Μουντιάλ VS. Γυναίκα

Μουντιαλ VS. Γυναικα
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το θεμα απευθυνεται κυριως στους αντρες!

Αν ειχατε να διαλεξετε μεταξυ να κανετε κατι, οτιδηποτε, με την συντροφο σας ή να δειτε μουντιαλ τι θα διαλεγατε;

Παντως εγω θα διαλεγα το πρωτο. Ειδικα στην περιπτωση που η συντροφο μου δεν θα εχει τπτ αλλο τοσο ευχαριστω να κανει. Αν ειχα τοσο αναγκη να δω τον αγωνα θα το εγραφα στο υπολογιστη.

Βασικα απεχθανομαι τα αθλητικα οποτε...

Αλλα θα ηθελα να δω και ποσοστα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ΚΑΤΩ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.
ΟΥ ΟΥ ΟΥ ΣΙΞ ΣΙΞ ΣΙΞ
ΝΑ ΚΑΕΙΤΕ ΟΛΟΙ

Και μετά το δυσφημιστικό διάλειμμα συνεχίστε παιζάκια :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
ΚΑΤΩ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.
Πες τα ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! :clapup::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω παλι εχω πορωθει με το Μουντιαλ!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως έχετε παρατηρήσει κάτι; Όσα θέματα απευθύνονται σε άντρες πάμε και γράφουμε κανονικά, ενώ οι καημένοι σε όσα απευθύνονται σε γυναίκες ελάχιστα γράφουν. Χαχα!! :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
σύμφωνα με αυτά που μάθαμε στα θρησκευτικά, η θρησκεία και η επιστήμη δεν έρχονται σε σύγκρουση, αλλά απλώς απαντάνε σε διαφορετικά ερωτήματα. same shit there.

ψ. σας δίνω το ελεύθερο να πάρετε στα σοβαρά τις ανωτέρω γραμμές.
ψ2. τις άνω από τις δικές μου εννοώ. thx.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν και το ερώτημα απευθύνεται σε άντρες θα απαντήσω αλλάζοντας το "μουντιάλ" με κάποια άλλη "γυναικεία εκπομπή"....

όλα είναι σχετικά λοιπόν....
στην παρούσα φάση της ζωής μου, ναι θα έβλεπα το μουντιάλ :redface:
Η παρούσα φάση της ζωής μου όμως έχει ως εξής...
  • Βλέπω τον σύντροφο μου καθημερινά, ζούμε μαζί
  • Περνάω μαζί του πολλές και ποιοτικές ώρες
  • Μπορώ να είμαι μαζί του και κατα τη διάρκεια του μουντιαλ (ο ένας στην tv Και ο άλλος με το laptop στο στέκι you know ;))
  • Μπορώ να τον δω και μετα το πέρας του αγώνα....
Κάτω από αυτές τις συνθήκες λοιπόν, δεν βλέπω για ποιό λόγο θα πρέπει να "κρεμεται απ το βρακί μου" και να μην δει κάτι που γουστάρει με τρέλα και κορδελα!
(γιατί κάτω από αυτές τις συνθήκες το θεωρώ "κρεμασμα απ το βρακί μου" το να μην δει τον αγωνα για να ειναι μαζι μου)

Δε θα ήθελα, δε θα μου άρεσε, και δε θα το έκανα αντίστοιχα ΑΝ....
  • Δε ζουσαμε μαζι αλλά βλεπομασταν 2-3 φορες την βδομάδα (ή ακόμα χειρότερα ζουμε σε άλλη πόλη και βρισκόμαστε μια στο μήνα!)
  • Αν ακόμα και το ότι ζουμε μαζι δεν μας έδεινε λιγο ποιοτικο χρονο μαζι εκτός απ την ώρα που θα προβαλόταν ο αγώνας
Λοιπόν καταλαβαίνετε μάλλον το σκεπτικό μου ε?
Προσωπικά παντως, πάντα ήθελα έναν άντρα που να έχει κάποιο χόμπυ... κάποιο ενδιαφέρον (όχι κολλημα και αρρώστια :P)
Θέλω να ασχολείται και με άλλα πράγματα εκτός από μένα....
θέλω να έχει χρόνο για τον εαυτό του και τα ενδιαφέροντα του και να μου αφήνει περιθώριο για τον εαυτό μου και τα ενδιαφέροντα μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ανάλογα τον αγώνα.Τελικό και ημιτελικό δε χάνω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ:PΑν θέλει κιόλας να κάτσει να τον δει μαζί μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Όχι απλά Μουντιάλ, αλλά και μαζί του στο γήπεδο όλο το χειμώνα με διαρκείας!
(ο καλός μου είναι πολύ τυχερός! Έχει πέσει σε γυναίκα που λατρεύει την μπάλα;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
:redface:
....Εγώ ψήφισα εκ'μέρους του καλού μου!
....Βασικά δεν με ενοχλεί καθόλου να βλέπει το Μουντιάλ....έτσι έχω και εγώ χρόνο για να κάνω πράγματα .....όπως βόλτες στην αγορά, φαγητό ή καφέ με τις φίλες μου, μπανάκι με τις φίλες μου.....γενικά περνάω τέλεια!!!!!
.....Και εννοείται΄πως το βλέπει εκτός σπιτιού......να μην έχω και την υποχρέωση να εκτελώ τα χρέη της καλής οικοδέσποινας.....αν γινόταν κάτι τέτοιο...θα είχα φρικάρει.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ τον εκβιάζω τρελά, για να μην δει μουντιάλ.


