Μουσικό παιχνίδι

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Το Έλα στον παππού πιάνεται?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila

Νεοφερμένος

Η lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εισαι οτι καλυτερο μου εχει συμβει......
στη ζωηηηηη μου!!!

(ετσι για να γουσταρουμε!
σκυλαδικα f.e.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila

Νεοφερμένος

Η lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
τι νοημα εχει η ζωη αν δε μπορουμε ναμαστε μαζι
τι νοημα εχει η καρδια
πιο λογο εχει η φλεβα να χτηπαει...
τι νοημα εχει το κορμη να σβησει περιμενει αφορμη
αφου εχει μαθει μοναχα εσενα μεχρι θανατου ναγαπαει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Σ'εσένανε μιλάω
σέσένα που αγαπάω
η φλόγα παέι να σβήσει
και η αντίστροφη μέτρηση έχει αρχίσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πες μου γιατί όλα να θυμίζουνε εσένα
η σιωπή τα ρούχα που 'ναι πεταμένα
Πες μου γιατί τριγυρίζεις μέσα στο μυαλό μου
Πες μου γιατί δεν γνωρίζω πια τον εαυτό μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila

Νεοφερμένος

Η lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μη ρωτας το γιατι η αγαπη αυτη εχει τωρα τελειωσει
η αγαπη η τοσηη
μια φωτια δυνατη ειναι τωρα σβιστη
και ας ειχε φουντωσει
γιατι με εχεις πλυγωσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Δως μου φωτιά, μια φωτιά
Για να κάψω τη νύχτα
Δως μου φωτιά, μια φωτιά
Πριν χαθείς
Δως μου φωτιά, μια φωτιά
Για να κάψω την πίκρα
Δως μου φωτιά, μια φωτιά
Πριν χαθείς
Το ξέρεις μόνος του δε ζει κανείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εμένα δεν μ'αγάπησε κανείς
δεν ένιωσα ποτέ ένα χάδι
που είσαι μάνα να με δεις
δεν είναι δίπλα μου κανείς
το τελευταίο βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κι εγώ τι κάνω εδώ :P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affectuoso31

Νεοφερμένος

Η Affectuoso31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τετάρτη βράδυ απολυτήριο και τραίνο
και να σε κρύβει ένα παράθυρο θαμπό
Τετάρτη βράδυ είναι το σπίτι μου πιό ξένο
στέκομαι απ' έξω και δεν θέλω πιά να μπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ξυπνάω μεσάνυχτα κι ανοίγω το ΠΑΡΑΘΥΡΟ
κιαυτό που κάνω ποιός το είπε αδυναμία
που λογαριάζω το μηδέν μου με το άπειρο
και βρίσκω ανάπηρο ,τον κόσμο στα σημεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
Ξυπνάω μεσάνυχτα κι ανοίγω το ΠΑΡΑΘΥΡΟ
κιαυτό που κάνω ποιός το είπε αδυναμία
που λογαριάζω το μηδέν μου με το άπειρο
και βρίσκω ανάπηρο ,τον κόσμο στα σημεία

Μεσάνυχτα και κάτι
Σκοτώθηκε η αγάπη
Με κόκκινο περνάει
Ο εγωισμός και πάει
Χωρίζουμε μωρό μου
Το κρίμα στο λαιμό μου θα'χω γιατί
Σ'αγαπώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affectuoso31

Νεοφερμένος

Η Affectuoso31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Καράβι κόκκινο, ΄καράβι κόκκινο πάει
πάνω απο θάλασσες , πάνω απο λίμνες πετάει
το σφυροδρέπανο πέφτει στο κύμα και σπάει
κι απ ' την ανάποδη την ιστορία μετράει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ιστορία μου αμαρτία μου
λάθος μου μεγάλο
είσαι αρρώστια μου
μες στα στήθια μου
και πως να σε βγάλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Άσε με να κάνω λάθος
μη μου λές πως είν'ντροπή
άσε με να βρώ μονάχος
ποιό το τέλος ποιά η αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Έψαχνα να βρω τον μπελά μου και τελικά τον βρήκα
και πήγα και αγάπησα ένα μωρό τη Ρίτα
Ρίτα 18 χρονών και εγώ 45
Ρίτα εσύ είσαι στην αρχή και εγώ στο παρά πέντε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Μωρό μου sorry μα έχω βρεί καλύτερο αγόρι
κι εδώ τελειώνει το δικό μας story
καιρός λοιπόν να μ'αποχαιρετήσεις... :clapup::whistle::P


(χεχε!ωραίο παιχνιδάκι!!το'χω παίξει άπειρες φορές με την παρέα μου,σε στιγμές βαρεμάρας και πάντα ψοφάμε στα γέλια..!!:clapup::clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κι όλα αυτά που φοβάμαι είν' ακόμα εδώ
όλα αυτά που φοβάμαι είν'ακόμα εδώ.
Σαν κερί που λιώνει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Κι όμως είμαι ακόμα εδώ
κι αυτό το καλοκαίρι
λιωμένο παγωτό
κολλάει στο χέρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
μέρα μέρα με τη μέρα με τραβάει η σκιά σου
μα αυτή η πόλη με μπερδεύει, με κρατά μακριά σου
και περιμένω εδώ... περιμένω εδω...
πως κάποια μέρα θα γυρίσεις και θα 'ρχίσω να ζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top