Παιχνίδι με 3 γραμματα και πολλους παικτες

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,824 μηνύματα.
Ποια είναι τα 3 γράμματα; Δεν σας προλαβαίνω και πήγατε 10 σελίδες μπροστά όταν μπήκα τελευταία φορά:jumpy:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
πανάχραντος
Των αχραντων μυστηριων😂👏
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποια είναι τα 3 γράμματα; Δεν σας προλαβαίνω και πήγατε 10 σελίδες μπροστά όταν μπήκα τελευταία φορά:jumpy:
Π ρ τ😊
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
τριχόπτωση
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
επίστρωση
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,824 μηνύματα.
πειτε μου αν έχει πει κανένας εδώ

Πρόστιμο
Πάρτι
Ανεπεξέργαστο
Ακτινοθεραπεία
Αποκρουστικό
Προστατευτικά
Πυροτεχνήματα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
πειτε μου αν έχει πει κανένας εδώ

Πρόστιμο
Πάρτι
Ανεπεξέργαστο
Ακτινοθεραπεία
Αποκρουστικό
Προστατευτικά
Πυροτεχνήματα
κοίτα καλό είναι (και σε αυτή τη φάση που βρισκόμαστε) αν θες να τα βάζεις ένα ή δυο, γιατί εδώ δεν θυμόμαστε τα δικά μας και πρέπει να μας τα υπενθυμίζουν οι άλλοι :P
Πάντως από αυτά που έβαλες, το πάρτι έχει γραφτεί , το ίδιο και τα πυροτεχνήματα (νομίζω δηλαδή)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top