Παλέρμο #24 - The Game

Ποια θα θέλατε να αποχωρήσει από την Palermo city; λήγει 9:15
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Γιατι ψηφιζετε ολοι elenaki και ποιοι ειστε εσεις που την ψηφιζete;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Θα σου πω εγώ ποιοι είναι! Είναι αυτοί που ευθύνονται για τη διατάραξη της ηρεμίας του πολυαγαπημένου μας Παλέρμο και θέλουν να με βγάλουν απ τη μέση γιατί τους κατάλαβα κι εχω κρυμμένο το αστυνομικό δαιμόνιο μέσα μου! Αλλά αν τελικά αποχωρήσω, οι αγαπημένοι συμπολίτες μου θα καταλάβουν το μεγάλο λάθος τους και θα χτυπάνε το κεφάλι τους στους έρημους τοίχους του Παλέρμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατι ψηφιζετε ολοι elenaki και ποιοι ειστε εσεις που την ψηφιζete;:hmm:

Για να μην γυρνάς πίσω, την Έλενα ψήφισαν οι:
Noulou94
foreverfreak
_elena_
Maraki7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πφ, μετά από 2 τράπεζες και ένα ΙΚΑ κατάφερα και ήρθα σπίτι. :confused:

Χμμ, διάβασα όλα τα ποστς και εντάξει βλέπω κάποια ύποπτα βήματα... Η πλειοψηφία ρίχνει τις ψήφους της στο elenaki_arnea08 λόγω της δικαιόλογησης που έδωσε για την αλλαγή ψήφου και όλο αυτό... Η αλήθεια είναι ότι έχω ενδοιασμούς και για εκείνη...

Όμως, μένω στη ψήφο μου στη love_angel.
Χωρίς κάποια ακριβή δικαιολογία (και μη πέσετε να με φάτε είμαι κουρασμένη:P) Αλλά νιώθω κάτι στον αέρα... Την παγωμένη ανάσα της ίσως.:hmm: Anyway απλά δεν μου αρέσουν κάποια πράγματα που λέει... Θα δείξει...
Μακάρι να κάνω λάθος, τι να πω...


Μπορεί να αλλάξω την ψήφο μου μπορεί και όχι αναλόγως με τα επόμενα ποστς που θα γίνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αχ και εσύ εξωτερικές δουλειές!?!?! και εγώ!!! πόσο σε καταλαβαίνω!!! Το χειρότερο βέβαια είναι η εφορία!!:redface:

Ερώτηση:
Γίνεται στο Παλέρμο να μην υπήρχε γραφειοκρατία?!?!?!!?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Λοιπόν.. Όσο χαζό κουτό ηλίθιο κ.ο.κ ακούγεται θ' αλλάξω την ψήφο μου. Αφού μου δίνεται η δυνατότητα θα την αξιοποιήσω.!:D
Λοιπόν η αλήθεια είναι πως επηρεάστηκα από τις παραπάνω απόψεις όσον αφορά το elenaki και ίσως μου φάνηκε πιο λογικό να την ψηφίσω. Δεν ξέρω αλλά προσωπικά τώρα με έπεισε ότι δεν έχει κάποιον αξιόλογο ρόλο στο παιχνίδι. Ίσως να υποκρίνεται όπως πολλοί εδώ μέσα και αν είναι αυτό την δουλειά της την κάνει καλά γιατί εγώ πείστηκα. Είμαι αφελής? Μπορεί. Παιχνίδι είναι και το ρίσκο δεν είναι και τρομερό:P. Επομένως αποσύρω την ψήφο μου.
Τώρα, από χθες μ' είχε προβληματίσει κάπως η love.. Δεν ξέρω.. Ενώ φαίνεται πως υποστηρίζει έντονα ότι είναι "αθώο πολιτάκι" έχω την αίσθηση πως κάτι πιο ύποπτο κρύβει.. Δεν μπορώ να είμαι σίγουρη φυσικά. Από την άλλη η Δέσποινα μου χει μπει στο μάτι..! Ενώ είναι ήσυχο πνεύμα νομίζω πως έχει κάποιο ρόλο.
Απόλυτα τεκμηριωμένη δν είναι καμία από τις 2 απόψεις μου. Το γνωρίζω καλά αυτό. Δεν βασίζομαι σε κάποιο ιδιαίτερο επιχείρημα απλά θα ψηφίσω με βάση αυτά που μου εμπνέουν τα λεγόμενα της καθεμίας. Αν δεν έπρεπε να φύγω σε λίγο θα το σκεφτόμουν περισσότερο. Συγνώμη κορίτσια αν παίρνω κάποια συμπολίτισσά μου στο λαιμό μου:worry:

Αλλάζω λοιπόν την ψήφο μου και ψηφίζω
love_angel!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 30/06/2010

  1. CiNeFiL: Proudqueen
  2. DESPOINA: love_angel
  3. _elena_: elenaki_arnea08
  4. elenaki_arnea08: love_angel
  5. foreverfreak: elenaki_arnea08
  6. kleop: love_angel
  7. Κλεοπάτρα
  8. love_angel: DESPOINA
  9. Μάκης4
  10. Maraki7: elenaki_arnea08
  11. Noulou94: love_angel
  12. Πατρεύς:
  13. Proudqueen:
  14. rascal_gd:
  15. z0itCa: love_angel


Ψήφοι:
5 love_angel
3 elenaki_arnea08
1 DESPOINA
1 Proudqueen

Απουσίες:
1 Κλεοπάτρα
1 Μάκης4
1 Maraki7

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. Κανένας : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα)
  3. ???: ψηφοφορία (αποκάλυψη ιδιότητας)

