Οφθαλμόλουτρα

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Την εχω δει απο κοντα..πιο κοντα δε γινεται..και απλα ειναι μια ομορφη κοπελα...Και αυτο, εαν την προσεξεις....

Προσωπικά δε μου κάνει καμία απολύτως εντύπωση μία κούκλα που όμως είναι απρόσιτη και κρύα... :worry: Αυτή τουλάχιστον φαίνεται ζεστός και χαμογελαστός άνθρωπος και αυτό της δίνει έξτρα πόντους, κατ εμέ πάντα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ελα βρε συ Νεραιδα...τι εχεις παθει σημερα?
Νομιζω πως καπου λιιιιιιιιιιιιιιιιιγο υπερβαλεις!:pfff::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Εγώ πάλι δε μπορώ να βγάλω απ'το μυαλό μου αυτό το "...πιο κοντά δε γίνεται..." Ειλικρινά, πες το σε μέτρα, εκατοστά, γυάρδες, πόδια (φτου, τώρα σκέφτομαι τα πόδια της...) κάτι τελοσπάντων για να σταματήσουν τα σενάρια που εμφανίζονται στο μυαλό μου, απρόσκλητα! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Προσωπικά δε μου κάνει καμία απολύτως εντύπωση μία κούκλα που όμως είναι απρόσιτη και κρύα... :worry: Αυτή τουλάχιστον φαίνεται ζεστός και χαμογελαστός άνθρωπος και αυτό της δίνει έξτρα πόντους, κατ εμέ πάντα. :)

Δεν αναφερθηκα σε απροσιτη ή προσιτη....καθε αλλο..ιδιαιτερα φιλικη, ανετη και ολο χαμογελα...
Απλα ειπα οτι ειναι απλα ομορφη χωρις να σου τραβαει την προσοχη...καθαρα εμφανισιακα...



Ελα βρε συ Νεραιδα...τι εχεις παθει σημερα?
Νομιζω πως καπου λιιιιιιιιιιιιιιιιιγο υπερβαλεις!:pfff::P:P

Τι να παθω καλε?!:P
Εγω φταιω που οταν την ειδα με απογοητευσε?!
Γι αυτο οταν περιμενεις "πολλα" και βλεπεις "λιγα", ερχεται η απογοητευση^2
:)

Εγώ πάλι δε μπορώ να βγάλω απ'το μυαλό μου αυτό το "...πιο κοντά δε γίνεται..." Ειλικρινά, πες το σε μέτρα, εκατοστά, γυάρδες, πόδια (φτου, τώρα σκέφτομαι τα πόδια της...) κάτι τελοσπάντων για να σταματήσουν τα σενάρια που εμφανίζονται στο μυαλό μου, απρόσκλητα! :worry:

Δεν πειραζει...Συνεχισε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.




Γυναικάρα.-


πς: αλλά και η δική μας η michelle ειναι κούκλα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εμενα η Μακρυπουλια κι απο κοντα μου φανηκε ΠΟΛΥ ομορφη, αν και πολυ απλη σε ντυσιμο κτλ. Θα ηταν πολυ ανετα εντυπωσιακη αν φορουσε κανενα πιο κοιταξτε-με-φορεμα, αντι για τζην και μακρυμανικο μπλουζακι :D

Δεν ξερω αν εχει ξαναπερασει (αν οχι, απορω:p)
Evangeline Lilly :jumpy:







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Συμφωνώ με το Καλυψούλι για τη Μακρυπούλια, είναι πολύυυ όμορφη!!

Αντίθετα η Μενεγάκη είναι επίσης όμορφη, αλλά πολύ Barbie. Έχει τόσο "καλυμμένη" φυσιογνωμία, που δε βλέπεις κάποια γνήσια ομορφιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aσε Νεραιδα...παντρευτηκε και αυτη...:(
Ο τυχερος ειναι ο ηθοποιος Ryan Reynolds

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Vanessa Williams




Catherine Ζeta Jones


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Απο τις πολυ ομορφες κατα την γνωμη μου, δυο ηθοποιοι απο το καινουργιο 90210. (B.Hills 90210)
Η πρωτη ειναι η Jessica Stroup
Εχει πανεμορφα ματια και ωραια χαρακτηριστικα, αλλα στο σηριαλ και γενοκοτερα δυστυχως ειναι υπερβολικα αδυνατη.:(




Και η δευτερη ειναι η ΑnnaLynne Μccord η οποια ειναι θεα απο καθε αποψη...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όντως κούκλες και όντως πολύ αδύνατες. Εδώ είχε γίνει χαμός...
Η ΑnnaLynne Μccord μοιάζει πάρα πολύ με τη Theron στη δεύτερη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ναι βρε συ... βασικα στο σηριαλ ολες ειναι πετσι και κοκκαλο και καπου κατανταει σαν freak show.:/:
Δηλαδη τοσο ωραιες κοπελες και φοβασαι μην σπασουν...
Η Mccord παντως ειναι πιο κανονικη στο βαρος και στον σωματοτυπο της και μεσα στο σηριαλ.
Και οντως φερνει στην Θερον στην φωτογραφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ανορεξία πάουερ :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Rebeske με εκπλησεις...τι μουσικο κομματι εναλλακτικης στκηνης κι ετσι ειναι αυτο που εβαλες?:eek:
Ρε συ, ψαχνεις στον τουμπι για τραγουδια με keywords "skinny little girls"?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Grace Kelly

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πιθανώς να την πείτε ανορεξικιά και τζάνκι, όμως για μένα έχει πολύ γοητεία και στυλ η Kate Moss.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • n14291425947_1267182_1844.jpg
    n14291425947_1267182_1844.jpg
    47.7 KB · Εμφανίσεις: 101

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Από τις αδυναμίες μου ο Gael.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • n17321178395_556006_5270.jpg
    n17321178395_556006_5270.jpg
    19.8 KB · Εμφανίσεις: 85

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Top 25 Sexiest Newscasters

Δείτε ποια είναι στην 2η θέση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top