Οφθαλμόλουτρα

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
καρδια για σακιρα thanks για britney ,το σημαντικοτερο δημοψηφισμα μετα του πασοκ @Fast



ουαου για μπριτνει με ξυρισμενο κεφαλι
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Πουθενά τέτοια ωραία κορμιά, μας φάγανε οι δίαιτες και οι ιντερνετικές πασαρέλες. Μπούστουδιάλου!

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πουθενά τέτοια ωραία κορμιά, μας φάγανε οι δίαιτες και οι ιντερνετικές πασαρέλες. Μπούστουδιάλου!


Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι, αν σταματούσαν τη δίαιτα οι γυναίκες, θα έπαιρναν τα έξτρα κιλά μόνο σε στήθος και ποπό σαν το μοντέλο της φωτογραφίας; :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι, αν σταματούσαν τη δίαιτα οι γυναίκες, θα έπαιρναν τα έξτρα κιλά μόνο σε στήθος και ποπό σαν το μοντέλο της φωτογραφίας; :P

Τίποτα δεν με κάνει να πιστεύω κάτι τέτοιο. Εσυ πιστεύεις ότι το πιστεύω αυτό γιατί βολεύει το αφήγημα της αδύνατης που ζηλεύει τη "φτιαχτή κουκλάρα".

Την έχω δει όπως τη γέννησε η μάνα της, παντού τα χει τα κιλά, μην καταπίνεις με ορθοπεταλιές το φώτοσοπ και τσατίζεσαι άδικα.:hehe:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τίποτα δεν με κάνει να πιστεύω κάτι τέτοιο. Εσυ πιστεύεις ότι το πιστεύω αυτό γιατί βολεύει το αφήγημα της αδύνατης που ζηλεύει τη "φτιαχτή κουκλάρα".

Την έχω δει όπως τη γέννησε η μάνα της, παντού τα χει τα κιλά, μην καταπίνεις με ορθοπεταλιές το φώτοσοπ και τσατίζεσαι άδικα.:hehe:

Λολ, οκ.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Δε μπορώ, έτσι τις θέλω. Όχι πως με χαλάνε οι καμπύλες though.



Δεκτόν αδερφέ μου. Να κεντάμε όπως ποθούμε. Εγώ υποκλίνομαι στα λιπαρά και καμπυλωτά τεχνουργήματα του καλού Θεού.

Με εγκάρδιον σέβας,

Εγω
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Πουθενά τέτοια ωραία κορμιά, μας φάγανε οι δίαιτες και οι ιντερνετικές πασαρέλες. Μπούστουδιάλου!


είχα την εντύπωση ότι στις ιντερνετικές πασαρέλες που λες κι εσύ, μόνο κοπέλες σαν της φωτογραφίας που έβαλες παρελαύνουν. δεν έχει καμία σημασία που δεν είναι έτσι στην πραγματικότητα, μόνο στήθος και γλουτούς δείχνουν, κοκκαλιάρες ή μη :worry:

on topic:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top