Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι έκανα πάλι βρε Νεράιδα; Δεν φτάνει που με βγάλατε έξω για άλλη μια φορά χωρίς λόγο και αιτία, γκρινιάζεις κιόλας.

ε οχι και χωρις λογο
και βεβαια γκρινιαζω γιατι με εβγαζες και εσυ τρελλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Nαι φαντα. Κι οπως είδες ήταν αρκετά εύκολο να πείσω ότι είσαι δολοφονος. Εχεις βγαλει κακο ονομα!!! :p
Οταν μου "δωσαν" τη burp τα χρειάστηκα. Πως να κατηγορήσεις κάποιον με 1 μονο ποστ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
και βεβαια γκρινιαζω γιατι με εβγαζες και εσυ τρελλη
Εγώ θα συμφωνήσω πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
ε όχι και σκούρα ε όχι και σκούρα
αφού όλοι είχαν καταλάβει τι είμαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μα θύμιζες εμένα :P
Και ναι...αυτό σε κάνει την "σιωπηλή" δολοφόνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Nα ξαναπαιξουμε!!! :D

Εγω παντως το γιουκι το εκανα περισσοτερο για ιεροδουλη παρα για ρουφτιανο τοσο πολυ που μιλουσε.. Οπως και την Ηρω..

Και καλο θα ηταν απλοι πολιτες οπως Ηρω, Νινιναου, Νεραιδα να μην μιλανε τοσο πολυ γιατι μπερδευουν την τραπουλα..

Ευχαριστω τελος την νοσοκομα μας που εστρωσε καλα τον δρομο για να φαω το πρωτο σουτ του παιχνιδιου!! :angry:

Η Φοιβη ηταν δολοφονα εε; Ντροπη.. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ουτε μια φορα δεν ειδα τα πμ που στελνατε ειληκρινα!

νικησαμε? οεεεοοοεεε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μπράβο στο jrot που τον υποπτεύθηκα κιόλας :redface:
Ναι είμαι κλασσικά από τις ποιο άσχετες...
Και οκ...να καταλάβω την μαντεψιά για την Ηρώ...
Για εμένα πως σου ήρθε; :P
Και τι είχες πει τις προηγούμενες φορές;
Ναι...είμαι κουτσομπόλα :P
Βασικα η πρωτη μαντεψια οντως ηταν στανταρ,αφου ηθελα να κρατησω την Ηρω που μιλαει μεσα στο παιχνιδι..Απορω παντως με την επιλογη των δολοφονων να την διαλεξουν,απο τη στιγμη που ειναι το σος για τη νοσοκομα..

Για τη vkey,ηταν η μονη ησυχη πολιτης που ειχε παραμεινει στο παιχνιδι..Αν βγαζατε καποια απο τις αλλες θα βγαιναν συμπερασματα..Οποτε σκεφτηκα οτι εγω θα εβγαζα vkey..

Ασε που παντα ηθελα να σωσω vkey,μπας και με φιλοξενησει στην ομορφη πολη της για τσιπουρα..:P:P

Και ενδιαμεσα ειχα προσπαθησει να σωσει την γιουκι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ασε που παντα ηθελα να σωσω vkey,μπας και με φιλοξενησει στην ομορφη πολη της για τσιπουρα..:P:P

Τι τσιπουρες και πρασινα αλογα!
Εμεις εχομεν συναγριδες, φαγκρια, ροφους, που γλυφεις και τα δαχτυλα σου...για να μη μιλησω για πετροσωληνες :devil:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Τελικα το να μην βαζεις τονους δεν ειναι καλο στο ιντερνετ..

Tσίπουρα εννοουσα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
συγχαρητήρια σε όλους μας!

αν και η ηρώ θέλησε να με φάει από την αρχή:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Neraida κάτω τα χέρια από τον ήρωα μου :redface:
Σήμερα τι κάνεις jrot; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Για εμένα πως σου ήρθε; :P

Σε επιλέξαμε γιατί ήσουν πολύ αθόρυβη, δεν είχες κατηγορήσει κανέναν μας! Είμασταν ανάμεσα σε εσένα και στον jrot!

ουτε μια φορα δεν ειδα τα πμ που στελνατε ειληκρινα!

