Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γιώργος Mt: HCOOH.
Γιώργος Mt: b)
Polymnia: ετσι
Polymnia: τα μυρμηγκια εκαναν την αναγκη τους πανω σου,τζει
DrHouse H-COOCK-H
gregory, nub: DrHouse: ]:)
DrHouse O:)
Polymnia: (COOH)2
gregory, nub: χα0αχ0αχ00χα0χ
gregory, nub: χα0αχ0χα0χα0αχ0
Polymnia: τα δαμασκηνα ηταν ωραια;
Γιώργος Mt: (COOK)2.
DrHouse (COCK)2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Gate4: δεν εισαι καλα γιωργο ;ρ
Γιώργος Mt: όχι δεν είμαι
Γιώργος Mt: Έχω περίοδο
Γιώργος Mt: εξεταστικής.
Γιώργος Mt: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Γιατι
να χανω
τετοιες περιοδικες
δηλώσεις του
Γιώργου.
Απλα γιατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Γιατι
να χανω
τετοιες περιοδικες
δηλώσεις του
Γιώργου.
Απλα γιατι.


Έχουμε διαφορά φάσης στο chat γι αυτό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Η ανακοίνωση των βαθμών των πανελλαδικών εξετάσεων
...
16) Μην έχετε και πολλή εμπιστοσύνη στον σερβιτόρο του Μινεντού. Μπορεί να πέσει και να γκρεμοτσακιστεί.




Μου πήρε ολίγα δευτερόλεπτα μέχρι να πιάσω τι ήταν η Μινεντού..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ίσως το μοναδικό που θα θυμάμαι από το παλέρμο αυτό που παίζετε τώρα, κι έρχεται από τον αγαπημένο μου Δημήτρη.

Μια mini σημείωση: Εγώ το απόγευμα θα λείπω για πολλές ώρες και θα σας αφήσω μόνους σας με την γιαγιάκα τη γραμματέα μου. Θέλω να την προσέχετε πολύ και να μην την κουράσετε. Όταν αργεί στις λίστες να της το υπενθυμίζετε γιατί έχει αρχίσει να εμφανίζει τα συμπτώματα του Αλτσχάιμερ και μπορεί να χαθεί καμιά ψήφος. Επίσης, μην ποστάρετε κάθε μισό λεπτό, γριά που κινείται με Π είναι κι έχει Πάρκινσον. Μην την αποτελειώσετε εντελώς! Α, κι έχει νευράκια αυτές τις μέρες, γι αυτό προσέξτε με το spam. Αυτά! :)
Φεύγω σε καμιά ωρίτσα και θα σας ξαναδώ το βράδυ. Να είστε καλά παιδάκια!

:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γιατί να είμαστε άσχημοι μωρέ. Εγώ μόνο ομορφάντρες βλέπω... :pfff:
Εσύ από τότε που κέρδισες τα καλλιστεία E-steki Boy 2013 πολύ θάρρος πήρες.:sly:

Α ρε χαρά:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Η ατακα βρισκεται στο E-steki Boy 2013? Για να καταλαβω.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
gregory, nub: αλλά σολωμό ωμό έφαγα
gregory, nub: ωραίος ήταν
gregory, nub: :))
Γιώργος Mt: gregory, nub: Ki εγώ επειδή είμαι βαμπίρ έχω φάει ωμό σολωμό.
Γιώργος Mt: Διονύσιο Σολωμό
Γιώργος Mt: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Yep:P
Το ψάρι γράφεται έτσι: σολομός
Ο ποιητής γράφεται έτσι: Σολωμός (Διονύσιος)

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Yep:P
Το ψάρι γράφεται έτσι: σολομός
Ο ποιητής γράφεται έτσι: Σολωμός (Διονύσιος)

:whistle:
Αμάν ρε τζέι με την ορθογραφία, αμάν :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αμάν ρε τζέι με την ορθογραφία, αμάν :hehe:
Αμαν ρε Σοφια με το χιουμορ σου. Δυσκολεψε το λιγο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αμάν ρε τζέι με την ορθογραφία, αμάν :hehe:

Τι αμάν ρε που σε λίγο τύφλωση θα πάθει και αυτός και΄γω με τα ορθογραφικά σας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι αμάν ρε που σε λίγο τύφλωση θα πάθει και αυτός και΄γω με τα ορθογραφικά σας.:P
Επειδή έχετε ψύχωση με την ορθογραφία δεν φταίω εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Επειδή έχετε ψύχωση με την ορθογραφία δεν φταίω εγώ:P
Καλά μωρή.
Δε θα τα δει ο Τζέικομπ,θα σε φτιάξει μαρή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Δεν πιστευω στα θαυματα αλλα σε αυτα που μπορουμε να κανουμε εμεις οι ιδιοι
Πολυ ομορφη ατακα ...ειδικα οταν γραφεται από νεο ατομο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Στο θρεντ "Καφετέρια του iSchool"

Ώστε πέφτουν πολλά αστέρια σήμερα.Ευτυχώς που μου το είπες για να προσέξω μην τυχόν και σκοντάψω έξω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top