Οφθαλμόλουτρα

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μοrenna Baccarin. Δεύτερη, να μην πω φτηνή. Κοινότυπο πρόσωπο που μπορείς να βρεις εκτατοντάδες τέτοια things στο δρόμο, ολίγον τι χαζούλα και σίγουρα κακόγουστη αν κρίνω από το συνολάκι της. Και το χτένισμα απαράδεκτο. Βάλτε κι άλλες, το φτυάρι έχει θερμανθεί.
:hehe:

Επισης, το μονταζ ειναι οτι χειροτερο εχω δει ποτε μου. Πρεπει να εγινε με τη ζωγραφικη..:p

(παω να κλικαρω το my-wild-side.com:P)

Επισης (ξανα), γυναικες σαν τη τζεσικα σιγουρα ειναι εντυπωσιακες και μ'αρεσουν και εχω ποσταρει αρκετες πλαστικουρες και θα ξαναποσταρω αλλα οταν τις βαζεις διπλα σε θυληκα οπως η ρεμπεκα παιρνουν ενα μεγαλο Χ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Συγγνωμη που θα σας στενοχωρησω, αλλα ειναι πολυ ασχημη η γκομενα...

Ε, εσύ λοιπόν μην της κάνεις τη χάρη να υποκύψεις στη γοητεία της!:P Ε ρε καούρες...:whistle: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
:hehe:

Επισης, το μονταζ ειναι οτι χειροτερο εχω δει ποτε μου. Πρεπει να εγινε με τη ζωγραφικη..:p

(παω να κλικαρω το my-wild-side.com:P)

Επισης (ξανα), γυναικες σαν τη τζεσικα σιγουρα ειναι εντυπωσιακες και μ'αρεσουν και εχω ποσταρει αρκετες πλαστικουρες και θα ξαναποσταρω αλλα οταν τις βαζεις διπλα σε θυληκα οπως η ρεμπεκα παιρνουν ενα μεγαλο Χ..

Για μένα η διασημότητα είναι κάπως ντεκ.....:redface: Ψάχνω τόση ώρα στο google images να βρω καμμιά απ'το Holywood αλλά δεν μου πάει καρδιά γιατί παθαίνω ακριβώς αυτό που λες εσύ, είναι αντικειμενικά όμορφες αλλά πλαστικές, τις νοιώθω όλες πολύ "μακρυά", σαν έναν πίνακα που τον θαυμάζεις αλλά μέχρι εκεί, και πίνακα μέτριο, ούτε καν αναγεννησιακό. Δεν λέει. Ποιός θα αμφισβητήσει ότι η Κάθριν Ζέτα ή η Νικόλ Κίντμαν είναι πανέμορφες γυναίκες ; 'Ομως εμένα δεν μου βγάζουν τίποτα, ούτε καν φαντασιώνομαι δηλαδή με τέτοιες γυναίκες :D Στο μετρό και στους δρόμους της Αθήνας βλέπω πολύ πιο όμορφες γυναίκες από τις χολυγουντιανές, κούκλες, τέλειες. Οι κοπέλες σήμερα στην ηλικία 25-35 πχ είναι άφταστες, δεν τις πιάνει κανένας. Οι ανώνυμες είναι τα δικά μου οφθαλμόλουτρα, οι ατελώς τρισχαριτωμένες και ποθητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
εμενα μου αρεσε τρελα η πρωτη

,του valder...μιλαμε για ομορφια ποιοτητας...ομορφια υγειας ..σαν τη σοκολατα ενα πραγμα..:P
Morenna Baccarin

