Μου αρέσει...

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
κάτι τρελλά (οτιδήποτε), και το κάνω είτε από μικρή/ός, είτε είναι καινούργια συνήθεια. Τη βρίσκω απεριόριστα .. στους άλλους φαίνεται κάπως.. όμως αυτή/ός είμαι εγώ και έτσι θέλω!!!

Εδώ γράφουμε Οτιδήποτε μας αρέσει πολύ να κάνουμε/έχουμε συνηθίσει/τη βρίσκουμε και ίσως ποτέ δεν έχουμε πει σε κανέναν(χωρίς να είναι απαραίτητο)!!!Γράφουμε κάτι που για τους άλλους είναι χαζό, γκάφα το οτιδήποτε αλλά εμείς τη βρίσκουμε!!

Κάποιοι δικοί μας το ζουν, μας βλέπουν, γελούν μαζί μας αλλά αυτό είμαστε εμείς!!!!
Σας αφήνω το πεδίο ελεύθερο!!!:clapup:

Προσοχή!!! Μιλάω για όλους τους τομείς της ζωή μας.. οπότε ίσως ανανεώνεται και καθημερινά...:P

*** Η ιδέα μου ήρθε σε σχετικό θεματάκι αν υπάρχει πρόβλημα δεν με πειράζει καθόλου να μετακινηθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χεχε!!! το νανι μου... τη βρισκω απιστευτα να γαργαλιεμαι!
ειτε με την..ατομικη συσκευασια, ειτε με την κουβερτα ολοκληρη! κι ας ειναι μαλλινη, κι ας εχει εξω 58 βαθμους υπο σκιαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
και ξεκινάω...
1) Από μικρή μου αρέσει να τρώω με μικρό πιρούνι. Τρελλαίνομαι όταν πηγαίνω σε εστιατόριο και έχω τόσο τεράστιο πιρούνι!
2) Τρελλαίνομαι να βγάζω τα φρύδια μου στην παραλία. Καθρεφτάκι και ούτε κόπος κάτω από τη λάμπα ούτε τίποτα! Τρώω τρελλό δούλεμα αλλά εγώ την καταβρίσκω!
3) Μου αρέσει να βάζω απεριόριστη μάσκαρα. Οι φίλες μου με κοροιδεύουν γιατί νομίζουν ότι τελειώνω 1 μπουκαλάκι κάθε φορά
4) Μου αρέσει να γελάω δυνατά, συνήθως γίνομαι ρεζίλι
5) Μου αρέσει να κάνω μορφασμούς στον καθρέφτη, γελάω απίστευτα και τη βρίσκω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
4) Μου αρέσει να γελάω δυνατά, συνήθως γίνομαι ρεζίλι
5) Μου αρέσει να κάνω μορφασμούς στον καθρέφτη, γελάω απίστευτα και τη βρίσκω


χεεχεεε! σε προλαβα :P

το 4 ειναι τελειο!!!
και το 5, χαχα, που να με δεις και βαμμενη δλδ...:P (ξερεις εσυ!) ;)
τα χω κι εγω αυτα τα δυο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τέλειο θέμα!!!

Μου αρέσει...

1. Να αγοράζω κάτι από το φούρνο, αλά σταφιδόψωμο/καρυδόφωμο/μάφιν και περπατώντας να το... "πηδάω"! Του τρώω τα σκληρά (στο μάφιν το καπάκι) και τα μέσα, με λίγο ψωμί γύρω-γύρω... και τη βρίσκω!!! Στο επόμενο γεύμα τρώω και το υπόλοιπο...!

2. Μου αρέσει πολύ να τρώω με τα χέρια!!! Μπιφτέκια, λαχανικά όσο μπορώ, ρύζι... και η νουτέλα ή το μέλι από το βάζο με το δάχτυλο, αν δεν είναι κοινόχρηστη!!

3. Γκριμάτσες και τι στον κόσμο... οκ, αν ο άλλος με υποτιμήσει, γίνομαι πού σκύλα. Αλλά όσο τα πάμε καλά, είμαι ο καραγκιόζης σου.

Κόλλησα, θα επανέλθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Μ'αρέσει να φοράω στο σπίτι φαρδιά ρούχα γιατί αισθάνομαι άνετα.Γυρίζω το λάστιχο της φόρμας μου 2-3 φορές και το κατεβάζω χαμηλά στην λεκάνη μου.
Μ'αρέσει να ανακατεύω τις γεύσεις.Τρελλαίνομαι για πατατάκια με σοκολάτα ή μανούρι με μέλι! Μπορώ να φάω αλμυρό κι αμέσως μετά να φάω γλυκό και μετά γιαούρτι κλπ κλπ.
Είμαι ικανή να φάω ένα βάζο Μερέντα με το δάχτυλο ή να την συνδυάσω με ξηρούς καρπούς.
Μ'αρέσει να με παίρνει ο ύπνος στον καναπέ βλέποντας τηλεόραση.
Μ'αρέσει να πίνω καφέ και να καπνίζω.Φτιάχνω καφέ ακόμα και στις 11μ.μ και πολλές φορές όταν ξυπνάω το πρωί πίνω 1-2 γουλιές απ'αυτόν που έχει μείνει απ΄το βράδυ! Έτσι για να καπνίσω καναδυό τσιγάρα.
Γενικά μ'αρέσει η κατάχρηση!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Μ'αρέσει να φοράω στο σπίτι φαρδιά ρούχα γιατί αισθάνομαι άνετα.Γυρίζω το λάστιχο της φόρμας μου 2-3 φορές και το κατεβάζω χαμηλά στην λεκάνη μου.
Μ'αρέσει να ανακατεύω τις γεύσεις.Τρελλαίνομαι για πατατάκια με σοκολάτα ή μανούρι με μέλι! Μπορώ να φάω αλμυρό κι αμέσως μετά να φάω γλυκό και μετά γιαούρτι κλπ κλπ.
Είμαι ικανή να φάω ένα βάζο Μερέντα με το δάχτυλο ή να την συνδυάσω με ξηρούς καρπούς.
Μ'αρέσει να με παίρνει ο ύπνος στον καναπέ βλέποντας τηλεόραση.
Μ'αρέσει να πίνω καφέ και να καπνίζω.Φτιάχνω καφέ ακόμα και στις 11μ.μ και πολλές φορές όταν ξυπνάω το πρωί πίνω 1-2 γουλιές απ'αυτόν που έχει μείνει απ΄το βράδυ! Έτσι για να καπνίσω καναδυό τσιγάρα.
Γενικά μ'αρέσει η κατάχρηση!:D:P

