Μια ιστορία...

iordaki-s

Member

Ο iordaki-s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν

Claire Rentfield

New member

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 5,599 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι...

blonde_angel

New member

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε...

mindcircus

New member

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,622 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!

(εχω μεγαλη περιεργεια για την τροπη αυτης της ιστοριας :D)

Maraki4you

Member

Η Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά

Φρεντος

Well-known member

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από

Claire Rentfield

New member

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 5,599 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο

timonierhs

New member

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους

roccohooshie

New member

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται

ΥΓ: μία λέξη κάθε φορά, ακόμη κι αν είναι άρθρο, μόνο τα σημεία στίξης μπορούμε να βάζουμε επιπλέον :P

Loony

New member

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από

Φρεντος

Well-known member

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από ανεξέλεγκτες

iordaki-s

Member

Ο iordaki-s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από ανεξέλεγκτες δυνάμεις

wherever

New member

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από ανεξέλεγκτες δυνάμεις σαν κι αυτες που είχαν οι XMen
:P είναι πάνω από μια λέξη αλλά δεν αντεξα να μην το πω!:P

mindcircus

New member

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,622 μηνύματα.
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από ανεξέλεγκτες δυνάμεις σαν κι αυτες που είχαν οι XMen!

Την επόμενη...

Claire Rentfield

New member

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από ανεξέλεγκτες δυνάμεις σαν κι αυτες που είχαν οι XMen!

Την επόμενη όταν ξύπνησα...

blonde_angel

New member

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

Την επόμενη όταν ξύπνησα παρατήρησα πως...

mindcircus

New member

Την επόμενη όταν ξύπνησα παρατήρησα πως εξανθήματα...

Maraki4you

Member

Η Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

Την επόμενη όταν ξύπνησα παρατήρησα πως εξανθήματα είχαν

Φρεντος

Well-known member

Την επόμενη όταν ξύπνησα παρατήρησα πως εξανθήματα είχαν εμφανιστεί

Guest 824270

Επισκέπτης

G
αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Την επόμενη όταν ξύπνησα παρατήρησα πως εξανθήματα είχαν εμφανιστεί. Τοτε

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...