στις γυναικες αρεσουν μερικοι ανδρες που οι αλλοι ανδρες βλεπουν κι απορουν.ετσι ειναι...
αλλα τα κριτηρια του ανδρα αλλα της γυναικας..-οχι τελειως διαφορετικα,αλλα απο ενα σημειο και μετα ειαι διαφορετικα-..
Σα σταρ του Μπόλιγουντ είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Στο μετρό και στους δρόμους της Αθήνας βλέπω πολύ πιο όμορφες γυναίκες από τις χολυγουντιανές, κούκλες, τέλειες. Οι κοπέλες σήμερα στην ηλικία 25-35 πχ είναι άφταστες, δεν τις πιάνει κανένας. Οι ανώνυμες είναι τα δικά μου οφθαλμόλουτρα, οι ατελώς τρισχαριτωμένες και ποθητές.
αυτο ακριβως πιστευω και εγω...απλα τωρα δειχνουμε καμια φωτογραφια να παιζουμε...
μονο μια νυχτα σε μπαρ και κεντρα να πας θα βρεις πολλες ωραιοτερες ,και εξυπνοτερες...και οχι τοσο κοινης χρησης και πολλαπλων χεριων:P οπως οι ηθοποιες κλπ στο χωρο του θεαματος.. κλπ

οι γυναικες-και ανδρες για τις γυναικες- του θεαματος ειναι καλες για το φακο ,τις φωτογραφιες και το πανι..αυτο τα λεει ολα..

Επισης, το μονταζ ειναι οτι χειροτερο εχω δει ποτε μου. Πρεπει να εγινε με τη ζωγραφικη..:p

καλα,,οντως φαινεται οτι ειναι μονταζ,απλα την εβαλα γιατι ηταν η μοναδικη προκλητικη φωτογραφια που βρηκα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Δε χρειάζεται να είναι προκλητική μια φωτογραφία για να αποτυπωθεί η ομορφιά κάποιας σ'αυτή

Oooooops συγγνώμη.. ξεχάστηκα ότι δε μπορώ να σχολιάζω γυναικείες φωτογραφίες... δε θα το ξανακάνω:baby:

:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Oooooops συγγνώμη.. ξεχάστηκα ότι δε μπορώ να σχολιάζω γυναικείες φωτογραφίες... δε θα το ξανακάνω

Αα,μπραβο...:P

Α,και κατι ασχετο,που δεν ξερω που να το γραψω...:P

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους εορταζοντες!χρονια πολλα dark αγγελε συνονοματε..και σε ολους ..:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βαλτοι ειστε σημερα?!:eek:

Εβαλε καποιος μια γκομενα και εγω τη βρησκω αθλια, που το προβλημα?!
Πρεπει να ειναι να μου κατσει καποιος για να κρινω εαν μου αρεσει η φατσα του?! Ιλεος!!!
Ή οι γυναικες κρινουν αυστηρα ανδρες και οι ανδρες γυναικες αντιστοιχα?! Τς τς τς τς...

Αντε μαζευτειτε λεω εγω....που βγαζετε και γλωσσα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.


τζηζας.

τζηζας σε άλλη βερσιονενε
χμ. μπααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εβαλε καποιος μια γκομενα και εγω τη βρησκω αθλια, που το προβλημα?!


πουθενα!:)
απλα πρεπει να ξερεις οτι αλλιως βλεπει το ενα φυλο το αλλο,και αλλιως το ιδιο..
το ιδιο θα ελεγα σε καποον που λεει "Τι βρισκουν οι γυναικες στον ταδε χάλια?"

ας κραταμε ολοι, ανδρες και γυναικες , τα μυαλα μας ανοιχτα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Sorry κιόλας, αλλά με το post που είχα σχολιάσει παραπάνω δε δείχνεις και πολύ να έχεις "μυαλά ανοιχτά" , χωρίς διάθεση ειρωνίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δε χρειάζεται να είναι προκλητική μια φωτογραφία για να αποτυπωθεί η ομορφιά κάποιας σ'αυτή

γιαυτο λες?συμφωνω...μια πλακα καναμε με τις φωτογραφιες,,μην το παρακανουμε..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Για όσους νομίζουν ότι το Battlestar Galactica είναι μόνο μπαμ μπουμ και ρομποτάκια, πάρτε την "Racetrack" (κατά κόσμον Leah Cairns) να ευχαριστηθείτε!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
πουθενα!:)
απλα πρεπει να ξερεις οτι αλλιως βλεπει το ενα φυλο το αλλο,και αλλιως το ιδιο..
το ιδιο θα ελεγα σε καποον που λεει "Τι βρισκουν οι γυναικες στον ταδε χάλια?"

