Οφθαλμόλουτρα

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
δεν ξέρω αν το έχεις παρατηρήσει , αλλά στο 90% των οφθαλμόλουτρών σου εχω και 1 θετική
μου αρέσει το γούστο και η οπτική σου γωνία! ;)

ΥΓ μην με παρεξηγήσετε, έχω και σχέση :P


Όχι δεν το έχω παρατηρήσει, γιατί δεν ξέρω ποιοι συνδίκτιοι
βάζουν θετικές στα ποστ που κάνω.

Αν είσαι μία από αυτούς σε ευχαριστώ, αλλά πιο πολύ με ευχαριστεί
να απολαμβάνεις τις φωτογραφίες μου, βάζεις δεν βάζεις θετική.

Επίσης σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια όσο αφορά το γούστο μου
και την οπτική μου γωνία,
όπως προείπα παραπάνω λειτουργώ από ένστικτο.

Εύχομαι το 90% να γίνει κάποια στιγμή 100% και όχι
δεν σε παρεξηγώ, τουλάχιστον όχι εγώ.


:)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.


Όχι δεν το έχω παρατηρήσει, γιατί δεν ξέρω ποιοι συνδίκτιοι
βάζουν θετικές στα ποστ που κάνω.

Γιατί δεν πατάς πάνω στη θετική ψήφο να δεις ποιός την έβαλε; Τις θετικές μπορούν να τις δουν όλοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Γιατί δεν πατάς πάνω στη θετική ψήφο να δεις ποιός την έβαλε; Τις θετικές μπορούν να τις δουν όλοι...



Ευχαριστώ Πέτρο, δεν ήξερα πως υπήρχε αυτή η δυνατότητα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Heidi Klum
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αngie9

Νεοφερμένος

Η Αngie9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ΘΕΟΣ !
In love with him!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • JoshHolloway-before-lost.jpg
    JoshHolloway-before-lost.jpg
    29.3 KB · Εμφανίσεις: 92
  • Josh+Holloway+1.jpg
    Josh+Holloway+1.jpg
    22.3 KB · Εμφανίσεις: 83

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.




Κοίτα πόδια. ΘΕΕ ΜΟΥ. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κοκκαλιαρικα..
δεν ειναι νορμαλ γυναικες..

και ουτε ειναι ολες τοσο ψηλες,,1.80 πχ..οι περισσοτερες μοντελες ειναι 1.75 το πολυ..
απλα επειδη ειναι κοκκαλιαρες φαινονται πιο ψηλες απο οτι ειναι..

στο δρομο ουτε που τις κοιτας,,τι να πιασεις?


σας παρακαλουμε γυναικες..
ΜΗΝ προσπαθειτε να γινετε σαν και αυτες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σόρρυ αλλά οι συγκεκριμένες δεν είναι κοκκαλιάρες -.-
Έχουν πολύ ωραίο σώμα.

Αυτή

ναι. Είναι κόκκαλο και δεν είναι ωραία.
Οι από πάνω και γυμνασμένες είναι, και στήθος έχουν(δεν είναι ψεύτικο), και όμορφες είναι.
Θα σε χάλαγε εσένα μια Αντριάνα Λίμα δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
που ΄ναι η γαμπα, οεο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα σε χάλαγε εσένα μια Αντριάνα Λίμα δηλαδή;
απο μακρια φαινονται καλες,αλλα απο κοντα σιγουρα θα φαινονται χωρις κωλο απλα..

αλλο ο φακος αλλο η πραγματικοτητα..

και οι περισσοτερες μοντελες,ειναι ψιλολιγνες,,και με μικρο στηθος(μεγαλη πλειοψηφια εχει κανει πλαστικες)..συγκριτικα ειδικα με τη μεση ελληνιδα που εχει κατι ,
μπαλκονια ΝΑ...

,ειναι αλλος σωματοτυπος.. η γυναικα με λιγο λιπος,,δεν μπορει να φυτρωσει στηθος ξαφνικα..

