Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
πιφ τν ζωή δύσκολη μου κάνετε:D

λεπόν rascal απο μένα με αγάπη

youki και niniaou θα σας έχω απο κοντά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Έτσι burp τον καημένο τον rascal βρήκες; Επειδή είμαι μεγάλος αλητάμπουρας για να πάμε το ματς στην παράταση να δούμε πως θα αντιδράσουν αθώοι και ένοχοι. Ψήφος στην Corpse από εμένα γιατί μετανόησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σιγα μη μετανοησα, σερσερη :pfff:

Βurp δε μας αναλυεις και λιγακι γιατι υποψιαζεσαι τους 3 που ειπες; :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
youki και niniaou

Mάααααλιστα! Μάθαμε πώς γράφεται η youki κι έχουμε εμένα τώρα.
Εμένα, τη Nininaou...:P


Eχμ:

* Η Νεράιδα ελπίζω να μην είναι δολοφόνος γιατί θα γίνω μητροκτόνα. Για να λέει ότι΄δεν έχει ρόλο, πιστεύω ότι τουλάχιστον δολοφόνος δεν είναι. Μπορεί να είναι βέβαια και να την δασκαλεύουνε ραδιούργα μυαλά (κανένας fantasmenos) να κάνει τέτοιες δηλώσεις.

* Ο pitg είναι ύποπτος σταντέ. Δεν ξέρω πού την σκεφτήκατε την Αngie_ann ειλικρινά. Δεν είχει μιλήσει ακόμα. Αλλά κι άλλοι (πολλοί) δεν είχαν μιλήσει τότε που την ψήφισε.

* Η love πήγε να συμμαζευτεί λίγο. Ή γιατί είδε ότι πιανόμαστε από τα πάντα ή γιατί της βάλανε χέρι οι συνδολοφόνοι.

* Η Ηρώ έχει το γνωστό ερευνητικό ύφος. Όπως και η youki. Και νομίζω με κάλυψε και η απάντηση της πρώτης προς το παρόν.

* Ένα σενάριο που σκέφτομαι βλέποντας πολλές σελίδες από ποστ μαζεμένες (και έχοντας παρακολουθήσει τα μυστικά της Εδέμ) είναι να παίζει κάτι και με love και με rascal. Στην αρχή μπήκανε με φόρα, οι άλλοι συνάδελφοι τους συμβούλεψαν να ηρεμήσουν και κατέληξε ο rascal να θεωρεί και καλά ύποπτη την love για να σωθεί ίσως αυτός αν βγει και δούμε ότι είναι δολοφόνος. Σύμφωνα μ'αυτό το σενάριο, η Κόρψω μιλάει για το δίπολο καλού-κακού πάλι για να σώσει έναν από τους δύο.

* Το ζευγαράκι της Αγ. Παρασκεύης Κόρψω- fantasmenos δεν ξέρω τι ρόλο βαράει. Μπορούν να κάνουν πολλά παιχνίδια με τα πειράγματα του τύπου "σε ψηφίζω επειδή σ'αγαπώ". Για τώρα δε μπορώ να σχηματίσω καθαρή άποψη.

* Καλά παρατήρησε η Υοuki. Ύποπτος και ο speedy μέχρι να εμφανιστεί να δω τι θα έχει να πει για το ότι μπήκε και δε μίλησε.

* Λοιπόν, ψηφίζω rascalγιατί θα με βοηθήσει να καταλάβω ίσως τι παίζει αν βγει. Kαι επειδή άλλαξε υπογραφή:


:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Niniaou:P:
* Ένα σενάριο που σκέφτομαι βλέποντας πολλές σελίδες από ποστ μαζεμένες (και έχοντας παρακολουθήσει τα μυστικά της Εδέμ) είναι να παίζει κάτι και με love και με rascal. Στην αρχή μπήκανε με φόρα, οι άλλοι συνάδελφοι τους συμβούλεψαν να ηρεμήσουν και κατέληξε ο rascal να θεωρεί και καλά ύποπτη την love για να σωθεί ίσως αυτός αν βγει και δούμε ότι είναι δολοφόνος. Σύμφωνα μ'αυτό το σενάριο, η Κόρψω μιλάει για το δίπολο καλού-κακού πάλι για να σώσει έναν από τους δύο.

