Παλέρμο #20 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το παιχνίδι θα αρχίσει αύριο Δευτέρα 21/09.

Ωστόσο μπορείτε να postάρετε από τώρα.


Περιγραφή του παιχνιδιού

Το παιχνίδι είναι μια από τις πολλές παραλλαγές του γνωστού "Παλέρμο", οπότε ως παραλλαγή έχει ιδιαιτερότητες που πρέπει να προσέξουν και όσοι ξέρουν το κλασσικό παιχνίδι. ;)

Μετά την δήλωση των συμμετοχών, η Συντονιστική Επιτροπή (στο εξής ΣΕ) που απαρτίζεται από τους Γιώργος, Valder, Exposed_Bone ορίζει τέσσερις από τους συμμετέχοντες ως δολοφόνους, έναν ως ρουφιάνο, ένα τσιράκι, μία νοσοκόμα και τους υπόλοιπους ως πολίτες.

Σε αυτόν το γύρο έχουμε 18 συμμετέχοντες, εκ των οποίων:

  • 11 πολίτες
  • 4 δολοφόνοι
  • 1 ρουφιάνος
  • 1 τσιράκι/ιερόδουλη
  • 1 νοσοκόμα
Οδηγίες και λοιπές διευκρινήσεις θα τις βρείτε >>>εδώ<<<.


Εάν κάποιος δεν έλαβε pm με το ρόλο του, να στείλει Pm στην ΣΕ. Μην γράψετε μήνυμα στο δημόσιο εάν δεν λάβατε pm με τον ρόλο σας.


Λίστα συμμετεχόντων:

  1. Angie_Ann
  2. burp
  3. Corpse Bride
  4. fantasmenos
  5. Ηρώ
  6. jrot6
  7. Kakerlak
  8. love_angel
  9. Neraida
  10. Nininaou
  11. Phoebe
  12. pitg21
  13. rascal_gd
  14. Resident
  15. Speedy
  16. Youki
  17. Vkey
  18. zanin
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλά, ξέρουμε πως ο πρώτος γύρος αύριο είναι λίγο στο κουτουρού, αλλά κάποιος πρέπει να κάνει μια αρχή, έτσι δεν είναι; :P


Εμένα επιτρέψτε μου να ετοιμάσω τα τεφτέρια μου..

Λίστα για Δευτέρα 21/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. burp >>
  3. Corpse Bride >>
  4. fantasmenos >>
  5. Ηρώ >>
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >>
  9. Neraida >>
  10. Nininaou >>
  11. Phoebe >>
  12. pitg21 >>
  13. rascal_gd >>
  14. Resident Evil >>
  15. Speedy >>
  16. Youki >>
  17. Vkey >>
  18. zanin >>

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υποψήφιοι

Απουσίες

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Αύριο Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ταυτότητα - έτσι για να σκάσετε. :P
Αύριο Δευτέρα δεν θα υπάρξει δολοφονία.
Μεθαύριο Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ξεκινήσαμε!:D

Έχουμε και λέμε για αρχή:
Τουλάχιστον ένας από τους παρακάτω είναι δολοφόνος. Είναι το νέο αίμα του παιχνιδιού και όλοι μας γνωρίζουμε τι σημαίνει αυτό.
burp, love_angel, rascal_gd, Speedy, zanin

Στο ρόλο της ιερόδουλης έχει μπει σίγουρα έμπειρος παίκτης.

Σα Γιώργος θα διάλεγα :
love angel
Vkey
Nininaou
jrot6


Αναπληρωματικοί : Neraida, rascal_gd

με ιερόδουλη Resident Evil.

Έχουμε πολύυυ χρόνο για να βολιδοσκοπήσουμε την κατάσταση. Μιλήστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αχ και να πω ότιείμαι νέο αίμα...

