Παλέρμο #23 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δεκτών :P

Μήπως οι δολοφόνοι σήμερα απεργούν λόγω του Δ.Ν.Τ;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παιδιά, 1024 συγγνώμη, υπήρξε ένα mistiming σήμερα από όλες τις πλευρές και γι' αυτό καθυστερήσαμε όλοι μας.

Λοιπόν, το παίρνω πάνω μου και ανακοινώνω ότι τα πάντα ολισθαίνουν κατά μία μέρα. Μέσα σ' αυτά, έλαβα υπόψιν το γεγονός ότι κανείς σχεδόν δεν μπήκε εγκαίρως και δεν είναι σωστό σε 3 ώρες να απαιτήσουμε να ψηφίσουν όλοι.

Κατά συνέπεια σήμερα δεν έχουμε ούτε δολοφονία ούτε ψηφοφορία. Όσοι ψηφήσατε έως τώρα θα καταμετρηθούν οι ψήφοι σας για την Τρίτη. Από αύριο κανονικότατα απουσίες, κτλ.

Οι δολοφόνοι να μας ξαναστείλουν σήμερα ή αύριο ποιον θα δολοφονήσουν ή να μας επιβεβαιώσουν ότι η σημερινή προκύρηξη (που δεν θα αποκαλυφθεί) θα ισχύσει και για αύριο.

Επίσης ανακοινώνω ότι ο foreverfreak θα βοηθά κι αυτός με τα διαδικαστικά του παιχνιδιού (προκυρήξεις, κτλ).


Και πάλι συγγνώμη, αλλά είναι δύσκολο να τα βγάλουμε πέρα καθώς έχουν πέσει πάαααααρα πολλές υποχρεώσεις σε όλους μας [γαμώτο] αυτήν την περίοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για δολοφονία/ψηφοφορία Δευτέρας 19/04/10 δείτε εδώ

Λίστα για Τρίτη 20/04/10

  1. jrot6 --> love_angel
  2. love_angel --> Vkey
  3. mindcircus
  4. Myrtle --> Vkey
  5. pitg21
  6. rascal_gd
  7. Vkey --> Myrtle

Ψήφοι
2 Vkey
1 love_angel
1 Myrtle

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P

Απουσίες
1 Κακή Επιρροή [14/04]
2 mindcircus [14/04, 16/04]


Αποχωρήσεις

  1. foreverfreak - Ψηφοφορία --> ?????
  2. [Κανείς - Σώθηκε από Νοσοκόμα] - Δολοφονία --> n/a
  3. Μάρω - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση/Κλήρωση --> πολίτης
  4. Κακή Επιρροή - Δολοφονία --> πολίτης
  5. Resident Evil - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση --> ?????
  6. ?? - Δολοφονία --> ?????
  7. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  8. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  9. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αλλαζω τη ψηφο μου σε pitg21

πετροοοο:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Kι εγώ που είμαι ζωντανή περιμένω να δω ποιος θα πεθάνει και να ψηφίσω μετά...
Άιντε πες τε καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!

ΨΗΦΙΖΩ JROT6

(και πού να είναι αυτός που δολοφονήθηκε :P)

Αυτά τα μηνύματα μου φαίνονται ύποπτα και τα δύο! Αφ'ενός Βίκυ πως ξέρεις ότι θα είσαι εδώ μετά τη ψηφοφορία και θα "ψηφίσεις μετά" όπως λες; Γλώσσα λανθάνουσα τα αληθή λέγει!

Και αφ'ετέρου, Pit πως ξέρεις πως δεν είσαι εσύ ας πούμε αυτός που δολοφονήθηκε; Ύποπτο!

Myrtle...εγώ είμαι μόνο σιωπηλή;

what the hell....
Myrtle for me....

πφφφφ... Μα είναι δυνατόν να θεωρούμαι εγώ σιωπηλή; Μιλάω πιο πολύ από όλους σας! Ειδικά συγκριτικά με σένα καμία σχέση... Εν τω μεταξύ, εγώ ανέφερα 2 λόγους για τους οποίους σε ψηφίζω! Μπορώ να μάθω τους δικούς σου; :hmm:

Λοιπόν κλίνω περισσότερο σε 2 άτομα: Vkey και Pit για τους λόγους που προανέφερα! Κρατάω προς το παρόν την ψήφο μου ως έχει αλλά μέχρι αύριο θα το ξανασκεφτώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αυτά τα μηνύματα μου φαίνονται ύποπτα και τα δύο! Αφ'ενός Βίκυ πως ξέρεις ότι θα είσαι εδώ μετά τη ψηφοφορία και θα "ψηφίσεις μετά" όπως λες; Γλώσσα λανθάνουσα τα αληθή λέγει!