Καθολου δε με νοιαζει να σωσω κανεναν απ'τους δυο. Δεν αποκλειω να μιλαμε για δολοφονο-τσιρακι που και καλα θολωνει τα νερα. Αυτο βεβαια θα ηθελε παλιο κι εμπειρο μελος στο τιμ, λεγε με δολοπλοκο και πανουργο φαντασμενο (ή καποιο αλλο, αλλα αυτος παντα θα ναι υποπτος :pfff:). Παντως παικτες που παιζουν πρωτη φορα, ειναι δυσκολο να μπαινουν με τοση φορα αν δεν εχουν ενα πμ με ονοματα δολοφονων ή εστω καποιο ρολο. Ετσι νομιζω τουλαχιστον. Σημερα εγω δε θα θελα να βγει κανεις απ'τους δυο οσο δεν ειμαι σιγουρη ακομα για το τι παιζει, γι'αυτο επιμενω στην κλασικη μου επιλογη <3.

Ο σπιντι ειναι καραυποπτος επισης που χαζευει χωρις να γραφει, αλλα για να ειμαι ειλικρινης δεν εκπλησσομαι κιολας απ'την αποχη του, το περιμενα οτι καποιος θα χει δηλωσει συμμετοχη απλα για να δηλωσει :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
πιφ τν ζωή δύσκολη μου κάνετε:D

λεπόν rascal απο μένα με αγάπη

youki και niniaou θα σας έχω απο κοντά
Προσεχε μην απομακρυνθούμε και μας χάσεις...:P

Έτσι burp τον καημένο τον rascal βρήκες; Επειδή είμαι μεγάλος αλητάμπουρας για να πάμε το ματς στην παράταση να δούμε πως θα αντιδράσουν αθώοι και ένοχοι. Ψήφος στην Corpse από εμένα γιατί μετανόησε.
Make my day fantasmene.
Κοιτα ένα κουλό σενάριο που μου πέρασε από το μυαλό: Εσύ κι ο ρασκαλ συνδολοφόνοι. Μπαίνεις με το που ξεκινάει το παιχνίδι και τον ψηφίζεις. Τυπική συμπεριφορά φαντασμένου "ψηφίζω το συνδολοφόνο μου για να ξεκαρφωθώ". Βλέπεις ότι δημιουργείται ρεύμα προς το ρασκαλ κι επειδή δε συμφέρει να βγει δολοφόνος από τον πρώτο γύρο αρχίζεις να τα γυρνάς. ("Πιαστήκατε από την ψήφο μου - που τη βρήκατε τη σιγουριά" και άλλες ωραίες ατακίτσες).
Περνάει η ώρα και αρχίζει να σφίγγει ο κλοιός. Ο ράσκλαλ παίζει να φύγει. Και έρχεσαι εσύ λίγο πριν λήξει η ψηφοφορία και αλλάζεις ψήφο δήθεν για να δεις πως θα αντιδρασουν αθώοι και ένοχοι...
Ασε ρε φαντα....



* Η Νεράιδα ελπίζω να μην είναι δολοφόνος γιατί θα γίνω μητροκτόνα. Για να λέει ότι´δεν έχει ρόλο, πιστεύω ότι τουλάχιστον δολοφόνος δεν είναι. Μπορεί να είναι βέβαια και να την δασκαλεύουνε ραδιούργα μυαλά (κανένας fantasmenos) να κάνει τέτοιες δηλώσεις.
Καλά μη βάλεις και το χέρι σου στη φωτιά Νινι. Μας έχει δουλεψει κι η κυρα νεράιδα πολλές φορές στο παρελθόν

* Ο pitg είναι ύποπτος σταντέ. Δεν ξέρω πού την σκεφτήκατε την Αngie_ann ειλικρινά. Δεν είχει μιλήσει ακόμα. Αλλά κι άλλοι (πολλοί) δεν είχαν μιλήσει τότε που την ψήφισε.
Σε αυτό θα συμφωνήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ένα σενάριο που σκέφτομαι βλέποντας πολλές σελίδες από ποστ μαζεμένες (και έχοντας παρακολουθήσει τα μυστικά της Εδέμ) είναι να παίζει κάτι και με love και με rascal. Στην αρχή μπήκανε με φόρα, οι άλλοι συνάδελφοι τους συμβούλεψαν να ηρεμήσουν και κατέληξε ο rascal να θεωρεί και καλά ύποπτη την love για να σωθεί ίσως αυτός αν βγει και δούμε ότι είναι δολοφόνος. Σύμφωνα μ'αυτό το σενάριο, η Κόρψω μιλάει για το δίπολο καλού-κακού πάλι για να σώσει έναν από τους δύο.