η αλήθεια είναι πως έπαιζα στα πρωτα παλέρμο πολυ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ξεκινήσαμε!:D

Έχουμε και λέμε για αρχή:
Τουλάχιστον ένας από τους παρακάτω είναι δολοφόνος. Είναι το νέο αίμα του παιχνιδιού και όλοι μας γνωρίζουμε τι σημαίνει αυτό.
burp, love_angel, rascal_gd, Speedy, zanin

Στο ρόλο της ιερόδουλης έχει μπει σίγουρα έμπειρος παίκτης.

Σα Γιώργος θα διάλεγα :
love angel
Vkey
Nininaou
jrot6


Αναπληρωματικοί : Neraida, rascal_gd

με ιερόδουλη Resident Evil.

Έχουμε πολύυυ χρόνο για να βολιδοσκοπήσουμε την κατάσταση. Μιλήστε!
Συμφωνώ στο κομμάτι με τα νεούδια και σίγουρα ένα από αυτά είναι δολοφόνι (ενστικτωδώς θα έλεγα η zanin).

Όμως πιστεύω ότι έχουν μπει τουλάχιστον 2 ..ας πούμε "παλιοί" παίχτες δολοφόνοι με τον ένα να έχει συμμετοχή στους περισσότερους γύρους. Άρα πιστεύω ότι ένας είναι από την ομάδα fantasmenos, ηρώ, jrot, neraida, phoebe, RE και ο άλλος angie ή nininaou που έχουν ξαναπαίξει και ξέρουν το παιχνίδι, αλλά δεν έχουν παίξει στους τελευταίους γύρους.

Ιερόδουλη νομίζω θα μπορούσε να είναι το πτώμα. Είναι παίκτρια με εμπειρία και πολύ καλή στο να μας ξεγελάει. Όσες φορές είχε κακό ρολάκι τα καταφερε μια χαρά.

Αυτά για τώρα...


Ψ: ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕ :yahoo::yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
λοιπον...


σχεδον σιγουρη ειμαι για ηρω δολοφονο. μπηκε πολυ επιθετικα και δειχνοντας μεγαλη σιγουρια:hmm:
υποπτο!
το οτι ειμαστε νεουδια δεν εχει να πει κατι δεσποινης:pfff:

χμ.. μετα αν πω οτι συμφωνω με τη λογικη του νεου θα διαλλεγα ζανιν και μπερπ. κυριως η μις ρεψω.. εχο ενα φιλινγκ:D


χμ δε μιλαω αλλο με αερολογιες!

περιμενω να δω ποστς για να σχηματισω γνωμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Δεν ξέρω γιατί, μου φαίνεσαι ύποπτη για δολοφόνος. Φυσικά κρατώ τις επιφυλάξεις μου αλλά να ξέρεις ότι θα σε έχω στην μπούκα...:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Ξεκινήσαμε νωρίτερα βλέπω. Δεν μπορώ να μην ποστάρω όμως :D

Η Ηρώ love angel είναι πάντα τσιμπούρι. Αν δεν είναι επιθετική αυτό σημαίνει ότι έχει κακό ρόλο.

Πάω για διάβασμα επιστρέφω δριμύτερος αύριο όταν δω και ποστ

Προς το παρόν ψήφος στo rascal. Συγνώμη Corpse θα σε ψηφίσω στον επόμενο γύρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εεεειιι!! Γιατι στον επομενο; :(

Προς το παρον κι εγω πιστευω οτι τα νεουδια παιζουν πολυ για ρολο, τους αλλους θα τους δω στην πορεια.
Θα ψηφιζα παραδοσιακα φαντασμενακι, αλλα μου το χαλαει. Θα περιμενω :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Γιώργο ξέχασες να μας πεις τι ξέρει η ιερόδουλη και τι ξέρει ο ρουφιάνος (συνήθως τα λέμε αυτά, μην με βάζεις να ψάχνω στο "εδώ" :P)

