Παλέρμο #22 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
η ηρω που ειναι??
αλλες φορες μπαινει πρωτη πρωτη και ξεχναει να κλεισει το στομα της...
Η Ηρω ειναι στο chat αλλα δε μπορω να σου πω ακριβως τι κανει..:whistle::P


Λοιπον ψηφιζω φαντα εντελως τυχαια γιατι δεν ξανακανω το λαθος να προσπαθησω να βγαλω συμπερασμα απ'το πρωτο γυρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχει δίκιο ο πιτ.... Η 2η μέρα θα ολισθήσει για Πέμπτη :) εκτός αν όοοολοι θέτε να παίξουμε και Τετάρτη.

Λίστα για Τρίτη 05/01/10

  1. Bill
  2. fantasmenos
  3. Ηρώ
  4. jrot6
  5. love_angel
  6. mindcircus
  7. Neraida > fantasmenos
  8. Phoebe
  9. pitg21
  10. rascal_gd
  11. Resident Evil
  12. Vkey
  13. Youki

Υποψήφιοι

1 fantasmenos


Απουσίες



Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη είναι αργία. Πηγαίντε εκκλησία ή για ρετσίνες!
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ρε συ Γιώργο, δεν έχω δώσει ακόμα την ψήφο μου. Δεν έχουμε πει άλλωστε, όταν κάποιος ψηφίζει, να γράφει το όνομα αυτού που ψηφίζει με bold και μεγάλη γραμματοσειρά;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σιγά μην είναι με κλήρωση!

Ειναι...το ειχα ζητησει πριν ξεκινησουμε...

Γιωργο μιλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
To έθεσες σαν όρο μήπως και πριν παίξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν το ζητησα πριβε αγαπητη μου...
Μια παρατηρηση εθεσα στο εν λογω θρεντ.--> https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=666763&postcount=31
Αλλα ναι, εαν δε μου απαντουσαν πως θα ειναι με κληρωση, δε θα επαιζα.
Υπαρχει καποιο προβλημα μηπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε συ Γιώργο, δεν έχω δώσει ακόμα την ψήφο μου. Δεν έχουμε πει άλλωστε, όταν κάποιος ψηφίζει, να γράφει το όνομα αυτού που ψηφίζει με bold και μεγάλη γραμματοσειρά;:confused:
Σόρρυ, λάθος μου. :)


Γιωργο μιλα!






Σας παραπέμπω στις δηλώσεις του πρωθυπουργού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν το ζητησα πριβε αγαπητη μου...
Μια παρατηρηση εθεσα στο εν λογω θρεντ.
Αλλα ναι, εαν δε μου απαντουσαν πως θα ειναι με κληρωση, δε θα επαιζα.
Υπαρχει καποιο προβλημα μηπως?

Δεν είπα ότι το ζήτησες πριβέ.
Την είδα την παρατήρηση, αλλά επειδή το ζήτησες μόνο εσύ δε σημαίνει ότι έγινε κιόλας.

Λες και είμαστε χτεσινοί.. και δεν ξέρουμε ότι κάποιες φορές λένε ότι έγιναν με κλήρωση μόνο και μόνο για να μην κατευθυνθούμε σε συγκεκριμένα άτομα.

Υπάρχει λύση μήπως;

Δε γυρίζει όλο το παιχνίδι γύρω από σένα.. παίζω-δεν παίζω, παίζω και μετά αποφασίζω ότι δεν ξαναπαίζω.
Τα ΄χουμε ζήσει ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=666782&postcount=32

οταν απαντουν αυτο, ναι θεωρω οτι εγινε.

Γιωργο, πες μας τελος παντων, εαν εγινε ή οχι....διοτι πραγματικα εαν δεν εχουν επιλεχθει μεσω κληρωσεως, δε θελω να παιξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε γυρίζει όλο το παιχνίδι γύρω από σένα.. παίζω-δεν παίζω, παίζω και μετά αποφασίζω ότι δεν ξαναπαίζω.
Τα ΄χουμε ζήσει ..

Αλλη μια δεν ειναι κακο
Καντε μου μηνυση και με τις υγειες σας...
Αποχωρω ...ετσι νομιζω πως λεγεται
Τσιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κορίτσια θα παίξετε; :P


https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=666782&postcount=32Γιωργο, πες μας τελος παντων, εαν εγινε ή οχι....διοτι πραγματικα εαν δεν εχουν επιλεχθει μεσω κληρωσεως, δε θελω να παιξω...
Αν σου στείλω τον κώδικα σε C θα παίξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για να κοιμηθώ με το κεφάλι μου ήσυχο..