ας κραταμε ολοι, ανδρες και γυναικες , τα μυαλα μας ανοιχτα..:)

Τι ειναι αυτα που λες?

Ο καθενας κρινει αναλογα με το προσωπικο του γουστο ειτε προκειται για ανδρα ειτε για γυναικα...

Εαν π.χ βαζατε τη Θιρον, ως μια σουπερ γουαου γυναικα και συμφωνουσα οτι ειναι γαμω τις γκομενες, αφου αυτο πιστευω, τοτε δε θα βλεπαμε διαφορετικα το αλλο φυλο αφου η κριση μας εν προκειμενω θα ταυτιζοταν?!

Για συνελθετε λεω εγω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο καθενας κρινει αναλογα με το προσωπικο του γουστο ειτε προκειται για ανδρα ειτε για γυναικα...

Εαν π.χ βαζατε τη Θιρον, ως μια σουπερ γουαου γυναικα και συμφωνουσα οτι ειναι γαμω τις γκομενες, αφου αυτο πιστευω, τοτε δε θα βλεπαμε διαφορετικα το αλλο φυλο αφου η κριση μας εν προκειμενω θα ταυτιζοταν?!

οκ....καταλαβαινεις το παραλογο αυτου που λες?το οτι οι γυναιεκς βλεπουν τις αλλες γυναικες οπως ακριβως και οι ανδρες?δηλαδη ολες οι γυναικες ειναι λεσβιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ιιιιιου!
Αγορακι μου γλυκο τι λες?!
Δλδ για να κρινω εγω εαν καποιος ειναι ομορφος/ομορφη εξωτερικα θα πρεπει να μου ξυπνα σεξουαλικα συναισθηματα?!
Εισαι με τα συγκαλα σου?! Καταλαβαινεις τι λες?!
Ελα Δια και Αθηνα!

Και κατι τελευταιο, εγω δε μιλησα για το πως "βλεπει" κανεις καποιον αλλο, που μπορει εσυ π,χ να ερμηνευεις ερωτικα.
Μιλησα για προσωπικο γουστο και πως κρινει κανεις την εξωτερικη εμφανιση καποιου. Να ξερουμε δλδ για τι πραγμα μιλαμε...Για να πω πως η ταδε εχει αλογισιο προσωπο και στραβα ποδια, δε χρειαζεται να την ποθω! Καταλαβες τωρα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μιλησα για προσωπικο γουστο και πως κρινει κανεις την εξωτερικη εμφανιση καποιου. Να ξερουμε δλδ για τι πραγμα μιλαμε...Για να πω πως η ταδε εχει αλογισιο προσωπο και στραβα ποδια, δε χρειαζεται να την ποθω! Καταλαβες τωρα?!

ε, αυτο δεν ξεχωριζει απολυτα απο το γεννετησιο ενστικτο(δεν γινεται να βγεις απο τον εαυτο σου και να μην μπει το γυναικειο ενστικτο ,ορμονες μυαλο κλπ οταν βλεπεις εναν αλλο ανθρωπο//...αμα διαβασεις μελετες θα το καταλαβεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.












scarlet johansson.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε, αυτη μαλιστα...!

υ.γ: Ψιτ Αγγελε, για μενα αυτη ειναι ομορφη και σεξυ συναμα, και να ξερεις...μεχρι τουδε, ομοφυλοφιλικες τασεις δεν εχω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μικρη ηταν ενα αδιαφορο ασχημο αγοροκοριτσο...πως η βιομηχανια την εκανε και αυτην ντιβα...
ενα ακομη προιον..


υ.γ: Ψιτ Αγγελε, για μενα αυτη ειναι ομορφη και σεξυ συναμα, και να ξερεις...μεχρι τουδε, ομοφυλοφιλικες τασεις δεν εχω...

γιατι προσπαθεις να με πεισεις?:D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top