Παντως εμενα η αισθηση μου απο τα προηγουμενα παιχνιδια ειναι οτι στους 3 δολοφονους δεν θα ειναι 2 νεοι..Θα ειναι 2 πιο εμπειροι και ενας νεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ντέρμπυ.

Λίστα για Δευτέρα 21/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. Burp >> rascal_gd
  3. Corpse Bride >> fantasmenos
  4. fantasmenos >> Corpse Bride
  5. Ηρώ >> zanin
  6. jrot6 >> rascal_gd
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >> rascal_gd
  9. Neraida >> love_angel
  10. Nininaou >> rascal_gd
  11. Phoebe >> kakerlak
  12. pitg21 >> Angie_Ann
  13. rascal_gd >> love_angel
  14. Resident Evil >> love_angel
  15. Speedy >>
  16. Youki >> rascal_gd
  17. Vkey >> Corpse Bride
  18. zanin >> love_angel

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με BOLD ποιον ψηφίζετε!



Υποψήφιοι

5 rascal_gd
4 love_angel
2 Corpse Bride
1 Angie_Ann
1 fantasmenos
1 kakerlak
1 zanin

Απουσίες

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Σήμερα Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ταυτότητα - έτσι για να σκάσετε. :P
Σήμερα Δευτέρα δεν θα υπάρξει δολοφονία.
Αύριο Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Θα ψηφίσω κι εγώ love-Angel (αλλάζω ψήφο), προκειμένου να υπάρξει ισοψηφία και να κάνουμε δημοσκόπηση. Μπορεί να βγουν κάποια ενδιαφέροντα συμπεράσματα από κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Rascal - pit - fantasmenos.
Ψαχνω για τον 4ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Poll's up για μια ώρα κι όποιος πρόλαβε.

Λίστα για Δευτέρα 21/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. Burp >> rascal_gd
  3. Corpse Bride >> fantasmenos
  4. fantasmenos >> Corpse Bride
  5. Ηρώ >> zanin
  6. jrot6 >> rascal_gd
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >> rascal_gd
  9. Neraida >> love_angel
  10. Nininaou >> rascal_gd
  11. Phoebe >> kakerlak
  12. pitg21 >> love_angel
  13. rascal_gd >> love_angel
  14. Resident Evil >> love_angel
  15. Speedy >>
  16. Youki >> rascal_gd
  17. Vkey >> Corpse Bride
  18. zanin >> love_angel

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με BOLD ποιον ψηφίζετε!



Υποψήφιοι

5 rascal_gd
5 love_angel
2 Corpse Bride
1 Angie_Ann
1 fantasmenos
1 kakerlak
1 zanin

Απουσίες

Angie_Ann (1)
Kakerlak (1)
Speedy (1)

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Σήμερα Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ταυτότητα - έτσι για να σκάσετε. :P
Σήμερα Δευτέρα δεν θα υπάρξει δολοφονία.
Αύριο Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Λευκο :X

βλακειες, σαλαμακι εριξα :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Rascal - pit - fantasmenos.
Ψαχνω για τον 4ο.