νικησαμε? οεεεοοοεεε :P

Ναι οκ, αλλά δεν μπορούσαμε να το διακινδυνεύσουμε σε περίπτωση που το έβλεπες τυχαία και ναι νικήσαμε! :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τελικα το να μην βαζεις τονους δεν ειναι καλο στο ιντερνετ..

Tσίπουρα εννοουσα..:P

Κι απο αυτα εχομεν..ολα τα καλουδια!:P

Neraida κάτω τα χέρια από τον ήρωα μου :redface:
Σήμερα τι κάνεις jrot; :P

Μαρη ουστ:P Εχει μυαλο και διαισθηση ο ανθρωπος, για να μην αναφερθω στην επαναστατικοτητα του και την κοινωνικη του ευαισθησια! (πω πω ειμαι καλη ρε στη διαφημιση:P)
Εμεις εχουμε και το γνωστο "νυφοπαζαρο" ντε!:P Θα του βρω και νυφη. αμμμμμεεεεεε!!!:whistle:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και δεν κάνει ο jrot για εμένα; :confused:

Γιατί περικαλώ; :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και δεν κάνει ο jrot για εμένα; :confused:

Γιατί περικαλώ; :pfff:

Αααα δεν ειπα αυτο...απλα σκεφτηκα οτι θα κατεβει που θα κατεβει προς τα κατω, εεεεε ας ερθει προς εμας:P
Αλλα εαν επιμενεις τοσο πολυ, θα κανουν υπομονη οι εδω κοπελιες...:P
Χαρισμα σου! (για κανα τριμηνο, ε?! μην το παρακανουμε κιολας:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κοίτα...Θα κατέβει Βόλο...
Θα με συνοδεύσει μέχρι Λαμία...
Και μετά θα σας έρθει....
Και σε 4 μέρες μας προλαβαίνει όλες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Neraida κάτω τα χέρια από τον ήρωα μου :redface:
Σήμερα τι κάνεις jrot; :P

Σημερα εχω βαρδια στο νοσοκομειο..Απο αυριο παντως ειμαι ελευθερος..:P

Μαρη ουστ:P Εχει μυαλο και διαισθηση ο ανθρωπος, για να μην αναφερθω στην επαναστατικοτητα του και την κοινωνικη του ευαισθησια! (πω πω ειμαι καλη ρε στη διαφημιση:P)

Πω,πω οντως θα σε ορισω μανατζερ μου..Τρελη διαφημηση θα με εκανες στις κοπελες..:P

Αλλά..

Εμεις εχουμε και το γνωστο "νυφοπαζαρο" ντε!:P Θα του βρω και νυφη. αμμμμμεεεεεε!!!:whistle:

..γιατι αρχισες τις απειλες?:D

Κοίτα...Θα κατέβει Βόλο...
Θα με συνοδεύσει μέχρι Λαμία...
Και μετά θα σας έρθει....
Και σε 4 μέρες μας προλαβαίνει όλες :P

Πω,πω δες τι γινεται..Δεν το περιμενα πετυχαινοντας σαν νοσοκομα θα ειχα τοσες προτασεις..Μηπως υπαρχει και καμια κοπελα απο Κρητη,γιατι θελω να παω και απο εκει??:D:P

Παντως νεραιδα προτιμω τον Βολο απο την πολη σου..Βολος uber alles..Εχω ακουσει οτι ειστε πολυ κυριλουπολη και δεν ειναι για μενα αυτα..Θα απογοητευτουν οι νυφες..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έχετε να σχολιάσετε τίποτα άλλο για το παιχνίδι που πέρασε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,364 μηνύματα.
Έχετε να σχολιάσετε τίποτα άλλο για το παιχνίδι που πέρασε; :P

Ήμουν τόσο υπέροχος όταν ανακοίνωσα το αποτέλεσμα, ειλικρινά καταγοητεύτηκα από τον τρόπο που ο λόγος μου κυλούσε επάνω στο απέραντο μωβ του e-steki... Απαράμιλλη σαγήνη στη δύση μιας μέρας που αναμόχλευε θύμισες του χθες, κι αναθαρρώντας ήλπιζε για ένα αψεγάδιαστο αύριο.

Σας αγαπώ,
Μαρία Αλιφέρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top