Παλέρμο #22 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αυτο ελειπε! να μη σου κανω για κακο ρολακι εγω!! αυττο ελειπε! σε οσα παιχνιδια εχουμε παιξει παντα σε μενα κολλας! μα παντα ομως!

το εξής ΕΝΑ στο οποίο να θυμίσω ότι τελικά είχες όντως κακό ρόλο --ήσουν το τσιράκι.

επειδή δεν ξέρω πότε θα αποφασίσει να κάνει απεργία ο server και επειδή μόλις φύγω από τη δουλειά δεν θα ξανανοίξω pc μέχρι αύριο ψηφίζω LOVE_ANGEL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 05/01/10

  1. Bill > Phoebe
  2. fantasmenos
  3. Ηρώ
  4. jrot6 > rascal_gd
  5. love_angel
  6. mindcircus
  7. Phoebe > Bill
  8. pitg21
  9. rascal_gd
  10. Resident Evil > love_angel
  11. Vkey
  12. Youki

Υποψήφιοι

1 Bill
1 love_angel
1 Phoebe
1 rascal_gd

Απουσίες



Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)



Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη είναι αργία. Πηγαίντε εκκλησία ή για ρετσίνες!
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Νομίζω ότι τα δολοφόνια θα γελάσουν πολύ σε αυτό το γύρο.
Ξεκινήσαμε και μάλλον είμαστε ήδη από την αρχή στο -1. (Ναι δεν πιστευω ότι οι άλλοι δολοφόνοι θα αφήναν τη νερ να φύγει έτσι εύκολα αν ήταν δολοφόνος).

Εγώ θα ψηφίσω ΗΡΩ, διότι είναι πολύ αθόρυβη και μάλλον έχει κάτι να κρύψει.


ΥΓ: Πολύ υποτονικά δεν ξεκινήσαμε? Αντε να ανάψουν τα αίματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Kαλά από τη Νεράιδα youki, όλα να τα περιμένεις..
να σου θυμήσω ότι στον προηγούμενο γύρο τα είχε παρατήσει με τον ίδιον τρόπο πάνω κάτω και ήταν δολοφόνος.


Δεν έχω όρεξη. Έπεσα και δεν έχω την ίδια διάθεση με όταν ξεκινήσαμε ή με όταν περίμενα να παίξουμε..:/:
Περιμένω να μου ρθει αφού θα μεσολαβήσει και αργία αύριο.
Δολοφόνια εκμεταλλευτείτε το και βγάλτε με ..

Θα ψηφίσω τον rascal_gd μόνο και μόνο για να του πάω κόντρα.
Ξέρει αυτός. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα μου τελειώσουν τα χρώματα έτσι όπως πάμε. :P


Λίστα για Τρίτη 05/01/10

  1. Bill > Phoebe
  2. fantasmenos
  3. Ηρώ > rascal_gd
  4. jrot6 > rascal_gd
  5. love_angel
  6. mindcircus
  7. Phoebe > Bill
  8. pitg21
  9. rascal_gd
  10. Resident Evil > love_angel
  11. Vkey
  12. Youki > Ηρώ

Υποψήφιοι

2 rascal_gd
1 Bill
1 Ηρώ
1 love_angel
1 Phoebe

Απουσίες



Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)



Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη είναι αργία. Πηγαίντε εκκλησία ή για ρετσίνες!
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εμενα παλι δε μαρεσει καθολου οπως τα λεει η Ηρω, και γαυτο το λογο ψηφιζω Ηρώ
για αυτο το γυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αντε κι εγω να ψηφισω στα κουτουρου μπας και μπω στο πνευμα,γιατι οσο σας διαβαζω ειμαι καπως ετσι:wacko:
Προσπαθω η καψερη ομως, αυτο εχει σημασια!:hmm:

Με μουσικη υποκρουση απο φαντασμα της οπερας κι επειδη σκιαζομαι τους δολοφονους και ιδιαιτερα μου τη δινουν οι ρουφιανοι και τα τσιρακια:devil: θα ψηφισω στην τυχη τον ρασκαλ, ετσι επειδη μου ρθε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ψηφίζω και εγώ rascal γιατί έτσι μου αρέσει

Ηρώ, love angel, rascal, resident evil και mindcircus.

Για να έφυγε η Νεράιδα δεν είναι με κλήρωση οπότε ο Γιώργος θα έκανε πιτσικουλιές και θα έβαλε δικά του άτομα...

Και για να είμαι σίγουρος, τελικά δεν ήταν με κλήρωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εμας τι μας ανεφερες?

:confused:

Μετρας τις γυναικειες θεσπεσιες παρουσιες??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Α καλάααα μαεζυτήκατε γύρω από το rascal κοράκια;; :shifty:

Κάτσε να σας παρατηρήσω απ΄την αρχή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Φοβηθηκαμε τωρα.....:devil:


(κανε ζουμ στα δυσδιακριτα σημεια...):P

videακια επιτρεπονται?
https://www.youtube.com/watch?v=i5SUSmedMm8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
PHP:
#include <stdio.h>
#include <stdlib.h>
#define N 13
#define M 3

int main()
{
    int i, foo[N];
    srand(time(NULL));
    for(i=0;i<N;i++) foo[i]=0;
    for(i=0;i<M;i++) 
    {
        int foobar;
        do {
            foobar = rand()%N;
        } while(foo[foobar]);
    
        foo[foobar] = 1;
        printf("%d\n",foobar+1);
    }
    return 0;
}
Κι ό,τι καταλάβετε. :P



Λίστα για Τρίτη 05/01/10

  1. Bill > Phoebe
  2. fantasmenos > rascal_gd
  3. Ηρώ > rascal_gd
  4. jrot6 > rascal_gd
  5. love_angel > Ηρώ
  6. mindcircus > rascal_gd
  7. Phoebe > Bill
  8. pitg21
  9. rascal_gd
  10. Resident Evil > love_angel
  11. Vkey
  12. Youki > Ηρώ

Υποψήφιοι

4 rascal_gd
2 Ηρώ
1 Bill
1 love_angel
1 Phoebe

Απουσίες



Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)



Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη είναι αργία. Πηγαίντε εκκλησία ή για ρετσίνες!
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λοιπόν!

