Οφθαλμόλουτρα

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Υπέροχη...



Maya Plitseskaya χορεύοντας το Θάνατο του Kύκνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν το γλιτωσα, εγινα ρουβιτσα στα γεραματα


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
εγώ ήμανε ανέκαθεν λαβ. :X


(σιγά που θα απολογηθούμε κιόλας, οι φωτο μιλάνε μόνες τους. :pfff:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Εγώ πάλι που ήμανε Ρουβίτσα στα νιάτα μου αλλά τώρα δεν μ'αρέσει;!:confused: Σαν να μου φαίνεται πολύ φουσκωτός, πολύ κουνιστός, πολύ χαζοχαρούμενος πια...δεν ξέρω τι μου έχει συμβεί. Σαν να στράβωσε η μύτη του, να μίκρυναν τα μάτια του, να μεγάλωσαν τα δόντια του...
Νταξ, γούστα είναι αυτά!

Τον έθαψα μιλάμε τον άνθρωπο!!!:P:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν το γλιτωσα, εγινα ρουβιτσα στα γεραματα


Λογικό! Όσο μεγαλώνει, τόσο πιο ωραίος γίνεται! :D:D:D


Εγώ πάλι που ήμανε Ρουβίτσα στα νιάτα μου αλλά τώρα δεν μ'αρέσει;!:confused: Σαν να μου φαίνεται πολύ φουσκωτός, πολύ κουνιστός, πολύ χαζοχαρούμενος πια...δεν ξέρω τι μου έχει συμβεί. Σαν να στράβωσε η μύτη του, να μίκρυναν τα μάτια του, να μεγάλωσαν τα δόντια του...
Νταξ, γούστα είναι αυτά!

Τον έθαψα μιλάμε τον άνθρωπο!!!:P:P:whistle:


Εγώ το παθαίνω αυτό όταν ανοίγει το στόμα του! Ασχημαίνει τόσο πολύ όταν πετάει σκόρπιες λέξεις, γελάει σαν χαζό όταν δεν ξέρει τι να πει! Καλύτερα να μασάει, παρά να μιλάει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.


:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Rita Hayworth





Ava Gardner





Lauren Bacall




P.S κάτι τέτοιες στιγμές αναρωτιέμαι: Που πάαααααω ο Καραμήτρος;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Rachel McAdams :inlove:

~

~



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Daniel Day Lewis, εδώ νέος:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Απλως υπεροχο...




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Rita Hayworth





Ava Gardner





Lauren Bacall




P.S κάτι τέτοιες στιγμές αναρωτιέμαι: Που πάαααααω ο Καραμήτρος;!
ειναι εδω που αναρωτιεσαι και λες..."αλλους ο θεος τους επλασε και αλλους τους εκλασε!!" :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
την συγκεκριμένη κυρία την ξαναείδαμε στο θέμα, αλλά την θυμήθηκα επειδή χθες είχε προβολή του "The Dreamers".

Eva Green


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.


Dita von Teese.


πς: αυτή η μέση δεν υπάρχει. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Dita von Teese.

πς: αυτή η μέση δεν υπάρχει. :confused:

Ε, βέβαια δεν υπάρχει...αφού είναι κορσές!!!:P:P Σορυ, αλλά δεν κρατιόμανε...:whistle:

Kαλά, για την Εva Green δεν έχω δικαίωμα να μιλάω...απίστευτη είναι! Αν και έχει λίγο περίεργη ομορφιά, έχει μια ιδιαιτερότητα...ειδικά το βλέμμα της!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Όντως η Eva Green είναι γοητευτική και είναι και μικροκαμωμένη-γλυκιά. Ούτε εμένα μ άρεσε αυτή του Γιάννη :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.



Alberto Magnelli, Λυρική έκρηξη


τι άλλο να πεις... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
... τι είναι αυτό που βλέπουμε. :P
Εγώ βλέπω μια γυναίκα με τζην που προσπαθεί να φτάσει το βάζο με τα κουλουράκια σε κάποιο ψηλό ράφι.

(Ωραία, μπορούμε να κάνουμε και ψυχανάλυση...εσείς τι βλέπετε; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ βλέπω μια γυναίκα με τζην που προσπαθεί να φτάσει το βάζο με τα κουλουράκια σε κάποιο ψηλό ράφι.

(Ωραία, μπορούμε να κάνουμε και ψυχανάλυση...εσείς τι βλέπετε; :P)
Έναν μουστακαλή με τζιν να χορεύει ζεϊμπέκικο.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λεπτομέρεια από φτερά παπαγάλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top