Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η phoebe ήταν η μόνη που είχα για σίγουρο πολίτη :D

Ε ναι ησουν καταπληκτικη σε αυτο το παιχνιδι!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εγώ αναρωτιέμαι ποιο καλό τσιράκι με προστάτευε σε όλο το γύρο! Να ναι καλα!
Υποπτεύομαι την Ηρώ πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τσιράκι ποιος ήταν; Ηρώ εσύ;

Όχι!:mad:
Εγώ πολίτης ήμουν!:mad:

Άι στο καλό. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη προσβολή.:pfff:

Άντε συγχαρητήρια.:)
Ρε παιδιά όμως έχει καταντήσει κουραστικό ΚΑΘΕ φορά να είναι ο φαντασμενος.
Ίλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εαν ειναι αυτη, θα την τσουρομαδησω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η νοσοκόμα έσωσε πρώτα την Ηρώ και μετά την Vkey!


Hrw prok..jpg


Vkey prok..jpg

Vkey ένα πουλάκι μας είπε οτι σου αρέσουν οι αλυσίδες. Έτσι και εμείς αποφασίσαμε να σε σκοτώσουμε αλυσοδεμένη. Όσο και να παρακαλάς δεν θα σε βοηθήσει κανένας. Αντίο κυρα δασκάλα...


Οι προκυρήξεις έγιναν στο απλό και λιτό paint που τόσο σνομπάρετε! :pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ε ναι ησουν καταπληκτικη σε αυτο το παιχνιδι!:P:P

Κι εσύ :mad: :P

Η νοσοκόμα ποιος ήτανε, θα σκάσω!

Δωράκια: :kissing:







(ελπίζω να'ταν κοπέλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Όχι!:mad:
Εγώ πολίτης ήμουν!:mad:

Άι στο καλό. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη προσβολή.:pfff:

:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η νοσοκόμα έσωσε πρώτα την Ηρώ και μετά την Vkey!


View attachment 5225


View attachment 5224

Vkey ένα πουλάκι μας είπε οτι σου αρέσουν οι αλυσίδες. Έτσι και εμείς αποφασίσαμε να σε σκοτώσουμε αλυσοδεμένη. Όσο και να παρακαλάς δεν θα σε βοηθήσει κανένας. Αντίο κυρα δασκάλα...


Οι προκυρήξεις έγιναν στο απλό και λιτό paint που τόσο σνομπάρετε! :pfff: :P


Μου αρεσε που σε χαλασε οταν ειπα και φωτοσοπ...ουστ μαρη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Eγω ημουν η σεξυ νοσοκομα του παιχνιδιου..:P

Τσιρακι ποιος ηταν?

Πω,πω χαλαστηκα τωρα..Πρωτη μου ηττα εβερ..:mad:

Παντως ψιλοαδικο για το παιχνιδι αυτο με την μαντεψια..Δεν το λεω για να μειωσω την νικη των παλιοδολοφονων (:P), αλλα για να γινει μια συζητηση για τα επομενα παιχνιδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Α, Ηρώ σου οφείλω μια συγγνώμη :kissing:

Μου'χες κάτσει άσχημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Eγω ημουν η σεξυ νοσοκομα του παιχνιδιου..:P

Μπράβοοοο!

(Άκυρο το δωράκι) :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Θέλω να πω οτι, για εμένα, καλό θα ήταν να διευκρινίσουμε οτι όταν μπαίνει poll πρέπει να μετριούνται μόνο οι ψήφοι σε αυτό και όχι οι αλλοι! Αλλιώς ποιός ο λόγος της υπαρξής του; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Jrot ήσουν πάρα πολύ καλός! Ο καλύτερος νοσοκόμος (:P) που έχει περάσει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπραβο Τζει!!!
Εξαιρετικος καρντια μου!!!!!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Eγω ημουν η σεξυ νοσοκομα του παιχνιδιου..:P

Τσιρακι ποιος ηταν?

Πω,πω χαλαστηκα τωρα..Πρωτη μου ηττα εβερ..:mad:

Παντως ψιλοαδικο για το παιχνιδι αυτο με την μαντεψια..Δεν το λεω για να μειωσω την νικη των παλιοδολοφονων (:P), αλλα για να γινει μια συζητηση για τα επομενα παιχνιδια..

O ήρωάς μου!!:inlove:


btw κάνατε πολύ καλή δουλειά με τις προκηρύξεις. Μπράβο!

Jrot ήσουν πάρα πολύ καλός! Ο καλύτερος νοσοκόμος (:P) που έχει περάσει! :D

Εμ βέβαια εμένα με ξεχάσατε, βρήκατε άλλον καλύτερο.:pfff:
Τεσπα.. ας το δεχτώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Μπορούμε να μάθουμε ποιούς έσωσες αδελφέ Jrot;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Είπαμε βρε, την Ηρώ και την Vkey.
Καλά άντε την Ηρώ να το καταλάβω γιατί την προστάτευσες, την Vkey πως την κατάλαβες; Αλήθεια τις άλλες φορές ποιους προστάτευες;

Πάντως παίζει να 'μασταν οι μοναδικοί δολοφόνοι που δεν ήξεραν φότοσοπ. Ευτυχώς που υπάρχει και το παιντ :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
είπαμε Hρώ και Vkey.

Oπότε μας μένει το τσιράκι να ...αποκαλυφθεί.
(Η' να μας πεις ο Val ποιός ήταν)

jrot EΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ!!! Respect!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
* Ο pitg είναι ύποπτος σταντέ. Δεν ξέρω πού την σκεφτήκατε την Αngie_ann ειλικρινά. Δεν είχει μιλήσει ακόμα. Αλλά κι άλλοι (πολλοί) δεν είχαν μιλήσει τότε που την ψήφισε.

Ούτε τσιράκι να'μουνα :P

Άντε, πείτε ρε ποιος ήτανε?~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
nini Μου "φοβάμαι" ότι κι εγώ ( "ο φάντα είναι αθώος, για την μπουρμπ δεν είμαι σίγουρη" :P)
διεκδικώ επάξια τον ίδιο τίτλο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top