2. Μιας και αύριο έχω το πρωί σεμινάριο και το απόγευμα είτε ένα emergency στη δουλειά είτε, αν καταφέρω να το αποφύγω, ένα...γάμο και δεν πρόκειται να ξαναμπώ μέχρι την Τρίτη ενστικτωδώς ψήφος στη vik-vik, αφενός γιατί όντως πιστεύω ότι κάποιο νεούδι θα έχει μπει δολοφόνος αφετέρου το ποστ της μου κίνησε υποψίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αθηνά : ο ρουφιάνος και η ιερόδουλη ξέρουν έναν δολοφόνο έκαστος. Μπορεί να είναι το ίδιο πρόσωπο ή μπορεί και να μην είναι.


Μ' αρέσει όταν βλέπω ψήφους από τόσο νωρίς.

Λίστα για Δευτέρα 21/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. burp >>
  3. Corpse Bride >>
  4. fantasmenos >> rascal_gd
  5. Ηρώ >>
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >>
  9. Neraida >>
  10. Nininaou >>
  11. Phoebe >>
  12. pitg21 >>
  13. rascal_gd >>
  14. Resident Evil >> love_angel
  15. Speedy >>
  16. Youki >>
  17. Vkey >>
  18. zanin >>

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υποψήφιοι

1 love_angel
1 rascal_gd

Απουσίες

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Αύριο Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ταυτότητα - έτσι για να σκάσετε. :P
Αύριο Δευτέρα δεν θα υπάρξει δολοφονία.
Μεθαύριο Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον τα καλα παιδια που με εβαλαν στις λιστες, καλο θα ειναι να με βγαλουν, γλυτωνετε μια θεση και θα ψαχνετε για εναν λιγοτερο. Ναι ναι, παλι "Ο" Ζωρζ δε με εδωσε ρολο, ειτε καλο ειτε κακο!
(Ζωρζ, θυμισε μου μαζι με την μπαλα να ριξω κι εσενα στο διαδρομο!)

Η Βικ διαιασθανομαι οτι εχει ρολακι...Αυτα που εγραψε και το πως τα εγραψε την κανουν υποπτη στα ομορφα ματακια μου...(ναι ρε ομορφα ειναι. ουστ!)
Εαν κανω λαθος, φροντισε μικρη μου να με πεισεις για το αντιθετο...(Καλα, και να μη θες, δεν εγινε και τιποτα...:P)

Ενιγεουι...θα ψηφισω κι εγω Βικ για την ωρα, εκτος εαν κανει καμμια πατατα καποιο απο τα κακα παιδια...Εχω εννοειται απο διαισθηση και μονο καποιο υποψιν μου, αλλα δεν ειναι ακομα η καταλληλη ωρα να δωσω λιστες...Θελω να διαβασω λιγα πραγματακια πρωτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο* Ζωρζ, Αγγέλω!


Λίστα για Δευτέρα 21/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. burp >>
  3. Corpse Bride >>
  4. fantasmenos >> rascal_gd
  5. Ηρώ >>
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >>
  9. Neraida >> love_angel
  10. Nininaou >>
  11. Phoebe >>
  12. pitg21 >>
  13. rascal_gd >>
  14. Resident Evil >> love_angel
  15. Speedy >>
  16. Youki >>
  17. Vkey >>
  18. zanin >>

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο πείτε το, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με BOLD ποιον ψηφίζετε!



Υποψήφιοι

2 love_angel
1 rascal_gd

Απουσίες

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Αύριο Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ταυτότητα - έτσι για να σκάσετε. :P
Αύριο Δευτέρα δεν θα υπάρξει δολοφονία.
Μεθαύριο Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
O φαντασμενος μολις δικαιολογησε το νικνεϊμ του 100%..:P (ναι, καρφωθηκα, το βρηκατε)

Χωρις πλακα παντως, δηλωσεις τυπου:
χμ δε μιλαω αλλο με αερολογιες!