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

Σημείωση:
Όταν ψηφίζετε αλλάξτε στο σημείο αυτό το post σας (μεγαλύτερη γραμματοσειρά, bold, άλλο χρώμα) για να είναι πιο ευδιάκριτο και να μην περάσει απαρατήρητη η ψήφο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Αχ και εσύ εξωτερικές δουλειές!?!?! και εγώ!!! πόσο σε καταλαβαίνω!!! Το χειρότερο βέβαια είναι η εφορία!!:redface:

Ερώτηση:
Γίνεται στο Παλέρμο να μην υπήρχε γραφειοκρατία?!?!?!!?:D

Όχι και εδώ ρε συυ...Δεν το δέχομαι δηλαδή. :P
Αρκεί το real life και για τα δύο. :P

Εφορία, χμ δεν έχω φάει τη γλύκα ακόμη όταν τύχει θα σε συμβουλευτώ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αχ βρε z0itCa, φωτιες αναψες (και μεταξυ μας πολυ καλα εκανες:P)... Η αληθεια ειναι πως τα λεγομενα σου εχουν βαλει και μενα σε σκεψη και στην προκειμενη φαση δεν ξερω ποιο να πρωτοπιστεψω!! Το elenaki μου φαινοταν το πλεον καταλληλο για δολοφονος, αλλα τωρα αρχισα να εχω ενδοιασμους... Για τη love-angel, δεν ειμαι σιγουρος πως εχει ρολο, αλλα περισσοτερο υποπτη μου φαινεται η _elena_!! Aπο την αλλη βεβαια, οσο υποπτη φαινεται η σταση της _elena_ που υποστηριζει τη love-angel, αλλο τοσο υποπτη φαινεται η δικια σου σταση, που υποστηριζεις την elenaki-arnea... Πραγματικα δεν ξερω, εχω πονοκεφαλιασει με εσας τις 4!! Προς το παρον ομως, η ψηφος μου παραμενει η ιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Επίσης έχω αρχίσει να έχω ενδοιασμούς....Πιστεύω πως και η ProudQueen έχει το ύποπτο στοιχείο στο ποστ της...Ξαναλέω...δεν έχω μπει ακριβώς στο κλίμα του παιχνιδιού,γιατί είναι πρώτη φορά που το παίζω...Πάντως την ψήφο δεν την αλλάζω προς το παρόν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Απορια: Αν ο Μακης και η Κλεοπατρα δεν ψηφισουν και σημερα αποχωρουν, ετσι??
Εμεις τους ρολους τους θα τους μαθουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μαλιστα...

τουλαχιστον βγαλτε με σημερα που εχει αποκαλυψη ιδιοτητας. θα μπορω να πω και τελευταια λογια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Έφτιαξα κέιιιιιικ!!
Επίσης υποψιάζομαι κάτι για noulou....
Πάντως όποιος θέλει κέικ....κερνάω με παγωτάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απορια: Αν ο Μακης και η Κλεοπατρα δεν ψηφισουν και σημερα αποχωρουν, ετσι??
Εμεις τους ρολους τους θα τους μαθουμε??
Ναι και όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Εγώ χτες έφτιαξα σεράνο για να κερνάω επειδή πέρασα τα σήματα... Οποίος θέλει κι εγώ είμαι εδώ! :D Γιώργο κι εγώ εχω πάει εφορία αλλά ευτυχώς δεν είχε κόσμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Έφτιαξα κέιιιιιικ!!
Επίσης υποψιάζομαι κάτι για noulou....
Πάντως όποιος θέλει κέικ....κερνάω με παγωτάκι!
Eσυ παιζεις στο παλερμο;:worry:


Ψηφιζω DESPOINA γιατι ετσι μ'αρεσει..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη 30/06/2010

  1. CiNeFiL: Proudqueen
  2. DESPOINA: love_angel
  3. _elena_: elenaki_arnea08
  4. elenaki_arnea08: love_angel
  5. foreverfreak: elenaki_arnea08
  6. kleop: love_angel
  7. Κλεοπάτρα
  8. love_angel: DESPOINA
  9. Μάκης4
  10. Maraki7: elenaki_arnea08
  11. Noulou94: love_angel
  12. Πατρεύς:
  13. Proudqueen:
  14. rascal_gd: DESPOINA
  15. z0itCa: love_angel


Ψήφοι:
5 love_angel
3 elenaki_arnea08
2 DESPOINA
1 Proudqueen

Απουσίες:
1 Κλεοπάτρα
1 Μάκης4
1 Maraki7

Αποχωρήσεις:
  1. Eupatridis: ψηφοφορία/δημοσκόπηση/tie-break (κρυφή ιδιότητα)
  2. ΚΑΝΕΙΣ : δολοφονία (κρυφή ιδιότητα) - σώθηκε από την Νοσοκόμα
  3. ???: ψηφοφορία (αποκάλυψη ιδιότητας)

Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :)

Σημείωση:
Όταν ψηφίζετε αλλάξτε στο σημείο αυτό το post σας (μεγαλύτερη γραμματοσειρά, bold, άλλο χρώμα) για να είναι πιο ευδιάκριτο και να μην περάσει απαρατήρητη η ψήφο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Eσυ παιζεις στο παλερμο;:worry:


Ψηφιζω DESPOINA γιατι ετσι μ'αρεσει..:redface:
Γιατί όχι;Πού είναι το παράξενο;;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Συγχωρήστε με αλλά ούτε και σήμερα μπόρεσα να μπω να γράψω αρκετά. Θα ψηφίσω το Ελενάκι-Αρναία έτσι για να έχει λίγο σασπένς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αλλαζω και γω τη ψηφο μου σε ελενακι_αρνεα ποφανως και το κανω για να σωθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top