Μουσικό παιχνίδι

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μη μιλάς άλλο γι' αγάπη, η αγάπη είναι παντού
στην καρδιά μας στη ματιά μας, τρώει τα χείλη, τρώει το νου...

Παλιό και ξενερωτικό ε;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
με ενα γλυκό σου φιλί με έχεις στείλει
έχεις μεγάλο ταλέντο στα χείλη
έχεις αυτό που δεν έχουν οι άλλοι..
αγάπη μου έλα και φίλα με πάλι ..γιατί...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ένα φιλί απ' τα δικά σου χείλη μου έλειψε πολύ
όσο δεν είχες φανταστεί
Ένα φιλί και μια συγγνώμη που μου λες
κι έρχεσαι εδώ, μου δίνει δύναμη να ζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
τι άλλο να σου πω
για να σε πείσωωω
πως θέλω να ξαναγυρίσω πίσωω
τι να σου πω για να σου αλλάξω γνώμη
Συγγνώμη,Συγγνώμη,Συγγνώμη
φταίω για όλα εγώω,συγγνώωωμηηη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Θελω να πω...χωριζουμε,μα σου φωναζω αρχιζουμε..
Θελω να πω...παρατα με, μα σου φωναζω κρατα με..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Στο 'χω πει και θα στο πω και άλλες δέκα
Δεν υπήρξα εγώ πιστός σε μιά γυναίκα
Δίχως παρεξήγηση, σου 'χω κάνει εξήγηση
Έτσι συνεχίζουμε, ή αλλιώς χωρίζουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Είναι σαν να λες σ' ένα τυφλό ότι δε βλέπει
Σ' έναν που λέει ψέματα ότι τον λένε ψεύτη
Είναι σαν να λες σ' ένα παιδί πως παιδιαρίζει
Σ' έναν αλήτη της ζωής πως δω κι εκεί γυρίζει
Κι είναι το ίδιο σαν να μου λες
πως οι γυναίκες καταστροφές
κρύβουν στο άιμα τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Έχω μπροστά μου συνεχώς έναν καθρέπτη
που με εμποδίζει ότι είναι πίσω του να δω
Δεν έχω δει ποτέ μου ποιο μεγάλο ψεύτη
και το χειρότερο είναι όμοιος εγώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleepyhead

Νεοφερμένος

Ο Sleepyhead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγω με την αξια μου,και οχι με ξενες πλατες..
Περηφανα περπατησα μες τις ζωης τις στρατες...Εγω με την αξια μου και το φιλοτιμο μου κραταω παντα στην ζωη ψηλα το μετωπο μου..
Περασαν απ τα χερια μου..Λεφτα γυναικες ματσα..και αντιμετωπισα εχθρους φουρτουνες και στραπατσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γυρίζω τις πλάτες μου στο μέλλον
στο μέλλον που φτιάχνετε όπως θέλετε
Αφού η ιστορία σάς ανήκει
σαρώστε το λοιπόν αν επιμένετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
[highlight]Γυρίζω[/highlight] από τη νύχτα, έρχομαι απόψε απ' του καημού τη φυλακή
η απονιά του κόσμου και η αγάπη σου με στείλανε εκεί
εκεί που όποιος, πάει τα βάσανα ξεχνάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Νύχτα ξελογιάστρα, νύχτα όμορφη
Όμορφα τα άστρα, και οι ουρανοί
Πέστε την αγάπη μου, να 'ρθει να με βρει
όπου και να βρίσκεται, να με θυμηθεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ενα αψυχο σωμα, με ενα μαχαιρι στο δερμα
Σκαλιζει μια φραση, πανω στο δερμα, μονο με αιμα
"Δεν ειναι η αγαπη τιποτε αλλο, παρα ενα ψεμα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τώρα που να πάω, και ποιο δρόμο να τραβήξω
Ότι αγαπάω, χάνεται πριν το αγγίξω
Μα όλος μου ο κόσμος, ήσουνα εσύ
και έγινες μαχαίρι, σ' ανοιχτή πληγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
(Γεια σου βρε miss, ξέθαψα τα παλιά μεγαλεία :P)


Ο δικός μου ο [highlight]δρόμος[/highlight],
μ 'έχει χρόνια διαλέξει
στην οδό γράφει μόνος,
επικίνδυνη λέξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ο δρομος ειχε την δικη του ιστορια
Καπιος την εγραψε στον τοιχο με μπογια
Ηταν μια λεξη μοναχα ελευθερια
Κιστερα ειπαν πως την εγραψαν παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μια ζωή στο ρίσκο
να ποντάρω στη στιγμή
μια ζωή στη συνοικία, σ' ένα τοίχο
να ζωγραφίζω ένα γιατί

Όλα αυτά που λες τα ξέρω
όλα τα 'χω ξαναδεί
ρίχνω στάχτη μες τα μάτια
και αράζω παρακεί

(Γεια σου βρε miss, ξέθαψα τα παλιά μεγαλεία :P)


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μου λες τα ματια σου, να μην τα αγαπω
Και να μην παψω να πιστευω στα δικα μου
Μα αυτα τα ματια οπου χαθω και οπου βρεθω
τα εχω πισω μου, και μεσα και μπροστα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
[Κρονε, με εκπλησεις που συμμετεχεις σε αυτο το παιχνιδι :D]


Έχω μάτια και βλέπω όσα θέλω να δω
κι αν μου λες πως σε χάνω τότε εγώ τι να πω
Έχω μάτια και βλέπω όσα θέλω να δω
μα εσύ με θυμάσαι όταν φεύγω εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Δεν φεύγω...Θα μείνω όλη νύχτα στην πόρτα σου
Θα μείνω όλη νύχτα στα σκαλια
τα αστέρια θα πάρω αγκαλιά
Θα λέω το όνομά σου σιγά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top