Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλέ τι γνωμή μου είπα που δεν πολυ μετρα

δεν ξαναμιλώ

μόνο ψηφίζω --> love angel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αντζι, γιατι την εδωσε στυγνα ο πιτ!! Οσο για την ζανιν..

Και ο pitg21 τι είναι για να τον εμπιστεύεσαι;

Σε περίπτωση που υποθέτεις ότι είναι ο ρουφιάνος, να σε ενημερώσω ότι ο ρουφιάνος προσπαθεί να μην τον καταλάβουν γιατί υπάρχει το "κάρφωμα".
Δε θα έδινε το όνομα δολοφόνου που γνωρίζει έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ψηφος στο ρασκαλ απο μενα.
μου κανει για τερμαααααααααααα δολοφονος λεμε.


στον επομενο θα δουμε και τα της ηρως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αντζι, γιατι την εδωσε στυγνα ο πιτ!! Οσο για την ζανιν..


Το ζανινακι ειναι πολυ χαλαρο και πολυ ανετο μεχρι στιγμης.. Μονο και μονο στη θεαση του μυνηματος του ζορς γελασαν και τα μουστακια της..:P


Αμ, το αλλο;; Θελει να βαπτισει το τσιρακι, νοσοκομα;;:worry: Απο που κι ως που;;;(κατι χοντρο παιζει εδω περα)

Κι επειδή την ..."'εδωσε" ο πιτ? Οκ κι εγώ ψηφίζω Ηρώ λοιπόν και τη "δίνω", θα την ψηφίσεις κι εσυ? Ξερεις κάτι για τον πιτ που δεν το ξερουμε εμεις?
Ρασκαλ ή που δεν έχεις επαφή με το παιχνίδι (που δεν το νομίζω) ή που συμβουλέψου τους συνδολοφόνους σου πριν το επόμενο ποστ σου γιατι ΚΑΡΑΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Έχω ακόμα την αίσθηση ότι και η Ηρώ έχει κάποιο ρόλο. Ποιός είναι αυτός, είναι δύσκολο να φανεί στον πρώτο γύρο. Πάντως τα όσα λέει δε νομίζω ότι τα λέει τελείως στην τύχη. Πρέπει να την προσέχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λοιπόν, αν και δεν έχουν μιλήσει όλοι, πρέπει αν ψηφίσω γιατί δεν ξέρω αν θα προλάβω να ξαναμπω πριν τις 8!

Αρχικά, δεν θα ψηφίσω κανένα νεούδι, γιατί είναι κρίμα να φύγουν τόσο νωρίς, δεν έχουν προλάβει να εγκλιματιστούν ακόμα και να ξεδιπλώσουν το τρόπο παιχνιδιού τους! Από τον επόμενο γύρο δεν θα την γλιτώσουν! :P
Ο πρώτος γύρος είναι πάντα, για εμένα, ό,τι να 'ναι, οπότε αναλόγως θα ψηφίσω!


Θα ψηφίσω kakerlak!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θυμίζω ξανά (προς love_angel και λοιπά) να γράφετε με μεγάλα και έντονα γράμματα ποιον ψηφίζετε!!

Λυπηθείτε αυτόν που μετράει τις ψήφους!


Λίστα για Δευτέρα 21/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. burp >>
  3. Corpse Bride >>
  4. fantasmenos >> rascal_gd
  5. Ηρώ >> zanin
  6. jrot6 >> rascal_gd
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >> rascal_gd
  9. Neraida >> love_angel
  10. Nininaou >>
  11. Phoebe >> kakerlak
  12. pitg21 >> Angie_Ann
  13. rascal_gd >>
  14. Resident Evil >> love_angel
  15. Speedy >>
  16. Youki >>
  17. Vkey >> Corpse Bride
  18. zanin >> love_angel

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με BOLD ποιον ψηφίζετε!



Υποψήφιοι

3 love_angel
3 rascal_gd
1 Angie_Ann
1 Corpse Bride
1 kakerlak
1 zanin

Απουσίες

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Σήμερα Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ταυτότητα - έτσι για να σκάσετε. :P
Σήμερα Δευτέρα δεν θα υπάρξει δολοφονία.
Αύριο Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ζωρζ, βαλε κανα χρωματακι εντονο καρδια μου, να μη μας βγουν τα ματια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μάιστα....

RASCAL κι από μένα. Θα επανέλθω (ίσως) όταν επιστρέψω σπίτι μου το απόγιομα. Ως τότε θα περιμένω και απαντήσεις στα ερωτήματα που έθεσα στο rascal αλλά και τον φαντασμένο.