ασε,,αμα θελω στεκα για μπιλιαρδο,,θα παρω ξυλινη..
η Λιμα ειναι καλη σχετικα περιπτωση για μοντελο σε σχεση με τις συνηθεις αβυζες,,αλλα
παλι απεχει απο το νορμαλ υγιες κορμι..

https://www.theinsider.com/photos/1363133_Hollywood_Top_10_Plastic_Surgery


https://news.makemeheal.com/celebrity-plastic-surgery/adriana-lima-lip-injections/


https://hubpages.com/hub/Adriana-Lima-breast-implants--real-or-fake





ασε,,οποτε βλεπω μοντελο με μεγαλα στηθη,αμεσως ψαχνω να δω πότε εκανε πλαστικη..
η συντριπτικη πλειοψηφια πλαστικες κανουν..δεν γινεται τοσο λεπτες με λιπωδες και μεγαλο στηθος..

πως ενω μια ειναι αβυζη,,ξαφνικα τα στηθη φυτρωνουνε..





Χθες στα Τει ειδα πολυ πιο μεγαλα και ωραια φυσικα στηθη,,και γυναικες..
αυτες ας μεινουν ως δημιουργηματα για το φακο..

η θηλυκες ορμονες (οιστρογονα κλπ) δεν αφηνουν να παρει υψος η γυναικα..γιαυτο και σπανια βλεπουμε ψηλες με στηθια και πλουσιες καμπυλες ετσι απλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χθες στα Τει ειδα πολυ πιο μεγαλα και ωραια φυσικα στηθη,,και γυναικες..
αυτες ας μεινουν ως δημιουργηματα για το φακο..

η θηλυκες ορμονες (οιστρογονα κλπ) δεν αφηνουν να παρει υψος η γυναικα..γιαυτο και σπανια βλεπουμε ψηλες με στηθια και πλουσιες καμπυλες ετσι απλα..

Κλασικά, Άγγελε, όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Κλασικά, Άγγελε, όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

Σιγά ρε Γιώργο, δε το γνωρίζεις ότι το γούστο είναι υποκειμενικό? Σε κάποιους μπορεί να αρέσουν οι πιο χυμώδεις γυναίκες και όχι οι πολύ αδύνατες. Έχουμε καταντήσει να λέμε ότι το ωραίο είναι το σώμα των 50 κιλών. Έλεος πια. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.







η πιο φυσική φωτογραφία...











 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κλασικά, Άγγελε, όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.
θες να σου δειξω την ερευνα? οκ..

επανερχομαι...

τα εχω ξαναβαλει..

εδω

οι πιο φυσικα γεματες γυναικες,ειναι οι μεσες προς κοντες..
και ολες οι πορνσταρ ειναι το πολυ 168-170..οι ψηλοτερες ως φυσικα ατσουμπαλες και αδειες απορριπτονται..
και η Μεριλιν απο πανω 168 ηταν..τυχαιο ? δε νομιζω..

για πες μου εσυ μεγαλε ,ποια ειναι η αλεπου και τι κρεμασταρια εχει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
η heidi klum



του achilles πριν..




αλλη μια ξυλοκοτα που φυτρωσε ξαφνικα βυζια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ετρωγε πολλλα κοτοπουλα ορνιθοτροφειου, που ως γνωστον τα ταιζουν με ορμονες αυξησης στηθους. Ε, και οι ορμονες αυτες περασαν στον οργανισμο της.
Μα γιατι ειστε καχυποπτοι και δεν σκεφτεστε την πιο λογικη λυση? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ετρωγε πολλλα κοτοπουλα ορνιθοτροφειου, που ως γνωστον τα ταιζουν με ορμονες αυξησης στηθους.
και γω τρωω.απειρα μια ζωη αλλα ακομα δεν ειμαι heidi klum:P

τα κοτοπουλα ειναι ανηλικα..δεν ειναι κοτες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top