Love...έπρεπε ήδη να έχει γίνει δολοφονία στις 13.00...
Όποτε δεν το θεωρώ "δίκαιο" να ψηφίσω εκμεταλλευόμενη αυτό το γεγονός...
Αν αυτό είναι υποψία για το πρόσωπό μου it's ok with me...

Οπότε νομίζω ότι έχω ήδη απαντήσει γιατί δεν ψήφιζα....
Αν δεν σε πείθω...δεν φταίω εγώ!


πφφφφ... Μα είναι δυνατόν να θεωρούμαι εγώ σιωπηλή; Μιλάω πιο πολύ από όλους σας! Ειδικά συγκριτικά με σένα καμία σχέση... Εν τω μεταξύ, εγώ ανέφερα 2 λόγους για τους οποίους σε ψηφίζω! Μπορώ να μάθω τους δικούς σου; :hmm:

Λοιπόν κλίνω περισσότερο σε 2 άτομα: Vkey και Pit για τους λόγους που προανέφερα! Κρατάω προς το παρόν την ψήφο μου ως έχει αλλά μέχρι αύριο θα το ξανασκεφτώ...
Ποιοι ακριβώς είναι οι λόγοι;
Ότι δεν ψήφισα; Εξήγησα ήδη!
Ότι δεν μιλάω; Πότε μιλούσα έτσι κι αλλιώς;:P

Όπως και να έχει...
Προσπαθείς να πιαστείς από το οτιδήποτε για να με ψηφίσεις...
Δεν ψάχνεσαι αλλού αλλά μόνο σε εμένα (μόλις σφήνα μπήκε ο pit για να έχουμε να λέμε :)).
Οπότε γνωρίζοντας το τι είμαι...
Εμμένω στην ψήφο μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Παιδιά, 1024 συγγνώμη, υπήρξε ένα mistiming σήμερα από όλες τις πλευρές και γι' αυτό καθυστερήσαμε όλοι μας.

Λοιπόν, το παίρνω πάνω μου και ανακοινώνω ότι τα πάντα ολισθαίνουν κατά μία μέρα. Μέσα σ' αυτά, έλαβα υπόψιν το γεγονός ότι κανείς σχεδόν δεν μπήκε εγκαίρως και δεν είναι σωστό σε 3 ώρες να απαιτήσουμε να ψηφίσουν όλοι.

Κατά συνέπεια σήμερα δεν έχουμε ούτε δολοφονία ούτε ψηφοφορία. Όσοι ψηφήσατε έως τώρα θα καταμετρηθούν οι ψήφοι σας για την Τρίτη. Από αύριο κανονικότατα απουσίες, κτλ.

Οι δολοφόνοι να μας ξαναστείλουν σήμερα ή αύριο ποιον θα δολοφονήσουν ή να μας επιβεβαιώσουν ότι η σημερινή προκύρηξη (που δεν θα αποκαλυφθεί) θα ισχύσει και για αύριο.

Επίσης ανακοινώνω ότι ο foreverfreak θα βοηθά κι αυτός με τα διαδικαστικά του παιχνιδιού (προκυρήξεις, κτλ).


Και πάλι συγγνώμη, αλλά είναι δύσκολο να τα βγάλουμε πέρα καθώς έχουν πέσει πάαααααρα πολλές υποχρεώσεις σε όλους μας [γαμώτο] αυτήν την περίοδο.
Ρε γαμωτο τζαπα σηκωνομαι απ'το σπιτι μου να 'ρθω ιντερνετ καφε και να παιξω παλερμο;!

:mpinelik::rant::kill:

Παντως να με συγχωρειτε γιατι η αληθεια ειναι οτι εχω μεινει πολυ πισω στο παιχνιδι και αν μπορεσω αυριο το πρωι θα μπω και θα δω πως εχει κυλησει το παιχνιδι στις τελευταιες σελιδες..:redface:

Με λιγα λογια, δεν μου ξεφευγετε μουσιτσες jrot και pitg..:look::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Συγνωμη...:redface:
πρεπει να αποχωρησω απο το παιχνιδι..
Δε με πηγε καλα απο την αρχη.. φευγω πρωι απο το σπιτι μου και γυρνω πολυ μετα τη ληξη των ψηφοφοριων, ιντερνετ δεν εχω ευκαιρο μες την ημερα..

Σας ευχομαι καλη συνεχεια και καλο παιχνιδι
:group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Η ψήφος μου πάει στην Vkey για 2 λόγους: 1ον , είναι υπερβολικά σιωπηλή και αυτό από μόνο του είναι ύποπτο όπως έχουμε αναφέρει πολλάκις και 2ον, γιατί όσα κορίτσια έχουν φύγει μέχρι τώρα την είχαν υποψιαστεί και μετά... έφυγαν! Η Κουέ μάλιστα που την υποψιαζόταν από την αρχή, σκοτώθηκε! Τυχαίο; Ίσως! Αλλά ίσως και όχι...:hmm:

Vkey λοιπόν από μένα!

