Οφθαλμόλουτρα

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
\\Ε, η σαρλίζ είναι μεν ωραία, αλλά μου βγάζει αυτό, το bitchy και με ξενερώνει(!)\
Και μενα μου βγαζει κατι πολυ ξενερουα!! Οπως και για Αντζελινα το ιδιο! Για να μη μιλησω για τη μεγαλη Τζουλια ρομπερτς(100χ:mpliaks:)


:ksanamliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.


Μαρκέλλα Γιαννάτου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ε όχι σε αυτήν συγκεκριμένα βρε! Θα σου φανεί περίεργο, γιατί αντικειμενικά υποθέτω πως δε συγκρίνονται, αλλά στο στυλ της Σαρλιζ προτιμώ την Cate Blanchett
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • cate-blanchett-20070919-313559.jpg
    cate-blanchett-20070919-313559.jpg
    29.4 KB · Εμφανίσεις: 112
  • cate blanchett.jpg
    cate blanchett.jpg
    46 KB · Εμφανίσεις: 105
  • cate-blanchett.jpg
    cate-blanchett.jpg
    37.1 KB · Εμφανίσεις: 111
  • cateblanchett-150x150.jpg
    cateblanchett-150x150.jpg
    7.8 KB · Εμφανίσεις: 1,650

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Καλέ! Ο Ευαγγελάτος! :P

ον:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 2753-117-47f1f0df6e131-i.jpg
    2753-117-47f1f0df6e131-i.jpg
    219.5 KB · Εμφανίσεις: 120
  • foto3.jpg
    foto3.jpg
    36.2 KB · Εμφανίσεις: 122
  • jan saudek7.png
    jan saudek7.png
    181.5 KB · Εμφανίσεις: 134
  • saudek22.jpg
    saudek22.jpg
    174.5 KB · Εμφανίσεις: 178

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Το θεμα μας δεν ειναι "ποιος αντρας εχει την πιο ηλιθια φατσα;" αλλα οφθαλμολουτρα!!! Και καλο ειναι μερικες φορες το αρσενικο συμβολο να μην προσσεγγιζεται με τετοια ελαφρυτητα!! (εστω κι οταν μιλαμε για οφθαλμολουτρα!! Για ψιλουπηδημα δλδ:P)



Υγ1 Ας μαζεψει καποιος τους φλωρους απο πανω!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μαρκέλλα Γιαννάτου

πραγματικη ομορφια ,βαζει κατω πολλες ξενες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω νέο έρωτα...





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Του ξέφυγε λίγο το ρουζ. ^_^ :P





Για τις δεσποινίδες, πάρτε ένα σοβαρό οφθαλμόλουτρο:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
έχω νέο έρωτα...






Εσυ και η αδερφη μου!:P
Ιλεος!:P
Εγω τουλαχιστον τετοιου ειδους ερωτες ειχα στα 20 μου, πιτσιρικα και ηταν με τον Κοτσιρα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


π.σ. όποιος μοντερέιτορ κάνει επεξεργασία και την βάλει συνειμμένη και άρα μικρότερη , είναι ανώμαλος:P
π.σ.2 αυτός με το καπέλο πού κοιτάζει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.


π.σ. όποιος μοντερέιτορ κάνει επεξεργασία και την βάλει συνειμμένη και άρα μικρότερη , είναι ανώμαλος:P
π.σ.2 αυτός με το καπέλο πού κοιτάζει ;

Γιατί αρέσουν στους άντρες τέτοιοι τύποι γυναικών; Μου φαίνεται πολύ πουτανέ.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατί αρέσουν στους άντρες τέτοιοι τύποι γυναικών; Μου φαίνεται πολύ πουτανέ.
σωματικα ειναι ερεθιστικη...δεν ειπαμε οτι θα παντρευτουμε κιολας..:D
και πολλα μοντελα ειναι προκλητικα και ερεθιστικα,,αλλα οχι για κατι σοβαρο..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
σωματικα ειναι ερεθιστικη...δεν ειπαμε οτι θα παντρευτουμε κιολας..:D
και πολλα μοντελα ειναι προκλητικα και ερεθιστικα,,αλλα οχι για κατι σοβαρο..;)

Για κάτι σοβαρό τι επιλέγετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μια πιο σοβαρη κοπελα...ουτε παρθενοπιπιτσα και με μπουργκα:P αλλα ουτε και με τα μπουτια και τα βυζα :P εξω..
και κυριως το προσωπο δειχνει το χαρακτηρα...και περα απο το ρουχο..

Tη μοναξιά.
τοτε κανε πολλες ασκησεις για τα χερια σου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Του ξέφυγε λίγο το ρουζ. ^_^ :P
ούστ παλιοζηλιάρη :P

Ποιος είναι αυτός;:hmm:

Γιατί είναι έτσι; Είναι άρρωστος;:whistle:
Ναι βασικά είναι



Εσυ και η αδερφη μου!:P
Ιλεος!:P
Εγω τουλαχιστον τετοιου ειδους ερωτες ειχα στα 20 μου, πιτσιρικα και ηταν με τον Κοτσιρα:P:P
:O δε σε νοώ Ελλισώ... υπενίσεσαι ότι είμαι πανω από 20????:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top