Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Μπράβοοοο!

(Άκυρο το δωράκι) :P

Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια,αλλα τι να το κανουμε που χασαμε τε γκαμωτεν..:P

Κριμα και τους ειχαμε στο χαλαρο..:D

Νινι παρτους αυτους πισω,αλλα αν επιμενεις για δωρο μπορεις να μου στειλεις την καμερον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Θα τον δείρω τον Γιώργο..είναι online και δεν μας λέει το τσιράκι...ΓΚρρρρρ :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ήρθα! Σόρρυ αλλά έδινα μάθημα. :P

Κατ' αρχάς να ευχαριστήσω τον Valder και τον Exposed_Bone για την στήριξή τους, για όσο διάστημα εγώ έλειπα. :D
Επίσης την Ηρώ, την Αθηνά, την Νεράιδα και όποιον άλλον μέτραγε τις ψήφους ενώ έλειπα.


Για να γιορτάσουμε τα 20 παιχνίδια θεσπίσαμε (θέσπισα :P) ειδικά τιμητικά βραβεία.

Τα βραβεία απονέμονται στους:

  • Στον jrot6 απονέμεται το χρυσό στηθοσκόπιο για τις δύο επιτυχημένες επεμβάσεις του! Άπειρα ρισπέκτ, όπως μου 'πε η Φοιμπς που το θυμόταν πρέπει να 'ναι η πρώτη (νοσοκόμα :P) που σώζει δύο άτομα σε ένα παιχνίδι.
  • Στην Phoebe απονέμεται η χρυσή σουπιά γιατί δεν κατάφερε κανείς να την πάρει χαμπάρι ότι ήταν δολοφονάκι. Ήταν το μοναδικό άτομο btw που δεν ήξερε ούτε ο ρουφιάνος, ούτε η ιερόδουλη. Αν δεν με απατά η μνήμη μου, δεν πρέπει να πήρε ούτε μία ψήφο (!).
  • Στην love_angel το χρυσό κουβάρι γιατί κατάφερε να τους πείσει (σχεδόν) όλους ότι ήταν εκείνη δολοφόνος.
  • Στην Resident Evil απονέμεται η χρυσή κολοκύθα για τη σιγουριά της ότι η love ήτανε δολοφόνος.
  • Στον rascal_gd την χρυσή (κλαίουσα) ιτιά ως βραβείο παρηγοριάς επειδή στο πρώτο του παιχνίδι έφυγε απ' τον πρώτο γύρο. Άδικα το φάγατε το παιδί.
  • Τέλος, τιμητική απονομή στον fantasmeno τον χρυσό Αλ Πατσίνο, ως ένδειξη αναγνώρισής του ως ισόβιο δολοφόνο ακόμα κι όταν είναι αθώος. Επίσης τιμητική απονομή στην Ηρώ το χρυσό φωτοστέφανο ως ένδειξη καλού πολίτη.

Α, ναι, πάρτε και τη λίστα που είχα απ' την αρχή του παιχνιδιού! :D

  1. Angie_Ann - ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
  2. Burp - ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
  3. Corpse Bride
  4. fantasmenos - ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
  5. Ηρώ
  6. jrot6 - ΝΟΣΟΚΟΜΑ
  7. Kakerlak
  8. love_angel - ΙΕΡΟΔΟΥΛΗ - Γνώριζε την Angie_Ann, έπειτα έμαθε και τον fantasmeno
  9. Neraida
  10. Nininaou
  11. Phoebe - ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ
  12. pitg21
  13. rascal_gd
  14. Resident
  15. Speedy
  16. Youki - ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ - Γνώριζε τον fantasmeno, έπειτα έμαθε και την Burp
  17. Vkey
  18. zanin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.


(Φόρεσε πρόχειρα ένα τραπεζομάντιλο) :P

Ρεζ, εγώ τον fantasmeno τον ψήφισα επειδή νόμιζα ότι ήταν μπερδεμένος πολίτης που μπέρδευε και τους υπόλοιπους. Την βurb επειδή με έπεισε η Youki. Την Άντζυ για να τη μπω στη Νεράιδα. Την Phoebe πάλι δε θα την ψήφιζα με τίποτα. Δηλαδή για μένα παίζει αυτοί οι τέσσερις να'ταν οι λιγότερο ύποπτοι...:D

Ο ράσκαλ και η love πού είναι τα μικρούλια???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τώρα να παρηγορηθώ που είχα σκαλώσει σε κάποιον που τουλ είχε "κακό" ρόλο?