Ποιοι ακριβώς είναι οι λόγοι;
Ότι δεν ψήφισα; Εξήγησα ήδη!
Ότι δεν μιλάω; Πότε μιλούσα έτσι κι αλλιώς;:P

Όπως και να έχει...
Προσπαθείς να πιαστείς από το οτιδήποτε για να με ψηφίσεις...
Δεν ψάχνεσαι αλλού αλλά μόνο σε εμένα (μόλις σφήνα μπήκε ο pit για να έχουμε να λέμε :)).
Οπότε γνωρίζοντας το τι είμαι...
Εμμένω στην ψήφο μου :)

Νομίζω ότι έχω ήδη απαντήσει στο ποιοι είναι οι λόγοι που σε ψήφισα με σημαντικότερο τον μαυρισμένο, τον οποίο και αγνόησες παντελώς... Ύποπτο, ύποπτο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και βάζουμε και το λοβάκι.


Για δολοφονία/ψηφοφορία Δευτέρας 19/04/10 δείτε εδώ

Λίστα για Τρίτη 20/04/10

  1. jrot6 --> love_angel
  2. love_angel --> pitg21
  3. Myrtle --> Vkey
  4. pitg21 --> jrot6
  5. rascal_gd
  6. Vkey --> Myrtle

Ψήφοι
1 Vkey
1 love_angel
1 Myrtle
1 pitg21
1 jrot6

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P

Απουσίες
1 Κακή Επιρροή [14/04]
2 mindcircus [14/04, 16/04]


Αποχωρήσεις

  1. foreverfreak - Ψηφοφορία --> ?????
  2. [Κανείς - Σώθηκε από Νοσοκόμα] - Δολοφονία --> n/a
  3. Μάρω - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση/Κλήρωση --> πολίτης
  4. Κακή Επιρροή - Δολοφονία --> πολίτης
  5. Resident Evil - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση --> ?????
  6. mindcircus - Αποχώρηση --> ?????
  7. ?? - Δολοφονία --> ?????
  8. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  9. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  10. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν σου διέφυγε Γιώργο, αλλά είχα ψηφίσει τον jrot. Δεν αλλάζω την ψήφο μου και...

ΨΗΦΙΖΩ JROT
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Διορθώθηκε πιο πάνω.

Έχετε πλάκα έτσι όπως ψηφίσατε. :popcorn:

Οι pitg21, love_angel, jrot6 έχουνε κάνει ένα ωραίο ερωτικό τρίγωνο.
Οι Vkey, Myrtle αλληλοψηφίστηκαν.

Εάν μείνετε έτσι μέχρι αύριο στις 20:00, η ψήφος του rascal θα καθορίσει αυτόν που θα αποχωρίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Θα μάθουμε ποιός δολοφονήθηκε τελικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια συγνωμη, αλλα μολις γυρισα στο σπιτι... Οι δολοφονοι πηραν την αποφαση τους:
"Αδικα και μπαμπεσικα, αποχωρει απο το παιχνιδι η love_angel!!"

Δεν εχει δικαιωμα να μιλησει απο εδω και περα, παρα να πιει καφεδακι μαζι μας στη γειτονια των αγγελων:P!!

Ετσι λοιπον, εχουμε και λεμε:


Λίστα για Τρίτη 20/04/10

  1. jrot6 --> love_angel
  2. love_angel --> pitg21
  3. Myrtle --> Vkey
  4. pitg21 --> jrot6
  5. rascal_gd
  6. Vkey --> Myrtle

Ψήφοι
1 Vkey
1 love_angel
1 Myrtle
1 pitg21
1 jrot6

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P

Απουσίες
1 Κακή Επιρροή [14/04]
2 mindcircus [14/04, 16/04]


Αποχωρήσεις

  1. foreverfreak - Ψηφοφορία --> ?????
  2. [Κανείς - Σώθηκε από Νοσοκόμα] - Δολοφονία --> n/a
  3. Μάρω - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση/Κλήρωση --> πολίτης
  4. Κακή Επιρροή - Δολοφονία --> πολίτης
  5. Resident Evil - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση --> ?????
  6. mindcircus - Αποχώρηση --> ?????
  7. love_angel - Δολοφονία --> ?????
  8. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  9. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  10. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Νομίζω ότι έχω ήδη απαντήσει στο ποιοι είναι οι λόγοι που σε ψήφισα με σημαντικότερο τον μαυρισμένο, τον οποίο και αγνόησες παντελώς... Ύποπτο, ύποπτο! :P
Mε έχεις για τόσο άχρηστη δολοφόνο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Mε έχεις για τόσο άχρηστη δολοφόνο; :P

Για άχρηστη όχι... :P


Πάντως, μετά τις χθεσινοσημερινές εξελίξεις, και ειδικά μετά τη δολοφονία της λαβ, έχω αρχίσει να υποψιάζομαι ότι είσαι αθώα και να κλίνω κι εγώ προς το δίδυμο Πέτρος-Τζέιροτ!

