Παλέρμο #23 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
σκατουλες. οι πολιτες ειναι 6 εχουν φυγει δυο, και πιστευω πως τελικα αδικα τον φαγαμε και τον foreverfreak και πως αυτος ηταν ο τριτος πολιτης. σημερα πρεπει οπως και δηποτε να βγει δολοφονος γιατι αλλιως ειμαστε στα ορια. λοιπον η κουε ειχε ψηφισει vkey και τις δυο φορες και επεμενε κιολας...:hmm:

Σόρρυ λίγο... Λαβ πως ακριβώς κατάλαβες εσύ ότι η ΚΕ είναι πολίτης; Μας το είπε κάποιος;;; Χμ... ύποπτο!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ιδιότητα δεν θα μάθουμε;

Μαθαίνεται η ιδιότητα του δολοφονημένου σήμερα;
Πείτε για να σας πω γιατί δεν το παρακολουθώ το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
απλη λογικη μιρτλ. ειναι δυο ολοι και ολοι οι δολοφονοι δε θα εβγαζαν δολοφονο. ;)
ειδικα απο τη στιγμη που σημερα φαινεται ιδιοτητα και θα το βλεπαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι μπιλλ σημερα φαινεται ιδιοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ναι μπιλ έχει αποκάλυψη δολοφονημένου :P πες πες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Αποχωρήσεις

  1. foreverfreak - Ψηφοφορία --> ?????
  2. [Κανείς - Σώθηκε από Νοσοκόμα] - Δολοφονία --> n/a
  3. Μάρω - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση/Κλήρωση --> πολίτης
    [*]?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  4. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
  5. ?? - Δολοφονία --> ?????
  6. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  7. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  8. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Εδώ έτσι λέει πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
απλη λογικη μιρτλ. ειναι δυο ολοι και ολοι οι δολοφονοι δε θα εβγαζαν δολοφονο. ;)
ειδικα απο τη στιγμη που σημερα φαινεται ιδιοτητα και θα το βλεπαμε:P

Σωστά! Πρόκειται για δολοφονία, όχι για ψηφοφορία! Πω πω ένα είναι σίγουρο! Από το παιχνίδι αυτό θα βγούμε πολύ πιο καχύποπτοι! :P

Άκυρο λοβάκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οκ.
Η Κουε ήταν Πολίτης και σταματάει να μιλάει άλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Για μενα πλεον για αυτη τη στιγμη υποπτοι ειναι: Pitg, Res, jrot..:worry:

Χωρις να ειμαι σιγουρος..

Η λοβ ακομα δεν εχω καταλαβει τι ρολο παιζει ακομη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χμμμ...
Ψηφίζω jrot...
Ο λόγος απλός....πολύ με υποστήριξε έναντι της Κουε (πολίτισας :P)

Επόμενη στα κατάστιχα μου είναι η Myrtrle...πολύ σιωπηλή (ξεπερνάει κι εμένα αυτό το κορίτσι :P), ρίχνει ψήφο και εξαφανίζεται και πιάνετε από το οτιδήποτε!

Αυτή που με έχει καταμπερδέψει είναι το Ρεζουλίνι.... 5000000 σκέψεις το λεπτό...μπάστα βρε κοπελιά :P

Οπότε Jrot for me με αγάπη :inlove: :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 16/04/10

  1. jrot6
  2. love_angel-->Vkey
  3. mindcircus
  4. Myrtle-->rezident evil
  5. pitg21
  6. rascal_gd-->pitg21
  7. Resident Evil
  8. Vkey-->jrot6
  9. Κακή Επιρροή-->Vkey

Ψήφοι
2 Vkey
1 rezident evil
1 jrot6
1 pitg21
====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P

Απουσίες
1 Κακή Επιρροή
1 mindcircus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Χμμμ...
Ψηφίζω jrot...
Ο λόγος απλός....πολύ με υποστήριξε έναντι της Κουε (πολίτισας :P)

μα και συ πολιτης δε λες οτι εισαι?? ποιος ο λογος να σε υποστηριξει??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Lovaki μου γλυκό...
Είναι ο μόνος που με υποστήριξε (και ζει ακόμα :P) απέναντι στην Κουε...και δεν τον εμπιστεύομαι simple as that :)

Αν κατάλαβα καλά τι ρωτάς :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Λοιπον για τα σχολια οτι ειμαι αθορυβος και οτι δεν γραφω πολυ εχω να πω οτι γενικα δεν πολυμπαινω ιντερνετ αυτον τον καιρο..Επισης σε ολα τα παιχνιδια στους πρωτους γυρους δεν πολυγραφω μιας και δεν γινεται χαμος και δεν μπορω να βγαλω συμπερασμα..Δλδ δεν εχει νοημα για μενα να κανω ενα ποστ και να γραφω οτι ολοι μου φαινονται υποπτοι επειδη ετσι..