Θα έλεγα την mindicircus, αλλά νομίζω ότι έχει παραγίνει όλο αυτό με τα νεούδια και ο Γιώργος δε θα έβαλε ΠΑΛΙ κάποιον που παίζει για πρώτη φορά, γιατί θα ήταν ολοφάνερο. Αλλά πως να είσαι και σίγουρος.. Γιώργος είναι αυτός.
Η mindcircus υπό παρακολούθηση.


Και αναρωτιέμαι εγώ τώρα!.. Ποιοοος έχει ΠΟΛΥ καιρό να πάρει ρόλο , μα πάααααρα πολύ καιρό;;;

C'est Bill!! :D

Αλλάζω την ψήφο μου στον Bill, γιατί δε μου καλάρεσε καθόλου που έπεσαν όλοι πάνω στον rascal με το που μάζεψε 2 ψηφουλάκια!


#include <stdio.h>
#include <stdlib.h>
#define N 13
#define M 3

int main()
{
int i, foo[N];
srand(time(NULL));
for(
i=0;i<N;i++) foo[i]=0;
for(
i=0;i<M;i++)
{
int foobar;
do {
foobar = rand()%N;
} while(
foo[foobar]);

foo[foobar] = 1;
printf("%d\n",foobar+1);
}
return
0;
}

Μη με κάνεις να το ψάξω Γιώργο,αν αυτός είναι ο κώδικας που βγάζει τους ρόλους.
:P
Μπορώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Γιώργο σε ρωτάω κάτι πολύ απλό και περιμένω μια σοβαρή απάντηση. Οι ρόλοι δόθηκαν με κριτήριο την τύχη ή η επιλογή ήταν δικιά σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Βρε συ ειπε ο ανθρωπος!!! Με κληρωση ειπε το κανε και παρεθεσε ενα πραμα παραξενο.:P
Φοβιστικο... ταιριαζει με το παιχνιδι... ειναι ανατριαχιαστικο.. με κωδικους...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Είναι δύσκολο σίγουρα από τον πρώτο γύρο να βγάλει κάποιος σωστά συμπεράσματα, ΨΗΦΙΖΩ ΗΡΩ.
Έτσι για να έχει και λίγο σασπένς το παιχνίδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιώργο σε ρωτάω κάτι πολύ απλό και περιμένω μια σοβαρή απάντηση. Οι ρόλοι δόθηκαν με κριτήριο την τύχη ή η επιλογή ήταν δικιά σου;
Ήμουν σαφής νομίζω.
Έτρεξα μία φορά τον παραπάνω κώδικα, ο οποίος επιλέγει με τυχαίο τρόπο 3 αριθμούς από 13 διαθέσιμους.


Το ανέβασα για λόγους διαφάνειας (όχι η διαφάνεια της ΝΔ). Όποιος θέλει βάζει έναν gcc compiler και το τρέχει. ο_0


Μη με κάνεις να το ψάξω Γιώργο,αν αυτός είναι ο κώδικας που βγάζει τους ρόλους.
:P
Μπορώ!
Ελεύθερα. :P
Κάθε φορά βγάζει διαφορετικά νούμερα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ήμουν σαφής νομίζω.
Έτρεξα μία φορά τον παραπάνω κώδικα, ο οποίος επιλέγει με τυχαίο τρόπο 3 αριθμούς από 13 διαθέσιμους.


Το ανέβασα για λόγους διαφάνειας (όχι η διαφάνεια της ΝΔ). Όποιος θέλει βάζει έναν gcc compiler και το τρέχει. ο_0

Συγνώμη αδερφέ για την αμφισβήτηση στο πρόσωπο σου. Έιμαι κτήνος :(

Ψηφίζω ράσκαλ για να επανορθώσω...

εντιτ: 0_0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Eμενα παντως κανω τη μαιντ για τσιρακι. Γενικως εχει μια ανεση(ή μια αμηχανια) που δεν θα επρεπε να εχει ενα νεουδι!

Μετα η ρεσιντεντ παλι μου κανει οτι εχει ρολακι! Ή ρολαρα δεν ξερω.. Γενικως καθε φορα τα μυνηματα της αποπνεουν ρολο!!!!

Η Ηρω κλασσικα τα ιδια και τα ιδια. Οπως και ο φαντα, και ο jrot..:mad:


Το μεγαλυτερο λαθος για τους πολιτες στους πρωτους γυρους ειναι να ψαρωνουν και να ψηφιζουν ενα ευκολο στοχο μονο και μονο για να λιγοστευουν σιγα-σιγα τα ατομα και να ανιχνευσουν μετα ποιος ειναι ο δολοφονος και ποιος οχι. Τι σημαινει αυτο;;; Οτι στην αρχη οι δολοφονοι εχουν μεγαλο αβανταζ και μπορουν να πεταξουν για τη πλακα ενα πολιτη εξω επειδη γινεται ακριβως αυτο. Ο ενας μετα τον αλλον ψηφιζουν ενα μελος που παει προς αποχωρηση χωρις καμια βαση...


Ψηφιζω τσιρκομυαλη μεχρι στιγμης και μετα βλεπουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Σχεδόν δάκρυσα ράσκαλ όπως τα γράφεις. Δεν ξέρω για τους άλλους αλλά εμένα με συγκίνησες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top