Εσύ τώρα δηλαδή μπόρεσες από τον πρώτο γύρο να βγάλεις ασφαλές συμπέρασμα (και μάλιστα και για τους τρεις δολοφόνους!). Και αυτό επειδή θέλησα να γίνει δημοσκόπηση! Λες και αν ήμουν δολοφόνος, θα έκανα τέτοιες κινήσεις από τον πρώτο γύρο. Πολύ ατζαμής θα ήμουν για δολοφόνους. Και αν δεχτούμε τέλος πάντων ότι είμαι ατζαμής (που είμαι:D), θα είχα άλλους τρεις να με βοηθούν να μην κάνω βλακεία. Προφανώς σε αυτόν το γύρο οι δολοφόνοι (που έχουν μεγάλο πλεονέκτημα καθ' ότι όλοι οι πολίτες πάνε στα τυφλά) έχουν πάει έτσι τα πράγματα ώστε να ψηφιστούν περισσότερο δύο τελείως ασχετα άτομα που δεν ξέρουν και τί είναι! Πολύ απλοϊκός ο τρόπος με τον οποίο σκέπτεσαι. Εγώ θέλησα την ισοψηφία, μήπως και εκτεθούν λίγο περισσότερο οι δολοφόνοι. Εμάς τους πολίτες θέλω να βοηθήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Kαι για πες μας ρε πιτ πως ακριβως θα εκτεθούν οι δολοφόνοι από την ψηφοφορία ανάμεσα σε 2 άσχετα (όπως είπες εσύ) άτομα.

Εκτός κι αν δεν θεωρείς ύποπτο το ότι ο φαντα αλλαξε ψήφο και έτσι είχε μια ελπίδα να σωθεί ο ρασκαλ στα καπάκια η νινι ψήφισε ρασκαλ κι έρχεσαι ξανά εσύ να το πας σε ισοψηφία.

Ξερεις...λέγαμε σε παλιότερους γύρους ότι και καλά το κάρφωμα είναι το καλύτερο ξεκάρφωμα. Απλά κάποιοι δεν το πιστεύουμε αυτό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Αυτό σαφώς είναι ένα σενάριο σεβαστό, αλλά πώς μπορείς να γνωρίζεις με σιγουριά ότι όλο αυτό είναι σκηνοθετημένο; Δεν είναι πολύ πασιφανές (ιδίως από τον πρώτο γύρο) για να είναι αληθινό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τι θες Youki μου να ψηφίσω; Θα το ψηφίσω για να σου δείξω πόσο με πονάς με τις λέξεις σου. Μιλάς πολύ και πρέπει να προσέχεις, τα δολοφόνια είναι εκεί έξω και αύριο έχει φόνο :D Αλλά επειδή θέλω να γίνει πανικός και επειδή η μανταμ Ηρώ δεν εμφανίστηκε: Λάζαρε δεύρο έξω να μας πεις και εσύ την άποψη σου.

Ψήφος στον rascal δεν θα με τρομάξουν οι απειλές της Youki Μακάρθι. Ναι Youki, μετά από κάθε ποστ νιώθω ότι περάσαμε όλοι από δίκη :D

Για να δούμε ποιοι θα ψηφίσουν και ποιοι θα απέχουν. Θεωρώ ότι η love έχει ρόλο αλλά δεν έχω εξακριβώσει σε τι μήκος κύματος βρίσκεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μιλησα πουθενα για σιγουρια???:worry:
Σιγουροι μπορούν να είναι μόνο οι δολοφόνοι.
Σεναρια και υποθέσεις κάνω όπως όλοι οι πολίτες. Δεν αποκλείεται στην πορεία του παιχνιδιου να αλλαξω γνώμη, όπως έχω κάνει και παλαιότερα. Όμως, όταν βλέπω κάτι που κάνει κρα (όπως η συμπεριφορά και τα λεγόμενα του ρασκαλ και η περίεργη και ύποπτη αλλαγή του φάντα και η δικιά σου) και φτιάχνω σενάρια τα λέω, δεν κάνω τουμπεκί.
Επίσης δεν αποκλείεται να πέφτω και τελείως έξω (όπως έχει συμβεί πολλές φορές σε προηγούμενους γύρους). Και? Να μη μιλάω? Να μη λέω αυτά που βλέπω? Αν ήσουν πολίτης θα ήθελες να μιλάω. Και απλά θα προσπαθούσες να με πείσεις ότι κάνω λάθος και είσαι πολίτης.
Αν είσαι πολίτης ΠΕΙΣΕ ΜΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τι θες Youki μου να ψηφίσω; Θα το ψηφίσω για να σου δείξω πόσο με πονάς με τις λέξεις σου. Μιλάς πολύ και πρέπει να προσέχεις, τα δολοφόνια είναι εκεί έξω και αύριο έχει φόνο :D Αλλά επειδή θέλω να γίνει πανικός και επειδή η μανταμ Ηρώ δεν εμφανίστηκε: Λάζαρε δεύρο έξω να μας πεις και εσύ την άποψη σου.

