Μουσικό παιχνίδι

eftychia

Νεοφερμένος

Η eftychia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Θάλασσα μάνα μοίρα μου εσύ
γαλάζια μοίρα
για παραμάνα στον ώμο χρυσή τον ήλιο πήρα
θάλασσα μνήμη μαύρο μου ασήμι
πάρ' την καρδιά μου και κάν' την μισή
του ανέμου αγρίμι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αχ, θάλασσά μου σκοτεινή, θάλασσα αγριεμένη
Που θα με βγάλεις το πρωί, σε ποια στεριά μου ξένη
Που θα με βγάλεις το πρωί, σε ποια στεριά μου ξένη Αχ, θάλασσά μου σκοτεινή, θάλασσα αγριεμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Στη στερια δεν ζει το ψαρι, ουτε ανθος στην αμουδια.
Και οι Σουλιωτισες δεν ζουνε, διχως την ελευθερια.
Εχετε γεια βρυσουλες, λογγοι, βουνα, ραχουλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eftychia

Νεοφερμένος

Η eftychia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Τα βουνά περνάω
και τις θάλασσες περνώ
Κάποιον αγαπάω
Δυο ευχές κρατάω
και δυο τάματα κρατώ
Περπατώ και πάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Που περπατας που περπατας
τοση ζωη πως την πετας
που περπατας που περπατας
τι τρεχει και δε μ'αγαπας
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Δεν μ'αγαπααας, δεν μ' αγαπααας
και οτι εκανα για σενα
ολα τα ξεχνας.
Δεν μ' αγαπαααας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.

Νεοφερμένος

Η t.m. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Για σένα λιώνω μάθε το και με έχεις κάνει λολό
Είναι ν ακάνεις κάνε το δε γίνεται αλλιώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

newyork

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nancy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Όμως δεν γίνεται,δεν γίνεται
απλά έτσι να σ' αφήσω.
Θα γίνω η σκιά σου εγώ
και θα σε κυνηγίσω.
Σε κάθε μέρος και στιγμή
θα βρίσκομαι και εγώ εκεί, σου λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.

Νεοφερμένος

Η t.m. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Μια στιγμη εσύ κι εγώ ένα χάδι στο λαιμό
Μια στιγμή εσύ κι εγώ ένα βλέμμα σ'αγαπώ
Έμεις μαζί μια ολόκληρη ζωή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
εγω κι εσυ μαζι Θεος..
εγω κι εσυ θα πει Θεος..

κ δε μου ρθε τοσο απ το μαζι, αλλα συνειρμικα απ τη διαφημιση της λακτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ και σύ, πόσο η ζωή να μας μισεί
φέυγεις και φέυγω και που πάμεεεεεεεεε
Τα λόγια είναι περιτάααααα
την ώρα που χωρίζουμεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Να είσαι εκεί πάντα μέσα στη ζωή μου.
Τα φώτα της ν' ανάβεις κι ας μη τη ζεις μαζί μου.
Αν λίγο μ' αγαπάς, να είσαι εκεί.
Αγάπη της ζωής μου, αγάπη δυνατή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Αν μ' αγαπάς,
μη νοιάζεσαι που πάω και που πας
μα κρύψε με στο βάθος της καρδιάς
και κάπου θα βρεθούμε αν μ' αγαπάς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Κάποια κάπου κάποτε μου 'χτιζε πλάτια,
ήταν όμως γυάλινα κι έγιναν κομμάτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
[highlight]Κομμάτια[/highlight] έχω γίνει
κι έχεις την ευθύνη
για σένα τα σπάω
τα πίνω και μεθώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Τι σου' κανα και πίνεις τσιγάρο στο τσιγάρο
κι ειν' τα πικρά σου μάτια στο πάτωμα καρφιά...
Πες μου για δε μ' αφήνεις με δυο φιλιά να πάρω
απ'τα θολά σου μάτια την μαύρη συννεφιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

acid_love_devil

Νεοφερμένος

Η acid_love_devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλύτερα οι δυο μας
Θα περάσουμε
Καλύτερα οι δύο μας
Θα ταιριάξουμε

που το θυμηθηκα παλι αυτο.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.

Νεοφερμένος

Η t.m. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δυο μας για τον εαυτό μας
φτάνει η χαρά και περισεύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Μια ματιά σου μόνο φτάνει
αεροπλάνο να με κάνει
κι ένα σου φιλί στο στόμα
λιώμα θα με κάνει λιώμα...
(να ξεκολλήσουμε επιτέλους!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
κι έσβηνε το τσιγάρο στο υγρό πάνω χώμα
σ' ένα υπόστεγο κάτσαμε και γίναμε [highlight]λιώμα[/highlight]
και μια νύχτα τρελή σ' ένα άδειο βαγόνι
μείναμε ως το πρωί και έξω έριχνε χιόνι
το παλιό μου παλτό το χαρίζω σε 'σένα
να προσέχεις μικρή μου
γιατί μοιάζεις σε μένα...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top