Συμφωνώ σε όλα εκτός από τα τσιγάρα!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
να παίρνω τυρόπιτα και γάλα και να κάθομαι στο νετ στο στέκι να χαλαρωνω οταν δεν εχω άλλες δουλειές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Να κοιμάμαι σε όλα τα μέσα μεταφοράς, τρένο λεωφορείο, ποδήλατο, πατίνι. Έχω κοιμηθεί σε ντίσκο, κλάμπ, μπαράκι και καφετέρια. Μία φορά στη δουλειά μπροστά στο πισι.

Μόνο σπίτι μου κάπως δυσκολεύομαι, μου αρέσει να ξενοκοιμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μου αρέσει να βλέπω σκάι, οτιδήποτε έχει ντοκιμαντέρ και εκπομπές με παράξενα βίντεο, ζώα και πράγματα, κατασκευές και άλλα, τι να κάνουμε είμαι κολημένη.

Εν το μεταξύ μου αρέσουν και τα κινουμενα σχέδια, βλέπω τα πάντα και τα αγοράζω σε γνήσια πάντα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εχω μεγαλη αδυναμια στα γλυκα και τα περισσοτερα λεφτα χαλαω για αυτα:redface:. Καμια λυση για να απαλλαγω απο αυτη τη κακια συνηθεια?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy_balloon

Νεοφερμένος

Η crazy_balloon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
να τρώω γύρω γύρω το τοστάκι μου και να αφήνω τη μέση για το τέλος!
γενικά μου αρέσει να κρατάω την καλύτερη μπουκιά του φαγητού μου για το τέλος

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Και εγω αυτο κανω!

Το ξενερωμα ειναι να εχεις φτασει στο τελος και να εχεις σκασει απο το φαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy_balloon

Νεοφερμένος

Η crazy_balloon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
...να λαμβάνω γλυκά μηνυματάκια όταν δεν το περιμένω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...να ανακαλύπτω ότι ο άλλος είναι έτοιμος να μπει στη θέση μου και να μοιραστεί το πιο απλό συναίσθημα ή σκέψη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
που μαλακωσε επιτελους ο καιρος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Που μου μιλάει τρυφερά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gerodimos

Νεοφερμένος

Ο gerodimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 59 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Που μου μιλάει τρυφερά...

Μπορώ και καλύτερα.
Θες να ξαναδοκιμάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
κάτι τρελλά (οτιδήποτε), και το κάνω είτε από μικρή/ός, είτε είναι καινούργια συνήθεια. Τη βρίσκω απεριόριστα .. στους άλλους φαίνεται κάπως.. όμως αυτή/ός είμαι εγώ και έτσι θέλω!!!

Εδώ γράφουμε Οτιδήποτε μας αρέσει πολύ να κάνουμε/έχουμε συνηθίσει/τη βρίσκουμε και ίσως ποτέ δεν έχουμε πει σε κανέναν(χωρίς να είναι απαραίτητο)!!!Γράφουμε κάτι που για τους άλλους είναι χαζό, γκάφα το οτιδήποτε αλλά εμείς τη βρίσκουμε!!

Κάποιοι δικοί μας το ζουν, μας βλέπουν, γελούν μαζί μας αλλά αυτό είμαστε εμείς!!!!
Σας αφήνω το πεδίο ελεύθερο!!!:clapup:

Προσοχή!!! Μιλάω για όλους τους τομείς της ζωή μας.. οπότε ίσως ανανεώνεται και καθημερινά...:P

Παιδιά, άλλο είδος "μου αρέσει" εννοούσε το Χαμστεράκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μου αρέσει να ζωγραφίζω όταν δεν έχω καλή διάθεση
Μου αρέσει να κάθομαι κοντά στο παράθυρο και να ζωγραφίζω ανθρωπάκια στο τζάμι όταν έξω βρέχει...
Μου αρέσει να ακούω μουσική μέχρι να κοιμηθώ, να βλέπω ρομαντικές ταινίες μόνη μου και να χαλάω ένα σωρό χαρτομάντηλα όταν ο πρωταγωνιστής λέει στην κοπέλα "σ' αγαπώ"
Μου αρέσει να φτιάχνω τα μαλλιά μου
Μου αρέσει η κολύμβηση (θα ξαναρχίσω next month και χαίρομαι πάρα πολύ!! :clapup:)
Μου αρέσει να μυρίζω λουλούδια την άνοιξη, να τρώω καρπούζι και να πασαλείβομαι και να μαζεύω κοχύλια που πάντα μετά τις διακοπές ξεχνάω πού τα έχω βάλει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top