Au revoir.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον....οι sos υποπτοι για μενα ειναι: Βικ - Φαντα - Ζανιν - Νινιναου
Φιλακια και στα 4 σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 21/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. burp >>
  3. Corpse Bride >>
  4. fantasmenos >> rascal_gd
  5. Ηρώ >> zanin
  6. jrot6 >> rascal_gd
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >> rascal_gd
  9. Neraida >> love_angel
  10. Nininaou >>
  11. Phoebe >> kakerlak
  12. pitg21 >> Angie_Ann
  13. rascal_gd >>
  14. Resident Evil >> love_angel
  15. Speedy >>
  16. Youki >> rascal_gd
  17. Vkey >> Corpse Bride
  18. zanin >> love_angel

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με BOLD ποιον ψηφίζετε!



Υποψήφιοι

4 rascal_gd
3 love_angel
1 Angie_Ann
1 Corpse Bride
1 kakerlak

1 zanin

Απουσίες

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Σήμερα Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ταυτότητα - έτσι για να σκάσετε. :P
Σήμερα Δευτέρα δεν θα υπάρξει δολοφονία.
Αύριο Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λεπον....οι sos υποπτοι για μενα ειναι: Βικ - Φαντα - Ζανιν - Νινιναου
Φιλακια και στα 4 σας!!!

Πολλά φιλάκια και σε σένα να βγούμε και οι πέντε για καφέ να τα πούμε καμιά φορά. Εμείς βέβαια θα πιούμε το καφέ της παρηγοριάς για την πολυαγαπημένη φίλη μας (εσένα). Ώπα η Νεράιδα έβγαλε και τετράδα μπράβο

Κατά τα άλλα Youki οι δικές μου ψήφοι είναι έκφραση αγάπης και η Corpse με λέει σερσέρη, οπότε δεν έχει ψήφο για αυτήν. Όταν μετανοήσει θα την ψηφίσω.

Το λοιπόν ήμουν έτοιμος να ψηφίσω αυτόν που δεν θα μιλούσε μέχρι τώρα αλλά δεν μου πάει να ψηφίσω Kakerlak και Angie Ann ακόμη μιας και δεν πολυμπαίνουν στο φόρουμ οπότε είναι αθώες προς το παρόν λόγω αμφιβολιών.

Δεν μου αρέσει που όρμησατε όλοι στον rascal επειδή τον ψήφισα και με τόση σιγουριά. Από που εμπνέετε τόση σιγουριά;

Τεσπα λογικά η ψήφος μου θα αλλάξει στην συνέχεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειμαι αναμεσα σε ρασκαλ και λοβ. Τους βλεπω σαν yin and yang. Καποιος εχει καλο ρολο και καποιος κακο, αλλα για νεουδια παραειναι ξεψαρωμενοι και ανετιλες για να μην καθοδηγουνται απο καποιον.

Θα ψηφισω φαντασμενο προς το παρον λογω αμφιβολιων αφενος, και ως ενδειξη αγαπης :inlove::-* αφετερου, αλλα η προσοχη μου εστιαζεται σ'αυτους τους δυο για τους επομενους γυρους :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μαλιστααα..

Βλεπω πεσατε ολοι διανα!! :P


Λοιπον το καημενο το λοβακι προσπαθει να συμμαζεψει τα ασυμαζευτα αλλα δεν προλαβαινει με τιποτα..:cry_x: Απ'την αλλη κραταω μια πισινη γιατι σ'αυτο που λεει ο τζειροτ εχει απολυτο δικιο.. Εμεις τζει θα τα πουμε καποια αλλη στιγμη..:ropalo: (μην φοβασαι, δεν θελω να σε σκοτωσω, να σε χτυπησω θελω για να μην προτρεχει το μυαλο σου)

Η γιουκι το παιζει πολυ ανυποψιαστη και καθε φορα σχολιαζει τα λεγαμενα των αλλων χωρις να παιρνει καθαρη θεση..

Το γιουκι ή το λοβακι..

Θα δω μεχρι το βραδυ.. Αντε ντε, πειτε τιποτα, καρφωθειτε να τελειωνουμε.. :D



Υγ Λοιπον επειδη θα φυγω τωρα και δεν ξερω αν θα εχω γυρισει πριν τις 8 μαλλον πρεπει να ψηφισω αναγκαστικα απο τωρα(και ηθελα να δω πως θα κυλησει ρε γαμωτο)..:/:

Λοιπον λοβακι δαγκωτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 21/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. burp >>
  3. Corpse Bride >> fantasmenos
  4. fantasmenos >> rascal_gd
  5. Ηρώ >> zanin
  6. jrot6 >> rascal_gd
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >> rascal_gd
  9. Neraida >> love_angel
  10. Nininaou >>
  11. Phoebe >> kakerlak
  12. pitg21 >> Angie_Ann
  13. rascal_gd >>
  14. Resident Evil >> love_angel
  15. Speedy >>
  16. Youki >> rascal_gd
  17. Vkey >> Corpse Bride
  18. zanin >> love_angel

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με BOLD ποιον ψηφίζετε!