Μπααα... με την έκβαση του παιχνιδιού δεν με παρηγορεί ιδιαίτερα.

Εύγε love για πρώτο παιχνίδι έπαιξες πολύ καλά το ρόλο σου.

Τελικά βρε δολοφόνοι θα μου πείτε γιατί το φάγατε το κορίτσι? Για να μας μπερδέψετε? Για να ρίξετε υποψίες πάνω μου? Γιατί?!!??!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Α η love ήταν η ιερόδουλη; Μπράβο της!!! :D

Και εγώ ήθελα να σκοτωθεί για να μην βλέπει οτι στέλνω πμ και σε ποιον! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
-τν lov τν είχα καταλάβει απτην αρχή ήταν τόσο προφανές να τς δώσουν τν ρόλο του τσιρακιού
-η youki το έπαιζε τόσο καλά που αποκλέιεται να μν ήταν ρουφιάνα
-για να σας μπερδέψουμε (και καλά) την φάγαμε τν lov:D

εγώ δν θα πάρω βραβείο ειλικρίνιας που σχεδόν τους έπεισα οτι είμαι δολοφόνος;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
τώρα να παρηγορηθώ που είχα σκαλώσει σε κάποιον που τουλ είχε "κακό" ρόλο?

Μπααα... με την έκβαση του παιχνιδιού δεν με παρηγορεί ιδιαίτερα.

Εύγε love για πρώτο παιχνίδι έπαιξες πολύ καλά το ρόλο σου.

Τελικά βρε δολοφόνοι θα μου πείτε γιατί το φάγατε το κορίτσι? Για να μας μπερδέψετε? Για να ρίξετε υποψίες πάνω μου? Γιατί?!!??!


Την φάγαμε για να σας μπερδέψουμε! Θέλαμε να μένατε με την απορία για το τι ήταν, μπορεί και να σκεφτόσασταν οτι ήταν δολοφόνος! Α, και για να μην βλέπει τους αόρατους δολοφόνους! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Βασικά σκοτώσαμε την Λοβ γιατί μας είχε σπάσει τα νεύρα το ότι δεν μπορούσαμε να στείλουμε πμ :P
Πάντως της βγάζω το καπέλο! Φοβερό τσιράκι! Επί 2 γύρους είχε τα βλέμματα στραμμένα πάνω της και δεν βγήκε κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάντως μην ανησυχείτε, πάντα ζητάω από τους μοντς που παίζουν σαν προσωπική χάρη να μην είναι peeping Toms όταν παίζουν. :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Επίσης ψήνεστε για #21, έτσι; :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ναι!!!
Συγχαρητήρια στα παλιοδολοφονάκια...
Και Φοιμπς από εδώ και πέρα πρέπει να σε φοβόμαστε!!!:P

Μπράβο στο jrot που τον υποπτεύθηκα κιόλας :redface:
Ναι είμαι κλασσικά από τις ποιο άσχετες...
Και οκ...να καταλάβω την μαντεψιά για την Ηρώ...
Για εμένα πως σου ήρθε; :P
Και τι είχες πει τις προηγούμενες φορές;
Ναι...είμαι κουτσομπόλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Η Αντζυ??? Η Αντζυ??? Η ΑΝΤΖΥ?????:beating::beating::beating:

Καλα ρε παλιοσουπιά και με καλοπιανες κιολας ότι "κατι παραπανω θα χει βρει η γιουκι - και την εμπιστευομαι και άλλες γαλιφιές???":mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik:

Ρε θα σου δαγκωσω το αυτιιιιιιιι

Συγχαρητηρια στον τζει. Μακραν η καλυτερη νοσοκομα που χει παιξει!!!
Συγχαρητηρια στη Νερ (Σε καποια φαση αναρωτηθηκα αν της είχε παει κι εκεινης πμ με ρολο ρουφιανου!!! :P)

Φοιβη next time είσαι η πρώτη μου ψήφος. Αντε πια...παλιοσιγανοποταμακι.

