα χτυπάνε μετά το κεφάλι τους, αλλά και γιατί πραγματικά προσπαθώ με κάθε τρόπο να σας δείξω ότι οι δολοφόνοι παραμένουν ακόμη μέσα στο παιχνίδι και με τη βοήθεια του τσιρακίου τους σας παρασύρουν! Η βοήθεια μου πάντως υπήρξε αμέριστη για τους πολίτες του Παλέρμο, είτε το καταλάβατε είτε όχι. Τώρα αν θεωρείτε πειστικά τα επιχειρήματα μου βοηθήστε με... :/:
ρε παιδιά εχω ψηφίσει στη δημοσκόπηση και δε φαίνεται... Γιατί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Eπειδή δεν μπορώ να το φτιάξω ψηφίζουμε με.

Post (ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ 10 ΠΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ)


ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ
ΚΛΕΙΝΕΙ Η ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ψηφίζω elenaki arnea
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω φυσικά LOVE_ANGEL... Πρέπει να σώσω το τομάρι μου, αλλά κυρίως τους συμπολίτες μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
love_angel. again.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
elenaki_arnea ψηφιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το παιχνίδι τελειώνει ή με την εξιχνίαση του μυστηρίου ή όταν στη ψηφοφορία βγουν οι δολοφόνοι και μείνουν έξω ή αν τελικά μείνουν οι δολοφόνοι... Εγώ φυσικά και υποστηρίζω τον εαυτό μου και παρακινώ κι όλους τους αγαπητούς μου συμπολίτες να με υποστηρίξουν, γιατί όχι μόνο θα χτυπάνε μετά το κεφάλι τους, αλλά και γιατί πραγματικά προσπαθώ με κάθε τρόπο να σας δείξω ότι οι δολοφόνοι παραμένουν ακόμη μέσα στο παιχνίδι και με τη βοήθεια του τσιρακίου τους σας παρασύρουν! Η βοήθεια μου πάντως υπήρξε αμέριστη για τους πολίτες του Παλέρμο, είτε το καταλάβατε είτε όχι. Τώρα αν θεωρείτε πειστικά τα επιχειρήματα μου βοηθήστε με... :/:
ρε παιδιά εχω ψηφίσει στη δημοσκόπηση και δε φαίνεται... Γιατί?
Δεν τα θεωρούμε.

Ψηφίζω elenaki_arnea08 με τρέλαααα.

Αγαπημένε μου Κωνσταντίνε. :redface:

Πολίτης είμαι,έχε τις αμφιβολίες σου αλλά πραγματικά σου λέω πως και να βγώ δεν με νοιάζει,απλά θέλω να βγώ μέρα που να υπάρχει αποκάλυψη ταυτότητας για να μπορώ να αποδείξω ότι είμαι πολίτης και να γράψω και κάποια πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σημείωση: Ψηφίζουμε αυτόν που θέλουμε να αποχωρήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
eleaki_arnea

πραγματικα δε την ειχα μεσα στους υποπτους στις σκεψεις μου, οχι οσο ειχα καποιους αλλους βασικα... αλλα επειδη ξερω πως εγω ειμαι πολιτης τη ψηφιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
ψηφιζω....love_angel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εγώ όπως είχα πει, ψηφίζω Ελενάκι-Αρναία. Μάλλον από διαίσθηση. Δυστυχώς όπως είπα, δεν μπόρεσα να παρακολουθήσω το παιχνίδι όσο θα ήθελα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top