Οφθαλμόλουτρα

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εμενα αυτη θα με φτιαχνε αν ημουν αντρας
και η γαγια μου αν ειχε καρουλια θα ηταν πατινι!:P
μετα ΚΑΙ τα προηγουμενα ποστς να μην (ξανα)πω για την ρευστη γυναικεια σεξουαλικοτητα?;):hmm:
(Α,και στην τελευταια φωτογραφια φαινεται κοκαλιαρα..μιλαμε για μπιαφρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
καθολου...
εμενα αυτη θα με φτιαχνε αν ημουν αντρας (και οχι μονο:P).
εσενα που το προβλημα σου???

:P
Iσα-ισα, μονο προβλημα δεν το θεωρω αυτο!!! :D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
και η γαγια μου αν ειχε καρουλια θα ηταν πατινι!:P
μετα ΚΑΙ τα προηγουμενα ποστς να μην (ξανα)πω για την ρευστη γυναικεια σεξουαλικοτητα?;):hmm:

αμαν πια βρε αγγελε!! μη μιλησει κανεις!!

(Α,και στην τελευταια φωτογραφια φαινεται κοκαλιαρα..μιλαμε για μπιαφρα)

ειναι πολυ αδυνατη και αν και ειμαι του πιασιματος, εκεινης της παει γιατι αν και ''κοκκαλιαρα'' εχει και μπουστο και πωπο! και ειναι τρομερα σεξυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειναι πολυ αδυνατη και αν και ειμαι του πιασιματος, εκεινης της παει γιατι αν και ''κοκκαλιαρα'' εχει και μπουστο και πωπο! και ειναι τρομερα σεξυ!

θελεις τη γυναικα με χειρολαβές Ε?:P:D εχουμε τα ιδια γουστα..;)
(να μη σχολιασω Ε?;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αγγελε το οτι ξερω να αναγνωριζω το ωραιο ακομα και αν ειναι του ιδιου φυλου με εμενα δε με κανει να εχω λεσβιακες τασεις.
το οτι εσυ για παραδειγμα αν δεις καποιον ωραιο τον βγαζεις κατευθειαν gay δε σημαινει πως και εγω οποια ωραια βλεπω δε θα την παραδεχομαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Άγγελε, σου το ξαναείπα και θα σου το ξαναπω. Κάνεις πολλές γενικεύσεις. Δε χρειάζονται όλα τα πράγματα εκλογίκευση. Άσε και λίγη μαγεία να πλανάται γύρω από τα πράγματα. Δεν κάνει πάντα κακό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εκανα καμια γενικευση?ειπα οτι εχουμε τα ιδια γουστα!θελουμε τις γυναικες γεματες1;) :)
το οτι εσυ για παραδειγμα αν δεις καποιον ωραιο τον βγαζεις κατευθειαν gay δε σημαινει πως και εγω οποια ωραια βλεπω δε θα την παραδεχομαι!

George Clooney,sean connery ειναι οντως καλοφτιαγμενοι και ευπαρουσιαστοι(και ανδρες,δεν τους λες γει με τιποτα..).... αλλα μη μου πεις για ντι καπριο..

δειτε στο τοπικ ..ποσες γυναικες γραψαν για ωραιες αλλες γυναικες οπως απο πανω ,και ποσοι ανδρες για αναλογους ανδρες...:hmm:


οτι και να λετε τετοια ποστ σαν το αποπανω επαληθευουν πραγματικα αυτα που λεει το αρθρο που διαβασα και οι ερευνες που εχουν γινει... και οποιος καταλαβε καταλαβε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αγγελε τα στερεοτυπα ειναι τετοια που καλως ή κακως λιγοι αντρες θα πουν πως τους αρεσει ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ενας αντρας γιατι ολοι φοβουνται μη τους πουν gay.

στη γυναικα δεν ισχυει αυτο τοσο εντονα.
...ή τουλαχιστον αυτο πιστευα μεχρι σημερα, πριν ισχυριστεις οτι ισχυριστηκες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αγγελε τα στερεοτυπα ειναι τετοια που καλως ή κακως λιγοι αντρες θα πουν πως τους αρεσει ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ενας αντρας γιατι ολοι φοβουνται μη τους πουν gay.
το περιμενα οτι θα το πεις αυτο..αλλα δεν καλυπτει ολες τις περιπτωσεις..
...ή τουλαχιστον αυτο πιστευα μεχρι σημερα, πριν ισχυριστεις οτι ισχυριστηκες.
κατι ειναι και αυτο..:P:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.


Αυτή μου άρεσε πολύ! :yes::)

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κοπέλα μου...Με χαροποίησε πολύ αυτο!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
κλικ


ΤΖΙΖΟΥΣ Ε ΜΠΗΣΤ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.








ερμου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.







Guillaume Canet :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ρε μεγαλε..achilles που βρισκεις αυτες τις φωτογραφίες? απίστευτες...:clapup::clapup::clapup::clapup: :worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
ρε μεγαλε..achilles που βρισκεις αυτες τις φωτογραφίες? απίστευτες...:clapup::clapup::clapup::clapup: :worship::worship::worship:




Η αλήθεια είναι πως έχω
αφιερώσει πολύ χρόνο στην
αναζήτηση φωτογραφιών στο Νετ.

Είναι κάτι που μου αρέσει πολύ.

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ετσι παλευουν τα αρσενικα για το ταιρι τους..;)

και ετσι αγαπανε τη συντροφο τους..:D:P

(κοιταξτε το μακαριο βλεμμα στα ματια της λυκαινας-ή λες να ειναι λυκου:P,αγαπη.Ε?:D


(himela,ακομα με θελεις?:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top