Το γεγονός ότι με το που άλλαξε την ψήφο της το καημένο το Βικάκι σκοτώθηκε με δημοκρατικές (πάντα!) διαδικασίες με έβαλε σε πολλές σκέψεις! Το ότι ο Πέτρος ήταν ο μόνος που ήταν μέσα το μεσημέρι όταν έγινε η δολοφονία, επίσης με έβαλε σε σκέψεις! Και μάλιστα μετά τις ήδη υπάρχουσες υποψίες που είχα... ε... μπήκα σε πάαααααααααρα πολλές σκέψεις!

Έτσι, λοιπόν, μισή ώρα πριν κλείσει η ψηφοφορία αλλάζω την ψήφο μου και την μεταφέρω στον Pitg21, ρισκάροντας την ζωή και την ακεραιότητά μου, καθώς πολλές συμπτώσεις μαζεύτηκαν... :hmm:


Βικάκι... τελευταία λόγια δεν έχει;;; :worry: Ακαριαίος ήταν ο θάνατος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και με την αποχώρηση αυτή του πολίτη pitg21 στο παιχνίδι έμειναν .... 2 δολοφόνοι + τσιράκι = 3 > 2 πολίτες

Οπότε κέρδισαν οι δολοφόνοι.


Και η έξοδος του προγράμματος ήταν αυτή:

Code:
Tue Apr 13 20:24:40 EEST 2010
Δολοφόνοι:
7 - Myrtle
9 - rascal_gd
Ρουφιάνος:
6 - mindcircus
Τσιράκι:
2 - jrot6
Νοσοκόμα:
3 - Κακή Επιρροή
  • Στον ρουφιάνο (mindcircus) στάλθηκαν τα ονόματα των jrot6, Μάρω, rascal_gd χωρίς να της πούμε ποιος είναι ποιος. Το μόνο που ήξερε ήταν ότι ένας ήταν δολοφόνος, ένας τσιράκι, ένας πολίτης.
  • Στο τσιράκι (jrot6) είχε αποκαλυφθεί η Myrtle ως δολοφόνος.
  • Η νοσοκόμα (Κακή Επιρροή) έσωσε την Resident Evil.


Λίστα για Τρίτη 20/04/10

  1. jrot6 --> love_angel
  2. love_angel --> pitg21
  3. Myrtle --> pitg21
  4. pitg21 --> jrot6
  5. rascal_gd
  6. Vkey --> Myrtle

Ψήφοι
2 pitg21
1 love_angel [δολοφονήθηκε]
1 Myrtle
1 jrot6

====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P

Απουσίες
1 Κακή Επιρροή [14/04]
2 mindcircus [14/04, 16/04]
1 rascal_gd [20/04]


Αποχωρήσεις (ο πίνακας συμπληρώθηκε με κόκκινο)

  1. foreverfreak - Ψηφοφορία --> (πολίτης)
  2. [(Resident Evil) - Σώθηκε από Νοσοκόμα] - Δολοφονία --> (πολίτης)
  3. Μάρω - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση/Κλήρωση --> πολίτης
  4. Κακή Επιρροή - Δολοφονία --> πολίτης (νοσοκόμα)
  5. Resident Evil - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση --> (πολίτης)
  6. mindcircus - Αποχώρηση --> (πολίτης / ρουφιάνος)
  7. love_angel - Δολοφονία --> (πολίτης)
  8. pitg21 - Ψηφοφορία --> πολίτης
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
lol

το χειροτερο παλερμο που εχω παιξει εβερ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το μόνο που έχω να πω είναι ότι όταν ψήφισα Βίκυ στη δεύτερη ψηφοφορία, ήξερα ότι θα βγω και ήξερα κι ότι θα με φάτε
κολωπαιδαράκια :P
είχα καταλάβει τη Myrtle αλλά ήταν αργά για να αλλάξω τακτική :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αυτο ηταν? Λολ. Κι εγω νομιζα θα κρατουσε καμποσο.
Κι οχι τιποτε αλλο ημουν εξω κι ελεγα ''πρεπει να ψηφισω σημερα, πρεπει να ψηφισω σημερα μη παρω απουσια'' ωστε μου γινε βραχνας και λεω δε παει.:P

Δε πειραζει, την επομενη φορα θα ναι καλυτερο!;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top