Συναδελφούλα :angelnot:











Ψηφίζω Phoebe για τον πρώτο γύρο, μην χαλάν κι οι παραδόσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να βάλω από τώρα Phoebe > Bill ή να περιμένω; :P

Λίστα για Τρίτη 05/01/10

  1. Bill > Phoebe
  2. fantasmenos
  3. Ηρώ
  4. jrot6
  5. love_angel
  6. mindcircus
  7. Phoebe
  8. pitg21
  9. rascal_gd
  10. Resident Evil
  11. Vkey
  12. Youki

Υποψήφιοι

1 Phoebe

Απουσίες


Και κατόπιν αιτήματος...

Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)



Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη είναι αργία. Πηγαίντε εκκλησία ή για ρετσίνες!
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόν...

δεν μου κάνει κανείς ύποπτος και δεν μου κάνει και κανείς αθώος.
Είτε με κλήρωση, είτε όχι όλα είναι πιθανά.


Παρόλαυτά, θεωρώ ότι ανάμεσα σε Love και mind υπάρχει ένας κακός ρόλος.

Και η Youki μου έχει κάνει ένα κλικ, αλλά δεν μπορώ να βρω το γιατί...

το αυτό ισχύει και rascal_gd.

Aν κάτι δεν μου κινήσει (ουσιαστικές) υποψίες μέχρι την ώρα που θα φύγω από τη δουλειά [δλδ σε πολλές ώρες από τώρα :P] κάποιος από τους 4 θα είναι ο ...τυχερός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλημέρες! :)
Επειδής συμφωνώ με την Ηρώ και δεν πιστεύω σε κληρώσεις και πράσινα άλογα, θα κινηθώ και σε αυτόν τον γύρο βάση του ποιον πιστεύω ότι θα έβαζε ο Γιώργος.
Αρχικά η mind νομίζω θα ήταν μια καλή επιλογή και νομιζω μαζί της θα έβαζε και την love.
Επίσης δηλώνω και σε αυτό το γύρο την απεραντη αγάπη μου προς το συμπαίκτη ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟ, στον οποίο και θα χαρίσω μάλλον την σημερινή μου ψήφο, εκτός απροόπτου. (Όχι Γιώργο, αυτό δεν είναι ψήφος - ακόμα :P).

Πίνω καφέ και επανέρχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Kαλημερες και απο εδω..

Classic πρωτος γυρος στα τυφλα..

Θα επανελθω αργοτερα μολις ηρεμισω λιγο απο το πηξιμο στη δουλεια για να δω τι θα ψηφισω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να βάλω από τώρα Phoebe > Bill ή να περιμένω; :P

Βάλε καλέ και το ρωτάς; :P

Πολυαγαπημένε μου συναδελφούλη (aka Bill),
Η ψήφος μου είναι όλη δική σου!

Με αγάπη
Phoebe! χχχ
:D


Θα συμφωνήσω με την Youki οτι η mindcircus θα ήταν μια πολυ καλή επιλογή για δολοφόνος ή για κάποιο ρόλο! Στο προηγούμενο παιχνίδι ο Γιώργος είχε βάλει τα 2 νεούδια, Burp και love_angel, σε κακούς ρόλους, δολοφόνο και ρουφιάνο αντίστοιχα, άρα θα μπορούσε να το κάνει άνετα και αυτή την φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Παρόλαυτά, θεωρώ ότι ανάμεσα σε Love και mind υπάρχει ένας κακός ρόλος.

.


αυτο ελειπε! να μη σου κανω για κακο ρολακι εγω!! αυττο ελειπε! σε οσα παιχνιδια εχουμε παιξει παντα σε μενα κολλας! μα παντα ομως!


λοιπον, εγω μαλλον τεινω προς Ηρω γιατι ενω παντα μιλαει πολυ και αναλυει τα παντα ακομα και απο τον πρωτο γυρο, σαυτο το παιχνιδι εχει μιλησει.. ελαχιστα..?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Παιζει να μην μπω μετα τη δουλεια..Οποτε σε αυτον τον πρωτο γυρο ψηφιζω ρασκαλ,διοτι:

α)Παιζει δευτερη ή τριτη φορα και δεν εχει παρει ρολο ακομα..

β)Η πρωτη ψηφος στο ρασκαλ θα γινει η συνηθεια που μετα θα γινει λατρεια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 05/01/10

  1. Bill > Phoebe
  2. fantasmenos
  3. Ηρώ
  4. jrot6 > rascal_gd
  5. love_angel
  6. mindcircus
  7. Phoebe > Bill
  8. pitg21
  9. rascal_gd
  10. Resident Evil
  11. Vkey
  12. Youki

Υποψήφιοι

1 Bill
1 Phoebe
1 rascal_gd

Απουσίες



Αποχωρήσεις

  1. Neraida (ζητήθηκε)



Σήμερα Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη είναι αργία. Πηγαίντε εκκλησία ή για ρετσίνες!
Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.

Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top