Vkey αν και με ψηφισες εξακολουθω να πιστευω οτι εισαι αθωα και οτι οι δολοφονοι θα εκμεταλευτουν το ρευμα που υπαρχει και θα πανε να βγαλουν ακομα εναν αθωο πολιτη..

Ψηφιζω love.. Μου φαινεται περιεργο το παιξιμο της..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 16/04/10

  1. jrot6--> love_angel
  2. love_angel-->Vkey
  3. mindcircus
  4. Myrtle--> Resident evil
  5. pitg21
  6. rascal_gd-->pitg21
  7. Resident Evil
  8. Vkey-->jrot6
  9. Κακή Επιρροή-->Vkey

Ψήφοι
2 Vkey
1 Resident Evil
1 jrot6
1 pitg21
1 love_angel
====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P

Απουσίες
1 Κακή Επιρροή
1 mindcircus



Αποχωρήσεις

  1. foreverfreak - Ψηφοφορία --> ?????
  2. [Κανείς - Σώθηκε από Νοσοκόμα] - Δολοφονία --> n/a
  3. Μάρω - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση/Κλήρωση --> πολίτης
  4. Κακή Επιρροή - Δολοφονία --> πολίτης
  5. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
  6. ?? - Δολοφονία --> ?????
  7. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  8. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  9. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
που ακριβως ειναι το περιεργο??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και για να διεκυρινήσω κάτι που ρωτήθηκε πιο πάνω, οι μοναδικές ιδιότητες που αποκαλύπτονται είναι "πολίτης" - "δολοφόνος".
Όσοι είναι τσιράκι/ρουφιάνος/νοσοκόμα αναφέρονται απλώς ως "πολίτες".

Το σκεπτικό είναι απλό : αν πούμε ότι ο τάδε ήταν ρουφιάνος τότε πρακτικά λήγει το παιχνίδι, γιατί οι πολίτες ξέρουν τους δολοφόνους. :P
Κι είχε γίνει μια φορά (ξέφυγε απ' το καγίρι :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
aς προσθέσει κάποιος ότι έχω ψηφίσει από το πρωί την Myrtle

και επίσης είμαι reSident Evil:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Παρασκευή 16/04/10

  1. jrot6--> love_angel
  2. love_angel-->Vkey
  3. mindcircus
  4. Myrtle--> Resident evil
  5. pitg21
  6. rascal_gd-->pitg21
  7. Resident Evil --> Myrtle
  8. Vkey-->jrot6
  9. Κακή Επιρροή-->Vkey

Ψήφοι
2 Vkey
1 Resident Evil
1 Myrtle
1 jrot6
1 pitg21
1 love_angel
====άμα δείτε κανά λάθος...διορθώστε το :P

Απουσίες
1 Κακή Επιρροή
1 mindcircus



Αποχωρήσεις

  1. foreverfreak - Ψηφοφορία --> ?????
  2. [Κανείς - Σώθηκε από Νοσοκόμα] - Δολοφονία --> n/a
  3. Μάρω - Ψηφοφορία/Δημοσκόπηση/Κλήρωση --> πολίτης
  4. Κακή Επιρροή - Δολοφονία --> πολίτης
  5. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
  6. ?? - Δολοφονία --> ?????
  7. ?? - Ψηφοφορία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  8. ?? - Δολοφονία --> (αποκάλυψη ιδιότητας)
  9. ?? - Ψηφοφορία --> ?????
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Δευτέρα θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Συγχωρήστε με αλλά δεν παρακολούθησα πολύ το σημερινό παιχνίδι. Οπότε δεν μπορώ να εκφέρω πολύ τεκμηριωμένη άποψη για τα αυτά που θα πω. Εμένα οι υποψίες μου αρχίζουν και πηγαίνουν προς ρασκάλ. Ίσως έχω βρει ένα πιθανό τρίο δολοφόνων Res-Vkey-Rascal. Και πάλι όμως δεν είμαι σίγουρος...Ψηφίζω Resident Evil πού την υποπτευόμουν από εχθές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top