Παλέρμο #23 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
βρε μαιντ παει η ανοιχτη ψηφοφορια εληξε! πρεπει να διαλλεξεις αναμεσα στις δυο κοπελες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ε βρε παιδια, ελεος! δευτερη φορα παιζω...
Ας μου διευκρινησει καποιος τι εννοει οταν λεει ''μπορεις ακομα να ψηφισεις''
παω να ψηφισω.

πφφ
πφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
mind, χρειάζεσαι διακοπές. :P


Η ψηφοφορία έληξε με τη συγκλονιστική συμμετοχή των .... τριών ατόμων.


Η Resident αποχωρεί και μας λέει τα τελευταία της λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πφφφ...

δεν έχω να πω πολλά... Να σας θυμίσω μόνο πως δεν μπήκα καν στον κόπο να δω τι παίζει στις 8. Αν εξακολουθείτε να με θεωρείτε δολοφόνο οι λοιποί... χαλάλι σας.

τελευταίες παρατηρήσεις..
1. Vkey μια του κλέφτη, 2 του κλέφτη... πάλι σώζεσαι τελευταία στιγμή.
2. myrtle,jrot6, ίσως pitg .

Εγώ σε αυτούς θα στρεφόμουν.
Καλή συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Lol

edit- με προλαβε η ρεζ! Στον Γιωργο απευθυνομουν!

Ρεζουλινι...:redface:
Σε αδικησα δευτερη φορα. Θα επανορθωσω με ενα :kissing:

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Το παιχνίδι πότε συνεχίζεται ρε παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εχμμμ βασικά παίζετε σήμερα...
και σε 27' κανονικά πρέπει να ανακοινωθεί δολοφονία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Μάλιστα... Λοιπόν ας ψηφίσω εγώ να είμαι μέσα αν και δεν βλέπω συμμετοχή από τον υπόλοιπο κόσμο!

Η ψήφος μου πάει στην Vkey για 2 λόγους: 1ον , είναι υπερβολικά σιωπηλή και αυτό από μόνο του είναι ύποπτο όπως έχουμε αναφέρει πολλάκις και 2ον, γιατί όσα κορίτσια έχουν φύγει μέχρι τώρα την είχαν υποψιαστεί και μετά... έφυγαν! Η Κουέ μάλιστα που την υποψιαζόταν από την αρχή, σκοτώθηκε! Τυχαίο; Ίσως! Αλλά ίσως και όχι...:hmm:

Vkey λοιπόν από μένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Vkey απο εμενα.

τι θα γινει σουε? θα μας ανακοινωσεις τη δολοφονια σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Μα ούτε οι παίκτες είναι μέσα, ούτε οι ΣΕίτες!

Ποιος θα σκοτώσει και ποιος θα ανακοινώσει οεο;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, μιας και τυχαινει να βρισκομαι εγω μεσα, μπορω να αναλαβω την ανακοινωση της δολοφονιας, αλλα δεν ξερω ποσο δικαιο ειναι, καθως δεν εχει ψηφισει σχεδον κανεις... Αν θελουνε, δολοφονοι και νοσοκομα μπορουν να στειλουν σε μενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπον, μιας και τυχαινει να βρισκομαι εγω μεσα, μπορω να αναλαβω την ανακοινωση της δολοφονιας, αλλα δεν ξερω ποσο δικαιο ειναι, καθως δεν εχει ψηφισει σχεδον κανεις... Αν θελουνε, δολοφονοι και νοσοκομα μπορουν να στειλουν σε μενα!!

it's not about justice... it's about rules :P

[επισης μάλλον οι...πεθαμένοι γράφουμε πιο πολύ από τους ...ζωντανούς εδώ μέσα:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Kι εγώ που είμαι ζωντανή περιμένω να δω ποιος θα πεθάνει και να ψηφίσω μετά...
Άιντε πες τε καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Τι εγινε ωρε παιδια?Το διαλυσαμε?

Ψηφιζω love,μιας και πιστευω οτι η vkey ειναι αθωα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
ΨΗΦΙΖΩ JROT6

(και πού να είναι αυτός που δολοφονήθηκε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
βασικα εχω ξενερωσει τρελα με την ολη ανοργανωσια.
vkey σα πολυ σιγουρη εισαι οτι θα εισαι μετα τη δολοφονια εδω και περιμενεις για να ψηφισεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Eπαναλαμβανω: Δολοφονοι και Νοσοκομα μπορουν να στειλουν σε μενα την "προκηρυξη" και τα "γιατροσοφια" τους!! Θα ειμαι εδω για 20 λεπτα ακομη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Love...έπρεπε ήδη να έχει γίνει δολοφονία στις 13.00...
Όποτε δεν το θεωρώ "δίκαιο" να ψηφίσω εκμεταλλευόμενη αυτό το γεγονός...
Αν αυτό είναι υποψία για το πρόσωπό μου it's ok with me...

Jrot...γιατί είσαι τόσο σίγουρoς για εμένα;
Myrtle...εγώ είμαι μόνο σιωπηλή;

what the hell....
Myrtle for me....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ρε παιδια τι κανουν δολοφονοι/ος και νοσοκομα?

Vkey σιγουρος για κανεναν και καμια δεν ειμαι..Απλα βλεπω οτι εδω και καποιους γυρους δημιουργειται ενα ρευμα προς τα σενα και πιστευω οτι οι δολοφονοι/ος θα προσπαθησουν να το εκμεταλευτουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top