Γι' αυτό ποτέ μην αποκαλύπτετε τα αδύνατα σημεία σας:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
που είναι ο κουμπάκιας??? οεο???? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χμ... να σας πω...
Θα είχε πρόβλημα μόνο αν ήθελα πολύ να δω Αργεντινή, με λίγη προσπάθεια όμως πιστεύω θα με έριχνε...
Αν αλλάξουμε τα κριτήρια όμως και αντί για
Mundialήταν Ολυμπιακός τότε ήταν χαμένη από χέρι... ή ακολουθεί, ή με αφήνει για 2 ωρίτσες στην ησυχία μου να δω το ματσάκι και μετά ότι θέλει...


Οπότε δεν ψηφίζω τπτ !!! :P

ps. Θέλω κι εγώ τον κουμπάκια ΟΕΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χαλαρα την γυναικα .....................για ολο το ημιχρονο......:P :whistle: :P
Τι να σας πω δεν ξερω...αναλογα...με την γυναικα ασχολουμε 24/7 ε αν θαλησουμε να δουμε και εναν αγωνα (π.χ. το γαυρο του χρονου στον τελικο του C.League του χρονου:clapup: ) και μας ψησει τα αυτια αγρια,ε παει να πει οτι την παρακακομαθαμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Είναι αυτό που λέει η Κουέ.Αν έχω να δω την κοπέλα μου ένα μήνα και είναι ή να τη συναντήσω ή να δω μουντιάλ, θα διάλεγα το πρώτο.Αν είμαι συνέχεια μαζί της, τότε θα διάλεγα μουντιάλ.
Όπως λέει κι ο Founes όμως, όλα αλλάζουν με τον Ολυμπιακό.Σ'αυτή την περίπτωση δεν έχω επιλογή...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Δεν έχω δεσμό αυτήν την περίοδο... αν είχα όμως ευχαρίστως θα έφτυνα τον δικό μου για να δω κάποιον αγώνα... άλλωστε το έχω ξανακάνει :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Να κοπέλα για παντρια!!! Τα σέβη μου!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Ναι καλά τα λες... ξέρεις τι πίκρα είναι να λέω ότι θα βλέπω ποδόσφαιρο με το ήμισυ κι όλο σε ξενέρωτους να πέφτω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Χααχχαχαχ... έτσι είναι αυτά...! Κι εγώ με όσες έχω μπλέξει, απεχθάνονται ότι έχει να κάνει με μπάλα.
Η πρώην μου όποτε πήγαινα γήπεδο μου κράταγε μούτρα λες και το έβλεπε ανταγωνιστικά!!!

ps
. Φαντάζομαι σκηνικό τώρα και εχω λιώσει στο γέλιο στο γραφείο...
H Vampire αγκαλίτσα με το αμόρε να του λεει... «μωράκι μου θα πάμε γήπεδο καμία μέρα ?» Και το αμόρε να απαντά... «ΓΗΠΕΔΟ ??? Τι λες τώρα??? Πας καλά??? Τι σχέση έχω εγώ με αυτές τις καφρίλες!!!???»


Χααχαχχα sorry αλλά την έχω ακούσει μεσημεριάτικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
χεχεχε Έπεσες λίγο έξω... πήγαινα στο γήπεδο χωρίς να προτείνω να με συνοδεύσουν... τον ήξερα τον δρόμο και μόνη μου.
Αλλά δεν είναι σπαστικό να σου λέει ο άλλος "ποδόσφαιρο; Δεν πάμε κανένα σινεμά καλύτερα;" Τον παρατάς μόνο του ή όχι; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top