Ψήφος στον rascal δεν θα με τρομάξουν οι απειλές της Youki Μακάρθι. Ναι Youki, μετά από κάθε ποστ νιώθω ότι περάσαμε όλοι από δίκη :D

Για να δούμε ποιοι θα ψηφίσουν και ποιοι θα απέχουν. Θεωρώ ότι η love έχει ρόλο αλλά δεν έχω εξακριβώσει σε τι μήκος κύματος βρίσκεται

Θελω να ψηφίσεις εμένα για να μου δείξεις ότι με αγαπας!!! :P:P:P:P:P:P

"Μιλάς πολύ και πρέπει να προσέχεις, τα δολοφόνια είναι εκεί έξω και αύριο έχει φόνο" Is that a threat or what????:worry:
Θα έπρεπε να φοβάμαι αν όντως έχω πέσει μέσα κι είναι δολοφόνι ο ρασκαλ μαζί με εσένα και τον πιτ. Άρα? Τι? Επιβεβαιώνεις τις θεωρίες μου?

Ψηφίζεις ρασκαλ ε? Δηλαδής τι?? Αλλαξες ψηφο για να πάει σε ισοψηφια και τελικά να τον ψηφίσεις? Θα μας τρελάνεις ρε φαντα????




Ψ: Μπορεί να λείπει η ΡΕ, η Ηρώ και η Νερ να μην πολυγράφουν, αλλά ρε φαντα αναπληρώνεις το κενό επάξια και πολύ το διασκεδάζω!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Θελω να ψηφίσεις εμένα για να μου δείξεις ότι με αγαπας!!! :P:P:P:P:P:P

"Μιλάς πολύ και πρέπει να προσέχεις, τα δολοφόνια είναι εκεί έξω και αύριο έχει φόνο" Is that a threat or what????:worry:
Θα έπρεπε να φοβάμαι αν όντως έχω πέσει μέσα κι είναι δολοφόνι ο ρασκαλ μαζί με εσένα και τον πιτ. Άρα? Τι? Επιβεβαιώνεις τις θεωρίες μου?

Ψηφίζεις ρασκαλ ε? Δηλαδής τι?? Αλλαξες ψηφο για να πάει σε ισοψηφια και τελικά να τον ψηφίσεις? Θα μας τρελάνεις ρε φαντα????




Ψ: Μπορεί να λείπει η ΡΕ, η Ηρώ και η Νερ να μην πολυγράφουν, αλλά ρε φαντα αναπληρώνεις το κενό επάξια και πολύ το διασκεδάζω!!! :D

Πάντα στην υπηρεσία της αυτού μεγαλειότητος.

Η επιλογή είναι δύο άτομα. Ψηφίζω αυτόν τον οποίο θεωρώ πιο ένοχο και δεν κρύβομαι σαν άλλους που ψήφισαν αυτά τα δύο άτομα και τώρα φοβούνται (τι?) να ψηφίσουν. Και δεν νομίζω να είναι ΟΛΟΙ offline. Αλλά δεν έχει σημασία να δικαιολογηθώ. Μάλλον ο rascal βγαίνει και μάλλον βγαίνει άδικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ti έγινε ρε παιδιά;:eek:
Λευκο :X

βλακειες, σαλαμακι εριξα :angel:

Πτώμα, πάρε το σαλάμι σου και φά 'το και ψήφισε κανονικά.
Άντε να πούμε.

Ρε Γιώργο συγνώμη αλλά τι λευκό γράφεις στη δημοσκόπηση;

Όσα ήθελα να πω τα είπε τέλεια η youki.:)
Συμπέρασμα θα βγάλουμε από την αυριανή αποχώρηση και υπόσχομαι συμπολίτες να βάλω τα δυνατά μου για την εξχνίαση του αυριανού εγκλήματος. (μουντζώστε με!είναι και προεκλογική περίοδος, επηρεάστηκα κι απ΄τον Γιωργάκη στο debate:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top