Φαντα...πλέον έχουμε μάθει κάθε σου ατακα όταν είσαι δολοφόνος! :P
Ρασκαλ σορυ, αλλα γνωριζοντας τον φαντα, η αρχικη σας κοντριτσα με έκανε να πιστεψω ότι ήσουν ο 2ος.



Ψ: Δεν θελω να ξαναειμαι ρουφιάνος. Το τι άγχος τράβηξα να σας πείσω για τις σκέψεις μου χωρίς να με παρουν πρέφα (ανεπιτυχως αποτι καταλαβατε :P) δεν μπορειτε να το φανταστειτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Φαντα...πλέον έχουμε μάθει κάθε σου ατακα όταν είσαι δολοφόνος! :P
Ρασκαλ σορυ, αλλα γνωριζοντας τον φαντα, η αρχικη σας κοντριτσα με έκανε να πιστεψω ότι ήσουν ο 2ος.



Ψ: Δεν θελω να ξαναειμαι ρουφιάνος. Το τι άγχος τράβηξα να σας πείσω για τις σκέψεις μου χωρίς να με παρουν πρέφα (ανεπιτυχως αποτι καταλαβατε :P) δεν μπορειτε να το φανταστειτε.

Α ρε άτιμη γιούκι αυτό που έκανες θα το θυμάμαι στα επόμενα. Όποτε μιλούσα έπρεπε να απολογούμαι, μου είχες σπάσει τα νεύρα :D. Αλλά το πλήρωσες στο τέλος, η καμικάζι Φοίβη εκπλήρωσε το σκοπό της και έσωσε την παρτίδα για τους αδίστακτους δολοφόνους.

Όσο για την σέξυ νοσοκόμα, τον jrot καλά ρε, εντάξει την ηρώ θα την εξολόθρευε ο οποιοσδήποτε αλλά με την Vkey δεν το περίμενα. Ο Τειρεσίας είσαι;

Good game, good game
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
γκουντ γκειμ ε?!
κριμα που δεν υπαρχει εμοτικον σε κινηση να δινει σφαλιαρα και να σε καθιζει σε σκαμνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
να μάθεις youki να παίζεις τόσο καλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Φαντα, ειλικρινα δεν μπορεις να φανταστεις ποσο διασκεδασα την κοντρα μας. Χαλαλι σου που χασαμε. Περιμενα καθε σου ποστ με ανυπομονησια!!!! :p

Aσε burp...το παλευα να παιζω χαλια, αλλα αμα ξερεις ηδη 2 δολοφονους ειναι δυσκολο!!!:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
γκουντ γκειμ ε?!
κριμα που δεν υπαρχει εμοτικον σε κινηση να δινει σφαλιαρα και να σε καθιζει σε σκαμνι!

Τι έκανα πάλι βρε Νεράιδα; Δεν φτάνει που με βγάλατε έξω για άλλη μια φορά χωρίς λόγο και αιτία, γκρινιάζεις κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τι έκανα πάλι βρε Νεράιδα; Δεν φτάνει που με βγάλατε έξω για άλλη μια φορά χωρίς λόγο και αιτία, γκρινιάζεις κιόλας.

:confused::confused::confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Φαντα, ειλικρινα δεν μπορεις να φανταστεις ποσο διασκεδασα την κοντρα μας. Χαλαλι σου που χασαμε. Περιμενα καθε σου ποστ με ανυπομονησια!!!! :p

Aσε burp...το παλευα να παιζω χαλια, αλλα αμα ξερεις ηδη 2 δολοφονους ειναι δυσκολο!!!:p

Εγώ ήθελα να βγω την επόμενη. Είχα σκεφτεί του κόσμου τις ατάκες για όλη την διάρκεια της ημέρας αλλά δεν άλλαξες την ψήφο γκαντ νταμιτ

Εμένα ήξερες αρχικά και μετά σου έδωσαν την burp;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top