περιμενω να δω ποστς για να σχηματισω γνωμη!
μου φαινονται πολυ υποπτες. Ειδικα οταν βγαινουν απ'το στομα μιας εμπειρου ηθοποιου(εχει παρει και βραβειο λεμε).. :P

Αλλα παλι, δεν νομιζω να παιζει καποιο ρολο αυτη η δηλωση αυτη και οτι απλα παρασυρθηκε σαν νεοφερμενη στο παιχνιδι που ειναι λεγοντας την αποψη της αρκετα βιαστικα..


Δεν ξερω γιατι αλλα για αρχη εμπιστευομαι την γιουκι που βλεπει ζανιν χωρις να ψηφιζω ακομη. Για Ηρω δεν ειμαι καθολου υποψιασμενος για την ωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Δεν ξερω γιατι αλλα για αρχη εμπιστευομαι την γιουκι που βλεπει ζανιν χωρις να ψηφιζω ακομη. Για Ηρω δεν ειμαι καθολου υποψιασμενος για την ωρα..

Σαν να παραβιάστηκες να πιαστείς από πάνω μου ρασκαλάκι. Και γιατι με εμπιστεύεσαι κύριος? Σου φαίνομαι για άτομο εμπιστοσύνης? Ή μήπως σε βολεύει να ρίξεις τα φώτα πάνω στη Ζανιν που την ανέφερα απλά από ένστικτο και μόνο ως προς τις επιλογές του Ζωρζ?

Δεν μας τα λες καλά πρωί πρωί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σημασια εχει οτι εσυ μαλλον δις ταιμ τα λες καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αρχίσαμε!!! :D

Δεν ξέρω ποιόν θα ψηφίσω... ακόμα είναι πολύ νωρίς, λείπει και ο Bill και δεν έχω την κλασσική μου επιλογή! :(:P
Θα περιμένω να μιλήσουν και οι υπόλοιποι για να σχηματίσω γνώμη!

Άντε, άντε μιλάτε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Λοιπόν, μου φαίνεται ότι δολοφόνος είναι κάποιος από αυτούς οι οποίοι δεν έχουν μιλήσει καθόλου. Αυτό γιατί θέλουν να περάσουν απαρατήρητοι. Ψηφίζω Angie-Ann
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 21/09:

  1. Angie_Ann >>
  2. burp >>
  3. Corpse Bride >>
  4. fantasmenos >> rascal_gd
  5. Ηρώ >>
  6. jrot6 >>
  7. Kakerlak >>
  8. love_angel >>
  9. Neraida >> love_angel
  10. Nininaou >>
  11. Phoebe >>
  12. pitg21 >> Angie_Ann
  13. rascal_gd >>
  14. Resident Evil >> love_angel
  15. Speedy >>
  16. Youki >>
  17. Vkey >>
  18. zanin >>

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
Αν ξεχάσαμε καμιά ψήφο πείτε το, άνθρωποι είμαστε!
Να γράφετε με BOLD ποιον ψηφίζετε!



Υποψήφιοι

2 love_angel
1 rascal_gd
1 Angie_Ann

Απουσίες

Δολοφονίες - Ψηφοφορίες - Αποχωρήσεις

  1. ?? - Ψηφοφορία (κρυφή ιδιότητα)

Σήμερα Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ταυτότητα - έτσι για να σκάσετε. :P
Σήμερα Δευτέρα δεν θα υπάρξει δολοφονία.
Αύριο Τρίτη θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλα ρε παιδιά, όλοι οι υπολοιποι που είναι?

Δηλώνω ότι θα ψηφίσω κάποιον από αυτούς που δεν θα κάνουν κανένα ποστ σήμερα (εκτός από τη ΡΕ που έχει ήδη δικαιολογηθεί για την απουσία της), εκτός κι αν μου τραβήξει κανας άλλος την προσοχή.
Καλα...χ@στηκατε το ξέρω, αλλά είπα να σας ψαρώσω!!! :-p


Hρώωωωωωωωωωω που είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top