Υποψήφιοι

4 rascal_gd
3 love_angel
1 Angie_Ann
1 Corpse Bride
1 fantasmenos
1 kakerlak
1 zanin

Απουσίες

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Σήμερα Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ταυτότητα - έτσι για να σκάσετε. :P
Σήμερα Δευτέρα δεν θα υπάρξει δολοφονία.
Αύριο Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd:
Λοιπον το καημενο το λοβακι προσπαθει να συμμαζεψει τα ασυμαζευτα αλλα δεν προλαβαινει με τιποτα..

Ρε συ ρασκαλουδι, στον πρωτο γυρο ολοι ο,τι να ναι ψηφαμε μεχρι να αρχισουμε να καταλαβαινουμε τι παιζει. Σαν πολυ φορτσατος δε μας μπηκες;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ψηφιζω Λοβακι ειπαμε.. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ψηφιζω Λοβακι ειπαμε.. :mad:

Να το γράφεις με μεγάλα γράμματα είπαμε. :mad:

Λίστα για Δευτέρα 21/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. burp >>
  3. Corpse Bride >> fantasmenos
  4. fantasmenos >> rascal_gd
  5. Ηρώ >> zanin
  6. jrot6 >> rascal_gd
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >> rascal_gd
  9. Neraida >> love_angel
  10. Nininaou >>
  11. Phoebe >> kakerlak
  12. pitg21 >> Angie_Ann
  13. rascal_gd >> love_angel
  14. Resident Evil >> love_angel
  15. Speedy >>
  16. Youki >> rascal_gd
  17. Vkey >> Corpse Bride
  18. zanin >> love_angel

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο μιλήστε, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με BOLD ποιον ψηφίζετε!



Υποψήφιοι

4 rascal_gd
4 love_angel
1 Angie_Ann
1 Corpse Bride
1 fantasmenos
1 kakerlak
1 zanin

Απουσίες

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Σήμερα Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ταυτότητα - έτσι για να σκάσετε. :P
Σήμερα Δευτέρα δεν θα υπάρξει δολοφονία.
Αύριο Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Πολλά φιλάκια και σε σένα να βγούμε και οι πέντε για καφέ να τα πούμε καμιά φορά. Εμείς βέβαια θα πιούμε το καφέ της παρηγοριάς για την πολυαγαπημένη φίλη μας (εσένα). Ώπα η Νεράιδα έβγαλε και τετράδα μπράβο

Κατά τα άλλα Youki οι δικές μου ψήφοι είναι έκφραση αγάπης και η Corpse με λέει σερσέρη, οπότε δεν έχει ψήφο για αυτήν. Όταν μετανοήσει θα την ψηφίσω.

Το λοιπόν ήμουν έτοιμος να ψηφίσω αυτόν που δεν θα μιλούσε μέχρι τώρα αλλά δεν μου πάει να ψηφίσω Kakerlak και Angie Ann ακόμη μιας και δεν πολυμπαίνουν στο φόρουμ οπότε είναι αθώες προς το παρόν λόγω αμφιβολιών.

Δεν μου αρέσει που όρμησατε όλοι στον rascal επειδή τον ψήφισα και με τόση σιγουριά. Από που εμπνέετε τόση σιγουριά;

Τεσπα λογικά η ψήφος μου θα αλλάξει στην συνέχεια
Αι βρε που πιαστήκαμε από την ψηφο σου... Λες και δεν βλέπουμε τα αυτονόητα και περιμένουμε από σενα να μας ανοίξεις τα μάτια.
Από αγάπη ψηφίζεις ε? Να παρεξηγηθούμε δηλαδής οι υπόλοιποι που δεν μας αγαπας και δεν μας ψηφίζεις? :p

Η γιουκι το παιζει πολυ ανυποψιαστη και καθε φορα σχολιαζει τα λεγαμενα των αλλων χωρις να παιρνει καθαρη θεση..
Η Γιούκι δεν το παίζει ανυποψίαστη (σας έχω πει πόσο μου αρέσει να μιλάω για τον εαυτό μου σε 3ο πρόσωπο?? :P)
Κάνει ερωτήσεις και περιμένει απαντήσεις. Κι όταν δεν τις παίρνει τα πράγματα της βρωμάνε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.
Αγαπητό μου παιδί μπήκες και πιάστηκες από μια π@π@ρα που είπα για να στραφείς προς τη zanin. Μόλις σε κράξαμε το γύρισες στα καπάκια. Εμ...να μην με υποψιάσεις?

Θα προτιμούσα να βγει ο ρασκαλ αύριο, που μαθαίνουμε και ιδιότητα. Αν ο ράσκαλ είναι δολοφόνος έχω κάποιον στο μυαλό μου για 2ο. Παρόλαυτά δεν θα αλλάξω την ψήφο μου γιατί προτιμώ να βγει δολοφόνος κι ας το μάθω στο τέλος του παιχνιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επίσης, οι burp και speedy γιατί δεν μας κάναν την τιμή να γράψουν κάτι αφού μπήκαν και είδαν το θέμα????

Το Νινάκι που είναι? Γιατί δεν ψηφίζει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top